Napuszacza szukam ;-) (pianka dodajaca objetosci poszukiwana) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-15, 02:00   #1
chomique
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Angry

Napuszacza szukam ;-) (pianka dodajaca objetosci poszukiwana)


Odkad Wella zniknela sobie radosnie najlepsza na swiecie pianke dodajaca objetosci ('24-godzinna objetosc do wlosow cienkich farbowanych', czyli moich) jestem zirytowana, obrazona, oburzona, ale nadal bez pianki. Kupilam wychwalana na wizazu pianke YR - miala dodac objetosci, tymczasem dodala dziwnego rozcapierzu i wicherka o, tu, po prawej, a jako zywo zadnego wicherka nie mialam. Pianki dodajacej objetosci szukam i jest mi obojetna firma i cena, byleby pianka dzialala. Wlosy zadbane, odzywiane, regenerowane, ale nadal cienkie (ale duzo!) i farbowane co 3 tygodnie (moje wlosy rosna z szybkoscia ok.4 cm na miesiac, czy da sie to zwolnic?:-/), bez pianki sa nadal cienkie, duzo i farbowane, ale niestety takze oklaple, a ja, rozpieszczona Wella, wole lekko napuszone. Czy mozecie polecic mi ktoras z dostepnych na rynku pianek dodajacych objetosci?. Na wszelki wypadek dodam, ze trwalej napuszajacej robic nie chce, poki nie musze.
Oczywiscie, jesli ktoras z Was ma jeszcze te '24-godzinna objetosc' Welli i pragnie sie jej pozbyc, to ja chetnie, kupie, wymienie sie, podjade i do nog padne!. Rynek pianek do wlosow zmienia sie dynamicznie i nie znam aktualnej oferty - przypuszczam, ze pojawilo sie z 15 nieznanych mi nowosci i chetnie poznam, byle dzialaly.

Pozdrawiam,

chomique w piankowej zalobie
chomique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 17:25   #2
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Napuszacza szukam ;-) (pianka dodajaca objetosci poszukiwana)

ja również nie odkryłam dobrej pianki ale moja kolezanka robi tak,że używa pianki sunsilk, trzepie włosami na wszystkie strony, lakier u nasady, potem lakierem całosć i ma burzę włosów jednak obawiam się,ze sobie je tak niszczy, poza tym włosy po lakierze są sztywne,a sama pianka raczej by duża nie dała =(
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 02:11   #3
chomique
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Angry Dot.: Napuszacza szukam ;-) (pianka dodajaca objetosci poszukiwana)

Otoz wlasnie, lakieru uzywac nie moge, bo czuje sie okropnie zesztywniala juz od pierwszego, minimalnego psikniecia i boje sie poruszyc, zeby mi sie fryzura nie rozsypala - za duzo stresu, a efekt nienaturalny, wiatr nie ma zwykle zadnych szans ;-).
Kupilam w akcie rozpaczy oraz w salonie YR ;-) ichnia pianke dodajaca objetosci, efekty moich zmagan poki co mizerne i nie bardzo wiem, dlaczego - mam dlonie, mam wlosy, jednymi nakladam pianke na drugie zgodnie z instrukcja, ale rezultat poki co mocno takise :-/.
Wella byla rewelacyjna i konia z rzedem (albo duze piwo ;-)) temu, kto ja gdzies przypadkiem wypatrzy i zechce mnie o tym powiadomic, natomiast temu, kto zadecydowal, ze pianke nalezy wycofac, zycze sapki i waporow - moze wtedy dowiem sie wreszcie, jak one sie objawiaja..;-))


Pozdrawiam,
chomique
chomique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 06:34   #4
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Napuszacza szukam ;-) (pianka dodajaca objetosci poszukiwana)

Wypróbujcie piankę z zielonej serii Phytum Reflet Yves Rocher(pianka dodająca objętości).Po niej naprawdę moje włosy "odbijały" od skóry głowyZ tego co pamiętam kosztuje ok 20 zł ale można w promocji taniej "wyhaczyć"
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 07:28   #5
Dorisa32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce
Wiadomości: 25
Dot.: Napuszacza szukam ;-) (pianka dodajaca objetosci poszukiwana)

Chomique czy mogłabyś podeslac linka tej pianki welli o ktorej swietnosci piszesz?
Dorisa32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 08:23   #6
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Napuszacza szukam ;-) (pianka dodajaca objetosci poszukiwana)

Ja też szukam dobrej pianki nadającej puszystości / objętości.
Zastanawiam się na volumactive z kerastase. Jeste trochę droga i boję się kupować w ciemno. Możę ktoś jej używał ( założyłam nawet wątek o tej linii kerastase)?
Mam już dosć eksperymentów z piankami . Wydaję na nie masę pieniędzy, po jednym użyciu pianka okazuje się być beznadziejna - albo skleja, albo usztywnia, albo wysusza i tak dalaj. Więc ląduje w koszu albo komuś ją daję.
Szukam ideału - czyli czegośco: nadje puszystość, nie obciąża, nie skleja, nie wysusza, lekko utrwala fryzurę. To pewnei marzenie ścieej głowy
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 10:39   #7
malgogaj
Zadomowienie
 
Avatar malgogaj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 1 171
Dot.: Napuszacza szukam ;-) (pianka dodajaca objetosci poszukiwana)

Chomique a użwalas odzywki w piance wella System Professional Volume Mousse? Mi raz fryzjerka nalozyla przed modelowaniem i miałam burze wlosów. http://www.system-professional.pl/ha...me/mousse.jsp?

Widziałam tez pianke Volumagic jednak nie miałam jeszcze okazji używać więc nic nie moge wiecej napisac. Ja mam obecnie pianke Wella z serii High hair syling mousse i bardzo mi pasuje. Nie nadaje ona objetości przez duże o tylko utrwala fryzure.
malgogaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-17, 10:46   #8
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Napuszacza szukam ;-) (pianka dodajaca objetosci poszukiwana)

kurcze też takiej szukam
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 03:01   #9
chomique
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Smile Dot.: Napuszacza szukam ;-) (pianka dodajaca objetosci poszukiwana)

Aaaa, juz odpisuje! mam najpracowitszy weekend od kilku mcy :-/

Pianke Phyto Reflet wyprobowalam, wlasnie te kupilam - Eternity, bardzo prosze, napisz, jak Ty ja stosujesz, ze osiagasz to, co chcesz? Probowalam na wlosy suche, wilgotne, podsuszone recznikiem - niezmiennie wygladam jakby piorun o niezwyklej sile razenia uderzyl w raczej watly szczypiorek ;-).


Doriso32 - oto link - http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8217

Beliczku, Kerastase ma swietna pianke do lokow, wiec przyznaje, ze tez rozwazam zakup ich pianki dodajacej objetosci, ale w tej chwili mam weza w kieszeni, wiec kupie najwczesniej za 2 tygodnie - jesli kupisz wczesniej ode mnie, bardzo prosze, daj koniecznie znac, czy jestes zadowolona. Jesli kupie wczesniej od Ciebie zaraz napisze tu recenzje. Obawiam sie jednak, ze mojej Welli nic nie pobije :-/.

Malgogaj, wlewasz nadzieje w moje zbolale serce - nie uzywalam i chetnie przetestuje, mam nadzieje, ze nie jest droga, poza tym to Wella, wiec mam malenka nadzieje, ze dorowna "mojej" wellowej piance

Poprawilyscie mi nastroj, przewroce sie i umre ze zmeczenia w troche lepszym humorze ;-). Milego weekendu
chomique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.