Brązowa otoczka po wypaleniu pieprzyka laserem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-10, 08:21   #1
Jesienno Barwna
Raczkowanie
 
Avatar Jesienno Barwna
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 262

Brązowa otoczka po wypaleniu pieprzyka laserem


Witam wszystkich,

3 tygodnie temu poddałam się usunięciu pieprzyka z twarzy za pomocą lasera, pieprzyk ok 5-6 mm, wypukły, kolor średnio brązowy. Jestem świadoma, że pytania należy w pierwszej kolejności kierować do osoby, która zabieg wykonała i dokładnie tak stanie się za 2 tygodnie gdy będę miała konsultację. Nie mniej jednak zależy mi na opinii osób, które takiemu zabiegowi się poddały.

Czy jest rzeczą normalną, że 3 tygodnie po usunięciu (strupka już nie ma) obrzeża (otoczka) po wypaleniu jest brązowa? Kolorem przypomina właśnie pieprzyk
W środku jest lekkie wgłębienie, ale wiem, że z biegiem czasu powinno się ono wypłycać. Nie martwiłabym się gdyby otoczka miała odcień różowy lub czerwony jednak ten brąz nie daje mi spokoju bo zwyczajnie boję się, że to pozostałość po nie do końca usuniętym pieprzyku lub nowy, odrastający pieprzyk.
Dodam, że u mnie nie było typowego odpadnięcia strupka. Ranę ze strupkiem często smarowałam tormentiolem i strupek nie odpadł tylko z dnia na dzień się zmniejszał. I ta otoczka w sumie jest od kiedy strupka już nie było.

Będę bardzo wdzięczna za opinie specjalistów i osób, które miały podobny problem.
Jesienno Barwna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-10 09:21:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.