Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-21, 14:26   #1351
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

ale o co chodzi?? Nie przyszłam tu nikogo do niczego przekonywać, wyraziłam swoją opinię i nie zamierzam dalej o tym dyskutować, czy tym bardziej spierać. O żadnych różach i niebieskościach nawet nie wspomniałam.
Każdy może zrobić taki pokój jaki się mu podoba, nawet pastelowy nudny być nie musi. Liczy się pomysł.

Swoją drogą wcale nie pokazałaś mi na tych zdjęciach wnętrza które chwaliłaś wcześniej w kolorach mocny niebieski +zieleń i żółć. A do takiej kolorystyki ścian (bo o ścianach mówiłam) odniosłam się w kolejnym poście.

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2010-03-21 o 14:49
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 22:13   #1352
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

madie a ja na tych zdjeciach widze mocna niebieska tapete w domki obok kawalek zielonego plus do tego mocny fiolet a zolte sa domki (oprocz tego sa tez zielone i fioletowe) na polce wiec albo cos ze mna jest nie tak albo... nie wiem... bo jak do tej pory kolory rozroznialam... i mysle ze nadal rozrozniam...

nie namawiasz ale czepiasz sie tego co napisala kaolinait o zabawkach wiec twierdze ze nadal uwazasz ze w pokoju powinny byc tylko takie kolory jak pastelowe nudne i oklepane...

rowniez nie zamierzam sie klocic ale szlag mnie trafia jak ktos neguje co napisal ktos inny albo czepia sie czy chodzilo o zabawki czy o sciany... wyrazilas swoja opinie na temat scian i ok wiec nie wiem po co jeszcze ta zgryzliwosc co do zabawek...
aha i ja napisalam w poprzednim poscie ze kolory NIEKONIECZNIE musza byc pastelowe a niekoniecznie a nie moga to roznica wiec zgodnie z tym co napisalas - kazdy ma prawo zrobic tak jak mu sie podoba wiec ja uwazam ze takie kolory jak Ty piszesz sa nudne i oklepane - wiec wyrazic swoje zadnie mam prawo Ty rowniez wiec koniec tematu...

Edytowane przez megusiaa
Czas edycji: 2010-03-21 o 22:17
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 23:11   #1353
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
madie a ja na tych zdjeciach widze mocna niebieska tapete w domki obok kawalek zielonego plus do tego mocny fiolet a zolte sa domki (oprocz tego sa tez zielone i fioletowe) na polce wiec albo cos ze mna jest nie tak albo... nie wiem... bo jak do tej pory kolory rozroznialam... i mysle ze nadal rozrozniam...

nie namawiasz ale czepiasz sie tego co napisala kaolinait o zabawkach wiec twierdze ze nadal uwazasz ze w pokoju powinny byc tylko takie kolory jak pastelowe nudne i oklepane...

rowniez nie zamierzam sie klocic ale szlag mnie trafia jak ktos neguje co napisal ktos inny albo czepia sie czy chodzilo o zabawki czy o sciany... wyrazilas swoja opinie na temat scian i ok wiec nie wiem po co jeszcze ta zgryzliwosc co do zabawek...
aha i ja napisalam w poprzednim poscie ze kolory NIEKONIECZNIE musza byc pastelowe a niekoniecznie a nie moga to roznica wiec zgodnie z tym co napisalas - kazdy ma prawo zrobic tak jak mu sie podoba wiec ja uwazam ze takie kolory jak Ty piszesz sa nudne i oklepane - wiec wyrazic swoje zadnie mam prawo Ty rowniez wiec koniec tematu...
No to chyba nie zrozumiałaś.
Ja mówię o ścianach, że słyszałam iż dobrze działają subtelne kolory ścian, natomiast NIE WSPOMNIAŁAM O ZABAWKACH. NIECH SOBIE BĘDĄ JASKRAWE I KOLOROWE.
Kaolinait napisała "tyle ze taki niemowlak na pastelowe kolory uwagi nie zwroci, nie bez powodu zabawki maja wyraziste kolory." a ja o zabawkach ani słowem nie mówiłam wcześniej tylko o ścianach
Zabawki niech pobudzają (jak najbardziej) a wnętrza relaksują. Tyle.

Nie wiem skąd cały ten zamęt. Wystarczy może przeczytać dwa razy zanim się wywoła kogoś do odpowiedzi

ps.
Widzę, że zmieniłaś treść swojego posta.
Napisałaś w odpowiedzi na mój pierwszy post ważne słowo (które skasowałaś) , że to co słyszałam to "nieprawda" , więc chyba Ty nie uwzględniłaś, że ktoś może mieć inne zdanie, niekoniecznie niewłaściwe.
Edycja posta i kasowanie słówek...po co taka gra? Po to żeby zrobić ze mnie czepialską ?? Szok.


pozdrawiam

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2010-03-21 o 23:42 Powód: dopisek
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 08:34   #1354
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

bez komentarza....
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 10:23   #1355
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
bez komentarza....
Przeczytałam PW od Ciebie. Nie zamierzam prowadzić dyskusji na takim poziomie. To obraźliwe PW zgłoszę odpowiednim osobom.
Pozdrawiam
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 11:35   #1356
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

zgadzam się z Madie o ile kolory zabawek mogą być żywe, wręcz jaskrawe co jest wskazane to kolor ścian w pokoju maluszka powinien być stonowany
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 13:51   #1357
Pandora
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 25
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Ja również się zgadzam. Zwróćmy także uwagę, by farby nie zawierały szkodliwych substancji . http://ekodomy.info.pl/ekologia/ekologiczne-malowanie/, bo w przypadku dzieci, szczególnie najmniejszych, to bardzo ważne. Poza tym wydaje mi się, że pastele lepiej "regulują" nastrój, niż krzykliwe kolory.
Pandora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 17:05   #1358
turboasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Witam, ja tez mam problem z doborem koloru farby na sciane do sypialni.
Kupilam bialo-czarne lozko i biala szafe z lustrzanymi dzwiami. Pomieszczenie jest dosyc duze, moze ktos podrzuci mi pomysl na jaki kolor mam pomalowac sciany z gory dziekuje
turboasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 07:48   #1359
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

madie juz nie przesadzaj ze cie czymkolwiek obrazilam w tym pw!!! ani slowem nie zostalas tam obrazona to ty mnie obrazilas twierdzac ze kolorow nie rozpoznaje!!! a tymbardziej bylo to pw a nie na forum!! jakim prawem dostalam ostrzezenie za pw w ktorym nikogo ani slowem nie obrazilam????

to forum schodzi na psy - za zrobienie czegokolwiek co sie nie spodoba modom dostaje sie ostrzezenie!!! to nie jest normalne!! jakby ktos do mnie napisal wiadomosc ktora mi sie nie spodoba i bym to zglosila nikt by nawet uwagi na to nie zwrocil!!

aha i ostrzezenie dostalam za wiadomosc "bez komentarza" jako ATAK NA MODERATORA -hahahahhahah!!! kon by sie usmial!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

P.S
CO do kolorow scian nie zawsze wszystko co sie slyszy musi okazac sie prawda - bo przeciez zaraz dostane kolejne ostrzezenie za zasmiecanie forum!

Edytowane przez megusiaa
Czas edycji: 2010-03-23 o 08:04
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 09:49   #1360
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Cytat:
Napisane przez turboasia Pokaż wiadomość
Witam, ja tez mam problem z doborem koloru farby na sciane do sypialni.
Kupilam bialo-czarne lozko i biala szafe z lustrzanymi dzwiami. Pomieszczenie jest dosyc duze, moze ktos podrzuci mi pomysl na jaki kolor mam pomalowac sciany z gory dziekuje
Witaj
Do czerni i bieli można dopasować każdy kolor. Masz może zdjęcia tego łóżka?? Bardzo ciekawa jestem jak wygląda i w jakim jest stylu. To byłaby duża podpowiedź
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 10:03   #1361
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
madie juz nie przesadzaj ze cie czymkolwiek obrazilam w tym pw!!! ani slowem nie zostalas tam obrazona to ty mnie obrazilas twierdzac ze kolorow nie rozpoznaje!!! a tymbardziej bylo to pw a nie na forum!! jakim prawem dostalam ostrzezenie za pw w ktorym nikogo ani slowem nie obrazilam????

to forum schodzi na psy - za zrobienie czegokolwiek co sie nie spodoba modom dostaje sie ostrzezenie!!! to nie jest normalne!! jakby ktos do mnie napisal wiadomosc ktora mi sie nie spodoba i bym to zglosila nikt by nawet uwagi na to nie zwrocil!!

aha i ostrzezenie dostalam za wiadomosc "bez komentarza" jako ATAK NA MODERATORA -hahahahhahah!!! kon by sie usmial!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

P.S
CO do kolorow scian nie zawsze wszystko co sie slyszy musi okazac sie prawda - bo przeciez zaraz dostane kolejne ostrzezenie za zasmiecanie forum!
To jest ostatnie ostrzeżenie - kolejne PW lub post w tym tonie do moderatora i strzelę banem na pożegnanie.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 22:27   #1362
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Talking Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 06:33   #1363
turboasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

http://image02.otto.de/pool/formata/2598726.jpg
turboasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 13:08   #1364
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Cytat:
Napisane przez turboasia Pokaż wiadomość
Wow, eleganckie jest Czy chciałabyś zachować taki klimat przy wykończeniu sypialni??

Nie wiem jakie kolory lubisz, ale fajnie może wyglądać z czernią i bielą fiolet...
Załącznik 2975760 Załącznik 2975761 Załącznik 2975762

...dość luksusowo może wyglądać sypialnia ze ścianą pokrytą na przykład połyskującą srebrem tapetą z ciekawym wzorem (jeśli Twoja sypialnia jest dość duża to wprowadzenie wzoru na ścianie sprawi, że będzie bardziej przytulnie), albo tapetą która wprowadzi jakiś zdecydowany kolor do sypialni...i tu przykład (Jest na niej czerń i biel dzięki czemu jest nawiązanie do kolorów łóżka )
Załącznik 2975781
ale kolor może być właściwie dowolny, jaki chcesz
może być czerwień....
Załącznik 2975798
Możesz też nie rzuczać koloru na ścianę, ale wzór biało-czarną tapetą a kolor dodatkami (poduchy, narzuta, abażur). Mogłoby być ciekawie.

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2010-03-24 o 13:57
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 06:03   #1365
turboasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

dzieki, zdecyduje sie na czerwien
turboasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 19:28   #1366
BEATA8976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 110
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

chcialabym się was poradzic a mianowicie planuję malowanie mieszkanka i chcialabym coś zmienić w kolorystyce.Kuchnię mam ze stali nierdzewnej,ciemne szafki,jasną podlogę i białe ściany obecnie dodalam kilka dodatkow niebieskich.chcialabym pomalowac jedną ściene ale nie wiem jaki kolor będzie pasował dodam ze kuchnia jest mało nasloneczniona. w salonie mam pomalowaną obecnie tylko jedną scianę w kolorze kawy mlecznej a reszta scian jest w kolorze przybrudzonej bieli.kanapy i krzesła są kremowe.ogólnie są brązowe dodatki i stól , stolik i witryna ze szkła.planuję jedną scianę pomalowac na ciemny brąz i dodac kolor w dodatkach typu np poduszki świeczki ktory współgra z brązem ale nie wiem zupelnie jaki kolor będzie pasowal . w przeciwieństwie do kuchni salon jest bardzo nasłoneczniony.przedpokoj jest czerwony a sypialnia zielona i chyba te kolorki zostawię .pozostaje salon i kuchnia.bardzo was proszę o pomoc.
BEATA8976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 09:40   #1367
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

witajcie
jestem nowa i potrzebuję pomocy w doborze kolorów - właśnie jesteśmy na etapie przed malowaniem. Przedpokój, salon i kuchnia są pomieszczeniami bez drzwi więc niejako się łączą. Terakota w kuchni i przedpokoju jest taka sama - beż ciemny ciepły z drewnianą strukturką, matowa. Salon (strona północna) panele o kolorze dębu (podobny do terakoty) - w salonie będą meble orzechowe, wypoczynek też, miętowe dodatki.
mam w kuchni pomarańczowe przypalane matowe płytki Diana Orange na 2 ścianach, ściany planuję ecru (dobry pomysł?) dodatki (obraz, żyrandol) pomarańcz. Nie mam pomysłu na kolor mebli oraz narożnika i jego obicia. Kuchnia jest od strony południowej.
I teraz czy wszystkie pomieszczenia otwarte muszą mieć ten sam kolor? boję się, żę ecru/ magnolia będzie smutno i mdło. Myślałam 1 ścianę w przedpokoju strzelic na czekoladę z ecru wzorkami ale nie wiem czy to nieprzekombinowane...?
Drzwi w pomieszczeniach zamkniętych są lekko ciemniejsze w tonie od terakoty.


będę bardzo wdzięczna za wszelkie rady

Edytowane przez elf27
Czas edycji: 2010-04-01 o 09:42
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 19:45   #1368
BEATA8976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 110
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

nikt mi nie pomoże ?
BEATA8976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 17:40   #1369
BEATA8976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 110
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

widzę że nikt tu nie pomoże.
BEATA8976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 18:45   #1370
margotek
Rozeznanie
 
Avatar margotek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 685
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Cytat:
Napisane przez BEATA8976 Pokaż wiadomość
chcialabym się was poradzic a mianowicie planuję malowanie mieszkanka i chcialabym coś zmienić w kolorystyce.Kuchnię mam ze stali nierdzewnej,ciemne szafki,jasną podlogę i białe ściany obecnie dodalam kilka dodatkow niebieskich.chcialabym pomalowac jedną ściene ale nie wiem jaki kolor będzie pasował dodam ze kuchnia jest mało nasloneczniona. w salonie mam pomalowaną obecnie tylko jedną scianę w kolorze kawy mlecznej a reszta scian jest w kolorze przybrudzonej bieli.kanapy i krzesła są kremowe.ogólnie są brązowe dodatki i stól , stolik i witryna ze szkła.planuję jedną scianę pomalowac na ciemny brąz i dodac kolor w dodatkach typu np poduszki świeczki ktory współgra z brązem ale nie wiem zupelnie jaki kolor będzie pasowal . w przeciwieństwie do kuchni salon jest bardzo nasłoneczniony.przedpokoj jest czerwony a sypialnia zielona i chyba te kolorki zostawię .pozostaje salon i kuchnia.bardzo was proszę o pomoc.
proponuje do tych brązów dodać turkus, mówisz, że wprowadziłas dodatki niebieskie w kuchni w takim razie powinno pasować
Może jedna ściana na granatowo, zamiast brązu? i może jakieś kolorowe poduszki na kanape?
__________________



margotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 19:13   #1371
BEATA8976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 110
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

sama juz nie wiem na co się zdecydowac ogolnie lubię żywe soczyste kolory żółty pomarancz zieleń ale nie wiem jak to się ma do mojej kuchni.jest ona bardzo ponura i ciemna.myslalam nawet aby wyrzucic niebieskie dodatki i zacząć z innym kolorem.mętlik w głowie.
BEATA8976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 20:44   #1372
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Ja bym chyba wzięła taką wiosenną zieleń, może trochę złagodzoną, żeby nie gryzła w oczy... Chyba że wolisz "na ostro" i no podoba Ci się limonka Dać ją na 1 ścianę, a resztę w jakimś kremie (jasny i przytulny) albo bieli... Zieleń fajnie wygląda ze stalą nierdzewną. Do tego przemyślałabym oświetlenie, jeśli kuchnia nie jest zbyt jasna.

Poza tym, wiesz, jak masz w kuchni niezbyt wiele światła, stal i białe ściany, to nie dziwi mnie, że jest ponuro

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2010-04-09 o 20:46
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 21:48   #1373
BEATA8976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 110
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

oliwkową zieleń mam w sypialni ewentualnie przemaluję sypialnię na żółto jeśli zajdzie taka potrzeba . Oświetlenie mam wewnątrz szklanych szafek oraz lampy wiszące nad stołem.wieczorem przy świetle jest ok ale w ciągu dnia moja kuchnia przypomina jaskinię.pomysł zieleni bardzo mi się podoba.wczesniej w postach widzialam śliczny zielony alpejska łąka DULUXA ale to dosyc ostry kolor więc albo pomaluję nim jedną scianę albo wybiorę wiosenną zieleń.
BEATA8976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 22:50   #1374
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

A my jutro jedziemy po farby- padło na Beckersa i nadal zero pomysłu co do koloru kuchni
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 08:24   #1375
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

cześć dziewczyny, na jaki kolorek macie zrobioną sypialnię?
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukryła ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 11:30   #1376
BEATA8976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 110
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

zielona- dojrzały groszek
BEATA8976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 22:09   #1377
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

hej, dopiero znalazłam dział nieruchomości na forum, a umeblowuję się od niemal pół roku


sypialnia - bladofioletowy dobrze komponuje się z ciemnobrązowymi meblami
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 16:21   #1378
brysia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Witajcie. Bardzo prosze was o pomoc bo zwarjuje Potrzebuje rady co do doboru koloru ścian w sypialni do mebli czereśniowo-waniliowych, koronkowego ciemno brązowego żyrandora i jasnych paneli. Nie mam wogóle popomysłu na kolor. Będe wdzięczna za radę. Dzięki z góry. Pozdrawiam

Edytowane przez brysia_
Czas edycji: 2010-04-18 o 09:16
brysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 11:29   #1379
platin_butterfly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 12
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Witam!

Proszę o pomoc w doborze kolorów na ściany do koloru mebli. Meble to Vis a Vis BRW, poniżej fotki. Kolor to czereśnia, nie posiadam frontów waniliowych. Chciałabym ściany w jakichś neutralnych kolorach, tak by miło się odpoczywało w salonie.

Załączam też 'szkic' salonu.

Proszę o pomoc w kwestii pomalowania poszcególnych ścian? Którą pomalować odcieniem jasnym a którą ciemniejszym??

Podoba mi się połączenie caffe latte i magnolii, albo caffe latte i pastelowej orchidei z duluxa. A może macie inne pomysły na ładne zestawienie kolorów w tonacji neutralnej? Problem w tym, że nie wiem jakie kolory pasują do rudawych mebli z BRW...
__________________
I can fly!

Edytowane przez platin_butterfly
Czas edycji: 2010-04-18 o 11:36
platin_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 16:28   #1380
beaciunia
Raczkowanie
 
Avatar beaciunia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląskie/świętokrzyskie
Wiadomości: 469
GG do beaciunia
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Witam!
Potrzebuję Waszej pomocy w doborze koloru
Aktualnie pokój pomalowany jest na kolor niebieski i jest też kawałek jednej ściany pomalowany na żółto. Kolory wymyślał TŻ, kiedy jeszcze nie mieszkaliśmy razem Chcemy teraz z tego pokoju zrobić sypialnię a te kolory zupełnie mi nie odpowiadają
Jeśli chodzi o ściany to myśleliśmy o kolorze żakardowy amarant z dekorala http://www.dekoralfashion.pl/akrylit,akrylit-kolory.xml
Jedynie co to nie mam pomysłu na tę wnękę. Chciałabym tam dać inny kolor ale nie wiem co by do tego mogło pasować. A może tapeta w jakieś wzory? No i powiedzcie czy takie kolor pasuje sypialni?
Załączam zdjęcie tej wnęki.
Z góry dziękuję za odpowiedzi
__________________
beaciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-29 17:11:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.