Uniwersytet Pedagogiczny cz. II - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-24, 18:52   #2761
_madame_m_
Wilczy kieł
 
Avatar _madame_m_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Miasto królów
Wiadomości: 2 791
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez roline Pokaż wiadomość
hej, mam pytanie dotyczące lektoratu z języka obcego.
Na stronie UP jest napisane, że studenci muszą znać już język na poziomie B2 ale nie wydaje mi się, że wszyscy będą go znać na takim poziomie :/ nie można zapisać się na poziom A2 np.?
Poziom B2 to poziom matury podstawowej, więc jeśli zdałaś maturę z danego języka (bo te dodatkowe języki oprócz angielskiego - który jest na oba poziomy - są już na rozszerzenie wg nowej matury, którą ja pisałam) to poradzisz sobie na zajęciach. Poza tym UP ma języki na takim poziomie, że chyba ktoś komu naprawdę nie chce się nic robić to nie zda i na moim roku jedyne co można było zrobić to utworzyć grupę na poziom C1.
__________________
2017: 19
2018: 117
2019: 85
2020: 87

Edytowane przez _madame_m_
Czas edycji: 2016-08-24 o 19:01
_madame_m_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 08:20   #2762
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez madzana18 Pokaż wiadomość
Hej, orientuje się ktoś czy będą drugie terminy rekrutacji? Czy istnieje w ogóle coś takiego na Krakowskich szkołach?
''Mój'' kierunek podobno ma rekrutacje dodatkową we wrześniu (albo w październiku?).
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 00:37   #2763
Diana_93
Raczkowanie
 
Avatar Diana_93
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 77
GG do Diana_93
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

U mnie na filologii II stopnia nie ma drugiego naboru, może dlatego że jest długi termin rekrutacji a wpis pod koniec września
Diana_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 05:19   #2764
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez roline Pokaż wiadomość
hej, mam pytanie dotyczące lektoratu z języka obcego.
Na stronie UP jest napisane, że studenci muszą znać już język na poziomie B2 ale nie wydaje mi się, że wszyscy będą go znać na takim poziomie :/ nie można zapisać się na poziom A2 np.?
Niby jest to poziom b2 a wykładowcy bardzo duzo powtarzają materialu, egzaminy językowe są banalne. Jednakże bardzo dużo zalezy na kogo trafisz. Nikt nikogo chyba jeszcze nie uwalil za język.
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 09:18   #2765
_madame_m_
Wilczy kieł
 
Avatar _madame_m_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Miasto królów
Wiadomości: 2 791
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Nikt nikogo chyba jeszcze nie uwalil za język.
No właśnie

Jeżeli jeszcze to w jakiś sposób pocieszy to u mnie na pierwszym roku tak wielce niektórzy wykładowcy (bo było ich 3 przez wzgląd na małe sale, a sporo osób) straszyli, że będą odsyłać na lipiec-wrzesień, bo tu coś źle, tu coś z prezentacją, tu coś z kolokwium, nasłuchałam się tyle od swoich koleżanek (ja akurat trafiłam na wykładowcę "miód na serce"), a na końcu wyszło, że wszyscy zdali bez problemów
__________________
2017: 19
2018: 117
2019: 85
2020: 87

Edytowane przez _madame_m_
Czas edycji: 2016-08-26 o 09:25
_madame_m_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 14:01   #2766
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez _madame_m_ Pokaż wiadomość
No właśnie

Jeżeli jeszcze to w jakiś sposób pocieszy to u mnie na pierwszym roku tak wielce niektórzy wykładowcy (bo było ich 3 przez wzgląd na małe sale, a sporo osób) straszyli, że będą odsyłać na lipiec-wrzesień, bo tu coś źle, tu coś z prezentacją, tu coś z kolokwium, nasłuchałam się tyle od swoich koleżanek (ja akurat trafiłam na wykładowcę "miód na serce"), a na końcu wyszło, że wszyscy zdali bez problemów
u mnie na pierwszym roku licencjatu babki ciągle nie bylo wiec nie zrobila egz, na drugim mozna bylo zdawac kilka razy poprawiając ten sam test, a na trzecim roku niby mieliśmy próbny egzamin, ktory zrobilismy z babeczka a pozniej na właściwym dała to samo. A teraz na magisterce to nawet nie będę wspominać - praca grupowa
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-27, 08:57   #2767
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Niby jest to poziom b2 a wykładowcy bardzo duzo powtarzają materialu, egzaminy językowe są banalne. Jednakże bardzo dużo zalezy na kogo trafisz. Nikt nikogo chyba jeszcze nie uwalil za język.
kolega z roku powtarzał rok przez niezdany egzamin z języka
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-27, 09:36   #2768
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
kolega z roku powtarzał rok przez niezdany egzamin z języka
To musiał się bardzo o to postarać, albo egzamin z języka liczył się mu do średniej. Ja zawsze miałam zaliczenie z oceną
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 16:17   #2769
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Melduje się tegoroczna studentka.
Przychodzę z głupim pytaniem, czy wpisu dokonuję dopiero po ogłoszeniu wyników, w ciągu 3 dni? Trochę mnie martwi tak krótki czas (praca itd.) Załącznik.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png uniw.png (14,7 KB, 8 załadowań)
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 19:05   #2770
_madame_m_
Wilczy kieł
 
Avatar _madame_m_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Miasto królów
Wiadomości: 2 791
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Melduje się tegoroczna studentka.
Przychodzę z głupim pytaniem, czy wpisu dokonuję dopiero po ogłoszeniu wyników, w ciągu 3 dni? Trochę mnie martwi tak krótki czas (praca itd.) Załącznik.
Niestety tak. I przygotuj się na to, że 3 października nie otrzymasz ani indeksu ani legitymacji, bo nie zdążą Ci wyrobić.
__________________
2017: 19
2018: 117
2019: 85
2020: 87
_madame_m_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 19:49   #2771
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Dziękuję za odpowiedź.
Hymymy, słyszałam, że pedagogiczny pod względem organizacji, leży i kwiczy
no nic, jakoś to załatwię.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-03, 20:30   #2772
_madame_m_
Wilczy kieł
 
Avatar _madame_m_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Miasto królów
Wiadomości: 2 791
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź.
Hymymy, słyszałam, że pedagogiczny pod względem organizacji, leży i kwiczy
no nic, jakoś to załatwię.
W sumie w dużej mierze zależy od starosty i tego jak on sobie zorganizuje cały rok także wybierzcie sobie w miarę kogoś rozsądnego. U nas wszystko jak załatwialiśmy to załatwiał tylko i wyłącznie starosta dla całego roku i dziekanatu w ogóle nie widziałam na oczy i nigdy nie stałam w kolejce
Nie Ty jedna pewnie będziesz z tej rekrutacji więc możecie się z tym starostą umówić i pójdzie za wszystkich po tę legitymacje i indeksy.
__________________
2017: 19
2018: 117
2019: 85
2020: 87

Edytowane przez _madame_m_
Czas edycji: 2016-09-03 o 20:32
_madame_m_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 17:29   #2773
adi971
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Witam czy ktoś może wie jak prezentuje się poziom informatyki na UP w Krakowie i czy ciężko się dostać?. Z góry dzięki za odpowiedz.
adi971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 15:32   #2774
Shirja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Wybieram się za rok na Grafikę II stopnia na up, i szukam opinii o tym kierunku. Znajdą się jakieś absolwentki lub studentki chętne wypowiedziec? Może ktoś się pochwalić teczka prac na ten kierunek? ;>
Shirja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 17:19   #2775
roline
Przyczajenie
 
Avatar roline
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 28
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez _madame_m_ Pokaż wiadomość
Poziom B2 to poziom matury podstawowej, więc jeśli zdałaś maturę z danego języka (bo te dodatkowe języki oprócz angielskiego - który jest na oba poziomy - są już na rozszerzenie wg nowej matury, którą ja pisałam) to poradzisz sobie na zajęciach. Poza tym UP ma języki na takim poziomie, że chyba ktoś komu naprawdę nie chce się nic robić to nie zda i na moim roku jedyne co można było zrobić to utworzyć grupę na poziom C1.
Wiem, że to poziom matury podstawowej ale nie zdawałam matury podstawowej z hiszpańskiego (tego języka chcę się uczyć na lektoracie). Co prawda uczyłam się go przez 3 lata w liceum ale umiem go na poziomie A2 a nie B2 I nie wiem co robić bo ciężko jest się samej nauczyć języka na takim poziomie, a nie chcę mieć jakiś problemów. Idę na filologię angielską i bardzo mi zależy na uczeniu się drugiego języka
roline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 20:15   #2776
_madame_m_
Wilczy kieł
 
Avatar _madame_m_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Miasto królów
Wiadomości: 2 791
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez roline Pokaż wiadomość
Wiem, że to poziom matury podstawowej ale nie zdawałam matury podstawowej z hiszpańskiego (tego języka chcę się uczyć na lektoracie). Co prawda uczyłam się go przez 3 lata w liceum ale umiem go na poziomie A2 a nie B2 I nie wiem co robić bo ciężko jest się samej nauczyć języka na takim poziomie, a nie chcę mieć jakiś problemów. Idę na filologię angielską i bardzo mi zależy na uczeniu się drugiego języka
Wiesz co, mój kolega z kierunku wybrał język niemiecki i pamiętam, że na początku pisali oni jakiś test, który miał wyznaczyć poziom, a potem to już tylko słyszałam, że ciągle powtarzają podstawy, więc może będzie podobnie
__________________
2017: 19
2018: 117
2019: 85
2020: 87
_madame_m_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 22:24   #2777
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez Shirja Pokaż wiadomość
Wybieram się za rok na Grafikę II stopnia na up, i szukam opinii o tym kierunku. Znajdą się jakieś absolwentki lub studentki chętne wypowiedziec? Może ktoś się pochwalić teczka prac na ten kierunek? ;>
W tym roku skończyłam 2 st. Niestacjonarne
Ja kontynuowałam po 1st. (Te robiłam stacjonarnie). Teczka zawierała prace z czasu studiów. Linoryty, identyfikację wizualną. Warto aby była urozmaicona ale nie jest to obowiązkowe.
Jeśli masz jakieś konkretne pytania spróbuje odpowiedzieć
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 11:43   #2778
Shirja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
W tym roku skończyłam 2 st. Niestacjonarne
Ja kontynuowałam po 1st. (Te robiłam stacjonarnie). Teczka zawierała prace z czasu studiów. Linoryty, identyfikację wizualną. Warto aby była urozmaicona ale nie jest to obowiązkowe.
Jeśli masz jakieś konkretne pytania spróbuje odpowiedzieć
Przede wszystkim zastanawia mnie czy mogę przynieść prace w formacie A4 czy wyjdzie to troche głupkowacie, bo generalnie mam same takie, ale na inne uczelnie wiem że często trzeba przynosić tylko takie w rozmiarach 70x100. Druga sprawa to oczywiście zastanawia mnie czy jest duża konkurencja na takie II stopnia, czy ciężko jest się dostać? Ogólnie wszystkie wszelkie wskazówki bardzo mi się przydadzą
Shirja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 21:35   #2779
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez Shirja Pokaż wiadomość
Przede wszystkim zastanawia mnie czy mogę przynieść prace w formacie A4 czy wyjdzie to troche głupkowacie, bo generalnie mam same takie, ale na inne uczelnie wiem że często trzeba przynosić tylko takie w rozmiarach 70x100. Druga sprawa to oczywiście zastanawia mnie czy jest duża konkurencja na takie II stopnia, czy ciężko jest się dostać? Ogólnie wszystkie wszelkie wskazówki bardzo mi się przydadzą
Na niestacjonarnych kiedy ja zdawałam dostali się wszyscy małe zainteresowanie niestacjonarnymi. Natomiast wiem że na dzienne w tym samym roku konkurencja była dużo większa.
Co do formatu... rozmiar nie zawsze jest najważniejszy. Wiadomo możesz mieć tak genialne prace w małych formatach że będzie pozamiatane. Myślę że wszystko zależy od tego co to jest i jak wygląda. Jednak masz jeszcze rok i myślę że nic nie stoi na przeszkodzie żebyś jeszcze popracowała nad teczką. O ile na niestacjonarnych nie miało to większego znaczenia o tyle myślę że na dziennych gdzie ta konkurencja jest większa to warto jeszcze podziałać
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-07, 22:16   #2780
Shirja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
Na niestacjonarnych kiedy ja zdawałam dostali się wszyscy małe zainteresowanie niestacjonarnymi. Natomiast wiem że na dzienne w tym samym roku konkurencja była dużo większa.
Co do formatu... rozmiar nie zawsze jest najważniejszy. Wiadomo możesz mieć tak genialne prace w małych formatach że będzie pozamiatane. Myślę że wszystko zależy od tego co to jest i jak wygląda. Jednak masz jeszcze rok i myślę że nic nie stoi na przeszkodzie żebyś jeszcze popracowała nad teczką. O ile na niestacjonarnych nie miało to większego znaczenia o tyle myślę że na dziennych gdzie ta konkurencja jest większa to warto jeszcze podziałać
Okay bardzo Ci dziękuję za odpowiedź! To prawda że mam jeszcze rok dlatego chce się zorientować co i jak żeby teraz pracować już nad tą teczką tak żeby jak najbardziej trafić w gusta komisji. Dlatego zrobię kilka prac w dużych formatach, a część wezmę tych A4 bo na tym mi najlepiej jednak wychodzą prace. Jeszcze mam jedno pytanie, czy oprócz przeglądu prac były zadawane jakieś pytania sprawdzające wiedze z grafiki?
Shirja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 11:17   #2781
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez Shirja Pokaż wiadomość
Okay bardzo Ci dziękuję za odpowiedź! To prawda że mam jeszcze rok dlatego chce się zorientować co i jak żeby teraz pracować już nad tą teczką tak żeby jak najbardziej trafić w gusta komisji. Dlatego zrobię kilka prac w dużych formatach, a część wezmę tych A4 bo na tym mi najlepiej jednak wychodzą prace. Jeszcze mam jedno pytanie, czy oprócz przeglądu prac były zadawane jakieś pytania sprawdzające wiedze z grafiki?
była ogólna rozmowa, ale chyba punktów ujemnych za to nie było
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 18:38   #2782
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Ech, ja dostałam wiadomość, że mój kierunek nie zostanie otwarty.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 18:45   #2783
_madame_m_
Wilczy kieł
 
Avatar _madame_m_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Miasto królów
Wiadomości: 2 791
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Ech, ja dostałam wiadomość, że mój kierunek nie zostanie otwarty.
Napisz do nich o zwrot pieniędzy z rekrutacji. Mi zwrócili po miesiącu.
__________________
2017: 19
2018: 117
2019: 85
2020: 87
_madame_m_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 20:50   #2784
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Sami napisali, że zwrócą...
ale cóż mi z tego To był jedyny kierunek jaki wybrałam, a teraz rok w plecy...
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 11:00   #2785
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez roline Pokaż wiadomość
Wiem, że to poziom matury podstawowej ale nie zdawałam matury podstawowej z hiszpańskiego (tego języka chcę się uczyć na lektoracie). Co prawda uczyłam się go przez 3 lata w liceum ale umiem go na poziomie A2 a nie B2 I nie wiem co robić bo ciężko jest się samej nauczyć języka na takim poziomie, a nie chcę mieć jakiś problemów. Idę na filologię angielską i bardzo mi zależy na uczeniu się drugiego języka
To się nie nauczysz.
Studiuję filologię angielską na UP, jestem na III roku i właśnie skończyłam koszmar lektoratu. Ja byłam na dojczu, ale przyjaciółka wybrała hiszpański. W ich grupie tylko 2 osoby znały jako tako ten język, reszta szła od podstaw, chociaż byliśmy namawiani by wybierać języki, które mieliśmy w liceum, bo potem trzeba zdać egzamin na poziomie B2.
No co ja miałam na niemieckim to mogę na privie poopowiadać, tutaj na pewno nie. Ale lektorat to tak jak wf na uczelniach. Z tego co wiadomo, to w tym roku znieśli na naszej uczelni język na magisterce. Więc moja przygoda z niemieckim się skończyła (zwłaszcza, że się uczę na boku innego języka sama, ten niemiecki to był mi potrzebny jak dodatkowa dziura w d...). Natomiast gratuluję wyboru, anglistyka na UP jest najlepsza w całej Polsce na równi z UAM-em. Podobno. Nie znam statystyk. Ale potwierdzam - wspaniała kadra, wspaniali ludzie. Czarne owce wszędzie są, ale te studia to jest czysta przyjemność. Bardzo dba się tu o studentów, wykładowcy znają Cię z imienia, materiał dobrze rozplanowany i ciekawe, fajne zajęcia (choć brakuje mi emisji głosu). Zwłaszcza, że wydział też jest na innej ulicy niż budynek główny.

Edytowane przez 201706081317
Czas edycji: 2016-09-18 o 11:02
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 12:15   #2786
justyna6245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 4
Exclamation do studentów UP Kraków ważne!!!

Hej
Potrzebuje odnaleźc młodego wykładowce Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie z wydziału geografii.
Studia skończyłam kilka lat temu i byłam tam taki młody wykładowca ze śmiesznym nazwiskiem. To jedyne co pamiętam...
Są tu byli i obecni studenci UP? Potrzebuje tego a nawet nie pamiętam jak wyglądał
justyna6245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 14:25   #2787
justyna6245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 4
Dot.: do studentów UP Kraków ważne!!!

Nikt nic??
justyna6245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 16:38   #2788
kaczuszka69
potworkowa
 
Avatar kaczuszka69
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: u Jego boku :)
Wiadomości: 13 222
Dot.: do studentów UP Kraków ważne!!!

Cytat:
Napisane przez justyna6245 Pokaż wiadomość
Hej
Potrzebuje odnaleźc młodego wykładowce Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie z wydziału geografii.
Studia skończyłam kilka lat temu i byłam tam taki młody wykładowca ze śmiesznym nazwiskiem. To jedyne co pamiętam...
Są tu byli i obecni studenci UP? Potrzebuje tego a nawet nie pamiętam jak wyglądał
pytanie jak śmieszne http://geografia.up.krakow.pl/?page_id=1156
tu masz listę konsultacji, więc może akurat trafisz, no chyba że już nie pracuje
__________________
już nie zgaśnie ogień w nas,
tak się kocha tylko raz...


Mysza

-15kg


kaczuszka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 21:37   #2789
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: do studentów UP Kraków ważne!!!

Cytat:
Napisane przez justyna6245 Pokaż wiadomość
Hej
Potrzebuje odnaleźc młodego wykładowce Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie z wydziału geografii.
Studia skończyłam kilka lat temu i byłam tam taki młody wykładowca ze śmiesznym nazwiskiem. To jedyne co pamiętam...
Są tu byli i obecni studenci UP? Potrzebuje tego a nawet nie pamiętam jak wyglądał
czyżby pan z nazwiskiem na W?
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 13:25   #2790
justyna6245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 4
Dot.: do studentów UP Kraków ważne!!!

Cytat:
Napisane przez kaczuszka69 Pokaż wiadomość
pytanie jak śmieszne http://geografia.up.krakow.pl/?page_id=1156
tu masz listę konsultacji, więc może akurat trafisz, no chyba że już nie pracuje
Nie wiem czy takie śmieszne pytanie, bo już trochę nie studiuje i przemaglowałam stronę UP z góry do dołu i nie znalazłam nic...

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
czyżby pan z nazwiskiem na W?
Na W? Tzn?
justyna6245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-19 22:17:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.