Moda, która Cię "rozwala" część 2 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-26, 14:38   #301
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez aniahoneybunny1982 Pokaż wiadomość
Zgroza tak wyjsc do ludzi
mój TŻ byłby chętny, , ale na jego własne szczęscie ja mu tak wyjść nie pozwalam
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 15:02   #302
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
1. Noszenie szerokich pasków w talii do absolutnie wszystkiego,nie biorąc pod uwagę czy to pasuje i czy przypadkiem nie zniekształca sylwetki. Moje "ulubione" połączenie - bluzka,spodnie + pas w talii
Zwłaszcza jak ktoś nie ma wcięcia wtalii i ten brak akcentuje szerokim pasem

Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
2. Mężczyźni chodzący w upał bez koszulki po mieście. Dodatkowo oczywiście rozbujany krok i spojrzenie macho. .
Oj, tak!
Zapomniałaś dodać brzucha a la 7 miesiąc.

Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
3. Noszenie dłuższych koszul i topów jako sukienek - ah ten pośladek wystający od czasu do czasu.

4. Materiałowe torby Adidasa - są dni że można ich naliczyć z 10 idąc na krótką wyprawę do spożywczaka.

5. Kolorowe,koronkowe legginsy. Nie spotkałam jeszcze połączenia w którym nie wyglądałoby to żałośnie.

6. Naszyjnik z pereł jako uniwersalny dodatek do wszystkiego. Nawet do japonek, i trampek a co!
Coś a la carrie broadshaw, która w SATC the Movie nosiła perły nawet do piżamy....
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 15:03   #303
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
1. Noszenie szerokich pasków w talii do absolutnie wszystkiego,nie biorąc pod uwagę czy to pasuje i czy przypadkiem nie zniekształca sylwetki. Moje "ulubione" połączenie - bluzka,spodnie + pas w talii
Podpisuje się razy 10, albo 100, co tam chociaż jeszcze bardziej nie mogę znieść paska do oversizowej tuniki, która przez to się marszczy z tyłu, albo z tyłu i z przodu i dół wygląda jak powiewająca szmatka.
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 18:08   #304
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
Podpisuje się razy 10, albo 100, co tam chociaż jeszcze bardziej nie mogę znieść paska do oversizowej tuniki, która przez to się marszczy z tyłu, albo z tyłu i z przodu i dół wygląda jak powiewająca szmatka.
Ja pamiętam jak parę lat temu wpadłam na parę dni do kumpeli, która na punkcie trendów ma wręcz obsesję A wtedy właśnie wchodziła moda na wszelakie paski w talii - za cholerę nie mogłam skumać czemu ona na każdą koszulkę/bluzkę/koszulę zakłada w talii cieniusieńki (bo chyba miał niecały centymetr szerokości) jasnoróżowy paseczek, który bez szlufek sobie radośnie swobodnie lata i ani nic nie zbiera, ani nic nie podtrzymuje Do tej pory tego nie rozumiem
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 18:34   #305
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

A mnie nie podoba się źle dobrana bielizna, czyli za małe majtki przecinające pośladki na dwie części i źle skrojone dżinsy, które to jeszcze bardziej podkreślają i spłaszczają pupę.
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 18:45   #306
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
A mnie nie podoba się źle dobrana bielizna, czyli za małe majtki przecinające pośladki na dwie części i źle skrojone dżinsy, które to jeszcze bardziej podkreślają i spłaszczają pupę.
W czasie tych okropnych upałów widziałam dziewczynę, która miała pasek od stanika na wysokości połowy łopatek. I jeszcze ciemny pod jasną bluzką na ramiączkach, kończącą się w połowie pleców.
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 18:55   #307
aniahoneybunny1982
Raczkowanie
 
Avatar aniahoneybunny1982
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 471
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Wrzucam kilka fotek ze strony biale kozaczki..
__________________
bcbg
aniahoneybunny1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 18:56   #308
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
W czasie tych okropnych upałów widziałam dziewczynę, która miała pasek od stanika na wysokości połowy łopatek. I jeszcze ciemny pod jasną bluzką na ramiączkach, kończącą się w połowie pleców.
Eh, właśnie chciałam o tym napisać
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 22:07   #309
rudywroobel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 130
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Witam wszystkie Panie

bardzo ciekawy watek. Jeszcze całego nie przeczytałam, ale tez czasem mam ochotę popsioczyć na temat niektórych trendów. Impuls ten zazwyczaj wyzwala we mnie widok osób ubranych zupełnie nie tak lub zupełnie bezbarwnie. W pierwszym wypadku zazwyczaj mam do czynienia z osobą ślepo podążającą za modą, lub zwyczajnie starającą się zwrócić na siebie uwagę tandetnym strojem. W drugim natomiast denerwuje mnie fakt, że piękna kobieta- bo każda z nas jest piękna- nie potrafi lub nie chce swojej urody wyeksponować.

Tak sobie myślę czy pewnych ofiar mody nie powinno się właściwie zaliczać do jakiejś subkultury. Bo przecież pewne rzeczy nie są modne ogólnie a jedynie w pewnych kręgach.
-nigdy nie pojmę sensu istnienia koronkowych kozaczków
-białych kozaczków
-idei chodzenia do solarium przynajmniej raz w tygodniu na 15min
-celowo wystających stringów
-wystających staników...szczególnie w eleganckich sukienkach
-odcinających się pod czymkolwiek majtek
-krótkich spodenek odkrywających pół pupy
-spódniczek szerokości 20cm
-biodrówek tak niskich,że działają niekorzystnie na sylwetkę
-noszenia oczywistych podrób znanych projektantów za 5zł
-legginsów krótszych niż do kostki, z koronkowym wykończeniem, koronkowych, przezroczystych itp.
-noszenia normalnej bluzki, jeansowej spódniczki i legginsów- zazwyczaj to nie wygląda dobrze
-dyskotekowych sukienek i spódniczek z lycry...nic dodać, nic ująć

pewnie jeszcze tego sporo jest, ale póki co nie pamiętam
Jeśli chodzi o "gorący" temat skarpetek i sandałów, to uważam, że mężczyźni na tyle często zaniedbują stopy, że często to nawet lepiej, że mają skarpetki...Chociaż mojego szybko nauczyła dbać o stópki jeśli chodziłby mi tutaj w takim zestawie Natomiast o ile skarpetki do damskich sandałów do mnie nie przemawiają to o tyle uważam, że świetnie się prezentują rajstopy do tych niby botków, niby sandałów(nie takich peep toe, ale z całymi palcami odkrytymi i z kołnierzem dookoła kostki)
__________________
"C'é il rosso della fiamma del mio cuore che arde, brilla,consuma, e mai non muore"
rudywroobel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 22:56   #310
asioollka
Zakorzenienie
 
Avatar asioollka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 426
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

mnie osobiście odrzuca typowa "bazarowość" stroju, tj. gdy widzę dziewczynę ubraną załóżmy w żółtą bluzeczkę z napisem "sweat" (tak tak, nie sweet, tylko sweat, czyli pot), do tego złoty pasek na biodrach, do tego dżinsowa mini z różowymi cekinkami ledwo zakrywająca tyłek, legginsy do kolana z koronką i ogromne adidasy stylizowane na nike dunk w kolorach takich, że wyglądają jakby dorwał się do nich trzylatek z kredkami. do tego oczywiście mega solarium, fryzura "na skunksa" (czarne włosy pod spodem, blond bądź białe na górze), fioletowy brokatowy błyszczyk na ustach i kolczyk w języku. dla mnie to jest rzecz najobrzydliwsza, gorsza nawet od skarpet w sandałach!
oczywiście nie uważam, że na bazarku nie można znaleźć czegoś ładnego i że wszyscy musimy się ubierać w ten sam sposób, ale błagam - niech ktoś da tym dziewczynom lustro!
__________________

Be an advocate of joy, find your little heart's desire and follow it.
[/LEFT]

asioollka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 09:24   #311
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez rudywroobel Pokaż wiadomość

Tak sobie myślę czy pewnych ofiar mody nie powinno się właściwie zaliczać do jakiejś subkultury. Bo przecież pewne rzeczy nie są modne ogólnie a jedynie w pewnych kręgach.
-nigdy nie pojmę sensu istnienia koronkowych kozaczków
-białych kozaczków
-idei chodzenia do solarium przynajmniej raz w tygodniu na 15min
-celowo wystających stringów
-wystających staników...szczególnie w eleganckich sukienkach
-odcinających się pod czymkolwiek majtek
-krótkich spodenek odkrywających pół pupy
-spódniczek szerokości 20cm
-biodrówek tak niskich,że działają niekorzystnie na sylwetkę
-noszenia oczywistych podrób znanych projektantów za 5zł
-legginsów krótszych niż do kostki, z koronkowym wykończeniem, koronkowych, przezroczystych itp.
-noszenia normalnej bluzki, jeansowej spódniczki i legginsów- zazwyczaj to nie wygląda dobrze
-dyskotekowych sukienek i spódniczek z lycry...nic dodać, nic ująć
Zgadzam się w 100%

Cytat:
Napisane przez asioollka Pokaż wiadomość
mnie osobiście odrzuca typowa "bazarowość" stroju, tj. gdy widzę dziewczynę ubraną załóżmy w żółtą bluzeczkę z napisem "sweat" (tak tak, nie sweet, tylko sweat, czyli pot), do tego złoty pasek na biodrach, do tego dżinsowa mini z różowymi cekinkami ledwo zakrywająca tyłek, legginsy do kolana z koronką i ogromne adidasy stylizowane na nike dunk w kolorach takich, że wyglądają jakby dorwał się do nich trzylatek z kredkami. do tego oczywiście mega solarium, fryzura "na skunksa" (czarne włosy pod spodem, blond bądź białe na górze), fioletowy brokatowy błyszczyk na ustach i kolczyk w języku. dla mnie to jest rzecz najobrzydliwsza, gorsza nawet od skarpet w sandałach!
oczywiście nie uważam, że na bazarku nie można znaleźć czegoś ładnego i że wszyscy musimy się ubierać w ten sam sposób, ale błagam - niech ktoś da tym dziewczynom lustro!
Bardzo dobrze powiedziane
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 10:30   #312
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Ależ one MAJĄ lustro. Ilość foteczek "do lustra" mówi sama za siebie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 11:01   #313
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Właśnie zgodzę się z przedmówczyniami. Te "laseczki" mają lustro, co więcej one uważają się za supermodne, piekne i cudowne Pewnych rzeczy się nie wypleni, niestety nie wszyscy mają pojęcie o modzie i o tym jak odpowiednio dobrać strój do sylwetki, urody. Taka gwiazdeczka jes święcie przekonana, że jest "trendi i cool".
Mnie rozwala jeszcze coś co obserwuje na blogach, a mianowicie noszenie spódnicy tak wysoko, że ledwo zakrywa pupę. Chodzi mi o nakładanie spódnicy na bluzkę, gdzie pas spódnicy kończy się na wysokości pępka. Spódnica kończy się w połowie ud lub wyżej i mam wrażenie, że przy prozaicznych czynnościach (wsiadanie do autobusu na przykład) spódniczka odsłoni co nieco. Fajnie to wygląda na zdjęciu, ale jakos tego nie widzę na co dzień.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 18:29   #314
rudywroobel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 130
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
Ależ one MAJĄ lustro. Ilość foteczek "do lustra" mówi sama za siebie
widać ich lusterko kłamie

A z tych wszystkich słitaśnych fotek zawsze mam ubaw
__________________
"C'é il rosso della fiamma del mio cuore che arde, brilla,consuma, e mai non muore"
rudywroobel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 18:56   #315
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Właśnie zgodzę się z przedmówczyniami. Te "laseczki" mają lustro, co więcej one uważają się za supermodne, piekne i cudowne Pewnych rzeczy się nie wypleni, niestety nie wszyscy mają pojęcie o modzie i o tym jak odpowiednio dobrać strój do sylwetki, urody. Taka gwiazdeczka jes święcie przekonana, że jest "trendi i cool".
Mnie rozwala jeszcze coś co obserwuje na blogach, a mianowicie noszenie spódnicy tak wysoko, że ledwo zakrywa pupę. Chodzi mi o nakładanie spódnicy na bluzkę, gdzie pas spódnicy kończy się na wysokości pępka. Spódnica kończy się w połowie ud lub wyżej i mam wrażenie, że przy prozaicznych czynnościach (wsiadanie do autobusu na przykład) spódniczka odsłoni co nieco. Fajnie to wygląda na zdjęciu, ale jakos tego nie widzę na co dzień.
Mogę prosić o przykładowy blog? Bo nie zauważyłam czegoś takiego
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 21:54   #316
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Ok. Wiem, że jest nawet osobny wątek o leginsach. I pewnie nieraz padały tu słowa krytyki właśnie w tym temacie, ale nie mogę znieść widoku sylwetek odzianych w długie leginsy! Nawet te z grubszego materiału. Jeszcze jakoś przecierpię, kiedy dziewczyna jest smukła i ma ładne nogi. Tylko, że nie oszukujmy się, ofiarą tego trendu padły panny o pełniejszych kształtach. I jeszcze te odznaczające się krocza...
Poza tym, dostrzegam dziwną tendencję noszenia wielgachnych adidasów do rurek. Jęzory wypuszczone na zewnątrz. Przekozacko
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 08:37   #317
rudywroobel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 130
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

dziurawe rajstopy... na naszych rodzimych blogach nie przyuważyłam tego trendu, ale na lookbooku tego pełno.

Zdjęcia nie są z lookbooka.
__________________
"C'é il rosso della fiamma del mio cuore che arde, brilla,consuma, e mai non muore"
rudywroobel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 08:55   #318
rudywroobel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 130
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

A tu mam przykład odznaczającej się bielizny
__________________
"C'é il rosso della fiamma del mio cuore che arde, brilla,consuma, e mai non muore"
rudywroobel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 09:28   #319
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
Moda jak moda, ale ostatnio to co mnie najbardziej rozwala to obleśny, wystający rowek także u facetów. Zastanawiam się, czy ci ludzie nie mają w domu lustra, czy też w sobie odrobiny samokrytycyzmu, czy też jednego ani drugiego ... Co do innych rzeczy, pumpy ujdą, przynajmniej jak na razie nie zdążyły mi się znudzić, nie ma ich aż tak znów dużo. co innego dżinsy z jakimiś tandetnymi gadżecikami - cekiny, koszmarne hafty i tak dalej.
I coś, na co jedna z dziewczyn tutaj zwróciła uwagę: gdzie wcięło wszystkie normalne sandały ???
Nie wiem... bo teraz albo są te zakrywające całą stopę sandałojaponki , albo japonki, albo gladiatorki. Czasem się czuję dziwnie chodząc po mieście w sandałkach typu trekkingowego (bo mi w takich wygodnie i już), które nie mają nadmiernej ilości paseczków, nie obcierają i są lekkie. Oczywiście nie zakładam ich do wszystkiego .

Mnie jeszcze baaardzo irytuje trend, który na szczęście trochę zanikł. Mianowicie, jakieś dziwne odczucie wśród niektórych pań w ciąży, że jak są w ciąży to nie muszą o siebie dbać... i tym sposobem widuje się takie panie z za krótkimi koszulkami odsłaniającymi brzuszek, w porozciąganych, znoszonych dresach, ewentualnie w znoszonych podkoszulkach partnera. Szkoda, bo przecież można się ubrać ładnie i niedrogo będąc w ciąży.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 10:04   #320
cala-w-trawie
Raczkowanie
 
Avatar cala-w-trawie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 191
GG do cala-w-trawie
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez rudywroobel Pokaż wiadomość
A tu mam przykład odznaczającej się bielizny
e tam ... tej Pani wybaczmy .. majtki z uśmiechem sprawiają że sama się uśmiecham
__________________

cala-w-trawie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 10:46   #321
ejMala
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 552
GG do ejMala
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
A jaki kozak założyć do eleganckiej sukienki biurowej? Trepa na traktorze?
Nie. Zwykły obcas Przeciwieństwo szpilki to ''trep na traktorze'' ?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;20930235]Też się zastanawiam co rozwala w zimowych kozakach na szpilce. Sama w takich chodzę. Może łatwiej by było wywalić się na lodzie albo w zaspie śniegu, ale nie przecież zimą chodniki nie są pokryte lodem przez cały czas.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez kinga898 Pokaż wiadomość
też zastanawiam się co Cię "rozwala" w kozakach na szpilce, ja mam tylko takie kozaki
Rozwala mnie to, że te kozaczki z typową szpilką i ogromnym czubem na tegoroczną zimę wcale nie były stabilne. W moim mieście na chodnikach było pełno lodu i wiele dziewczyn w takich oto kozaczkach zaszły 100 metrów i upadały albo ledwo łapały równowagę. Noszę kozaki na obcasie, ale nie na szpilce. Kiedyś próbowałam i do tej pory nie mam zamiaru ich założyć.
Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Mnie jeszcze baaardzo irytuje trend, który na szczęście trochę zanikł. Mianowicie, jakieś dziwne odczucie wśród niektórych pań w ciąży, że jak są w ciąży to nie muszą o siebie dbać... i tym sposobem widuje się takie panie z za krótkimi koszulkami odsłaniającymi brzuszek, w porozciąganych, znoszonych dresach, ewentualnie w znoszonych podkoszulkach partnera. Szkoda, bo przecież można się ubrać ładnie i niedrogo będąc w ciąży.
W większych miastach lumpeksy wcale nie są takie tanie. A kupno co parę tygodni ubrań dla wielu przyszłych matek jest niemożliwe. Moja koleżanka chodziła w ubraniach chłopaka, bo nie miała pieniędzy, by co miesiąc kupować nowe rzeczy
__________________
La dolce vita!

Edytowane przez ejMala
Czas edycji: 2010-07-28 o 10:47
ejMala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:38   #322
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez ejMala Pokaż wiadomość
Nie. Zwykły obcas Przeciwieństwo szpilki to ''trep na traktorze'' ?
A to teraz należałoby sprecyzowac co rozumiesz prze zzwykły obcach. Potocznie mówiąc szpilki to własnie buty na obcasach.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:45   #323
ejMala
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 552
GG do ejMala
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
A to teraz należałoby sprecyzowac co rozumiesz prze zzwykły obcach. Potocznie mówiąc szpilki to własnie buty na obcasach.
Mówiąc szpilki mam na myśli szpilki

''Szpilkibuty na wysokim, cienkim obcasie noszone najczęściej przez kobiety.'' Wikipedia
__________________
La dolce vita!
ejMala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:54   #324
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez ejMala Pokaż wiadomość
Mówiąc szpilki mam na myśli szpilki

''Szpilkibuty na wysokim, cienkim obcasie noszone najczęściej przez kobiety.'' Wikipedia
Nie będe się zgałębiac w niuanse leksykalne, ale podobnie zorjak ja zrozumiało CIę kilka innych dziewczyn z wątku.
Genralnie szpilka = wysoki obcas. Geshtalt szpilki moze się różnić zaleznie od osoby, każdy ma na pewno na myśli wysoki obcas.

Mnie kozaki na wysokim obcasie nie razą .

Chociaz akurat te, które wkleiłaś są paskudne.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:57   #325
ejMala
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 552
GG do ejMala
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Dla mnie szpilka to szpilka, a nie wysoki obcas. A mi akurat chodziło o takie szpilki jak na zdjęciach Tej zimy często patrzyłam ludziom na buty i widziałam takich całą masę
__________________
La dolce vita!

Edytowane przez ejMala
Czas edycji: 2010-07-28 o 15:59
ejMala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 16:20   #326
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Dla mnie obcas to kawałek buta, który jest z tyłu i służy temu, aby stopa była ułożona z tyłu wyżej. I obcas może być szpilką albo może być słupkiem. Kozaki na szpilce - czyli cienkim, wysokim obcasie - mi się nie podobają, kozaki na słupku - czyli szerszym, kwadratowym obcasie - mi się podobają.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 16:22   #327
ejMala
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 552
GG do ejMala
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

I o szpilce ciągle piszę...
__________________
La dolce vita!
ejMala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 16:37   #328
JA-MAJKA
Przyczajenie
 
Avatar JA-MAJKA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 26
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez asioollka Pokaż wiadomość
mnie osobiście odrzuca typowa "bazarowość" stroju, tj. gdy widzę dziewczynę ubraną załóżmy w żółtą bluzeczkę z napisem "sweat" (tak tak, nie sweet, tylko sweat, czyli pot), do tego złoty pasek na biodrach, do tego dżinsowa mini z różowymi cekinkami ledwo zakrywająca tyłek, legginsy do kolana z koronką i ogromne adidasy stylizowane na nike dunk w kolorach takich, że wyglądają jakby dorwał się do nich trzylatek z kredkami. do tego oczywiście mega solarium, fryzura "na skunksa" (czarne włosy pod spodem, blond bądź białe na górze), fioletowy brokatowy błyszczyk na ustach i kolczyk w języku. dla mnie to jest rzecz najobrzydliwsza, gorsza nawet od skarpet w sandałach!
oczywiście nie uważam, że na bazarku nie można znaleźć czegoś ładnego i że wszyscy musimy się ubierać w ten sam sposób, ale błagam - niech ktoś da tym dziewczynom lustro!
to okreslenie jest po prostu PIEKNE. pierwszy raz slysze
JA-MAJKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 10:51   #329
northern_star
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 278
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

rozwalają mnie te okropne, sportowe, wielkie białe buty, noszone praktycznie do wszystkiego
__________________
Il n'est rien de réel que le reve et l'amour
northern_star jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 11:45   #330
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Pewnie kilka razy już to się przewijało - rozwalają mnie wszelkie sukienki noszone przez dziewczyny na dyskoteki, rodem spod latarnii, ledwo zasłaniające tyłek, nawalone jakimiś cekinami, diamentami, nie wiadomo czym. A najgorsze jest to, że te dziewczyny są przekonane, że wyglądają świetnie.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.