Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LI - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-26, 18:10   #1831
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Na razie wrzucilam ja do miski z duza iloscia plynu do plukania. Moze wieksza ilosc plynu pomoze. Juto jeszcze raz puszcze.

Sody chyba nie sprobuje, bo boje sie ze mogla by tkaninę uszkodzic. Z wietrzeniem sprobuje, choc u mnie teraz wiatru za duzo nie ma. Jak nie uda sie to moze jak bedzie zmimniejsze powietrze to sie uda.
Spróbuj goździki. Mi pomogły z zapachem wilgoci w szafkach

Cytat:
Napisane przez Domcia2605 Pokaż wiadomość
A może zamrozic? Na buty działa, tylko czy material sie nie zniszczy?
Wątpie, zeby się zniszczyło, ale mrożenie pomaga raczej na 'bakteryjne' problemy

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
bardzo się cieszę, że się spodobało

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Tymczasem pod filmem z paznokciami u Karo. Nie wiem czy te ludzie takie pazerne, czy juz tak przyzyczaiła wszystkich do współprac i rabacików haha
Justyna Iwanicka7 godzin temu
Karolina, namówiłaś mnie na hybrydy 🙈 masz jakiś rabat dla nas na zakupy Semilaca? 😁
Zestawy startowe nie są tanie, więc same bym się zamieniła w pazerną cebule w takiej sytuacji Przy takich kwotach np z 15% wychodzi dodatkowa hybryda
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 18:15   #1832
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Obejrzałam dzisiaj makijaż Magdy Pieczonki z Honoratą Skarbek i jest mi niedobrze. Korektor w pędzelku prosto na twarz. Nabieranie płynnych pomadek z aplikatora. Tusz bezpośrednio z opakowania, bez jednorazowych spiralek. Serio to ma być profesjonalistka, makijażystka gwiazd? Powinna sobie obejrzeć najnowszy filmik Karoliny Zientek i nie robić wizażystkom antyreklamy. Masakra.

Edytowane przez 201607110949
Czas edycji: 2016-06-26 o 18:17
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 18:23   #1833
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Ja lubie oglądac Karoline Myśliwiec
oglądałam jak dopiero co zaczynała i tak czułam ze bedzie jej przybywalo w szybkim tempie subskrybentów.Szczegolnie lubie te filmiki o krytyce i pewnosci siebie o i o rozstaniu,całkiem madrze mówi i jakąś ma taka dobrą energie
Nie lubie juz callmeblondie i sama nie potrafie powiedziec dlaczego,jakas taka sie zrobiła mdła,posągowa sama nie wiem no i umówmy sie nudne ma te filmy raz na dwa miesiące wstawi jakis z paroma mało odkrywczymi ulubiencami
o i jeszcze Karo(najpienkniejsza) w pierwszych filmikach zapowiadało sie fajnie a ostatnio od dłuższego czasu tez mega nudne te filmy ; (
a wy co myslicie?
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 18:44   #1834
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

https://youtu.be/a7zi_1n-Oso
Nowy vlog u Ogrodowczyków.
A czy Wy lubicie Świętokrzystki?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 18:50   #1835
11misiu11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 303
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Dziwię się że ten komentarz jeszcze wisi u karoliny:
Piekne kolory pomadek, ale na starszych filmikach, gdy nie mialas zrobionych ust patrzylo sie na Ciebie przyjemniej. Teraz jakis efekt pontonow uzyskalas, szczegolnie przy ciemnych kolorach...
11misiu11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 18:50   #1836
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Obejrzałam dzisiaj makijaż Magdy Pieczonki z Honoratą Skarbek i jest mi niedobrze. Korektor w pędzelku prosto na twarz. Nabieranie płynnych pomadek z aplikatora. Tusz bezpośrednio z opakowania, bez jednorazowych spiralek. Serio to ma być profesjonalistka, makijażystka gwiazd? Powinna sobie obejrzeć najnowszy filmik Karoliny Zientek i nie robić wizażystkom antyreklamy. Masakra.
ja to Pieczonki nie mogę ogarnąć głównie przez wszechobecne glono-usta to co się z tymi ustami działo z odcinka na odcinek to przekraczało moje pojmowanie rzeczy

jedyne co by tłumaczyło tą "higienę" to chyba tylko gdyby te kosmetyki były później dla modelek ale coś mi się nie wydaje z uwagi na rozrzut marek jaki stosuje - także no, przydałoby się tej pani szkolenie u Karoliny

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
Ja lubie oglądac Karoline Myśliwiec
oglądałam jak dopiero co zaczynała i tak czułam ze bedzie jej przybywalo w szybkim tempie subskrybentów.Szczegolnie lubie te filmiki o krytyce i pewnosci siebie o i o rozstaniu,całkiem madrze mówi i jakąś ma taka dobrą energie
Nie lubie juz callmeblondie i sama nie potrafie powiedziec dlaczego,jakas taka sie zrobiła mdła,posągowa sama nie wiem no i umówmy sie nudne ma te filmy raz na dwa miesiące wstawi jakis z paroma mało odkrywczymi ulubiencami
o i jeszcze Karo(najpienkniejsza) w pierwszych filmikach zapowiadało sie fajnie a ostatnio od dłuższego czasu tez mega nudne te filmy ; (
a wy co myslicie?
serio ja jej dosłownie nie znoszę pierwszy czy drugi filmik był ok ale im dłużej oglądałam tym miałam do niej większą niechęć - zraziłam mnie do siebie głównie tym, że kilka razy opowiadała w tych swoich filmikach niewiarygodne głupoty (nawet mi się nie chce szukać co to było bo generalnie treść jej filmików niespecjalnie zapadała mi w pamięć ale pamiętam, że miała tendencję od czasu do czasu walić tekstem z opiniami za którym stały braki w wiedzy których powstydziłyby się nawet dzieci na poziomie podstawówki) a już hit z podróbkami w tle w wykonaniu tej pani zniechęcił mnie totalnie

callmeblondie lubię samą w sobie ale faktycznie - na kanale u niej wieje nudą, chyba sama nie ma pomysłu na te kanał - filmiki niby ładne i estetyczne ale treści zero

co do Karo to ma swoje wady ale nawet z tym swoim usuwanie komentarzy nie drażni mnie nawet w połowie tak bardzo jako Myśliwiec
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 18:56   #1837
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
widać, że masełkowe te pomadki i bardzo napigmentowane

Oczywiście po rozwinięciu okazało się, że komentarz zniknął
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6276603812843508860-account_id=3.jpg (44,1 KB, 291 załadowań)
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-26, 18:58   #1838
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Czy ktoś tu trochę nie przesadza?
Fryzjer powinien mi delikatnie myć włosy tylko z kierunkiem ich wzrostu, fryzjer nie rozczesał delikatniutko włosów palcami, prawie się popłakałam jak mi spiął włosy klamrą. WTF?!

201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 18:58   #1839
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
ja to Pieczonki nie mogę ogarnąć głównie przez wszechobecne glono-usta to co się z tymi ustami działo z odcinka na odcinek to przekraczało moje pojmowanie rzeczy

jedyne co by tłumaczyło tą "higienę" to chyba tylko gdyby te kosmetyki były później dla modelek ale coś mi się nie wydaje z uwagi na rozrzut marek jaki stosuje - także no, przydałoby się tej pani szkolenie u Karoliny
Gdyby rozdawała chociażby same te produkty, które wymieniłam, jej makijaże byłyby wpisane w działalność charytatywną, a nie zarobkową. Nie znam wizażystki, która rozdawałaby swoje ulubione, górnopółkowe kosmetyki każdej klientce. Raz, że koszty, dwa - trzeba by mieć na to niezły magazyn.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 19:06   #1840
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Jeszcze sobie skończę o Nataliebeautyyy.

"No byłam w szoku, nie wiedziałam, co powiedzieć, odjęło mi mowę" - ciągle to powtarza. A na końcu przestrzega, że ona na szczęście obcięła dużo włosów, ale gdyby obcinała same końcówki i sporo z długości by zostało, to te włosy byłyby tak bardzo zniszczone! Tyle dbania na nic, bo fryzjer jednym niedelikatnym pocieraniem przy myciu i czesaniem grzebieniem zniszczył jej włosy. To był chyba jej ostatni film, jaki włączyłam. Do widzenia.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 19:14   #1841
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Jeszcze sobie skończę o Nataliebeautyyy.

"No byłam w szoku, nie wiedziałam, co powiedzieć, odjęło mi mowę" - ciągle to powtarza. A na końcu przestrzega, że ona na szczęście obcięła dużo włosów, ale gdyby obcinała same końcówki i sporo z długości by zostało, to te włosy byłyby tak bardzo zniszczone! Tyle dbania na nic, bo fryzjer jednym niedelikatnym pocieraniem przy myciu i czesaniem grzebieniem zniszczył jej włosy. To był chyba jej ostatni film, jaki włączyłam. Do widzenia.


Może coś sobie musiała znaleźć, z tego co widzę, na polskim jutubie wypada dawać swoim fankom powód do pocieszania.
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-26, 19:22   #1842
201607110952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
ja to Pieczonki nie mogę ogarnąć głównie przez wszechobecne glono-usta to co się z tymi ustami działo z odcinka na odcinek to przekraczało moje pojmowanie rzeczy

jedyne co by tłumaczyło tą "higienę" to chyba tylko gdyby te kosmetyki były później dla modelek ale coś mi się nie wydaje z uwagi na rozrzut marek jaki stosuje - także no, przydałoby się tej pani szkolenie u Karoliny



serio ja jej dosłownie nie znoszę pierwszy czy drugi filmik był ok ale im dłużej oglądałam tym miałam do niej większą niechęć - zraziłam mnie do siebie głównie tym, że kilka razy opowiadała w tych swoich filmikach niewiarygodne głupoty (nawet mi się nie chce szukać co to było bo generalnie treść jej filmików niespecjalnie zapadała mi w pamięć ale pamiętam, że miała tendencję od czasu do czasu walić tekstem z opiniami za którym stały braki w wiedzy których powstydziłyby się nawet dzieci na poziomie podstawówki) a już hit z podróbkami w tle w wykonaniu tej pani zniechęcił mnie totalnie

callmeblondie lubię samą w sobie ale faktycznie - na kanale u niej wieje nudą, chyba sama nie ma pomysłu na te kanał - filmiki niby ładne i estetyczne ale treści zero

co do Karo to ma swoje wady ale nawet z tym swoim usuwanie komentarzy nie drażni mnie nawet w połowie tak bardzo jako Myśliwiec
Mam to samo zdanie o Mysliwiec, dla mnie tradza
I samo to, ze sie trzyma z Aga Cosmetic Candy mnie do niej zniecheca
O podrobkach juz nie mowiac xd





Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Czy ktoś tu trochę nie przesadza?
Fryzjer powinien mi delikatnie myć włosy tylko z kierunkiem ich wzrostu, fryzjer nie rozczesał delikatniutko włosów palcami, prawie się popłakałam jak mi spiął włosy klamrą. WTF?!

Mam wrazenie, ze ostatnio na yt jakas moda na mrożące krew w zylach historie o fryzjerach. Juz ktoras z kolei widze
201607110952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 19:27   #1843
Zanetka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Obejrzałam dzisiaj makijaż Magdy Pieczonki z Honoratą Skarbek i jest mi niedobrze. Korektor w pędzelku prosto na twarz. Nabieranie płynnych pomadek z aplikatora. Tusz bezpośrednio z opakowania, bez jednorazowych spiralek. Serio to ma być profesjonalistka, makijażystka gwiazd? Powinna sobie obejrzeć najnowszy filmik Karoliny Zientek i nie robić wizażystkom antyreklamy. Masakra.
Pieczonka to jedno, ale mnie to zawsze zastanawiało jak oglądałam filmy zagranicznych wizażystek. Nakładanie pomadek, błyszczyków, tuszu czy korektora prosto z aplikatora jest bardzo często spotykane i też zawsze się zastanawiałam, czy one te kosmetyki modelkom dają po filmie, czy to po prostu aż taki brak podstawowej higieny. Bo ciągle widzę to u Charlotte Tilbury, Mary Greenwell, Lisy Eldridge czy Moniki Blunder, czyli osób, które malują gwiazdy i są wizażystkami znanych marek kosmetycznych.
Zanetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 19:43   #1844
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Zanetka1990 Pokaż wiadomość
Pieczonka to jedno, ale mnie to zawsze zastanawiało jak oglądałam filmy zagranicznych wizażystek. Nakładanie pomadek, błyszczyków, tuszu czy korektora prosto z aplikatora jest bardzo często spotykane i też zawsze się zastanawiałam, czy one te kosmetyki modelkom dają po filmie, czy to po prostu aż taki brak podstawowej higieny. Bo ciągle widzę to u Charlotte Tilbury, Mary Greenwell, Lisy Eldridge czy Moniki Blunder, czyli osób, które malują gwiazdy i są wizażystkami znanych marek kosmetycznych.
Proszę cię na planie pewnego znanego polskiego filmu ponad setka statystów była pudrowana tym samym kosmetykiem z tego samego pędzla. Jak leci, bez chwili na wytarcie narzędzia
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 19:45   #1845
kochanowska
Zakorzenienie
 
Avatar kochanowska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13 872
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Obejrzałam dzisiaj makijaż Magdy Pieczonki z Honoratą Skarbek i jest mi niedobrze. Korektor w pędzelku prosto na twarz. Nabieranie płynnych pomadek z aplikatora. Tusz bezpośrednio z opakowania, bez jednorazowych spiralek. Serio to ma być profesjonalistka, makijażystka gwiazd? Powinna sobie obejrzeć najnowszy filmik Karoliny Zientek i nie robić wizażystkom antyreklamy. Masakra.
Szczególnie jeśli wydaje się 700 zł na makijaż (znajoma mówiła, że tyle kosztuje u Pieczonki) to chciałby się mieć wykonany higienicznie, a nie jeden błyszczyk na sto kobiet. Ogólnie wiadomo, niezależnie od ceny higiena powinna być zachowana, ale zapłacić tyle kasy i np. dostać opryszczki no to słabo.
__________________
,,Jeśli Twoja wada to rozmiar to sama się krzywdzisz...''
Dietku

kochanowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 19:50   #1846
Zanetka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Proszę cię na planie pewnego znanego polskiego filmu ponad setka statystów była pudrowana tym samym kosmetykiem z tego samego pędzla. Jak leci, bez chwili na wytarcie narzędzia
W to akurat wierzę, gdzieś kiedyś widziałam "przygotowania" przed wejściem na plan jakiegoś programu telewizyjnego i to szybkie przelecenie pudrem wszystkich po kolei, tym samym pędzlem . Każdy też chyba słyszał o wyczynach pań w perfumeriach typu Sephora i malowaniu ludzi brudnymi pędzlami i testerami. Jednak to są filmy nagrywane po to, żeby pokazać je ludziom i nawet jeśli te wizażystki na co dzień nie utrzymują higieny w swojej pracy to dziwie się, że na pokaz nie zadbają chociaż o pozory . Chociaż może niewielu ludzi zwraca na to uwagę, bo przeglądając komentarze jakoś nie spotykam się z głosami na temat używania kosmetyków prosto z opakowań.
Zanetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 19:56   #1847
popcorn19
Raczkowanie
 
Avatar popcorn19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 153
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Obejrzałam dzisiaj makijaż Magdy Pieczonki z Honoratą Skarbek i jest mi niedobrze. Korektor w pędzelku prosto na twarz. Nabieranie płynnych pomadek z aplikatora. Tusz bezpośrednio z opakowania, bez jednorazowych spiralek. Serio to ma być profesjonalistka, makijażystka gwiazd? Powinna sobie obejrzeć najnowszy filmik Karoliny Zientek i nie robić wizażystkom antyreklamy. Masakra.
Pod jednym z filmów, kiedy używała BeautyBlendera odpisała, że nie używa go przy kilku osobach, tylko zawsze daje klientce do domu. Może to samo robi z kosmetykami.
popcorn19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 19:58   #1848
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Zanetka1990 Pokaż wiadomość
W to akurat wierzę, gdzieś kiedyś widziałam "przygotowania" przed wejściem na plan jakiegoś programu telewizyjnego i to szybkie przelecenie pudrem wszystkich po kolei, tym samym pędzlem . Każdy też chyba słyszał o wyczynach pań w perfumeriach typu Sephora i malowaniu ludzi brudnymi pędzlami i testerami. Jednak to są filmy nagrywane po to, żeby pokazać je ludziom i nawet jeśli te wizażystki na co dzień nie utrzymują higieny w swojej pracy to dziwie się, że na pokaz nie zadbają chociaż o pozory . Chociaż może niewielu ludzi zwraca na to uwagę, bo przeglądając komentarze jakoś nie spotykam się z głosami na temat używania kosmetyków prosto z opakowań.
Pod filmem Pieczonki kilka osób zwróciło na to uwagę, bez odzewu. Ale chociaż te komentarze wiszą, nie są kasowane.
Szkoda, że ludzie nie są świadomi jakimi syfami mogą się zarazić idąc do wizażystki lub kosmetyczki. Idzie człowiek do dentysty i wymaga zachowania higieny; idzie do wizażystki i nagle mu wszystko jedno
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 19:58   #1849
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Na bogato. ; )
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-26, 19:58   #1850
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez popcorn19 Pokaż wiadomość
Pod jednym z filmów, kiedy używała BeautyBlendera odpisała, że nie używa go przy kilku osobach, tylko zawsze daje klientce do domu. Może to samo robi z kosmetykami.
Tu mi kaktus wyrośnie. Podlicz sobie orientacyjnie ile te kosmetyki kosztują
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 20:00   #1851
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Wątpisz, że taką gwiazdę stać? Zazdrościsz użytkowniczko Sikix!
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 20:08   #1852
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Czy ktoś tu trochę nie przesadza?
Fryzjer powinien mi delikatnie myć włosy tylko z kierunkiem ich wzrostu, fryzjer nie rozczesał delikatniutko włosów palcami, prawie się popłakałam jak mi spiął włosy klamrą. WTF?!

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Jeszcze sobie skończę o Nataliebeautyyy.

"No byłam w szoku, nie wiedziałam, co powiedzieć, odjęło mi mowę" - ciągle to powtarza. A na końcu przestrzega, że ona na szczęście obcięła dużo włosów, ale gdyby obcinała same końcówki i sporo z długości by zostało, to te włosy byłyby tak bardzo zniszczone! Tyle dbania na nic, bo fryzjer jednym niedelikatnym pocieraniem przy myciu i czesaniem grzebieniem zniszczył jej włosy. To był chyba jej ostatni film, jaki włączyłam. Do widzenia.
Cud, że łysa nie jest po tej masakrycznej wizycie Ta laska nigdy mi nie podchodziła, już wiem dlaczego. Jest po prostu dziwna. I to jej "jesteśmy na Wesftieldzie". Jak mnie to irytuje, czemu Polacy nie mówią "jesteśmy w Westfield", "mieszkam w Greenford", tylko "na Greenfordzie" itp. Nie wiem czy to jakaś gwara?
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 20:27   #1853
popcorn19
Raczkowanie
 
Avatar popcorn19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 153
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Tu mi kaktus wyrośnie. Podlicz sobie orientacyjnie ile te kosmetyki kosztują
Dobrze wiem ile To nie było napisane na poważnie.
popcorn19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 20:28   #1854
uczestnik48
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 74
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

https://www.youtube.com/watch?v=BNCSiaELsN8

Wystarczy 9 tysięcy subskrypcji z 2 kanałów i laska zarabia kilka tysięcy miesięcznie. Przerażające co ludzie robią za pieniądze. Zero naturalności. Wszystko za kasę. Za subskypcje pewnie nie wiele zarobi, pewnie cała kasa ze współpracy. Show za kasę. Gdzie ta naturalność?

Nawet Cezary Pazura zaczął nagrywać na youtubie

Ogląda któraś z Was Venus z Północy ?
uczestnik48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 20:43   #1855
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;62268086]Cud, że łysa nie jest po tej masakrycznej wizycie Ta laska nigdy mi nie podchodziła, już wiem dlaczego. Jest po prostu dziwna. I to jej "jesteśmy na Wesftieldzie". Jak mnie to irytuje, czemu Polacy nie mówią "jesteśmy w Westfield", "mieszkam w Greenford", tylko "na Greenfordzie" itp. Nie wiem czy to jakaś gwara?[/QUOTE]

Nigdy w życiu nie obejrzałam więcej niż minuty jej filmu Niestety jej fizjonomia sprawia, że oglądać nie mogę, totalna blokada.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 20:44   #1856
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez uczestnik48 Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=BNCSiaELsN8

Wystarczy 9 tysięcy subskrypcji z 2 kanałów i laska zarabia kilka tysięcy miesięcznie. Przerażające co ludzie robią za pieniądze. Zero naturalności. Wszystko za kasę. Za subskypcje pewnie nie wiele zarobi, pewnie cała kasa ze współpracy. Show za kasę. Gdzie ta naturalność?

Nawet Cezary Pazura zaczął nagrywać na youtubie

Ogląda któraś z Was Venus z Północy ?
Akurat filmy tej dziewczyny są ciekawe i dość wartościowe.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 20:51   #1857
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
Nigdy w życiu nie obejrzałam więcej niż minuty jej filmu Niestety jej fizjonomia sprawia, że oglądać nie mogę, totalna blokada.
A co takiego konkretnie?
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 20:54   #1858
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Akurat filmy tej dziewczyny są ciekawe i dość wartościowe.
No właśnie ...
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 20:54   #1859
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;62270086]A co takiego konkretnie? [/QUOTE]

Nie będę pisać, bo nie chcę nikogo urazić Ale po prostu jej uroda jest dla mnie nie do przejścia.
Mam tak, że dziewczyn, które mi się nie podobają nie oglądam. Jeśli są neutralne, to jak najbardziej, ale staram się nie oglądać osób, które mnie w jakiś sposób rażą (np. szusz, karolina, oleska, maxineczka).
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 20:56   #1860
nZap
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 58
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Mało jest niestety kanałów dla dorosłego widza. YT powinien wprowadzić wyraźne bariery wiekowe. Osobiście swoich dzieci pilnuję i zawszę patrzę im przez ramię jak coś oglądają. Zwłaszcza gejmerów, wiem, że zdania są podzielone i to rodzice powinni pilnować dzieci, jednak język rynsztoka jakim często się posługują mnie szokuje. Mają analityki, wiedzą, że ogląda ich widownia w wieku 10-15 lat.

Aluni filmy lubię, nie sili się na udawanie wyroczni
https://www.youtube.com/watch?v=5P6DB0EukIU
nZap jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-01 14:03:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.