STUDIA: dietetyka, technologia żywności i żywienia człowieka itd. - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-09, 15:22   #841
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Mam pytanie.
Marzę o dietetyce, ale mam w planach zdawać tylko biologię.
Chemia odpada.
Czy jest jeszcze jakaś uczelnia, poza Uniwersytetem w Toruniu, gdzie mam szansę się dostać tylko z biologią zdaną na rozszerzeniu?
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 15:29   #842
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez kolorowatecza Pokaż wiadomość
Mam pytanie.
Marzę o dietetyce, ale mam w planach zdawać tylko biologię.
Chemia odpada.
Czy jest jeszcze jakaś uczelnia, poza Uniwersytetem w Toruniu, gdzie mam szansę się dostać tylko z biologią zdaną na rozszerzeniu?
sprawdź SGGW w Wawie, bo coś mi się kojarzy że tam wymagają biologii LUB chemii
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 16:35   #843
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Dziękuje bardzo
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 16:48   #844
cala-w-trawie
Raczkowanie
 
Avatar cala-w-trawie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 191
GG do cala-w-trawie
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

czy któraś z was skladała podanie na ŚUM ? Nr podania: WZB\S\3\DIE\562 ...
czy 562 to liczba osób która się zadeklarowała ?
__________________

cala-w-trawie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 17:34   #845
Shani91
Raczkowanie
 
Avatar Shani91
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 68
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez Agaak88 Pokaż wiadomość
nie wiem jak na UM ale na Up liczy sie tylko jeden wynik i trzeba wybrac lepszy... W zeszlym roku na UP na dzienne trzeba bylo miec w sumie 75pkt a bylo 16osob na miejsce... Nigdzie nie ma progow z zaocznych
A kiedy macie wyniki z matury?
Ja dopiero 30 czerwca..a to nie ma tak, że w całym kraju jednocześnie są wyniki? Moja wychowawczyni mówiła, że to już wszystko leży sprawdzone, tylko odsyłają od jednych do drugich nie wiadomo po co...padalce..a tu się człowiek denerwuje

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kolorowatecza Pokaż wiadomość
Mam pytanie.
Marzę o dietetyce, ale mam w planach zdawać tylko biologię.
Chemia odpada.
Czy jest jeszcze jakaś uczelnia, poza Uniwersytetem w Toruniu, gdzie mam szansę się dostać tylko z biologią zdaną na rozszerzeniu?
Z tego co wiem to w Lublinie jest na dietetykę długa lista przedmiotów do wyboru, z czego wybrać masz chyba 2. Zerknij na stronki poszczególnych uczelni
Shani91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 18:35   #846
Agaak88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 47
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Shani z pewnoscia w jednym czasie sa wyniki ja pytalam z ciekawosci bo zdawalam mature pare lat temu wiec terminy byly mi nieznane
Agaak88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 18:49   #847
kamila3u
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Lightbulb Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Czy ktoś z Częstochowy lub jej okolic wybiera się na dietetykę do Nysy?
kamila3u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 09:05   #848
Shani91
Raczkowanie
 
Avatar Shani91
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 68
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez Agaak88 Pokaż wiadomość
Shani z pewnoscia w jednym czasie sa wyniki ja pytalam z ciekawosci bo zdawalam mature pare lat temu wiec terminy byly mi nieznane
Aha Też właśnie mi się coś wydawało, że muszą być jednocześnie, bo inaczej byłoby troszkę niesprawiedliwie..
A ja mam do Was jeszcze pytanie, tak z innej beczki: miałyście lub macie problemy z wagą? I czy nie przeszkadza Wam to w złożeniu papierów na dietetykę? Bo ja mam tu i ówdzie za dużo i miałam wielki dylemat wybierając kierunek. Ale w końcu doszłam do wniosku, że to mogę przecież zmienić i że tłuszczyk nie może stawać mi na drodze do realizacji marzeń Chociaż wątpliwości nadal mnie nachodzą..bo w końcu jak mam innym doradzać, skoro sama za przykład posłużyć nie mogę..
Shani91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 10:23   #849
Agaak88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 47
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez Shani91 Pokaż wiadomość
Aha Też właśnie mi się coś wydawało, że muszą być jednocześnie, bo inaczej byłoby troszkę niesprawiedliwie..
A ja mam do Was jeszcze pytanie, tak z innej beczki: miałyście lub macie problemy z wagą? I czy nie przeszkadza Wam to w złożeniu papierów na dietetykę? Bo ja mam tu i ówdzie za dużo i miałam wielki dylemat wybierając kierunek. Ale w końcu doszłam do wniosku, że to mogę przecież zmienić i że tłuszczyk nie może stawać mi na drodze do realizacji marzeń Chociaż wątpliwości nadal mnie nachodzą..bo w końcu jak mam innym doradzać, skoro sama za przykład posłużyć nie mogę..
A czy ktos niedowidzacy moze zostac okulista? Moim zdaniem tym bardziej powinnas sie starac bo moze kiedy bedziesz konczyla studia nie bedzie juz tego tluszczyku Co do mnie to nie mam nadwagi ale szalu tez nie ma po porodzie zostala mi oponka ale walcze z nia
Agaak88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 10:59   #850
kukabura87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 28
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

kamila3u ja studiuje dietetyke na pwsz nysa, jestem na pierwszym roku. Jak masz jakies pytania to chętnie odpowiem. A mieszkania szukaj już teraz bo potem jest naprawde ciężko
kukabura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 12:36   #851
alexxxxa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Ja kończę teraz pierwszy rok studiów na UP z Poznaniu. Jeżeli chodzi o kartę zdrowia to jest ona potrzebna na praktyki, papiery zawoziłam dopiero jak się dostałam ( ma się na to ok. tygodnia) . Brali pod uwagę tylko jeden przedmiot( w moim przypadku była to rozszerzona biologia). Na dzienne próg był wysoki- 16 os na jedno miejsce a na zaocznych chyba 3 os. na miejsce.

Pozdrawiam
alexxxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 12:56   #852
Agaak88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 47
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez alexxxxa Pokaż wiadomość
Ja kończę teraz pierwszy rok studiów na UP z Poznaniu. Jeżeli chodzi o kartę zdrowia to jest ona potrzebna na praktyki, papiery zawoziłam dopiero jak się dostałam ( ma się na to ok. tygodnia) . Brali pod uwagę tylko jeden przedmiot( w moim przypadku była to rozszerzona biologia). Na dzienne próg był wysoki- 16 os na jedno miejsce a na zaocznych chyba 3 os. na miejsce.

Pozdrawiam
Witaj
Zazdroszcze ze masz juz pierwszy rok za soba. Nie orientujesz sie przypadkiem ile pkt bylo potrzebne by dostac sie na zaoczne? Wiem ze na dzienne min 75(a bynajmniej takowa informacje znalazlam). Przeszukalam caly net i o ilosci pkt na zaoczne nic nie bylo.... a szkoda
Agaak88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 15:05   #853
Nadinee_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 79
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Hey ! Czy któraś z Was studiuje może na Akademi Medycznej im . Piastów Śląskich we Wrocławiu ? Nie mogę dopatrzeć się na stronie uczelni w jaki sposób są tam przeliczane punkty z podstawy a jak z rozszerzenia. Myśle o dietetyce na tej uczelni i nie wiem jakie są przeliczniki :/. Proszę o pomoc
Nadinee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 19:11   #854
Bee13
Rozeznanie
 
Avatar Bee13
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 526
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

na uniwersytecie rolniczymw Krk, sa 4 specjalizacje: technologia zywnosci, zywienie czlowieka, jakos i bezpieczenstwo cos tam cos tam i dietetyka ogolna. czy ja te specjalizacje zaczynam od 1 roku czy dopiero po jakims czasie ? bo ogolna lista przedmiotow jest uboga
__________________

crazy!
Bee13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 13:59   #855
alexxxxa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Na zaoczne dostają się praktycznie wszyscy nawet jeśli miałabyś 40 % z biologii rozszerzonej
alexxxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 14:28   #856
Agaak88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 47
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez alexxxxa Pokaż wiadomość
Na zaoczne dostają się praktycznie wszyscy nawet jeśli miałabyś 40 % z biologii rozszerzonej
No to mnie pocieszylas
Agaak88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 12:40   #857
alexxxxa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

nie martw się, będzie dobrze
alexxxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 12:23   #858
Agaak88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 47
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez alexxxxa Pokaż wiadomość
nie martw się, będzie dobrze
Taka mam nadzieje jakby co to awaryjnie moge startowac na technologie zywnosci i zywienia
Juz nie moge doczekac sie wynikow...a tu jeszcze tyyyyyle czasu
Agaak88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 20:12   #859
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

czy któraś z was może studiuje w krakowskiej wyższej szkole promocji zdrowia?? albo się tam wybiera?
interesują mnie opinie o tej szkole
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 20:24   #860
DominisiaD
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rybnik/Wrocław
Wiadomości: 667
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez Nadinee_ Pokaż wiadomość
Hey ! Czy któraś z Was studiuje może na Akademi Medycznej im . Piastów Śląskich we Wrocławiu ? Nie mogę dopatrzeć się na stronie uczelni w jaki sposób są tam przeliczane punkty z podstawy a jak z rozszerzenia. Myśle o dietetyce na tej uczelni i nie wiem jakie są przeliczniki :/. Proszę o pomoc
W zeszłym roku przeliczali punkty w taki sposób, że osoby które zdawały rozszerzenie dostawały 10 punktów gratis :P Jakbyście miały jeszcze jakieś pytania dotyczące Dietetyki we Wrocławiu to może coś pomogę
DominisiaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 15:57   #861
antenowka
Przyczajenie
 
Avatar antenowka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 18
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez mika12 Pokaż wiadomość
Uważam tak: zaoczna dietetyka odpada, nie polecam, za dużo wydanych pieniędzy a za mała przekazana wiedza.
Oczywiście masz na myśli zaoczną dietetykę na ŚUM? Nie ogólnie?

Ja właśnie w zeszłą niedzielę skończyłam pierwszy rok zaocznej dietetyki w Nysie i jestem zadowolona. Płacimy 4200 za cały rok, kadra kompetentna, ludzie super - niczego więcej nie trzeba

Tylko te cholerne sesje wszędzie tak samo ciężkie

I apropo dostawania się na zaoczne studia - rzeczywiście w większości jest tak, że przyjmują wszystkich, ale już o utrzymanie walczysz sama
antenowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 17:52   #862
Bee13
Rozeznanie
 
Avatar Bee13
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 526
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

buuu. ponawiam. na uniwersytecie rolniczymw Krk, sa 4 specjalizacje: technologia zywnosci, zywienie czlowieka, jakos i bezpieczenstwo cos tam cos tam i dietetyka ogolna. czy ja te specjalizacje zaczynam od 1 roku czy dopiero po jakims czasie ? bo ogolna lista przedmiotow jest uboga
__________________

crazy!
Bee13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 07:55   #863
alexxxxa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Na UP w Poznaniu zaoczna dietetyka ma to samo co dzienna. Taka sama liczba ćwiczeń, te same egzaminy. Wykładów mniej, ale nieznacząca różnica w godzinach. Wykładowcy potwierdzają, że traktują nas jednakowo i potrafimy to samo.
alexxxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 12:55   #864
Agaak88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 47
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez alexxxxa Pokaż wiadomość
Na UP w Poznaniu zaoczna dietetyka ma to samo co dzienna. Taka sama liczba ćwiczeń, te same egzaminy. Wykładów mniej, ale nieznacząca różnica w godzinach. Wykładowcy potwierdzają, że traktują nas jednakowo i potrafimy to samo.
Mnie to bardzo cieszy Ten kierunek studiow zdaje sie byc wymarzony dla mnie
Agaak88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 19:59   #865
chemik_dietetyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Mam inny problem... otóż studiuję I rok chemii(specjalizacja- ch biologiczna), jednak nie jestem przekonana, czy to jest mój wymarzony kierunek... dietetyką interesuję sie w aspektach- człowiek a chemia w żywności; leki, suplementy a reakcja organizmu ludzkiego, zdrowe odżywianie. Pytanie kieruję do studentów dietetyki (zwłaszcza na AM Wroclaw- tam złożyłam już podanie), czy są jakieś zajęcia w laboratoriach, dużo macie chemii? czy po zakończeniu studiow możliwa jest praca w laboratoriach zajmujacych sie badaniem żywnosci, jego skladu na zdrowie człowieka? W ogóle jakie wrażenia po I roku?;> pozdrawiam
chemik_dietetyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 15:05   #866
kargulec2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 92
GG do kargulec2
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

czy ja dobrze znalazłam informacje że na dietetykę do Akademi Medycznej we Wrocławiu było można rejestrować się do 21 czerwca?? czy jeszcze trwa rekrutacja? Prosiłabym o odpowiedz bo chciałam tam złożyć... Na innych uczelniach jeszcze trwa rekrutacja.. czyżby tu zamknęli ją wcześniej?


Niestety zamknęli bo nawet nie można się zarejestrować. a wiecie może czy bedzie jeszcze możliwość złożenia podania na tą uczelnię??

i jeszcze jedno pytanko.. na uczelniach prywatnych jest jakiś termin rejestracji czy można nawet w sierpniu?

Edytowane przez kargulec2
Czas edycji: 2010-06-28 o 16:45
kargulec2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 16:28   #867
chemik_dietetyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

...niestety, rejestracja na AM Wro była do 21.06
chemik_dietetyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 16:56   #868
DominisiaD
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rybnik/Wrocław
Wiadomości: 667
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez chemik_dietetyk Pokaż wiadomość
Mam inny problem... otóż studiuję I rok chemii(specjalizacja- ch biologiczna), jednak nie jestem przekonana, czy to jest mój wymarzony kierunek... dietetyką interesuję sie w aspektach- człowiek a chemia w żywności; leki, suplementy a reakcja organizmu ludzkiego, zdrowe odżywianie. Pytanie kieruję do studentów dietetyki (zwłaszcza na AM Wroclaw- tam złożyłam już podanie), czy są jakieś zajęcia w laboratoriach, dużo macie chemii? czy po zakończeniu studiow możliwa jest praca w laboratoriach zajmujacych sie badaniem żywnosci, jego skladu na zdrowie człowieka? W ogóle jakie wrażenia po I roku?;> pozdrawiam
Hej Chemii na pierwszym roku było dość sporo - w I semestrze chemia nieorganiczna, a w II semestrze chemia organiczna(egzamin), biochemia (egzamin), chemia żywności (też egzamin). Wykłady normalnie, ćwiczenia w laboratoriach Ale szczerze mówiąc myślę, że praca w laboratorium zajmującym się badaniem żywności to bardziej po kierunku Technologia żywności na Przyrodniczym we Wro. Ale to moje zdanie :P Jeśli chcecie się dowiedzieć coś więcej o Dietetyce we Wro to piszcie, chętnie Wam poopowiadam
DominisiaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 17:19   #869
kargulec2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 92
GG do kargulec2
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez chemik_dietetyk Pokaż wiadomość
...niestety, rejestracja na AM Wro była do 21.06

czemu tak wcześnie się zakończyła ehh na tych kierunkach co patrzyłam to najwcześniej kończy sie ok 4 lipca...
kargulec2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 20:17   #870
chemik_dietetyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez DominisiaD Pokaż wiadomość
Hej Chemii na pierwszym roku było dość sporo - w I semestrze chemia nieorganiczna, a w II semestrze chemia organiczna(egzamin), biochemia (egzamin), chemia żywności (też egzamin). Wykłady normalnie, ćwiczenia w laboratoriach Ale szczerze mówiąc myślę, że praca w laboratorium zajmującym się badaniem żywności to bardziej po kierunku Technologia żywności na Przyrodniczym we Wro. Ale to moje zdanie :P Jeśli chcecie się dowiedzieć coś więcej o Dietetyce we Wro to piszcie, chętnie Wam poopowiadam

SUPER! Cieszę się, że jednak będę miała styczność z chemią i laborkami dziękuję Ci za inf. Jednak mimo wszystko wolę AM)
hihi skoro studiujesz na AM Wro to chętnie się dowiem czegos więcej np, czy ciężko jest się utrzymać na tych studiach? czy macie możliwość nauki dwóch języków, sa jakieś praktyki? aaaa i czy będzie taki przedmiot jak farmakologia, bo dowiedziałam się że na innych uczelniach na dietetyce jest^^
no i jak tam anatomia i fizjologia? Słyszałam, ze egzamin z nich jest ustny? ;]

Edytowane przez chemik_dietetyk
Czas edycji: 2010-06-28 o 20:21
chemik_dietetyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-18 11:38:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.