Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-21, 17:01   #1051
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Ty też gold więc uderzaj do stacjonarki
No właśnie w tym problem, że ja z prowincji i mam za daleko . W przybytkach rozpusty bywam przeciętnie raz na miesiąc, a kaskę puszczam dzielnie w internetach z taką częstotliwością, że jak już dotrę do stacjonarki, to nie mam co kupować (w sumie to w stacjo kupuję głównie chanele).
Największym dla mnie plusem Golda pozostanie chyba zatem głównie darmowa dostawa
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 17:04   #1052
popcorn19
Raczkowanie
 
Avatar popcorn19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 153
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Również pozdrawiam serdecznie .
Da się zwrocić i da się wymienić .
Świetnie, tylko już widzę te krzywe spojrzenia.

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ja w zasadzie weszłam tutaj TYLKO po poradę. :brzyda l:
Zastanawiam się nad zakupem pudru rozświetlającego Mac Lightscapade.
Obejrzałam kilka słoczy, przeczytałam kilka opinii i tak się zastanawiałam, gdzie go najtaniej kupić? Czy Mac dodaje jakieś miniatury do zamówień? Bo co prawda mają darmową dostawę, no ale nie wiem, czy nie lepiej polować na niego np. w Douglasie. A może gdzieś indziej? Co radzicie?
Zamawiałm dwa tygodnie temu na stronie MACa i dostała miniaturę tuszu w gratisie. Jeżeli mogę coś dodać to teraz żałuję, że kupiłam Lightscapade - szybko znika z twarzy, bronzer i róż są na miejscu, więc to nie wina podkładu. I brakuje mu tego naturalnego błysku, co daje np. Laura Mercier. Nie rozumiem jego fenomenu.
popcorn19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 17:14   #1053
evelyn14
Raczkowanie
 
Avatar evelyn14
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 155
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


W końcu zaczynają się pojawiać, może zaczną się witać niedługo
Może trafiłaś w czułe miejsce pisząc wcześniej : Interes interesem, ale kultura kulturą.
O ja przepraszam ale w poprzednich częściach kilka razy się już udzielałam nie wypieram się tego że Was podczytuję, zdarza mi się nawet czasem coś kupić jak dacie informację o fajnej promocji ale nie jestem handlarką z allegro,tylko kupuje dla własnej łowieckiej przyjemności
evelyn14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 17:35   #1054
ally21
Rozeznanie
 
Avatar ally21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 615
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Nie załapałam się na minikosmetyczkę w Clinique, ani na paletkę Diora w D - .
ally21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 17:41   #1055
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez evelyn14 Pokaż wiadomość
O ja przepraszam ale w poprzednich częściach kilka razy się już udzielałam nie wypieram się tego że Was podczytuję, zdarza mi się nawet czasem coś kupić jak dacie informację o fajnej promocji ale nie jestem handlarką z allegro,tylko kupuje dla własnej łowieckiej przyjemności
Witaj ponownie! Kojarzę Cię.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 17:54   #1056
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Ja już się nie mogę doczekać promocji w S po świętach, te zestawy i -30% na kolorówkę każe mi już odkładać pieniądze ;D Robicie już plany zakupowe czy tylko ze mną coś nie tak??
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 18:08   #1057
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Zamowilam swiateczne kulki Guerlain!!!!! Ze stronki Escentual.com i wyszlo mi 288 zl z przesylka Mysle, ze spoko cena Mega sie ciesze
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-21, 18:09   #1058
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Zamowilam swiateczne kulki Guerlain!!!!! Ze stronki Escentual.com i wyszlo mi 288 zl z przesylka Mysle, ze spoko cena Mega sie ciesze
Ja bede miala z feelunique
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 18:11   #1059
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja bede miala z feelunique
PJONA!! Dawno mnie nie jaral tak zaden kosmetyk, jest typowo kolekcjonerski, przepiekny
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 18:22   #1060
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Dziewczęta na D. nowy prezent
Miniatura serum New Dimension (7 ml)
przy zakupie dowolnego produktu pielęgnacyjnego
marki Estēe Lauder.*
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 18:43   #1061
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
super że dotarł w całości niech Ci dobrze służy

ale dziś natrzaskałyście postów a ja miałam sajgon w pracy i brak czasu na forum aby odreagowac polazłam do S na regulację brwi i zobaczyć dla aniyam szanelowe kremy. I co? i co? i je kupiłam aby potestować specjalnie dla Was osobiście żebyście nie musiały na jakichś blogach opinii szukać a kosztują 469 za 3x15 ml
ale dostałam różne fajne rzeczy do tego
super zakupy i gratisy na bogato oby pojawiły się zestawy u mnie i dotrwały do VIPów

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Laaa rozne fajne rzeczy Roller lash, super !

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------



Mi sie wydaja, ze beda regularnie Pojawiaja sie te mini boxy markowe, (teraz Marc, bylo Too Faced, Benefit), byly jakies tria tematyczne-plazowe, prezenty sa

Nie chce w boxie samych perfum, pielegnacji tez troche i co nieco kolorowki
Oby, oby. Przy boxach i miniaturach łatwiej mi przeboleć ich zbójeckie ceny. A co do zawartości to im więcej wrzucą tym lepiej, byle nie erisy i inne sephorowe cuda.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-21, 19:38   #1062
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
super że dotarł w całości niech Ci dobrze służy

ale dziś natrzaskałyście postów a ja miałam sajgon w pracy i brak czasu na forum aby odreagowac polazłam do S na regulację brwi i zobaczyć dla aniyam szanelowe kremy. I co? i co? i je kupiłam aby potestować specjalnie dla Was osobiście żebyście nie musiały na jakichś blogach opinii szukać a kosztują 469 za 3x15 ml
ale dostałam różne fajne rzeczy do tego


Ja dziś też się skusiłam na świąteczne kulki i Clinique

I przy okazji chciałam podziękować Martusi że napisała że warto odebrać urodzinowy prezent z S. Dziś przeszłam się i faktycznie cienie warte fatygi ładne kolory w moim stylu
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 19:45   #1063
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Czego serce łaknie, czego pragnie?
A co masz do oddania? Tylko ja mam ten z kolekcji Lightness of Being, z takim sweterkowym wzorkiem - o TAKIM Rozpędziłam się i mam 2 teraz Do końca życia tego wszystkiego nie zużyję.
Cytat:
Napisane przez popcorn19 Pokaż wiadomość
Zamawiałm dwa tygodnie temu na stronie MACa i dostała miniaturę tuszu w gratisie. Jeżeli mogę coś dodać to teraz żałuję, że kupiłam Lightscapade - szybko znika z twarzy, bronzer i róż są na miejscu, więc to nie wina podkładu. I brakuje mu tego naturalnego błysku, co daje np. Laura Mercier. Nie rozumiem jego fenomenu.
U mnie nie znika, tylko się delikatnie mieni cały dzień Za to nie rozumiem fenomenu MaryLou, bo ma za dużo błysku. Zalega mi tylko w szufladzie

Laury nie miałam, który to rozświetlacz?

Gratuluję kulek Też bym chciała, ale cena

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-10-21 o 19:47
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 19:46   #1064
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez popcorn19 Pokaż wiadomość
Świetnie, tylko już widzę te krzywe spojrzenia.


Zamawiałm dwa tygodnie temu na stronie MACa i dostała miniaturę tuszu w gratisie. Jeżeli mogę coś dodać to teraz żałuję, że kupiłam Lightscapade - szybko znika z twarzy, bronzer i róż są na miejscu, więc to nie wina podkładu. I brakuje mu tego naturalnego błysku, co daje np. Laura Mercier. Nie rozumiem jego fenomenu.
To bardzo dziwne, bo u mnie na kościach policzkowych trzyma się cały dzień Może to zależy od cery? Według mnie jest ładniejszy niż Mary Lou, ale fakt bardzo naturalny efekt to nie jest
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 19:53   #1065
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
A co masz do oddania? Tylko ja mam ten z kolekcji Lightness of Being, z takim sweterkowym wzorkiem - o [URL="] Rozpędziłam się i mam 2 teraz Do końca życia tego wszystkiego nie zużyję.

U mnie nie znika, tylko się delikatnie mieni cały dzień Za to nie rozumiem fenomenu MaryLou, bo ma za dużo błysku. Zalega mi tylko w szufladzie

Laury nie miałam, który to rozświetlacz?

Gratuluję kulek Też bym chciała, ale cena
Moim zdaniem cena jest mega rozsadna. Dziewczyny zamawialy z Feelunique z 15% znizka i jedna wizazanka pisala, ze zaplacila 245 zl. Ja bylam przygotowana na BUM, 500 zl, a tutaj taka mila niespodzianka. To naprawde nieduzo jak na limitke i jeszcze taka piekna, do tego sciagana zza granicy.
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 20:03   #1066
popcorn19
Raczkowanie
 
Avatar popcorn19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 153
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
To bardzo dziwne, bo u mnie na kościach policzkowych trzyma się cały dzień Może to zależy od cery? Według mnie jest ładniejszy niż Mary Lou, ale fakt bardzo naturalny efekt to nie jest
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
[...]

U mnie nie znika, tylko się delikatnie mieni cały dzień Za to nie rozumiem fenomenu MaryLou, bo ma za dużo błysku. Zalega mi tylko w szufladzie

Laury nie miałam, który to rozświetlacz?

Gratuluję kulek Też bym chciała, ale cena
Wątpie, że to wina cery. Wszystko się ładnie trzyma, a ten jeden nie.
klik - mam nadzieję, że link dobrze wstawiłam
Wygląda tak samo jak na tym zdjęciu. Takie samo zdanie mam o Mary Lou. Może trafił mi się felerny egzemplarz z MACa.
A dokładnie to ten https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000064652.html
popcorn19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 20:17   #1067
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Najlepszy rozświetlacz na świecie:



Kevyn Aucoin Candelight. On daje efekt światła, żadnych drobin. Mam go i już innego nie szukam nawet.

__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2015-10-21 o 20:19
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 20:21   #1068
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Hej dziewczyny, rzadko tu ostatnio bywam, ale zaczęłam staż i nie mam czasu na komputer prawie w ogóle. W sumie to dobrze, bo to najlepszy odwyk zakupowy ale widzę, że ominęła mnie fajna promocja w C, troszkę szkoda, ale dobrze dla portfela

A wczoraj dotarła do mnie przesyłka z D. Zamówiłam róż Mac Well Dressed i chyba będzie z tego miłość, aż żałuję, że tyle zwlekałam z jego zakupem
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 20:35   #1069
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Dziewczyny, ja już zgłupiałam i nie wiem co myśleć o tym Macu.
Zależało mi właśnie na takim naturalnym blasku, nieprzesadzonym, subtelnym i dyskretnym. Jestem bladym, chłodnym typem kolorystycznym. Na zdjęciach maczek prezentował się ładnie, no ale po Waszych opiniach to już nie wiem.
Mam wątpliwości, bo choć każda z Was ma inne odczucia na temat produktu, to jedno się w nich zgadza, że nie daje zbyt naturalnego efektu.

Cytat:
Napisane przez evelyn14 Pokaż wiadomość
O ja przepraszam ale w poprzednich częściach kilka razy się już udzielałam nie wypieram się tego że Was podczytuję, zdarza mi się nawet czasem coś kupić jak dacie informację o fajnej promocji ale nie jestem handlarką z allegro,tylko kupuje dla własnej łowieckiej przyjemności
A to jesteś jedna z naszych.
Jestem zdania, że i na allegro pohandlować można, ale z umiarem.
Sama czasem mam coś do "opylenia", bo mi coś nie podeszło, albo po prostu zalega i nie używam. Czasem brakuje kasiorki na nowe zdobycze a allegro może pomóc.Natomiast jednocześnie przyznaję, że nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się zrobić jakiegokolwiek zamówienia specjalnie na handel.
No ale rozumiem, że są i tacy którzy z tego żyją. I jak tak sobie pomyślę, to najbardziej irytują mnie Ci serwujący ogromne przebitki, w sposób bezlitosny żerujący na naiwności kupujących. Ci z "uczciwymi" cenami, jeszcze ujdą.

Cytat:
Napisane przez popcorn19 Pokaż wiadomość
Zamawiałm dwa tygodnie temu na stronie MACa i dostała miniaturę tuszu w gratisie.
A ten tusz pojawił się w koszyku zamówień, czy to raczej była dla Ciebie niespodzianka?
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-21, 20:39   #1070
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Najlepszy rozświetlacz na świecie:



Kevyn Aucoin Candelight. On daje efekt światła, żadnych drobin. Mam go i już innego nie szukam nawet.

ale boski profil

testowałam dziś too faced born this way, pokładałam w nim wielkie nadzieje a wyszło jak zwykle liczyłam na podkład za stówkę
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 20:53   #1071
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Moim zdaniem cena jest mega rozsadna. Dziewczyny zamawialy z Feelunique z 15% znizka i jedna wizazanka pisala, ze zaplacila 245 zl. Ja bylam przygotowana na BUM, 500 zl, a tutaj taka mila niespodzianka. To naprawde nieduzo jak na limitke i jeszcze taka piekna, do tego sciagana zza granicy.
Ze zniżką cena nie jest zła, ale to i tak za dużo dla mnie jak na kulki z dużą ilością brokatu. Chyba wolę te klasyczne chociaż opakowanie jest
Cytat:
Napisane przez popcorn19 Pokaż wiadomość
Wątpie, że to wina cery. Wszystko się ładnie trzyma, a ten jeden nie.
[URL=" - mam nadzieję, że link dobrze wstawiłam [/URL]
Wygląda tak samo jak na tym zdjęciu. Takie samo zdanie mam o Mary Lou. Może trafił mi się felerny egzemplarz z MACa.
A dokładnie to ten https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000064652.html
Ładny jest ten rozświetlacz Laury, ale troszkę za ciemny dla mnie. Lightscapade jest idealny
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Najlepszy rozświetlacz na świecie:
[IMG]]
Kevyn Aucoin Candelight. On daje efekt światła, żadnych drobin. Mam go i już innego nie szukam nawet.

[IMG]
Ładny
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 20:55   #1072
popcorn19
Raczkowanie
 
Avatar popcorn19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 153
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja już zgłupiałam i nie wiem co myśleć o tym Macu.
Zależało mi właśnie na takim naturalnym blasku, nieprzesadzonym, subtelnym i dyskretnym. Jestem bladym, chłodnym typem kolorystycznym. Na zdjęciach maczek prezentował się ładnie, no ale po Waszych opiniach to już nie wiem.
Mam wątpliwości, bo choć każda z Was ma inne odczucia na temat produktu, to jedno się w nich zgadza, że nie daje zbyt naturalnego efektu.


A to jesteś jedna z naszych.
Jestem zdania, że i na allegro pohandlować można, ale z umiarem.
Sama czasem mam coś do "opylenia", bo mi coś nie podeszło, albo po prostu zalega i nie używam. Czasem brakuje kasiorki na nowe zdobycze a allegro może pomóc.Natomiast jednocześnie przyznaję, że nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się zrobić jakiegokolwiek zamówienia specjalnie na handel.
No ale rozumiem, że są i tacy którzy z tego żyją. I jak tak sobie pomyślę, to najbardziej irytują mnie Ci serwujący ogromne przebitki, w sposób bezlitosny żerujący na naiwności kupujących. Ci z "uczciwymi" cenami, jeszcze ujdą.


A ten tusz pojawił się w koszyku zamówień, czy to raczej była dla Ciebie niespodzianka?
Tak, pojawił się w koszyku. Tylko, że zamawiałam jeszcze jedną rzecz i możliwe, że od danej kwoty się pojawia.
popcorn19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 21:03   #1073
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Zamowilam swiateczne kulki Guerlain!!!!! Ze stronki Escentual.com i wyszlo mi 288 zl z przesylka Mysle, ze spoko cena Mega sie ciesze






Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja bede miala z feelunique
Byłab chętna na odsypke jeśli któraś z was będzie chciała troszkę rozebrać meteoryty
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 21:12   #1074
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja już zgłupiałam i nie wiem co myśleć o tym Macu.
Zależało mi właśnie na takim naturalnym blasku, nieprzesadzonym, subtelnym i dyskretnym. Jestem bladym, chłodnym typem kolorystycznym. Na zdjęciach maczek prezentował się ładnie, no ale po Waszych opiniach to już nie wiem.
Mam wątpliwości, bo choć każda z Was ma inne odczucia na temat produktu, to jedno się w nich zgadza, że nie daje zbyt naturalnego efektu.?
Powiem tak, na pewno jest bardziej naturalny od Mary Lou. Wydaje mi się, że mocniejszy jest w sztucznym świetle, w dziennym prezentuje się ładnie Ale nie ma brokatu, czy nachalnych drobinek.
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 21:19   #1075
11misiu11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 303
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Poleci któraś podkład który jest mocno kryjący? Jestem jasnijsza niż Revlon CS 110 i Annabelle Minerals Natural Fair.
11misiu11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 21:28   #1076
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ze zniżką cena nie jest zła, ale to i tak za dużo dla mnie jak na kulki z dużą ilością brokatu. Chyba wolę te klasyczne chociaż opakowanie jest

Ładny jest ten rozświetlacz Laury, ale troszkę za ciemny dla mnie. Lightscapade jest idealny

Ładny
Zanotowane


A o rozświetlaczu Kevina słyszałam już dawno i się na niego napaliłam, bo ja lubię takie właśnie bezdrobinkowe efekty, ale jakoś nie wyszło mi jeszcze z zakupem
A i w końcu nie dotarałam do D. może to i dobrze, bo nadal nie wiem co kupić
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2015-10-21 o 21:32
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 21:34   #1077
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Zamowilam swiateczne kulki Guerlain!!!!! Ze stronki Escentual.com i wyszlo mi 288 zl z przesylka Mysle, ze spoko cena Mega sie ciesze
Wow

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Pamiętam jak kiedyś do zamówienia wleciały: zestaw pięknych kosmetyczek, lakier i kosmetyczka z 6 miniaturami plus jeszcze dwie miniatury. ahh
Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Kupiłam to samo co wszyscy zestaw nawilżający i kosmetyczki, tylko jedno zamówienie. Gdyby dawali serum smart to złożyłabym chyba 10
W ogóle z clinika lubię tylko sera do twarzy i maskę moisture surge, i te ich kolorowe kosmetyczki :d
Wtedy 2 kody weszły. Tamten zestaw białych kosmetyczek w różowo-zielone mam do dziś. Są śliczne i wodoodporne. co dla mnie jest dużym plusem.

A jaki zestaw nawilżający? Bo tych Moisture Surge za 49zł nie było.
Chodzi o ten?
http://www.clinique.com.pl/product/1...taw/index.tmpl

A tak z czystej ciekawości czy komuś udało się użyć jakiegoś kodu przy tych dzisiejszych super zamówieniach w C.? Robiłam w pośpiechu i zupełnie zapomniałam o kodach. I jakie zestawy zamawiałyście? Bo ja wzięłam 15-stkę kremu tylko i nie wiem czy dobrze zrobiłam.
Bardzo przydają mi się te minitusze Clinique, bo mogę zostawić je klietnce w prezencie zamiast używać jednorazowych szczoteczek, które też przecież kosztują.

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja już zgłupiałam i nie wiem co myśleć o tym Macu.
Zależało mi właśnie na takim naturalnym blasku, nieprzesadzonym, subtelnym i dyskretnym. Jestem bladym, chłodnym typem kolorystycznym. Na zdjęciach maczek prezentował się ładnie, no ale po Waszych opiniach to już nie wiem.
Mam wątpliwości, bo choć każda z Was ma inne odczucia na temat produktu, to jedno się w nich zgadza, że nie daje zbyt naturalnego efektu.
Ostatnio kupiłam sobie w salonie Flormar rozświetlacz w odcieniu różowym i jest prawie taki jak ten z MACa. Była na niego zniżka -30%, kupiłam za jakieś 25zł, bo chciałam zrobić przyjemność mojej znajomej która tam pracuje, ale produkt okazał się świetny. Kupiłam też drugi w odcieniu złotym, ale mi się nie podoba.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-10-21 o 22:01
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 21:37   #1078
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Myślę teraz o tych kulkach z feelunique

Dziewczyny czy oni mają tylko jeden rodzaj dostawy?
Pokazuje mi Standard Free Delivery -3-10 dni.
Tylko czy to jest rejestrowane?

Na nic innego nie mogę zmienić...

Bo jak to idzie zwykłym listem zagranicznym to słabo.
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 21:37   #1079
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Wow

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------



Wtedy 2 kody weszły. Tamten zestaw białych kosmetyczek w różowo-zielone mam do dziś. Są śliczne i wodoodporne. co dla mnie jest dużym plusem.

A tak z czystej ciekawości czy komuś udało się użyć jakiegoś kodu przy tych dzisiejszych super zamówieniach? I jakie zestawy zamawiałyście? Bo ja wzięłam 15-stkę kremu tylko i nie wiem czy dobrze zrobiłam.
Mi wszedł witamy127 na -15% do kremu 15ml właśnie i wyszło 33zł
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 21:43   #1080
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Mi wszedł witamy127 na -15% do kremu 15ml właśnie i wyszło 33zł
No tak myślałam
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-04 17:19:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.