Rozstanie z facetem, część XXV - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-02, 12:40   #3781
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez tyene Pokaż wiadomość
Tak.
No to zobacz ile bezpłatnych...podzwoń, pojedź. Na bank znajdziesz pomoc.

http://poradnictwo.waw.pl/index.php/...psychologiczne
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 12:41   #3782
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez cala-w-trawie Pokaż wiadomość
Zazdroszcze wam że macie jeszcze jakieś perspektywy powrotu, rozmowy, zadzwonił złożył życzenia... nadzieje. Mnie kilka dni temu zostawił ktoś z dumną wielkości słonia. Wiem, że już nigdy się do mnie nie odezwie, bo silna wola to jego główna cecha. Zostawił mnie bo nie mógł znieść mojego ciągłego smutku, problemów z rodziną. Myslałam że po 1,5r "kocham" które wypowiadał jeszcze niedawno coś znaczyło, że ja coś znaczyłam. Myśle, że też powinnam zgłosić się do psychologa, od dawna sądze, że mam depresje.
Czy ja wiem czy jest czego zazdrościć. Tak odzywa sie co pare dni i wypytuje o różne rzeczy dając mi do zrozumienia że mu zalezy ale z drugiej strony, że teraz chce być sam.. Gdzie tu logika? Chciałabyś żeby Ci tak ktoś mieszał w głowie? Straciłam tylko przez to cały tyg wpatrując się w ściane..
Oj złozył życzenia i dowalił tekstem. Wiesz nie wiem czy rzeczywiście to miało być śmieszne czy może tak specjalnie chamsko dowalił bo on słaby jest w dobieraniu słów ale chyba wolałam zeby tych zyczeń nie skladał bo juz sama nei wiem co mam myslec...

Gdyby sie nie odzywal byloby prosciej a tak to jest gdzies na dnie zakopana gleboko nadzieja, ze moze kiedys.. moze kiedys bedzie z nim cos fajnego ale odpowiednio to stlumilam..

Czasem nei ma czego zazdrościć..

Edytowane przez Seph
Czas edycji: 2013-01-02 o 12:43
Seph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 12:58   #3783
cala-w-trawie
Raczkowanie
 
Avatar cala-w-trawie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 191
GG do cala-w-trawie
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Seph Pokaż wiadomość
Tak odzywa sie co pare dni i wypytuje o różne rzeczy dając mi do zrozumienia że mu zalezy ale z drugiej strony, że teraz chce być sam..
no właśnie o to mi chodzi "zalezy mu" może potrzebuje kilku dni na przemyślenia ale daje ci sygnały.

sama nie wiem teraz co lepsze co gorsze.
__________________

cala-w-trawie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 13:05   #3784
Neffik
Zadomowienie
 
Avatar Neffik
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 1 300
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
Neffik
Wiem co czujesz.Ja to muszę mieć poukładane coś na "dziś" ,inaczej jestem wściekła.Cięcie i sprawa załatwiona a tak to czekasz czekasz i doczekać się nie możesz..
Dokładnie, choć staram się zajmować swoim życiem, układać inne sprawy, dużo mam nauki, więc nie jest też tak że rozmyślam za dużo. Choć wieczory są najgorsze, mam ochotę uciec gdzieś
Cytat:
Napisane przez cala-w-trawie Pokaż wiadomość
Zazdroszcze wam że macie jeszcze jakieś perspektywy powrotu, rozmowy, zadzwonił złożył życzenia... nadzieje. Mnie kilka dni temu zostawił ktoś z dumną wielkości słonia. Wiem, że już nigdy się do mnie nie odezwie, bo silna wola to jego główna cecha. Zostawił mnie bo nie mógł znieść mojego ciągłego smutku, problemów z rodziną. Myslałam że po 1,5r "kocham" które wypowiadał jeszcze niedawno coś znaczyło, że ja coś znaczyłam. Myśle, że też powinnam zgłosić się do psychologa, od dawna sądze, że mam depresje.
Mój ex myślał, że ma: silną wolę, nie będzie się odzywał (w końcu ja zerwałam, to ja powinnam się odezwać pierwsza żeby podtrzymać kontakt), jest zbyt dumny żeby mnie prosić o powrót. A co się okazało? 4 dni później sms "co słychać?".. Więc nigdy nie mów nigdy Życie jest tak nieprzewidywalne..ludzie też
__________________
Najatrakcyjniejszym przymiotem człowieka jest godność.

Neffik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 13:07   #3785
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
A ja bym nie robiła sceny zazdrości, tylko zignorowała tę dziecinnie wtrąconą uwagę.

Pominę, że pole dance obecnie podpada pod fitness, a nie erotykę.
Wiem i sama bym chętnie na to chodziła


Tylko trochę o co innego mi chodzi, bo tak:

-w piątek byłam u niego na obiedzie, z zaproszenia jego mamy oczywiście,
-w sobote gadamy na gg i on do mnie że:

...najgorsze jest to ,że mi sie podobasz...jak patrze na ciebie to wiem dlaczego sie zakochałem...ble ble...tylko, że nie chcesz się zmienić...ble ble...

SYLWESTER
- rozmawiałam z kolega, który był na imprezie w klubie razem z byłym, kolega zadzwonił, były nie.
-wysłałam byłemu 2 smsy. 1 z życzeniami, 2 z informacją,ze chciałabym mu złożyć życzenia przez rozmowę, więc może by wylazł z tej piwnicy na chwilę do zewnątrz-nic, zero odzewu. Trudno.

01 STYCZEŃ- SPIĘ, NAGLE SMS:

- dziwnie było, ale dobrze sie bawiłem, zobaczyłem jak ludzie w klubach sie bawią, ogólnie pozytywnie, pytanie do mnie jak mi minął sylwester co robiłam...

ODPOWIEDŹ MOJA:
-że siedziałam z koleżanka, oglądałyśmy filmy, sylwester spokojny, wręcz nawet nudny

JEGO ODPOWIEDŹ:
- klub był podobno najlepszy w Białymstoku, a i że jakaś dziewczyna instruowała go jak sie tańczy na rurze. uśmiał sie.

MOJA ODPOWIEDZ:
-to miło, dobrze, ze impreza się rozkręciła...cos w tym stylu

WCHODZĘ NA FB A TAM:
-podlinkowany artykuł o toksycznych związkach...

Jak sie wściekłam !!!

Obstawiam,że ja jako choleryczka, wpadająca szybko w złośc coś sobie ubzdurałam,ze to może nic, ale kurna mać, po kiego grzyba mi piszę takie rzeczy.

No czy on byłby zadowolony jakbym ja mu napisała,że sie spotykam z jakimś kolesiem, miesiąc po rozstaniu....no chyba nie.

Nie wytrzymałam (pewnie źle zrobiłam) ale tak mnie rozwaliło to wszystko,że wygarnęłam mu kilka słów na gg.
Jesli przez to odetnie sie ode mnie całkowicie, to trudno, ale nie wytrzymałam.
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/

Edytowane przez behemotkot
Czas edycji: 2013-01-02 o 13:15
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 13:11   #3786
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez BurakCham Pokaż wiadomość
Czemu nie odbierałem? Bo może nastąpił cud świata i okazało się że ten Cham, ew. Burak (jak mnie tu nazywają wszyscy- pozdrawiam LaFleurBlanche, syklamen, Seph) posiada też uczucia, może być mu smutno i może czuć rozczarowanie, gdy osoba którą kocha i z którą chciał spędzić tę magiczną noc, jaką jest sylwester mówi mu 24 godziny przed wydarzeniem, że ona to nie ma ochoty na spędzanie z nim czasu...
Haha, dzięki za pozdrowienia. Ale proponuję nauczyć się rozmawiać ze sobą, trochę przykre, że do komunikacji potrzebujecie forum internetowego.
"Nie odbierał cały dzień, błagałam, prosiłam, żeby odebrał. W końcu pojechałam pod jego mieszkanie i czekałam pół godziny dzwoniąc i prosząc żeby wyszedł. " a to cytat Twojej (byłej) dziewczyny dotyczący tego, co sie działo i jak ją traktowałeś, co innego miałyśmy wywnioskować na jego podstawie?
Aha, plus jeszcze to (cytat): "Wielokrotnie mnie jego słowa raniły, powiedział raz, że jak znajdzie lepszą osobę ode mnie to odejdzie, bo to przecież jest normalne, a że na razie na znalazł... Szybko się pocieszy, nie zdziwiłabym się jakby okazało się, że za miesiąc znajdzie sobie nową."
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014

Edytowane przez syklamen
Czas edycji: 2013-01-02 o 13:25
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 13:27   #3787
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez behemotkot Pokaż wiadomość
Wiem i sama bym chętnie na to chodziła


Tylko trochę o co innego mi chodzi, bo tak:

-w piątek byłam u niego na obiedzie, z zaproszenia jego mamy oczywiście,
-w sobote gadamy na gg i on do mnie że:

...najgorsze jest to ,że mi sie podobasz...jak patrze na ciebie to wiem dlaczego sie zakochałem...ble ble...tylko, że nie chcesz się zmienić...ble ble...

SYLWESTER
- rozmawiałam z kolega, który był na imprezie w klubie razem z byłym, kolega zadzwonił, były nie.
-wysłałam byłemu 2 smsy. 1 z życzeniami, 2 z informacją,ze chciałabym mu złożyć życzenia przez rozmowę, więc może by wylazł z tej piwnicy na chwilę do zewnątrz-nic, zero odzewu. Trudno.

01 STYCZEŃ- SPIĘ, NAGLE SMS:

- dziwnie było, ale dobrze sie bawiłem, zobaczyłem jak ludzie w klubach sie bawią, ogólnie pozytywnie, pytanie do mnie jak mi minął sylwester co robiłam...

ODPOWIEDŹ MOJA:
-że siedziałam z koleżanka, oglądałyśmy filmy, sylwester spokojny, wręcz nawet nudny

JEGO ODPOWIEDŹ:
- klub był podobno najlepszy w Białymstoku, a i że jakaś dziewczyna instruowała go jak sie tańczy na rurze. uśmiał sie.

MOJA ODPOWIEDZ:
-to miło, dobrze, ze impreza się rozkręciła...cos w tym stylu

WCHODZĘ NA FB A TAM:
-podlinkowany artykuł o toksycznych związkach...

Jak sie wściekłam !!!

Obstawiam,że ja jako choleryczka, wpadająca szybko w złośc coś sobie ubzdurałam,ze to może nic, ale kurna mać, po kiego grzyba mi piszę takie rzeczy.

No czy on byłby zadowolony jakbym ja mu napisała,że sie spotykam z jakimś kolesiem, miesiąc po rozstaniu....no chyba nie.

Nie wytrzymałam (pewnie źle zrobiłam) ale tak mnie rozwaliło to wszystko,że wygarnęłam mu kilka słów na gg.
Jesli przez to odetnie sie ode mnie całkowicie, to trudno, ale nie wytrzymałam.
Oj dziewczyna mu instruowała jak się tańczy na rurze?
To już bym wolała teksty Twojego bo mój się chwalił jak to się 2 laski w nim zakochały, a on się tylko z nimi przyjaźnił pisząc przez gg i rozmawiając na skype. Że z jakąś się przelizał, a ta po tym rzuciła swojego chłopaka bo sobie takich nadziei u niego narobiła.. Co najgorsze ja nie wytrzymuje i też mu gadam, że się spotykam z kimś i tak sobie myślę, że on mnie wciąga w ten sam poziom... Też nei wytrzymałam i mu wygarnęłam, żeby mi przestał sugerować, że mnie poprzez ten kontakt bedzie zalezalo bardziej niż jemu. Poskutkowało Nie wątpię, że ma on powodzenie bo jest mega przystojny i ma dość miłe usposobienie, ale takie opowiadanie mi szczegółów jest głupie i nie na miejscu...
Seph jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 13:37   #3788
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Seph Pokaż wiadomość
Oj dziewczyna mu instruowała jak się tańczy na rurze?
To już bym wolała teksty Twojego bo mój się chwalił jak to się 2 laski w nim zakochały, a on się tylko z nimi przyjaźnił pisząc przez gg i rozmawiając na skype. Że z jakąś się przelizał, a ta po tym rzuciła swojego chłopaka bo sobie takich nadziei u niego narobiła.. Co najgorsze ja nie wytrzymuje i też mu gadam, że się spotykam z kimś i tak sobie myślę, że on mnie wciąga w ten sam poziom... Też nei wytrzymałam i mu wygarnęłam, żeby mi przestał sugerować, że mnie poprzez ten kontakt bedzie zalezalo bardziej niż jemu. Poskutkowało Nie wątpię, że ma on powodzenie bo jest mega przystojny i ma dość miłe usposobienie, ale takie opowiadanie mi szczegółów jest głupie i nie na miejscu...


No, pewnie mu pokazywała jakiś tak układy, czy coś, może sam próbował...nie wiem nie dopytywałam się.
Ogólnie tak mi podniósł ciśnienie, że dałam upust emocjom i od razu jestem spokojna. Jakbym wpadła w błogostan.

Uważam po prostu, że nie powinien pisać takich rzeczy i tyle. lepiej by mi było jakbym nie wiedziała co robi, a no i jeszcze ten link o toksycznym związku.
Nie było u nas różowo, nie zawsze oczywiście, ale nie sadziłam,że uważa nasz związek za toksyczny. To przykre.
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 13:51   #3789
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez behemotkot Pokaż wiadomość
WCHODZĘ NA FB A TAM:
-podlinkowany artykuł o toksycznych związkach...
Wiem, o który chodzi, dużo osób go linkowało...
Cytat:
Napisane przez behemotkot Pokaż wiadomość
No czy on byłby zadowolony jakbym ja mu napisała,że sie spotykam z jakimś kolesiem, miesiąc po rozstaniu....no chyba nie.
Ale on nie napisał, że się z kimś spotyka...
Cytat:
Napisane przez behemotkot Pokaż wiadomość
Nie wytrzymałam (pewnie źle zrobiłam) ale tak mnie rozwaliło to wszystko,że wygarnęłam mu kilka słów na gg.
Szkoda, bo w zasadzie prócz dziecinnej wiadomości i linka nieskierowanego personalnie do Ciebie nic złego nie zrobił

BTW muszę zajrzeć na maila, bo dawno nie sprawdzałam.
Cytat:
Napisane przez Seph Pokaż wiadomość
mój się chwalił jak to się 2 laski w nim zakochały, a on się tylko z nimi przyjaźnił pisząc przez gg i rozmawiając na skype. Że z jakąś się przelizał, a ta po tym rzuciła swojego chłopaka bo sobie takich nadziei u niego narobiła..

Cytat:
Napisane przez Seph Pokaż wiadomość
Co najgorsze ja nie wytrzymuje i też mu gadam, że się spotykam z kimś i tak sobie myślę, że on mnie wciąga w ten sam poziom...
Dokładnie tak.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 13:58   #3790
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Malla,

może i szkoda, ale ja jestem z tych co najpierw robią, później myślą. Chociaż dostałam sms-a wczoraj i stwierdziłam, że nic nie będę mówić na ten temat, chociaż złość we mnie rosła.
Myślę, że to link mnie wyprowadził z równowagi, bo na 90% tyczy sie naszego związku. Były nie jest tego typu facetem, który linkuje takie rzeczy.

Szlag by to trafił wszystko.
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 14:12   #3791
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez cala-w-trawie Pokaż wiadomość
Zazdroszcze wam że macie jeszcze jakieś perspektywy powrotu, rozmowy, zadzwonił złożył życzenia... nadzieje. Mnie kilka dni temu zostawił ktoś z dumną wielkości słonia. Wiem, że już nigdy się do mnie nie odezwie, bo silna wola to jego główna cecha. Zostawił mnie bo nie mógł znieść mojego ciągłego smutku, problemów z rodziną. Myslałam że po 1,5r "kocham" które wypowiadał jeszcze niedawno coś znaczyło, że ja coś znaczyłam. Myśle, że też powinnam zgłosić się do psychologa, od dawna sądze, że mam depresje.
Dawanie nadziei(kiedy jej nie ma) uważasz za dobre? Nie żartuj.
Robienie sobie nadziei przez to,że się odzywa też nie jest dobre.
No i dobrze, po co Ci facet,który nie umie Cię wesprzeć i Ci pomóc kiedy masz problemy? Wyobrażasz sobie całe życie z kimś takim?
Będzie dobrze dawno temu się rozstaliście?
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 14:15   #3792
Kwiatuszek133
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 217
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

`znów mi się śnisz...
__________________
W życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca...
Kwiatuszek133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 14:18   #3793
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez behemotkot Pokaż wiadomość
Malla,

może i szkoda, ale ja jestem z tych co najpierw robią, później myślą. Chociaż dostałam sms-a wczoraj i stwierdziłam, że nic nie będę mówić na ten temat, chociaż złość we mnie rosła.
Myślę, że to link mnie wyprowadził z równowagi, bo na 90% tyczy sie naszego związku. Były nie jest tego typu facetem, który linkuje takie rzeczy.

Szlag by to trafił wszystko.
Też działam zawsze impulsywnie. Z tego się chyba nie da wyleczyć.
Chociaż u mnie to wygląda tak,że działam a jak atak złości mi przejdzie(czyt.15min pozniej) i jak do mnie dotrze co powiedziałam, to zazwyczaj przepraszam i wyjaśniam o co mi chodziło i czemu powiedziałam to i to.
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 14:21   #3794
201706121151
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Hej dziewczyny, u mnie dziś dół, po długim czasie... Ciężko w środku
201706121151 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 14:22   #3795
cala-w-trawie
Raczkowanie
 
Avatar cala-w-trawie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 191
GG do cala-w-trawie
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
Dawanie nadziei(kiedy jej nie ma) uważasz za dobre? Nie żartuj.
Robienie sobie nadziei przez to,że się odzywa też nie jest dobre.
No i dobrze, po co Ci facet,który nie umie Cię wesprzeć i Ci pomóc kiedy masz problemy? Wyobrażasz sobie całe życie z kimś takim?
Będzie dobrze dawno temu się rozstaliście?
może masz rację. sama już nie wiem co jest dobre a co nie. może chciałam jakiegoś znaku że ten wspólnie spędzony czas coś dla niego znaczył. rozstaliśmy się 4 dni temu, niedługo wiem, ale ten początkowy okres jest chyba najboleśniejszy.
__________________

cala-w-trawie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 14:24   #3796
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez cala-w-trawie Pokaż wiadomość
może masz rację. sama już nie wiem co jest dobre a co nie. może chciałam jakiegoś znaku że ten wspólnie spędzony czas coś dla niego znaczył. rozstaliśmy się 4 dni temu, niedługo wiem, ale ten początkowy okres jest chyba najboleśniejszy.
Jest. U mnie było ok a teraz z każdym dniem czuję się coraz bardziej rozbita.
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 14:25   #3797
ajam89
Raczkowanie
 
Avatar ajam89
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 133
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

dziewczyny jak długo może trwac etap idealizowania? Bo to jest jakaś masakra. Nagle nie moge nic złego pomysleć na exa, normalnie jak o nim myśle to jakby byl jakimś księciem z bajki,
ajam89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 14:30   #3798
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Wiecie co jest najgorsze? Że wyjaśniliśmy sobie wszystko, obgadaliśmy na każdą stronę, ja dalej go kocham, ale on już chyba nie chce powrotu... stwierdził,że to się nie uda(to-mniemam,że chodziło mu o powrót-bo żadne z nas tematu powrotu nie poruszyło).. tak mi strasznie z tym ciężko..

Ale co mogę jeszcze zrobić,skoro wszystko wyjaśniliśmy i powiedziałam mu,że mu wszystko wybaczyłam i że dalej go kocham?
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 14:34   #3799
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez ajam89 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak długo może trwac etap idealizowania? Bo to jest jakaś masakra. Nagle nie moge nic złego pomysleć na exa, normalnie jak o nim myśle to jakby byl jakimś księciem z bajki,
Zrób sobie sumienną listę co Ci w nim nie pasowało. To zawsze pomaga... No cóż to kiedyś mija.. Też taki okres mialam ale bardzo krotki. Na szczęście moje klapki na oczach pospadaly. Trzeba dojsc samemu do pewnych wniosków. Nie jest to łatwe ale takie obiektywne spojrzenie na świat bardzo się przydaje.



Jednak po kolejnej rozmowie z byłym mogę powiedzieć, że on jest królem jeśli chodzi o zły dobór słów i teraz już wiem czemu się tak z nim kłóciłam.. W ogóle zero pomyślunku nad tym co powie, a później się dziwił że ja cała rozjuszona byłam...

Edytowane przez Seph
Czas edycji: 2013-01-02 o 15:21
Seph jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 15:34   #3800
Neffik
Zadomowienie
 
Avatar Neffik
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 1 300
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek133 Pokaż wiadomość
`znów mi się śnisz...
Jeśli to fragment piosenki o której myślę, to nienawidzę jej zawsze się przy tym rozklejam..
Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
Też działam zawsze impulsywnie. Z tego się chyba nie da wyleczyć.
Chociaż u mnie to wygląda tak,że działam a jak atak złości mi przejdzie(czyt.15min pozniej) i jak do mnie dotrze co powiedziałam, to zazwyczaj przepraszam i wyjaśniam o co mi chodziło i czemu powiedziałam to i to.
Da się Ja zawsze jak wiem, że wpadnę zaraz w szał idę gdzieś do pustego pokoju, albo na bok, czekam z 10-15 min aż się uspokoję i wtedy wracam, rozmawiam. Jak jest kłótnia i jestem bardzo nakręcona żeby na kogoś nawyklinać, to milczę, odchodzę na bok i czekam aż emocje opadną. Działa
__________________
Najatrakcyjniejszym przymiotem człowieka jest godność.

Neffik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 15:47   #3801
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
Ale co mogę jeszcze zrobić,skoro wszystko wyjaśniliśmy i powiedziałam mu,że mu wszystko wybaczyłam i że dalej go kocham?
Nic, odpuścić sobie. Skoro nie chce, to go nie zmusisz do miłości.

I nigdy nie wybaczaj wszystkiego, nikt nie chce być z laską, która wszystko łyknie.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 15:54   #3802
de_wu
Rozeznanie
 
Avatar de_wu
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 795
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
Wiecie co jest najgorsze? Że wyjaśniliśmy sobie wszystko, obgadaliśmy na każdą stronę, ja dalej go kocham, ale on już chyba nie chce powrotu... stwierdził,że to się nie uda(to-mniemam,że chodziło mu o powrót-bo żadne z nas tematu powrotu nie poruszyło).. tak mi strasznie z tym ciężko..

Ale co mogę jeszcze zrobić,skoro wszystko wyjaśniliśmy i powiedziałam mu,że mu wszystko wybaczyłam i że dalej go kocham?
Znaleźć sobie obiekt zainteresowania i się go trzymać
Jestem 2 miesiące po rozstaniu i naprawdę odkąd poznałam pewnego chłopaka, zaczynam szybciej zauważać wady eks, być może porównuję, ale dzięki temu widzę z kim tak naprawdę byłam - z facetem, do którego kompletnie nie pasowałam, pomimo, że się nie kłóciliśmy, to mieliśmy różne perspektywy na przyszłość, poglądy i cele. Do tego facet, który z dnia na dzień odchodzi i zachowuje się jak nieczuły drań ( przynajmniej przez ostatnie miesiące tak było).
Trochę fajnych facetów na tym świecie istnieje, oni przywracają wiarę.
de_wu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 15:55   #3803
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Wiem, ostatnie miesiące żyłaś nadzieją powrotu, wydarzenia z ostatnich tygodni na pewno dodatkowo ją nakarmiły...

Mam tylko nadzieję, że w końcu obudzisz w sobie szacunek do siebie i nie dasz się więcej wykorzystywać, że zaczniesz naprawdę wierzyć w to, co napisały Ci dziewczyny na blogu - że gdyby mu naprawdę zależało, to już dawno by prosił o powrót. A jemu zależało, ale nie na tym, na czym powinno.

Będzie lepiej, ale trzeba swoje przepłakać, wykrzyczeć. I przestać sączyć truciznę do własnych żył.
dokładnie, musze odnaleźć szacunek do siebie i zacząć żyć na nowo
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 16:23   #3804
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Nic, odpuścić sobie. Skoro nie chce, to go nie zmusisz do miłości.

I nigdy nie wybaczaj wszystkiego, nikt nie chce być z laską, która wszystko łyknie.
Według mnie miłość polega na tym własnie,że ludzie potrafią sobie wszystko wybaczyć.
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 16:24   #3805
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez de_wu Pokaż wiadomość
Znaleźć sobie obiekt zainteresowania i się go trzymać
Jestem 2 miesiące po rozstaniu i naprawdę odkąd poznałam pewnego chłopaka, zaczynam szybciej zauważać wady eks, być może porównuję, ale dzięki temu widzę z kim tak naprawdę byłam - z facetem, do którego kompletnie nie pasowałam, pomimo, że się nie kłóciliśmy, to mieliśmy różne perspektywy na przyszłość, poglądy i cele. Do tego facet, który z dnia na dzień odchodzi i zachowuje się jak nieczuły drań ( przynajmniej przez ostatnie miesiące tak było).
Trochę fajnych facetów na tym świecie istnieje, oni przywracają wiarę.
Też tak uważam. Nowa znajomość potrafi ukazać wady i zalety poprzedniej.. Przede wszystkim pomaga zapomnieć o eksie.


Tak sobie myślę, że ciężko mi bedzie znależć kogos kto mi sie bedzie podobac jak moj były...
Seph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 16:25   #3806
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez de_wu Pokaż wiadomość
Znaleźć sobie obiekt zainteresowania i się go trzymać
Jestem 2 miesiące po rozstaniu i naprawdę odkąd poznałam pewnego chłopaka, zaczynam szybciej zauważać wady eks, być może porównuję, ale dzięki temu widzę z kim tak naprawdę byłam - z facetem, do którego kompletnie nie pasowałam, pomimo, że się nie kłóciliśmy, to mieliśmy różne perspektywy na przyszłość, poglądy i cele. Do tego facet, który z dnia na dzień odchodzi i zachowuje się jak nieczuły drań ( przynajmniej przez ostatnie miesiące tak było).
Trochę fajnych facetów na tym świecie istnieje, oni przywracają wiarę.
Ja tam zawsze widziałam i widzę wady eksa, ale kocha się za wszystko, każdy ma wady, nikt nie jest idealny. Ja tam zawsze będę uważać,że mój eks to fantastyczny chłopak. Jak się ma inne poglądy to faktycznie może być ciężko, ja nie miałam tego problemu.
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 16:26   #3807
cala-w-trawie
Raczkowanie
 
Avatar cala-w-trawie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 191
GG do cala-w-trawie
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
Według mnie miłość polega na tym własnie,że ludzie potrafią sobie wszystko wybaczyć.
tylko może się skończyć na tym, że można wybaczać bez końca i wszystko gdy druga osoba na to nie zasługuje ponieważ to wykorzystuje.
granica trudna do ustalenia
__________________

cala-w-trawie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 16:32   #3808
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez de_wu Pokaż wiadomość
Znaleźć sobie obiekt zainteresowania i się go trzymać
Nie ma u mnie takiej opcji. Spotykam wielu facetów,mam propozycje randek,ale ja nie daję rady.Poza tym nie chcę nikogo oszukiwać, dalej kocham eksa, nie będę się na siłę rzucać w wir nowych znajomości i związków. Nawet nie chcę.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez ajam89 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak długo może trwac etap idealizowania? Bo to jest jakaś masakra. Nagle nie moge nic złego pomysleć na exa, normalnie jak o nim myśle to jakby byl jakimś księciem z bajki,
Nie wiem:P ja tam nigdy swojego nie idealizowałam:d zdażało mi się usprawiedliwiać, ale wady wszystkie miałam zawsze jak na dłoni;p

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez cala-w-trawie Pokaż wiadomość
tylko może się skończyć na tym, że można wybaczać bez końca i wszystko gdy druga osoba na to nie zasługuje ponieważ to wykorzystuje.
granica trudna do ustalenia
Nie wiem, dla mnie to jest oczywiste,że jak kocham to wybaczam, chyba,że byłaby to zdrada,albo coś mega okropnego, w innym przypadku zawsze. Nie wyobrażam sobie,żeby w związku sobie nie wybaczać, co to za związek jak się ma wiecznie żal i pretensje o coś do drugiej osoby? Według mnie związek= wybaczenie.Nie wyobrażam sobie bycia z kimś, komu bym czegoś nie wybaczyła, przecież bym mu to wypominała przy każdej kłótni czy sytuacji z tym związanej, tak się nie da. Więc albo się wybacza i zapomina, albo nie wybacza i rozstaje, tak uważam.
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 16:47   #3809
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

na pocieszenie ze mnie zostawil kupilam sobie sweterek
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 16:59   #3810
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
na pocieszenie ze mnie zostawil kupilam sobie sweterek
Ale ekstra! Na allegro;d? Podeślij linka!:p
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.