Rozstanie z facetem, część XXV - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-03, 21:24   #3961
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez kangu Pokaż wiadomość
hm na dobrą sprawę ciężko określić co miał na mysli, bo jak się nie zna kogoś , nie słyszy tonu głosu to nie wiadomo w jakim kontekście to napisał.
chyba będzie najlepiej jak się z nim spotkasz i zobaczysz co i jak spotkanie to nic zobowiązującego.
No ja wiem i ja sie tak nastawiam...tylko mam wrażenie że on się inaczej nastawia...
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 21:27   #3962
Vandaris
Rozeznanie
 
Avatar Vandaris
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 511
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Dziewczyny, tak mi smutno teraz
Vandaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 21:28   #3963
cala-w-trawie
Raczkowanie
 
Avatar cala-w-trawie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 191
GG do cala-w-trawie
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Vandaris Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak mi smutno teraz
mi też .. myślałam że sobie radze ale tak nie jest. rozsypka
__________________

cala-w-trawie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 21:28   #3964
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
A chcesz już nie mieć żadnej szansy, zamknąć wszystkie drzwi?
Myślisz,że jak mi odpowie "nie" to potem nawet jeśli zmieni zdanie, to mi tego nie powie(no bo już przecież mi powiedział,że nie chce)?

Chcę mieć szansę. Oddałabym wszystko,żeby mieć szansę, tym bardziej jak sobie powyjaśnialiśmy.Ale boję się,że będę się łudzić..
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 21:29   #3965
ajam89
Raczkowanie
 
Avatar ajam89
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 133
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
Wpadłam na pomysł,żeby pójść do eksa i go zapytać co myśli o powrocie i czy chciałby spróbować jeszcze raz. Co myślicie?
ja kilka dni temu tak właśnie zrobiłam i bardzo żałuje, że zapytałam, rozsypałam sie po tym totalnie
ajam89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 21:32   #3966
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez paputek00 Pokaż wiadomość
Popieram, jeśli dasz mu się na tacy to prawdopodobnie nie wyjdzie Ci to na dobre
Co masz na myśli mówiąc" dasz mu się na tacy"?

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Vandaris Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak mi smutno teraz
Mi też. Nieprzerwanie odkąd wróciłam do domu.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez cala-w-trawie Pokaż wiadomość
mi też .. myślałam że sobie radze ale tak nie jest. rozsypka
Mi to chyba z każdym dniem coraz gorzej.

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez ajam89 Pokaż wiadomość
ja kilka dni temu tak właśnie zrobiłam i bardzo żałuje, że zapytałam, rozsypałam sie po tym totalnie
On zerwał?Ile jesteś po zerwaniu?

Eh, ja wiem,że bym była po tym w rozsypce i dół totalny.Ale może to pomoże, bo przestaje się mieć złudzenia?
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 21:37   #3967
ajam89
Raczkowanie
 
Avatar ajam89
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 133
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
Co masz na myśli mówiąc" dasz mu się na tacy"?[COLOR="Silver"]

On zerwał?Ile jesteś po zerwaniu?

Eh, ja wiem,że bym była po tym w rozsypce i dół totalny.Ale może to pomoże, bo przestaje się mieć złudzenia?

ja zerwałam 2 miesiące temu. Powiedział, że kocha mnie ale nie chce powrotu. I teraz tysiąc sprzecznych myśli mam, bo z jednej strony nie chce wrócić i załamka, a z drugiej powiedział że kocha, to do cholery dlaczego nie chce spróbować raz jeszcze. Już wariuje od tego myślenia o tym. Wolałabym tego nie usłyszeć.
ajam89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 21:44   #3968
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
Myślisz,że jak mi odpowie "nie" to potem nawet jeśli zmieni zdanie, to mi tego nie powie(no bo już przecież mi powiedział,że nie chce)?

Chcę mieć szansę. Oddałabym wszystko,żeby mieć szansę, tym bardziej jak sobie powyjaśnialiśmy.Ale boję się,że będę się łudzić..
Kluczową rolę odgrywa czas. Jeśli teraz go do siebie zniechęcisz, to będzie miał więcej czasu na utwierdzenie się w przekonaniu, że to była słuszna decyzja i poznanie kogoś nowego.
Jeśli okażesz mu trochę swej tajemniczej przemiany (w końcu macie kontakt), to intrygowaniem go będziesz stanowić konkurencję wobec nowych i trudniej mu będzie wskoczyć w inną znajomość.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 21:44   #3969
paputek00
Raczkowanie
 
Avatar paputek00
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 438
GG do paputek00
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Tindomerel_ uważam, że to co przeżywa się po rozstaniu to bardzo delikatna sprawa, trzeba odbudować relacje, spotykać się neutralnie, sprawić żeby coś odżyło. Łatwo coś spaprać, wydaje mi się że potrzeba czasu żeby facet zaczął ponownie myśleć o Tobie jak o partnerce (żebys była dla niego pociągająca, interesująca) a pójście do niego i prowadzenie rozmów o powrocie to trochę zdawanie się na jego łaskę. Faceci lubią zdobywać.
Ale to tylko moje zdanie
paputek00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 21:49   #3970
Vandaris
Rozeznanie
 
Avatar Vandaris
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 511
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Miałam tyle planów na dzisiaj. Chciałam spotkać się z koleżankami, ale nie miały czasu. Chciałam poszukać pracy, ale nie było ani jednego ogłoszenia, na które mogłabym odpowiedzieć. Chciałam umówić się do psychologa, ale najbliższy termin jest w lutym. Chciałam przygotować się do kolokwium, ale nie umiałam rozwiązać żadnego zadania. Na koniec chciałam pożalić się mamie, ale weszłyśmy na temat eksa i usłyszałam, że jestem słaba, niekonsekwentna i w ogóle beznadziejna, bo odbieram od niego telefony i mam z tym skończyć albo więcej nie zawracać jej głowy.
Jest mi strasznie
Vandaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 21:58   #3971
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez ajam89 Pokaż wiadomość
ja zerwałam 2 miesiące temu. Powiedział, że kocha mnie ale nie chce powrotu. I teraz tysiąc sprzecznych myśli mam, bo z jednej strony nie chce wrócić i załamka, a z drugiej powiedział że kocha, to do cholery dlaczego nie chce spróbować raz jeszcze. Już wariuje od tego myślenia o tym. Wolałabym tego nie usłyszeć.
To nie zapytałaś go dlaczego nie chce?
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 22:00   #3972
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Vandaris Pokaż wiadomość
Miałam tyle planów na dzisiaj. Chciałam spotkać się z koleżankami, ale nie miały czasu. Chciałam poszukać pracy, ale nie było ani jednego ogłoszenia, na które mogłabym odpowiedzieć. Chciałam umówić się do psychologa, ale najbliższy termin jest w lutym. Chciałam przygotować się do kolokwium, ale nie umiałam rozwiązać żadnego zadania. Na koniec chciałam pożalić się mamie, ale weszłyśmy na temat eksa i usłyszałam, że jestem słaba, niekonsekwentna i w ogóle beznadziejna, bo odbieram od niego telefony i mam z tym skończyć albo więcej nie zawracać jej głowy.
Jest mi strasznie
Umów się na luty, jeśli nie ma bliższego terminu.

Już późno, weź pachnącą kąpiel i idź spać
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 22:01   #3973
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Kluczową rolę odgrywa czas. Jeśli teraz go do siebie zniechęcisz, to będzie miał więcej czasu na utwierdzenie się w przekonaniu, że to była słuszna decyzja i poznanie kogoś nowego.
Jeśli okażesz mu trochę swej tajemniczej przemiany (w końcu macie kontakt), to intrygowaniem go będziesz stanowić konkurencję wobec nowych i trudniej mu będzie wskoczyć w inną znajomość.
On twierdzi,że nie bedzie nikogo szukał,bo uważa,że tak czy siak zostanie sam. Jak mówi,że nie będzie szukał, to wiem,że tak będzie.
Nie wiem jak mam to zrobić.
W ogóle to boję się ja do niego pisać..co jeśli i tak nic z tego nie wyjdzie? Z resztą czy jest w ogole sens, skoro stwierdził ,że mnie nie kocha?
Ale wszystkie wiadomości brzmią w tonie: musimy się do tego dostosować, musimy sobie z tym poradzić, musimy to zaakceptować - jakby podjął decyzję wbrez sobie. Pewnie to moja nadinterpretacja
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.

Edytowane przez Tindomerel_
Czas edycji: 2013-01-03 o 22:03
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 22:03   #3974
ajam89
Raczkowanie
 
Avatar ajam89
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 133
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
To nie zapytałaś go dlaczego nie chce?
zapytałam, powiedział, że taka była moja decyzja, odeszłam od niego i on już nie chce wracać, czyli wsumie nic sensownego sie nie dowiedziałam.
Z każdym dniem jest coraz gorzej z moim samopoczuciem. Najgorsze jest to, że nie wyobrażam sobie, żebym kiedykolwiek miała być z kimś innym, nie chce być z nikim innym
ajam89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 22:06   #3975
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

I cały czas się poprawia, napisze mi : bardzo dużo dla mnie znaczysz. i za chwilę dopisuje : znaczyłaś.
Jak powiedziałam,czy jest mu lepiej, to napisał,że nie może tego potwierdzić. i dopiero 5min później,że zaprzeczyć też nie może.
Nie wiem sama. Czuję się jak kompletna idiotka.
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 22:10   #3976
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Hej dziewczyny
Nie wiem czy któraś mnie pamięta - byłam tu z Wami od maja i cały czas podczytuję, z eksem zakończyliśmy związek właśnie w maju- później cisza 2 miesiące, następnie przypadkowe spotkanie, kolejno znów on się odezwał no i spotkaliśmy się kilka razy - wiadomo jak się skończyło. Po którymś razie stwierdziłam, że seks bez zobowiązań nie jest dla mnie i ranie tylko siebie, bo wracać nie chciałam - nie potrafiłabym zaufać, to było na początku grudnia. Powiedziałam mu o tym - CISZA. Na święta wysłał życzenia ale takie oficjalne, że myślałam, że padnę a później okazało się, że impreza u kuzyna nie może się odbyć- zaproponowałam u mnie - no i kurde był on - mysłałam, że będzie w pracy. Ale obyło się bez dziwnych akcji, bez żadnych żalów do siebie, każdy trochę obserwował siebie nawzajem podczas składania życzeń czy coś ale nie było tragedii, jednak nie czułam się w 100% komfortowo, dlatego moim postanowieniem noworocznym jest całkowity BRAK KONTAKTU - bo daje to tylko złudne nadzieję, spotykanie na seks jest dobre dla osób, które już nic nie czują a nie czekają później na telefon z drugiej strony.
Pozdrawiam Was i życzę powodzenia każdej z osobna. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku !
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 22:10   #3977
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez ajam89 Pokaż wiadomość
zapytałam, powiedział, że taka była moja decyzja, odeszłam od niego i on już nie chce wracać, czyli wsumie nic sensownego sie nie dowiedziałam.
Z każdym dniem jest coraz gorzej z moim samopoczuciem. Najgorsze jest to, że nie wyobrażam sobie, żebym kiedykolwiek miała być z kimś innym, nie chce być z nikim innym
Kurde..to po co zrywałaś?
Hmm to może idź do niego jeszcze raz, powiedz mu dlaczego zerwałaś, powiedz mu,że go kochasz,że to był błąd i że chcesz ,żebyście do siebie wrócili, bo sobie nie potrafisz wyobrazić życia bez niego. Myślę,że przede wszystkim rozmowa tu może pomóc..skoro Cię kocha to powinien dać wam szansę.Ah ta męska urażona duma.
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 22:15   #3978
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
On twierdzi,że nie bedzie nikogo szukał,bo uważa,że tak czy siak zostanie sam. Jak mówi,że nie będzie szukał, to wiem,że tak będzie.
Nie wiem jak mam to zrobić.
W ogóle to boję się ja do niego pisać..co jeśli i tak nic z tego nie wyjdzie? Z resztą czy jest w ogole sens, skoro stwierdził ,że mnie nie kocha?
Ale wszystkie wiadomości brzmią w tonie: musimy się do tego dostosować, musimy sobie z tym poradzić, musimy to zaakceptować - jakby podjął decyzję wbrew sobie. Pewnie to moja nadinterpretacja
Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
I cały czas się poprawia, napisze mi : bardzo dużo dla mnie znaczysz. i za chwilę dopisuje : znaczyłaś.
Jak powiedziałam,czy jest mu lepiej, to napisał,że nie może tego potwierdzić. i dopiero 5min później,że zaprzeczyć też nie może.
Nie wiem sama. Czuję się jak kompletna idiotka.
KAŻDY mówi, że nie będzie nikogo szukał Przecież zwykle nie wychodzi się na polowanie, tylko to samo się dzieje. A przed tym go nie powstrzymasz ani jego słowne zapewnienie nic nie da, jeśli trafi się dobra okazja.

Na pewno wiesz, jak. Byłaś z nim tyle czasu, wiesz co robiłaś źle, wiesz co lubi i co możesz w sobie zmienić, nie tracąc siebie.

Strasznie niepotrzebnie analizujesz każde jego słowo zamiast zaakceptować jego decyzję i stopniowo odcinać się od niego. Przeciągasz swoją agonię.

Pójście do niego i żebranie o miłość - czy tylko na tyle Cię stać?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 22:18   #3979
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Ja jestem 8 miesięcy od rozstania, byliśmy razem 1,5 roku i ciągle nie mogę przestań o nim myśleć chociaż ideałem nie był. Jak myślicie kiedy nadejdzie czas że zupełnie o nim zapomnę? kiedy zaczyna sie zapomniać?
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 22:26   #3980
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez wiolka1115 Pokaż wiadomość
Ja jestem 8 miesięcy od rozstania, byliśmy razem 1,5 roku i ciągle nie mogę przestań o nim myśleć chociaż ideałem nie był. Jak myślicie kiedy nadejdzie czas że zupełnie o nim zapomnę? kiedy zaczyna sie zapomniać?
a macie kontakt?
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 22:28   #3981
paputek00
Raczkowanie
 
Avatar paputek00
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 438
GG do paputek00
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez wiolka1115 Pokaż wiadomość
Ja jestem 8 miesięcy od rozstania, byliśmy razem 1,5 roku i ciągle nie mogę przestań o nim myśleć chociaż ideałem nie był. Jak myślicie kiedy nadejdzie czas że zupełnie o nim zapomnę? kiedy zaczyna sie zapomniać?
Może czas na nową miłość?
paputek00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 22:34   #3982
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
KAŻDY mówi, że nie będzie nikogo szukał Przecież zwykle nie wychodzi się na polowanie, tylko to samo się dzieje. A przed tym go nie powstrzymasz ani jego słowne zapewnienie nic nie da, jeśli trafi się dobra okazja.
Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Strasznie niepotrzebnie analizujesz każde jego słowo zamiast zaakceptować jego decyzję i stopniowo odcinać się od niego. Przeciągasz swoją agonię.
Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Pójście do niego i żebranie o miłość - czy tylko na tyle Cię stać?
Wiem:d ale akurat jeśli on tak mówi to tak będzie, co nie zmienia faktu,że kogoś może spotkać;p chodzi mi o takie celowe wypatrywanie i szukanie kogoś.
Zaakceptowałam.Ale dalej kocham=dalej mam nadzieję;|
Nie poszłabym go prosić. Czasem myślę,że poszłabym go nawet błagać o to, ale wiem,że nigdy bym akurat tej myśli nie urzeczywistniła.Wszystko wszystkim,ale to on zostawił mnie, więc błagać go o nic nie będę,bo na jakiej podstawie?
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.

Edytowane przez Tindomerel_
Czas edycji: 2013-01-03 o 22:35
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 22:34   #3983
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Mamy wspólnych znajomych więc widujemy się raz na jakis czas na wspólnych imprezach, ale nie rozmawiamy ze sobą, unikamy się. Byliśmy nawet na jednej imprezie sylwestrowej to nawet życzeń sobie nie złożyliśmy.
Tak że kontakt bardzo znikomy, w zasadzie żaden.
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 22:45   #3984
Vandaris
Rozeznanie
 
Avatar Vandaris
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 511
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Mam wielką ochotę zadzwonić do eksa. Skoro wszyscy dzisiaj się ode mnie odwrócili to może chociaż on by ze mną porozmawiał. Brakuje mi go
Chyba muszę już iść spać, żeby nie zrobić niczego głupiego...
Vandaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 22:48   #3985
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Vandaris Pokaż wiadomość
Mam wielką ochotę zadzwonić do eksa. Skoro wszyscy dzisiaj się ode mnie odwrócili to może chociaż on by ze mną porozmawiał. Brakuje mi go
Chyba muszę już iść spać, żeby nie zrobić niczego głupiego...
Dopiero co pisałaś,że cię wkurza, bo się do ciebie odzywa;p
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 22:51   #3986
Vandaris
Rozeznanie
 
Avatar Vandaris
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 511
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
Dopiero co pisałaś,że cię wkurza, bo się do ciebie odzywa;p
Fakt Wczoraj byłam w dobrym nastroju, to mnie wkurzał, dzisiaj mam dołek, to mi go brakuje. Ech, chyba coś jest ze mną nie tak...
Vandaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 22:53   #3987
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
Nie poszłabym go prosić. Czasem myślę,że poszłabym go nawet błagać o to, ale wiem,że nigdy bym akurat tej myśli nie urzeczywistniła.Wszystko wszystkim,ale to on zostawił mnie, więc błagać go o nic nie będę,bo na jakiej podstawie?
Pójście do niego i zapytanie, czy nie chciałby wrócić oraz jak widzi szanse na powrót to właśnie żebranie o miłość...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 23:11   #3988
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Nie wiem w jaki sposób Cię skrzywdził, ale jest taka prawda życiowa, że najbardziej krzywdzi się osoby najbliższe..
Nieprawda. Jak ktoś prawdziwie i mądrze kocha, to nie krzywdzi. Jeżeli ktoś krzywdzi ludzi wokół siebie, to ma chorą wizję miłości i potrzebuje się ogarnąć. Miłość oznacza szacunek i dobrą komunikację, a nie patologiczne emocjonalne wojny.

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Jestem hipokrytką. Bo mimo że go kocham to ja go krzywdzę dużo bardziej niż on mnie.
Nie wiem dlaczego taki jest, czemu sam ze mną nie zerwie. Jestem paskudna, ciągle robiłam mu awantury, wyrzuty. Krzyczałam na niego non stop, obrażałam, nazywałam ch.ujem, kontrolowałam, robiłam sceny i fochy jak stąd do chin. A podobno osobę którą się kocha się nie krzywdzi.. jak widać wręcz przeciwnie.
To nie jest miłość. Miłość wyklucza przemoc, a Ty właśnie dokonywałaś przemocy. Przemoc słowna, przemoc emocjonalna to poważne rzeczy. Naprawdę, musisz przemyśleć na poważnie swoje zachowanie. Nie jesteś małą dziewczynką, którą rządzą emocje, a dorosłą kobietą, która ODPOWIADA za te czyny. Takie słowa są potworne i krzywdzące i absolutnie niszczące dla miłości. To, że jesteś kobietą a on mężczyzną nie umniejsza tego, że to przemoc.

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Po dupsku powinnam dostać. Ale to go nie tłumaczy żeby wrzeszczeć na mnie nie po pijaku i ... szarpać..
I to też jest przemoc. Wrzaski, szarpanina, picie? Naprawdę, to jest fatalne. Nie zbudujecie dobrego związku ze sobą ani z nikim, dopóki takie zachowania mają miejsce. Powinna być JASNO wyznaczona granica, że pewne rzeczy są nieakceptowalne.

Jak w ogóle można zwyzywać swojego TŻta? Jak można szarpać drugim człowiekiem i na niego wrzeszczeć? Takie zachownaia trzeba wykreślać natychmiast i pracować nad sobą bardzo silnie, a nie bagatelizować.

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Wiem że żałuję bo widzę to po nim.. Już troszkę go znam.

W moim domu też była obecna przemoc fizyczna i psychiczna.. I od takiego szarpnięcia się zaczynało.. Eks nigdy nie miał problemów z alkoholem ale tym razem srogo przeholował..
Więc jestem wyczulona na takie akcje.. Przeraziłam się tego i nie umiem mu teraz tego wybaczyć.. mimo że to ja zaczęłam.. ale.. nie musiał od razu oddawać..
Żadne z Was nie umie wyznaczać zdrowych granic w relacji i to powinna być pierwsza lekcja dla Ciebie, żeby nauczyć się wyznaczać granice w postępowaniu swoim i innych.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 23:34   #3989
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Pójście do niego i zapytanie, czy nie chciałby wrócić oraz jak widzi szanse na powrót to właśnie żebranie o miłość...
Raczej czy nie chciałby spóbować jeszcze raz, kwestia doboru słów;p
Może i masz rację.
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 23:45   #3990
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXV

Hej dziewczyny Dołączam się niestety do wątku, rozstałam się z chłopakiem po 6 latach związku... Mam 26 lat, ciężko mi bardzo. Na dodatek wysłuchuję od rodziny (głównie od dziadków), że niepotrzebnie zostawiłam faceta, bo w TYM WIEKU to ja już sobie na pewno nikogo nie znajdę. Także nie mam zbytnio wsparcia w rodzinie, a znajomych nie chcę już zamęczać, bo rozumiem, że nie chce im się słuchać wciąż tego samego. Przyjaciółki prawdziwej niestety nie mam.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.