Twarzowe odchudzanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-04, 12:46   #1
Kaśka:):)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 68

Twarzowe odchudzanie


Dziewczyny mam juz dość!!Jak widze ta moja gruba gebe to mi sie płakac chce!!!Dlatego postanowiłam sie wziąśc za sibie i pozbyć sie tego tłuszczu na gebie dlatego zakladam ten wątek!!Szukam bratnich dusz które maja tez taki problem i chca z nim walczyć!!Bo moim zdaniem nie ma rzeczy niemozliwych!!Dlatego piszcie tutaj wszystko co wiecie oki??

Więc wiem tak jest pare ćiwczej(niesprawdzonych) których zadaniem jest pozbyc sie pucowatych policzków oto one:

Usiądź z łokciami opartymi na kolanach, złóż otwarte dłonie razem, kierując ich wnęrze w stronę twarzy. Następnie opieraj twarz na dłoniach (tzn. ich płaskich częściach, nie na palcach) zaczynając od czoła, przez oczy, policzki, boki twarzy, podbródek, aż po boki szyi (węzły chłonne). Staraj się rozluźnic mięśnie szyi, głowa musi być w Twoich dłoniach bezwładna i naciskać na nie całym swoim ciężarem. Każdy etap powinien trać 15-20 sekund (tzn. opierasz czoło - liczysz do 20; opierasz oczy, wciskając je nieco do środka, tak żebyś zobaczyła kolorowe wzorki pod zamkniętymi powiekami - liczysz do 20, etc.; Z szyją jest trudniej, bo trudno podeprzeć głowę całkowicie w miejscu węzłów chłonnych, ale po prostu mocno na nie naciskaj.). Cały cykl należy powtórzyć 3 razy. Rano i wieczorem, po posmarowaniu twarzy kremem, oczywiście


- uzyj srodkowej czesci srodkowego palca i naciskaj na rozne czesci twarzy. Na kazda czesc twazry naciskaj po 20 razy, Zaczznij od grzbietu nosa kierujac sie do gory do twoich brwi, a nastepnie po zewnetrznej do czola. Pozniej zacnij od kacikow ust w kierunku srodkowej czesc oczu. Ostatecznie zacznij od podbrodka i przez cala twarz az do uszu.

- uzyj zewnetrznej strony dloni i poklep podbrodek od dolu 30 razy to pozwoli go uformowac

-uzyj srdokwego palca i masuj twarz startujac od grzbietu nosa do brwi i z powrotem do nosa. Powtorz 10 razy. Nastempnie od grzbetu nosa okreznymi ruchami masuj az do czola, Poloz swoja wszystkie palce na czole i masuj delikatnie do skroni, zatrzymaj sie w tym miejscu i ponaciskaj troche na skronie, nastempnie zacznij masaz od dolnej czesci twarzy (szczeki) kierujac sie do grzbietu nosa. Powtorz 10 razy

- Odchyl sie troche do tylu. uzyj palca wskazujacego. Poloz na srodku brwii i palcami podnies je do gory. W tym samym czasie uzyj jezyka naciskajac nim na golna czesc szczeki, scisnij w tym samym czasie z obu stron zemby trzonowe. Pozsotan w tej pozycji i policz do 10. Po skonczeniu zrelaksuj sie. Po powtorzeniu tego kilka razy, mozesz liczyc do 20 zamiast do 10



Teraz wasz kolej):czekam
Kaśka:):) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 15:11   #2
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: Twarzowe odchudzanie

Ja się tak zastanawiam, czy te wszystkie wątki o pulchnych twarzach, powinny być zakładane na forum fitness...?
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 15:36   #3
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Twarzowe odchudzanie

dobre pytanie...

ja przy takich watkach wymiekam ...
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 12:05   #4
Kaśka:):)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 68
Dot.: Twarzowe odchudzanie

a gdzie???????????Może pytania do fryzjerki co??Jakie wy jestescie zalosne żal m takich ludzi jak wy....................... ...hehehehhehe
Kaśka:):) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 13:48   #5
VelvetDream
Raczkowanie
 
Avatar VelvetDream
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 172
Dot.: Twarzowe odchudzanie

to fakt.. watek fitnes to raczej sportowy jest, moze na plotkowym, gdzie o wszystkim smialo mozna pisac, taki watek by sie przydal??
ale skoro juz jest, to ja powiem cos na temat ;d mam buzie okragla jak ksiezyc w pelni i, niestety, nic z nia juz nie zrobie - taki mam ksztalt czaszki. hihi, i do twarzy mi w nim ;d
buziaki!
__________________
jestem niepoważna
VelvetDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 12:34   #6
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Twarzowe odchudzanie

Cytat:
Napisane przez Kaśka:):)
Jakie wy jestescie zalosne żal m takich ludzi jak wy....................... ...hehehehhehe
nie przesadzasz??dziewczyny ci tylko doradzaja.
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 13:48   #7
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: Twarzowe odchudzanie

Cytat:
Napisane przez Kaśka:):)
a gdzie???????????Może pytania do fryzjerki co??Jakie wy jestescie zalosne żal m takich ludzi jak wy....................... ...hehehehhehe
Sama jesteś żałosna... :-/ Gdybyś była bardziej kulturalna, to bym Ci napisała o kremach dla osób z Twoim problemem, które ostatnio widziałam, a tak to... wybacz! :P


To pisałam ja, Żałosna Okrętka
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-18, 18:54   #8
Zosia27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5
Dot.: Twarzowe odchudzanie

Ja też mam problem ze zbyt pulchną twarzą w okolicach policzków i nosa. Słyszałam o artykule o tym jak pozbyć się tłuszczyku w okolicach twarzy.Jest on na stronie suite101.com/article.cfm/ ale niestety w języku angielskim. Jak uda wam się dowiedzieć co w nim piszą odezwij się.Ponoć jest w nim m.in.o ćwiczeniach na skakance, które pomagają odchudzić twarz.Pozdrawiam
Zosia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 18:57   #9
Zosia27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5
Dot.: Twarzowe odchudzanie

Jeszcze raz podaję adres tej strony.Poprzednio nie przepisałam całego:suite101.com/article.cfm/11802/67376
Zosia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 15:27   #10
Lolanta
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Twarzowe odchudzanie

Przepraszam bardzo, ale to musi byc zart Takie cwiczenia to nie sa cwiczenia... Schudniesz przez ruch, a nie przez dociskaniem policzkow do brwi i wystawianiem przy tym jezyka.... co ma piernik do wiatraka? Chyba tylko kolor moze sie ewentualnie zgadzac... Pisze cos bez sensu? To przynajmniej na temat...
Lolanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 15:38   #11
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Twarzowe odchudzanie

w pierwszym momencie myslalam, ze to zart, ale po powtornym przeczytaniu stwierdzilam co nastepuje- w ten sposob moznaby cwiczyc kazda czesc ciala... - "cwiczyc" to dosc wyrafinowane pojecie w tym przypadku

Lolanta ma racje
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.