Przebarwienia na twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-14, 17:11   #1
CreepShow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1

Przebarwienia na twarzy


Witam, jestem tu pierwszy raz, chociaż czytałam pewne rzeczy z tego forum, na prawdę pomogły, chciałam spróbować na samosi etc., ale jak ostatnio pytałam to konkretnych odpowiedzi nie otrzymałam, więc zwracam się do was.
Wiem, że taki wątków było pewnie sto tysięcy, jednakże nie potrafię znaleźć sobie niczego co mogłabym sobie przypisać. Na dole policzków, na żuchwie najmocniej mam takie czerwone plamy. Jak jest w miarę ciepło i ogólnie są różowawe wyglądają poniekąd jak rumieńce, ale jak jest zimno, albo jak jestem już zmęczona to w niektórych miejscach jest aż fioletowe. Wygląda to trochę jak malinki. Myślałam, że to po trądziku młodzieńczym, ale w sumie to dziwne bo sporadycznie zdarzą się jakieś dwa pryszcze, ale tragedii nie ma, poza tym w tych miejscach nie mam aż tylu wyprysków. Naczynka też to chyba nie są, bo to nie wygląda jak naczynka. Nie wiem od czego to może być, ale mam to chyba od dwóch lat, albo roku.
Pomóżcie mi określić, co to jest wtedy będzie mi łątwiej sobie samej pomóc, chyba że którejś z was się nudzi, albo jest bardzo pomocna to z chęcią przyjmę propozycje jakiś domowych sposobów usuwania tego, jakieś soki z cytryny, maseczki z ogórka itp, itd.
Z góry dziękuję
CreepShow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 18:17   #2
gracy
Raczkowanie
 
Avatar gracy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: Przebarwienia na twarzy

Najlepiej udac się do kosmetyczki. Nie wiem czy to są przebarwienia, ja mam drobne po trądziku i u mnie domowe sposoby niestety nie dziaałają( moze dlatego ,że dosyć długo te ślady mam), za to moja siostra ma też ,ąle po opalaniu( solarium) i tu kosmetyczka zaleciła laser.
http://swiat-blanki.blogspot.com/201...li-domowe.html
jeden z postów o przebarwienjiach, moze sie przyda
gracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-14 19:17:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.