kolejna allegrowa oszustka:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-07, 14:24   #1
księzycek
Raczkowanie
 
Avatar księzycek
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 71
GG do księzycek

kolejna allegrowa oszustka:(


http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41592876

podroba jak 103, a ludzie sie nabieraja..
szkoda, ze allegro nic z tym nie robi
księzycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-07, 14:32   #2
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: kolejna allegrowa oszustka:(

Allegro na tym zarabia
Kiedyś zdarzyło mi się kupić podróbę, sprawa otarła się o doniesienie na Policję, administracja Allegro aktywnie współuczestniczyła w próbach uzyskania zwrotu pieniędzy od nieuczciwej sprzedawczyni, w końcu się udało - ona oddała mi kasę, a ja jej odesłałam towar. Byłam PEWNA, że Allegro zamknie jej konto. Ale gdzie tam, widziałam że "moją" podróbę sprzedała następnie na kolejnej aukcji
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-07, 14:52   #3
chomique
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Re: kolejna allegrowa oszustka:(

Oczywiscie, ze Allegro bedzie wspierac zlodziei i oszustow - podrobek jest wiecej, niz oryginalow, wiec zysk z prowizji ogromny. A w weryfikacji siedza dziewczeta, dla ktorych wydaje sie oczywiste, ze Chanel moze wypuscic 5-pietrowy puder w kompakcie tylko w jednym malym miasteczku w Belgii i tylko w ilosci 16 sztuk Jedno dziewcze sprzedawalo kiedys paskudne podrobki blyszczykow - 50 sztuk, na pytanie o pochodzenie odpisala, ze "maz jej przywiozl z delegacji z Andory" Biedna kobieta, maz jej calymi workami podroby przywozi
Z jednej strony rozumiem Allegro - nikt nie lubi tracic pieniedzy - z drugiej nie rozumiem beztroski, podrobki sa pochodzenia "z garazu pana Kazia" i nie wiadomo, jakiej alergii mozna po tych swinstwach dostac.

Btw - identyczne podroby sprzedawane sa tu
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41245848

Zastanawiam sie - jak bardzo glupie, zdesperowane albo zyjace w zabitej dechami dziurze musza byc osoby, ktore potrafia wydac na oslep tyle pieniedzy na cos, co u "ruska" dostana za 30 zl? Chec postawienia na poleczce czegokolwiek, byle mialo napis Dior czy Chanel i zeby kolezanki zazdroscily jest porazajaca.

Btw - Dior tez upada http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41361470
ze o Chanel nie wspomne http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41461464
chomique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-07, 14:52   #4
chomique
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Re: kolejna allegrowa oszustka:(

Oczywiscie, ze Allegro bedzie wspierac zlodziei i oszustow - podrobek jest wiecej, niz oryginalow, wiec zysk z prowizji ogromny. A w weryfikacji siedza dziewczeta, dla ktorych wydaje sie oczywiste, ze Chanel moze wypuscic 5-pietrowy puder w kompakcie tylko w jednym malym miasteczku w Belgii i tylko w ilosci 16 sztuk Jedno dziewcze sprzedawalo kiedys paskudne podrobki blyszczykow - 50 sztuk, na pytanie o pochodzenie odpisala, ze "maz jej przywiozl z delegacji z Andory" Biedna kobieta, maz jej calymi workami podroby przywozi
Z jednej strony rozumiem Allegro - nikt nie lubi tracic pieniedzy - z drugiej nie rozumiem beztroski, podrobki sa pochodzenia "z garazu pana Kazia" i nie wiadomo, jakiej alergii mozna po tych swinstwach dostac.

Btw - identyczne podroby sprzedawane sa tu
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41245848

Zastanawiam sie - jak bardzo glupie, zdesperowane albo zyjace w zabitej dechami dziurze musza byc osoby, ktore potrafia wydac na oslep tyle pieniedzy na cos, co u "ruska" dostana za 30 zl? Chec postawienia na poleczce czegokolwiek, byle mialo napis Dior czy Chanel i zeby kolezanki zazdroscily jest porazajaca.

Btw - Dior tez upada http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41361470
ze o Chanel nie wspomne http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41461464
chomique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-07, 14:54   #5
chomique
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Re: kolejna allegrowa oszustka:(

Ops, przepraszam, wyslalo sie dwa razy.
chomique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-07, 15:04   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: kolejna allegrowa oszustka:(

tez kiedys sie dziwiłam ,że ludzie kupują tego typu podróby pisałma kiedys do sprzedawcy ale odpowiedzial mi ,:"że ma to w du.. bo on natym zarabia" no i w sumie ma racje .

podróbkami powinny zajac sie firmy kosmetyczne bo to im powinno zalezec na wysokiej jakosci i autentycznosci produktów my tego nie zmienimy.

zdarza się ,że taka podróba jest świetnym kosmetykiem który nie uczula ,swietnie sie trzyma i jest wydajny -czego więcej chciec ma diora? ma i jest ok.
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-07, 15:06   #7
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: kolejna allegrowa oszustka:(

chomique napisał(a):
>
> Btw - identyczne podroby sprzedawane sa tu
> http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41245848

W dodatku większość z tych 88 kolorów się od siebie nie różni

Beztroska Allegro wynika chyba po części z tego, że podróby są praktycznie nie do udowodnienia, a zainteresowane firmy scigają je szczątkowo (tzn. gdybyśmy masowo zaczęły słać maile np. do Lancome, z linkami do podobnych aukcji, pewnie by zareagowali, ale w miejsce tych podrób szybko wyrosną inne :///)

Mam kilku wyprówanych allegrowych sprzedawców, wydaje mi się też, że generalnie potrafię odróżnić aukcje z oryginałem (nawet okazyjnie wycenionym) od aukcji ze szmelcem, ale np. perfum już w ogóle boję się na aukcjach kupować, najwyżej jakieś miniaturki, coś używanego, ale o kupnie na prezent, w pudełku i folii, nie ma mowy
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-07, 19:28   #8
neli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 184
Re: kolejna allegrowa oszustka:(

czesto Kupuje na allegro ale kosmetyki bardzo rzadko , ostatnio kupilam jednak maly tester Givenschy Organza .Ale wiecie co dziewczyny to byla nietypowa podroba bo opakowanie tego malego testerka BYLO Oryginalne natomiast zawrtosc Juz Nie bardzo Ciekawe , np nie zgadzal sie sklad Perfum na opakowaniu tekturowym i na testerze :d na szczescie nie stracilam duzo pieniadzy ale dalam negatywa oczywiscie ten oszust tez mi wystwil Neg zieciak
__________________
Pozdrawiam

NELI
neli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 20:59   #9
madziasz
Raczkowanie
 
Avatar madziasz
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
GG do madziasz
Re: kolejna allegrowa oszustka:(

a ja ponieważ sie jestem laikiem totalnym i ucze sie od Was nie wiedziałabym że to są podróby - coprawda mogę przypuszczać dlatego nie kupię markowych kosmetyków na allegro ale myślę że większość ludzi po prostu sie nie zna i jest przekonana o tym ze kupuje oryginalne rzeczy... druga część wie że to podróby ale tłumaczy sobie że moze np. to oryginały pochodzące z nielegalnego źródła
__________________
madziasz oraz myszka i duży i ishi:
http://img215.exs.cx/img215/1015/nasze25cw.gif madziaszkowa szafa: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post1420637
madziasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 01:13   #10
chomique
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Re: kolejna allegrowa oszustka:(

Oj, to widac po prostu - na przyklad http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41784165 - sztandarowa chamowa i juz Najprosciej jest pamietac, ze szanujaca sie firma umieszcza informacje o swoich kosmetykach w internecie, ze zdjeciami, kolorowka - totez oryginalne kosmetyki Chanel czy Lancome znajdziesz w necie i bedziesz miala porownanie, oni sie nie wstydza swoich produktow

Inna rzecz, ze to, lagodnie mowiac, malo realne, zeby firma tej klasy umieszczala swoje produkty w beznadziejnym pudeleczku z beznadziejnymi aplikatorami, ludzaco podobnym do Ruby Rose itp I jeszcze jedno - jesli jeden cien firmy wysokopolkowej kosztuje 100, czasem 150 zl, to jakim cudem cala paleta 88 cieni mialaby kosztowac 80 zl? Logika, cudow nie ma.

Poza tym zawsze masz grupe pl.rec.uroda i firum wizazu - wystarczy wleic link, zeby ktos rozwial Twoje watpliwosci - i grupowiczki, i wizazanki zdecydowanie na kosmetykach sie znaja
chomique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 07:36   #11
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Re: kolejna allegrowa oszustka:( A co sądzicie o tym??

Czy ktoś wiedział taki komplet Clinique i czy ktoś kupował u Babbette?
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41252256
Moja koleżanka kupiła u niej szminkę Clinique i dziś przy długich deliberacjach, oglądaniu z każdej strony i smarowaniu się doszłyśmy do wniosku, ze jest to jednak oryginał.
Dlaczego ta dziewczyna ma takie niskie ceny? Moja koleżanka kupiła szminkę Clinique za 25 zł Aż mi się wierzyć nie chce
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-09, 07:37   #12
księzycek
Raczkowanie
 
Avatar księzycek
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 71
GG do księzycek
Re: kolejna allegrowa oszustka:( A co sądzicie o tym??

tanie, bo np to nie pelnowymiarowy, albo nawet pelnowymiarowe, ale GWP, stad nie sa takie drogie
księzycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 08:08   #13
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: kolejna allegrowa oszustka:( A co sądzicie o tym??

Helena napisał(a):
> Czy ktoś wiedział taki komplet Clinique i czy ktoś kupował u Babbette?

Babbette to 2 wcielenie Babsss, posiada oryginalne kosmetyki, w większości miniaturki, GWP itd, ale oryginały z pewnością.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 08:17   #14
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Re: kolejna allegrowa oszustka:( A co sądzicie o tym??

Dziękuję Asieńko Tylko napisz, co to znaczy GWP
Przepraszam za swoje niedouczenie
PS - jak maluszek????
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 09:01   #15
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: kolejna allegrowa oszustka:( A co sądzicie o tym??

Helena napisał(a):
> Dziękuję Asieńko Tylko napisz, co to znaczy GWP

GWP (Gift With Purchase) ma często mniejszą pojemność niż pełnowymiarowy produkt, opakowanie często jest inne, np. zamiast srebrnych nakrętek zielone, albo zamiast dozownika z pompką jest nakrętka, zamiast złotych napisów są szare... są generalnie mniej atrakcyjne (opakowania).
Firmy też często wypuszczają zestawy kosmetyków i mają one oznaczenia "not for individual sale", "not for resale" lub coś w tym stylu.

> PS - jak maluszek????
Coraz bardziej pomysłowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM1445_resize_resize.JPG (113,4 KB, 4 załadowań)
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 09:56   #16
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: kolejna allegrowa oszustka:( A co sądzicie o tym??

Jeszcze wtrącę się do allegrowego wątku Strasznie korcą mnie te cienie w płatkach Pupy
http://allegro.pl/show_item.php?item=40990385
i sprzedawca wiarygodny. Może któraś z Was używała tego cudu i poradzi czy warto?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 10:30   #17
izucha
Rozeznanie
 
Avatar izucha
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 589
Re: kolejna allegrowa oszustka:(

pixie_76 napisał(a):

> ale np. perfum już w ogóle boję się na aukcjach kupować, najwyżej jakieś miniaturki, coś używanego, ale o kupnie na prezent, w pudełku i folii, nie ma mowy

Oj, to się zaniepokoiłam troszku Niedawno kupiłam u grycka perfumy Givenchy, wydaja mi się oryginalne

I grycek, i sprzedawcy tacy jak Mateusz124 czy gregorydek sprzedają perfumy w bardzo atrakcyjnych dla mnie cenach - jednoczesnie sa to sprzedawcy polecani na wizazu czy forum gazety jako "pewni", handlujący oryginałami...

Pomijając dywagacje nt. skąd chłopcy mają dostęp do tak tanich perfum - Pixie i inne dziewczyny, czy wg was to jest mało prawdopodobne, by jednak były to oryginały? Pliss, odpowiedzcie, bo bardzo mnie ta sprawa nurtuje - właśnie przymierzam sie do zakupu Lolitki
izucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 10:53   #18
księzycek
Raczkowanie
 
Avatar księzycek
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 71
GG do księzycek
Re: kolejna allegrowa oszustka:(

nie martw sie, podobnie jak Smoczyca, kupuje praiwe wylacznie na allegro perfumy.
jeszcze sie nie nacielam. sa oryginalne (przynajmniej te ktore ja kupilam).
pzd
księzycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 11:02   #19
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Re: kolejna allegrowa oszustka:(

ja kupiłam perfumy od Szylla i jestem zadowolona. Oryginalne, trzymają bardzo długo.
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-09, 11:34   #20
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Re: kolejna allegrowa oszustka:(

Oj! Trochę mnie zaskoczyłaś tą podróbą testera. Dotąd sądziłam, że testery są stosunkowo najpewniejsze, bo siłą rzeczy sprzedaje się je taniej i bardziej opłaca się zrobić podróbę "normalnego" opakowania. Możesz napisać od kogo kupiłaś (na priv, jeśli nie chcesz na forum)? Wpiszę gn... na czarna listę.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 11:58   #21
księzycek
Raczkowanie
 
Avatar księzycek
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 71
GG do księzycek
Re: kolejna allegrowa oszustka:(

napisze cos jeszcze, co za kazdym razem powtarzam.
Te perfumy, na allegro nie sa az TAKIE TANIE, jak nam sie wydaje. (mowie o oryginalnych). Jedynie w relacjach z cenami sklepowymi w Polsce roznice wydaja nam sie horrendalne, tymczasem wejdzcie na np strone www.perfumebay.com - tam dopiero sa tanie perfumy i testery
pzd
księzycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 12:09   #22
izucha
Rozeznanie
 
Avatar izucha
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 589
Re: kolejna allegrowa oszustka:(

Księżycku, ja akurat porównuję ceny z allegro z cenami z niemieckiego Douglasa, które też sa dość wysokie.

Ostatnio znajomy kupował perfumy na promie - za Givenchy Very Irresistible 50 ml zapłacił ok. 170 zł , podczas gdy ja kupiłam je - bardzo okazyjnie, miały bowiem uszkodzoną folię i minimalnie wgniecione pudełeczko - za 132 zł z kosztami przesyłki.

Mnie też się wydaje, że jest kilku sprzedawców - wymienionych już w tym wątku - u których możemy bez obaw zaopatrywać się w perfumki... ach, perfumki...
izucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 12:23   #23
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: kolejna allegrowa oszustka:(

Izucha, nie podważam oryginalności perfum oferowanych przez sprzedawców, których wymieniłaś, nigdy u nich nic nie kupowałam. Po prostu przyjęłam założenie, że zapachy u hurtowników z Allegro to za duże ryzyko.

Poza tym, jak pisała Księżycek, aukcje oferujące oryginalne (?) zapachy nie są wcale aż tak okazyjne, przeważnie warto odczekać do okazji typu zakupy w bezcłówce, albo i nawet tylko w innym kraju, gdzie perfumy nie są obłożone aż tak wysokimi akcyzami i marżami...

Nie znaczy to jednak, że nigdy nie skuszą mnie aukcje! Zdarzają się perełki, jak moje "Beautifull Sheer"(75ml!) za stówkę, albo zestaw "Sun Moon Stars" (30ml + balsam i żel do mycia) też za stówkę, albo "Tresor"15ml + żel do mycia za 45zł...
Ale każdy z tych produktów był i napoczęty i bez pudełka, no na prezent się nie nadawał.
I właściwie nigdy wcześniej nie szukałam po aukcjach perfum do podarowania, ale teraz Mama zamarzyła o "Allure", w Sephorze cena jest z kosmosu, a ja nie mam nerwów przedzierać się przez gąszcz aukcji z podróbami tego hiper-popularnego zapachu
Stąd też moje zainteresowanie strawberrynet.com
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 12:29   #24
izucha
Rozeznanie
 
Avatar izucha
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 589
Re: kolejna allegrowa oszustka:(

Pixie, właśnie wybieram sie do Frankfurtu - mogę sprawdzić w Douglasie, ile kosztują te perfumki (tym bardziej, że wczoraj widziałam tam informację o 10% obnizce - nie wiem, czy z okazji Walentynek czy innego ważkiego powodu )

Co do perfum na allegro - właśnie czaję się na dwa ulubione zapachy, uzywane, po bardzo okazyjnej cenie...
izucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 12:41   #25
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: kolejna allegrowa oszustka:(

No właśnie, Izucha, to byłoby interesujące oblukać ceny w niemieckim Douglasie! Ostatni raz byłam w jakimś chyba z rok temu, ale wiem, że oni tam potrafią mieć ciągle jakieś obnizki, promocje, wyprzedaże... Znacznie lepiej jest w małych sklepach pod tym względem, np. w niedużym Douglasie w Monachium (za spożywczym targiem dla turystów) był zeszłego lata cały kosz niewiarygodnie poprzecenianych perfum, na jakieś 12-15 Euro! A w dużym wypaśnym sklepie przy głównej ulicy Dusseldorfu to już nc ciekawego nie było

A na Allegro właśnie te poużywane lekko perfumki są najlepszymi kąskami! Choć może zdarzyć się inna wpadka: utrata świeżości (np coś było trzymane na świetle, latami)... Staram się dopytywac o datę produkcji (jest taki kod wybity na spodniej naklejce, każda firma ma inne oznaczenia, ale jak w sklepie zapytasz co znaczy, muszą objaśnić - często rok produkcji oznaczany jest literą).
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 12:57   #26
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Re: kolejna allegrowa oszustka:(

Interesująca dyskusja.
Ja też mam rózne wątpliwości odnośnie Sprzedających, zwłaszcza tych najbardziej podejrzanych.

Dziewczyny, a czy testery znanych wód też podrabiają, mogą podrabiać??
Ja rozszyfrować, czy tester jest podróbą ?!

Jest tego caaaała masa na Allegro i nie daje mi to spokoju skąd można mieć, np. 100 pozycji do sprzedaży ???

Zauważyłam też, że niektórzy Sprzedający wystawiają tester, np. od 50,oo /cena zalezy od marki i pojemności itp./, czyli za ile wylicytujesz za tyle masz.
Z punktu widzenia ekonomi to się mu nie opłaca, bo takie perfumy licytuję 1, 2 osoby. Czasami 4, ale to już jest max. I co myślec o takiej aukcji. Sprzedający ma np. 200 pozytywów i spoglądający na jego aukcję wstecz, wszystkie komendy za perfumy!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 13:04   #27
księzycek
Raczkowanie
 
Avatar księzycek
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 71
GG do księzycek
Re: kolejna allegrowa oszustka:(

sluchaj, po prostu kupuj u sprawdzonych sprzedawców, a nie wyszukuj na sile czegos tanszego , 200 komentarzy to malo, niestety - jezeli sie wezmie pod uwage asortyment taki jak perfumy itp.
księzycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 13:13   #28
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Re: kolejna allegrowa oszustka:(

Wiesz co? Ja nie wyszukuję! Chodzi o to, że kilkakrotnie się spotkałam z tym.
Osobiście boję się kupować na Allegro perfumy /najbardziej/. NIe chcę wydać 160.0 na podróbke wartą 1 Euro.

MOze 200 koemtarzy, to mało, ale i nie tak mało! Myślę, że to już nie jest początkujący Allegrowicz.
Wiem, że są tacy co mają po 2.000 i to oni sa dopiero pełną gębą Sprzedającymi. Tylko zwykle towarzyszy im jakiś % negów i neutrali. Pomijając tych co machneli ręką.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 13:15   #29
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Re: kolejna allegrowa oszustka:(

Kolejny bubel

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=41862933

Własnie ją przyczaiłam
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 13:20   #30
księzycek
Raczkowanie
 
Avatar księzycek
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 71
GG do księzycek
Re: kolejna allegrowa oszustka:(

ja radze poczyta komentarze dokladnie. w przypadku mateusza ktos mu dal bodajze nega, albo neutrala bo dostal diora addicta -z serii limitowanej, w srebrnej butelce (ktora jest drozsza niz ta standardowa, granatowa).
po prostu kupowac trzeba umiec i kierowac sie rozsadkiem.
mowie-ja jakos sie nie nacielam, jest jeszcze wiele osob, ktore do tej pory na allegro sie nie zawiodly, wiec jest to mozliwe
księzycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.