kompakt a fluid - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-03, 23:49   #1
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066

kompakt a fluid


Dziewczyny, przyznam się, że nigdy nie miałam do czynienia z kompaktem... Zastanawiam się, jakie są różnice pomiędzy kompaktem, a fluidem-jaki daje efekt, jak się go nakłada (na sucho, na mokro?), jak się zachowuje na twarzy, czy długo się utrzymuje? Czy makijaż nim wykonany jest naturalny, czy ściera się i czy używa się jednocześnie pudru?? Mnóstwo pytań, ale może ktoś mnie wtajemniczy Z góry dziękuję. Lubię makijaż naturalny, ale trwały, nie lubię myśleć w ciągu dnia, czy mam go wciąż na twarzy. Czy powinnam wypróbować jakiś kompakt czy raczej sobie darować? A co Wy preferujecie i jakie są wasze ulubione kompakty i dlaczego? Z góry dziękuję
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 00:05   #2
chomique
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: kompakt a fluid

Mam tylko jeden kompakt - Revelation od Estee Lauder - i jestem bardzo zadowolona, o czym świadczy to, że kupiłam czwarty juz wkład. Spotkałam się kilka razy z opinia, że kompakty są bardziej widoczne na twarzy, ale nie mam pojęcia, skąd taka ocena, bo wszystko zależy od kosmetyku i cery. Mój podkład daje naturalny w każdym świetle efekt, jest trwały, nakładam tylko na sucho, nie wiem, czy na mokro tez można, efekt jest delikatny i półkryjący, nie widac makijażu na twarzy. Stosuję go, kiedy muszę zaszpachlować się na szybko i nosze go w torebce, na co dzień mam fluidy. Używam na podkłady tylko pudru brązującego i sprawdza się w zestawieniu z każdym posiadanym podkładem.
chomique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 14:24   #3
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: kompakt a fluid

Cytat:
Napisane przez chomique Pokaż wiadomość
Mam tylko jeden kompakt - Revelation od Estee Lauder - i jestem bardzo zadowolona, o czym świadczy to, że kupiłam czwarty juz wkład. Spotkałam się kilka razy z opinia, że kompakty są bardziej widoczne na twarzy, ale nie mam pojęcia, skąd taka ocena, bo wszystko zależy od kosmetyku i cery. Mój podkład daje naturalny w każdym świetle efekt, jest trwały, nakładam tylko na sucho, nie wiem, czy na mokro tez można, efekt jest delikatny i półkryjący, nie widac makijażu na twarzy. Stosuję go, kiedy muszę zaszpachlować się na szybko i nosze go w torebce, na co dzień mam fluidy. Używam na podkłady tylko pudru brązującego i sprawdza się w zestawieniu z każdym posiadanym podkładem.
Dzięki
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.