Ja się mam beznadziejnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-17, 18:15   #1
ajsza
Raczkowanie
 
Avatar ajsza
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 111
Unhappy

Ja się mam beznadziejnie


Ja sie mam beznadziejnie ponieważ zaczęłam pracę od 1 lipca i pracuje codziennie o 9:30 - 17:30 i nie mam czasu nic załatwić na swój ślub i chyba nawet nie dostane wolnego na podróż poślubną bo mi się urlop nie należy więc podróż dopiero za rok albo w zimie;( bo my mam ślub 30 września. Beczeć mi sie chce Szukam wszystkiego przez internet nawet wizażystki, chciałam sobie kupić buciki na allegro ale niestety ktoś mnie wyprzedził i terz to już nie wiem. w miejscowośc w której mieszkam nie ma żadnych fajnych butów a sklep ślubne są czynne tylko do 18 więc sie nie wyrobie jeden plus jest taki że salonik z sukienkami jest tuż obok sklepu w którym pracuje więc na przymiarke chyba bede mogła wyskoczyć bo mam o 13 a w salonach są prawie sam drożyzny Zastanawiam się czy szefowa da mi chociąz piątek wolny przed ślubem jestem ciekawa czy bedzie wyrozumiała a tak wogóle to nie wiem czy wątek nie powienien być gdzie indziej
__________________
ajsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 18:40   #2
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Ja się mam beznadziejnie

ajsza - nie martw się.
Ja miałam podobnie. ślub był 3 czerwca a ja w kwietniu dowiedziałam się że bede miała dyżury. I tak juz dużo pracowałam od 8 do 17 czasem 18. A doszły mi jeszcze soboty i niedziele a w normalne dni zaczęłam pracować od 8 czasem do 24
Myslałam, że nie dam rady, nauki jeszcze niezaliczone, tyle spraw do załatwienia. Jak przychodziłam do domu albo miałam wolny weekend to nic mi się nie chciało. Nie było mowy o załatwianiu czegokolwiek.
W sobote biegałam do kancelarii spisywać protokół. Butki też kupiłam w sobotę.
Po suknię wyrwałam się na godzinke z pracy. Jakoś wspólnymi siłami pozałatwialiśmy wszystko.
A z okazji ślubu należą ci się 2 dni urlopu okolicznościowego!!
Ajsza głowa do góry. Uda się
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 19:42   #3
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Ja się mam beznadziejnie

Ajsza jeśli to Cię pocieszy to ja w piatek rozwiązałam umowę z dotychczasowym pracodawcą i dziś zaczęłam pracę w nowej firmie, przy tym prze pierwsze najprawdopodobniej 3 miesiące jest to umowa zlecenie, dopiero później umowa o prace, więc mi nawet dwa dni na własny ślub nie będą przysługiwać I tak naprawdę teraz gdy jest najwięcej spraw do załatwiania szczegółów do dopracowania ja pracuję i nie mam już za wiele czasu Ale trudno jakos dać rade trzeba
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 11:58   #4
dagastop
Raczkowanie
 
Avatar dagastop
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 52
Dot.: Ja się mam beznadziejnie

Nie przejmujcie się - ajsza to prawda przysługują Ci dwa dni urlopu okolicznościowego i szefostwomusi Ci tego urlopu udzielić.*misia* nie przejmuj się - szef też człowiek - zrozumie chyba że to ważny dla CIEBIE okres i może odpuści Ci troszkę na ten czas...PS Uważaj ---> ja też podjęłam prace na poczatkowe 3 miesiące na umowe - zlecenie a później miała byc normalna umowa...Niestety...Tak im się bardziej opłacało i normalnej umowy nie dostałam...Trzaba walczyc o swoje inaczej Cię zmiażdżą...Kapitalizam..h ehe
dagastop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 12:03   #5
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Ja się mam beznadziejnie

A mój maż wczoraj rzucił pracę bo tyrał ponad 8 godzin dziennie + soboty na 1/2 etatu za najniższą krajową (450zł) na papierze. Na ręke dostawał większe pieniądze, ale co z tego? Co to za składki idą do zusu, po roku czasu jakby sie zarejestrował w Urzędzie pracy nie dostałby nawet zasiłku. Ach ci pracodawcy
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 19:11   #6
ajsza
Raczkowanie
 
Avatar ajsza
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 111
Dot.: Ja się mam beznadziejnie

No własnie ja też dostałam umowe na 3 miesiące do 11 października praca nie jest cięzka zarabiam ok 700 zł ale nie wiadomo czy mi przedłuży umowe jeszcze mam później jedno wyjscie bo mój przyszły mąż mogłby mnie zatrudnić w swojej firmie ale ja uważam że to bez sensu pracować z mężem i jescze mieszkać jakoś dam rade no cóż ale dzięki dziewczynki za wsparci nie jestem sama papa
__________________
ajsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.