Czy to się wyklucza? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-09, 16:11   #1
waransi_22
Raczkowanie
 
Avatar waransi_22
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Polski
Wiadomości: 34

Czy to się wyklucza?


Witam Najpierw chciałam prosić, jeśli umieścilam ten wątek w złej kategorii proszę o przeniesienie

A teraz mam pytanie.Leczę się u dermatologa od 2 miesięcy. Byłam u dermatologa w kwietniu, następna wizyta dopiero 7 czerwca bo pani nie ma. Zapisała mi 2 opakowania Tetralysalu (wcześniej zużyłam już 2 i Zineryt) oraz Duac. Zostało mi z tego ostatnie opakowanie 300mg 16 tabletek. Niestety nie zapisała mi nic na przebarwienia, których mam sporo na policzkach.

Wczoraj zrobiłam sobie maseczkę z glinki zielonej wszystko ok. Podskórne krostki na czole mi poznikały na policzkach jeszcze czasem coś jest. I tu mam pytanie. Czy teraz na wiosne i przy tych lekach: Tetralysal i Duac+glinka zielona ja mogę dołączyć coś na przrebarwienia?
Jeśli tak, to co to mogłoby być żeby mi nie zmasakrowało twarzy???
waransi_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 11:01   #2
Panna_Isa
Raczkowanie
 
Avatar Panna_Isa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 44
Dot.: Czy to się wyklucza?

Na Twoim miejscu nie leczyłabym przebarwień latem. Przy leczeniu Tetralysalem trzeba bardzo uważać na słońce, żeby nie porobiły się plamy. Podobnie jest ze środkami na przebarwienia. Poza tym lepiej chyba poczekać aż pryszcze znikną i wtedy wziąć się za przebarwienia. Bo rozumiem, że chodzi Ci o plamy po wypryskach? Ja też leczę się teraz z trądziku i mam ślady po pryszczach, ale zamierzam poczekać i powalczyć z nimi dopiero jak wyleczę skórę, na jesień.
Panna_Isa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 23:50   #3
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Czy to się wyklucza?

A czy duac nie działa na przebarwienia?
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 00:50:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:47.