DIOR - kolorówka - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-23, 15:58   #961
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość

Burn, Tropical też mnie skusiły, ja dzisiaj wszystko w ciemno biorę, durna masa, skończy się pewnie jak ostatnio, że większość wyląduje u innych
Ja chętnie przygarnę biedne niechciane Tropical Light .Dawno bym je już kliknęła gdyby nie to że ostatnio zaszalałam na Beneficie a dziś kupiłam jeszcze kilka drobiazgów i kasa świeci pustkami.
Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
hi,hi, to ja odwrotnie....na watku tru Reese jest chetna na te cienie, wiec jakby którejs z nas nie pasowaly to odstapimy...ja juz sie nie martwie, tylko jakie chce Reese-zimne czy cieple?

tutaj na Diorze któraś z dziewczyn porównywala je do sunset cafe i napisala ze na oku sa zimne, tylko,ze nadal moze to byc zimna braz-oliwka i wtedy mi nie pasuja.
niewazne zaplacone, zobaczymy jak przyjda...


ja ostatnio tak samo, durna masa....potem tez musze oddawac....
ale nie mam czasu na latanie po perfumeriach ;-(
Ciekawa jestem Sunset Caffe.Moja mama zamówiła na Tru wiec sobie potestuję jak przyjdą.Chociaż podświadomie czuje że brązy nie są dla mnie
Tylko ten brąz z Tropical Light jest czarujący,taki jakby złamany zielonym(tak wnioskuję ze zdjęć )
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 16:48   #962
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem Sunset Caffe.Moja mama zamówiła na Tru wiec sobie potestuję jak przyjdą.Chociaż podświadomie czuje że brązy nie są dla mnie
Tylko ten brąz z Tropical Light jest czarujący,taki jakby złamany zielonym(tak wnioskuję ze zdjęć )
W Sunset tak naprawdę nie ma dużo brązów za to sporo złota barwy raczej ciepłe; górny po lewej to złoty róż, natomiast górny po prawej wydaje się być bladym różem ale nic bardziej mylnego, na powiece jest bardzo wyrazisty, dolny po prawej to ciepłe złoto, środkowy to złota ciemna zieleń a dolny po lewej to złoty brąz. Śliczne! Śliczne! Śliczne! Ciesze się nimi od niedawna
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 16:57   #963
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: DIOR - kolorówka

Dziewczyny, czy na Truskawce pojawiają się piątki Spring Bouquet 470? Zakochałam się od pierwszego wejrzenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Spring Bouquet 470.jpg (14,8 KB, 63 załadowań)
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 17:17   #964
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy na Truskawce pojawiają się piątki Spring Bouquet 470? Zakochałam się od pierwszego wejrzenia
jezeli dobrze kojarze to ja widzialam kiedys
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 17:40   #965
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy na Truskawce pojawiają się piątki Spring Bouquet 470? Zakochałam się od pierwszego wejrzenia
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jezeli dobrze kojarze to ja widzialam kiedys
Wczoraj były na tru krótko, ale zdążyłam je czapnąć
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 18:13   #966
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Tylko ten brąz z Tropical Light jest czarujący,taki jakby złamany zielonym(tak wnioskuję ze zdjęć )
Ale mówisz o tym środkowym rombie?
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 18:22   #967
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: DIOR - kolorówka

Wielka szkoda, że na Tru nie są dostępne Pink May , jestem bardzo ciekawa jak wyglądają na powiekach i zaryzykowałabym zakup

Oglądam zamieszczone zdjęcia i Earth do złudzenia przypominają mi Choco- Latte Clinique
Natomiast Sky Glow i Silver Goddess wydają mi się niemal identyczne.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 19:33   #968
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Natomiast Sky Glow i Silver Goddess wydają mi się niemal identyczne.
Bo podobno są identyczne, różnią się tylko układem kolorów, tak pisała Magsch. Aczkolwiek na zdjęciu Silver Goddess ten niebieski wygląda tak, jakby opalizował na różowo, a w Sky Glow to "normalny" niebieski, testowałam go w GC.

Co do rzeczywistych walorów niebieskiego w Silver Goddes będę mogła się jednak wypowiedzieć dopiero za parę dni, jak przyleci do mnie paczuszka.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 19:38   #969
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: DIOR - kolorówka

udalo mi się dzisiaj przetestować Earth przelotem w perfumerii - mąż już poszedł do samochodu, ale ja twardo powędrowałam do Douglasa
zimne brązy pociągnięte tym jasnym złotem są takie piękne, że chyba jednak będę miała z nich pożytek w pierwszej chwili się skrzywiłam, ale rzeczywiście to złoto zmienia odcień na znacznie cieplejszy , muszę je porządnie sprawdzić przy okazji
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 19:46   #970
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
pisalam jz o tym na watku TRu ale Wy Dioro-maniaczki pewnie tu pierwszy rzut oka zapuszczacie...

NA TRU DIORA 5 Color Iridescent Eyeshadow - 4 ODCIENIE

kliknelam dla siebie earth reflections, dla Kasioli sky glow...i Kasia mnie ostudziła, ze te brazy to takie ciut wpadaja w oliwkę (tak przynajmniej jej sie wydawalo jak szybko testowała kiedys)....eh, juz zaplacilam, zobaczymy co przyleci i jak bedzie u mnie na oku...

A niech to, dopiero co je kupiłam, w 20% zniżce, a na tru są o tyle tańsze

Przy okazji: jestem coraz bardziej zakochana w Sunset Cafe. W życiu bym nie powiedziała, że będzie mi dobrze w pomarańczowym cieniu.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 20:06   #971
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Bo podobno są identyczne, różnią się tylko układem kolorów, tak pisała Magsch. Aczkolwiek na zdjęciu Silver Goddess ten niebieski wygląda tak, jakby opalizował na różowo, a w Sky Glow to "normalny" niebieski, testowałam go w GC.

Co do rzeczywistych walorów niebieskiego w Silver Goddes będę mogła się jednak wypowiedzieć dopiero za parę dni, jak przyleci do mnie paczuszka.


Testowalam ostatnio obie paletki i roznica jest taka ze sky glow sa perlowe a Silver sa satynowe...jesli chodzi o niebieski ze sky to niestety nie zwrocilam uwagi czy opalizuje na jakis kolor.
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 20:10   #972
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
udalo mi się dzisiaj przetestować Earth przelotem w perfumerii - mąż już poszedł do samochodu, ale ja twardo powędrowałam do Douglasa
zimne brązy pociągnięte tym jasnym złotem są takie piękne, że chyba jednak będę miała z nich pożytek w pierwszej chwili się skrzywiłam, ale rzeczywiście to złoto zmienia odcień na znacznie cieplejszy , muszę je porządnie sprawdzić przy okazji
A są bardziej perłowe niż satynowe? Ja dzisiaj nie miałam za bardzo jak sprawdzić ich w drogerii na starówce.
Więc w razie czego będę na Twoje chętna .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 20:36   #973
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
W Sunset tak naprawdę nie ma dużo brązów za to sporo złota barwy raczej ciepłe; górny po lewej to złoty róż, natomiast górny po prawej wydaje się być bladym różem ale nic bardziej mylnego, na powiece jest bardzo wyrazisty, dolny po prawej to ciepłe złoto, środkowy to złota ciemna zieleń a dolny po lewej to złoty brąz. Śliczne! Śliczne! Śliczne! Ciesze się nimi od niedawna
Dzięki.Czyli i tak raczej nie dla mnie.Jestem raczej zimnym typem,złoto wygląda na mnie średnio(chyba że jest to tylko kolor opalizujący na złoto,wtedy jest ok) ale tak czy siak na pewno sobie potestuję z maminego kompletu

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Ale mówisz o tym środkowym rombie?
Nie,mówiłam o tym lewym górnym.On tak połyskuje na złotawo-brązowo-zielono
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 20:41   #974
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jezeli dobrze kojarze to ja widzialam kiedys

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Wczoraj były na tru krótko, ale zdążyłam je czapnąć
Fuksiara Mam nadzieję,że mi się kiedyś uda je upolować Jakbyś mogła zamieścić fotki jak do Ciebie dotra to będę bardzo wdzięczna

Oby tylko nie pojawiły się w tym miesiącu
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 21:03   #975
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Bo podobno są identyczne, różnią się tylko układem kolorów, tak pisała Magsch. Aczkolwiek na zdjęciu Silver Goddess ten niebieski wygląda tak, jakby opalizował na różowo, a w Sky Glow to "normalny" niebieski, testowałam go w GC.

Co do rzeczywistych walorów niebieskiego w Silver Goddes będę mogła się jednak wypowiedzieć dopiero za parę dni, jak przyleci do mnie paczuszka.
Czyli jednak... a swoją drogą to dziwne, dlaczego Dior wypuscił dwie niemal identyczne palety. Czekam zatem na Twoją wypowiedź gdy otrzymasz przesyłkę z cieniami
Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
udalo mi się dzisiaj przetestować Earth przelotem w perfumerii - mąż już poszedł do samochodu, ale ja twardo powędrowałam do Douglasa
zimne brązy pociągnięte tym jasnym złotem są takie piękne, że chyba jednak będę miała z nich pożytek w pierwszej chwili się skrzywiłam, ale rzeczywiście to złoto zmienia odcień na znacznie cieplejszy , muszę je porządnie sprawdzić przy okazji
Mad , czy widzisz podobieństwo Earth z Choco-Latte Clinique? Pewnie niewiele pamiętasz z tych pośpiesznych testów, bo ile maż może czekać w samochodzie:

Na zakupy kosmetyczno- ubraniowe najczęściej wybieram się sama. Nie lubię działac w stresie i słuchać- już , juuż, ładne, kupuj

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
A niech to, dopiero co je kupiłam, w 20% zniżce, a na tru są o tyle tańsze

Przy okazji: jestem coraz bardziej zakochana w Sunset Cafe. W życiu bym nie powiedziała, że będzie mi dobrze w pomarańczowym cieniu.
Sunset Cafe kuszą mnie bardzo ale jak do tej pory sie opieram Jakie piąteczki kupiłaś ?

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Testowalam ostatnio obie paletki i roznica jest taka ze sky glow sa perlowe a Silver sa satynowe...jesli chodzi o niebieski ze sky to niestety nie zwrocilam uwagi czy opalizuje na jakis kolor.
Pamiętam, jak pisałaś że planujesz zakup którejś z nich. Jakies przetasowania na liście czy zrezygnowalaś na rzecz innego zestawu kolorystycznego.
Z której ze swoich paletek zadowolona jestes najbardziej? Wiem, wiem, trudne pytanie
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 21:05   #976
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość


Fuksiara Mam nadzieję,że mi się kiedyś uda je upolować Jakbyś mogła zamieścić fotki jak do Ciebie dotra to będę bardzo wdzięczna

Oby tylko nie pojawiły się w tym miesiącu
One się pojawiają co jakiś czas. Odkryłyśmy na wątku o tru, że oni we wtorki wrzucają na stronę parę sztuk różnych kosmetyków, które chyba się nie sprzedały (były kliknięte, ale nie zapłacone i wróciły do póli).
Tych cieni szukaj w "okienku" z piątkami, zwykle tam je wrzucają a nie jako osobną pozycję. Nie wiem czy czaisz
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 21:21   #977
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Mad Earth to zimne brązy, ale maja jeden cień ciepły, który można mieszać z pozostałymi i wychodzą wtedy brązy trochę cieplejsze

Paletka Gold to ciepłe brązy dużo w nich rudości

Edit: fotki pochodzą z MUA, makijaż jest wykonany paletką Sky Glow
dzieki wielkie za fotki
hmmm jesteś pewna że makijaż był wykonywany paletką SKy Glow??
nie widze tam ciepłego brązu...
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 21:25   #978
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki to jest kolor cien?i Sa cudne od dawna takich szukam ale w Sephorze i Douglasie w Gdańsku takich kolorów jeszcze nie widziałam to jest jakaś nowa kolekcja? http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=7328498
wydaje mi się że są to cienie z nowej kolekcji, zestaw Goldfever
z tego co pamiętam ma je Moniczka
też mi się podobają
EDIT: ups, przepraszam za post pod postem
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 21:28   #979
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Czyli jednak... a swoją drogą to dziwne, dlaczego Dior wypuscił dwie niemal identyczne palety. Czekam zatem na Twoją wypowiedź gdy otrzymasz przesyłkę z cieniami


Mad , czy widzisz podobieństwo Earth z Choco-Latte Clinique? Pewnie niewiele pamiętasz z tych pośpiesznych testów, bo ile maż może czekać w samochodzie:

Na zakupy kosmetyczno- ubraniowe najczęściej wybieram się sama. Nie lubię działac w stresie i słuchać- już , juuż, ładne, kupuj



Sunset Cafe kuszą mnie bardzo ale jak do tej pory sie opieram Jakie piąteczki kupiłaś ?



Pamiętam, jak pisałaś że planujesz zakup którejś z nich. Jakies przetasowania na liście czy zrezygnowalaś na rzecz innego zestawu kolorystycznego.
Z której ze swoich paletek zadowolona jestes najbardziej? Wiem, wiem, trudne pytanie
Planowalam i kupilam Petal Shine a wczesniej Tropical Light,bardzo dlugo sie zastanawialam nad Pink May a jak sie w koncu zdecydowalam to juz ich nie byloteraz z niecierpliwoscia czekam do maja za nowa letnia kolekcja bo juz upatrzylam sobie piekne zloto-brazy Gold...widzialm tez brzoskwiniowy roz z nowej kolekcji(to chyba wiosenno_letnia)i zamierzam go jutro kupic bo mam 10% znizkijesli chodzi o paletki to uwielbiam wszystkie ale te petal i tropical teraz najbardziej bo czesto robie nimi makijaz a daja tak super efekt ze wieczorem az mi smutno zmyc makijaz
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 21:51   #980
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Nie,mówiłam o tym lewym górnym.On tak połyskuje na złotawo-brązowo-zielono
Ten jest raczej zwykłym brązem. Ten środkowy natomiast, taki niby kakaowy, opalizuje na zielono. No chyba, że to ja pomyliłam plamy testowe na własnej łapce

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Czyli jednak... a swoją drogą to dziwne, dlaczego Dior wypuscił dwie niemal identyczne palety. Czekam zatem na Twoją wypowiedź gdy otrzymasz przesyłkę z cieniami
Nie omieszkam się pochwalić
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 22:06   #981
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Mad , czy widzisz podobieństwo Earth z Choco-Latte Clinique? Pewnie niewiele pamiętasz z tych pośpiesznych testów, bo ile maż może czekać w samochodzie:


Sunset Cafe kuszą mnie bardzo ale jak do tej pory sie opieram Jakie piąteczki kupiłaś ?
Kupiłam Earth Reflection, ale na razie użyłam ich tylko 2 razy. Zakochałam się w Sunset Cafe
Mam straszną ochotę na Petal Shine


Ja miałam Choco-latte i mam Earth R. Wg mnie to są kompletnie różne cienie. Przede wszystkim ER są dużo lepiej napigmentowane. Po drugie są mocno błyszczące, a C-L były bardziej stonowane, lekko perłowe. Po trzecie ER to zdecydowanie zimne odcienie: zimne brązy, zimny róż, te biel też jest zimna, nawet to złoto jest takie zimne. C-L były bardziej neutralne, łagodniejsze, beżowo-brązowe.
C-L się pozbyłam, bo były zupełnie nijakie na moich oczach.


Mam jeszcze ochotę na kilka paletek Diora: tę nową Goldfever, Petal Shine, Incognito, Pink Idol i Stylish Move. Wszystkich oczywiście nie kupię, najbardziej waham się pomiędzy Pink Idol i Petal Shine.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 23:41   #982
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy na Truskawce pojawiają się piątki Spring Bouquet 470? Zakochałam się od pierwszego wejrzenia
Ja też i jutro ide je kupić. Są takie delikatniutkie w sam raz do dziennego makijażu

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Bo podobno są identyczne, różnią się tylko układem kolorów, tak pisała Magsch. Aczkolwiek na zdjęciu Silver Goddess ten niebieski wygląda tak, jakby opalizował na różowo, a w Sky Glow to "normalny" niebieski, testowałam go w GC.

Co do rzeczywistych walorów niebieskiego w Silver Goddes będę mogła się jednak wypowiedzieć dopiero za parę dni, jak przyleci do mnie paczuszka.
Ja moge sie wypowiedzieć na temat Sky Glow jestem szczęśliwa posiadaczka i muszę napisać , że paletka jest śliczna. Ten niebieski to bardziej turkusowy jest i nałożony w wewnętrznych końcikach, pięknie rozświetla spojrzenie jak żaden jasny - biały cień rozświetlający

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Testowalam ostatnio obie paletki i roznica jest taka ze sky glow sa perlowe a Silver sa satynowe...jesli chodzi o niebieski ze sky to niestety nie zwrocilam uwagi czy opalizuje na jakis kolor.
Nie opalizuje

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
dzieki wielkie za fotki
hmmm jesteś pewna że makijaż był wykonywany paletką SKy Glow??
nie widze tam ciepłego brązu...
Pewna jestem,jest w załamaniu powieki

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Kupiłam Earth Reflection, ale na razie użyłam ich tylko 2 razy. Zakochałam się w Sunset Cafe
Mam straszną ochotę na Petal Shine


Ja miałam Choco-latte i mam Earth R. Wg mnie to są kompletnie różne cienie. Przede wszystkim ER są dużo lepiej napigmentowane. Po drugie są mocno błyszczące, a C-L były bardziej stonowane, lekko perłowe. Po trzecie ER to zdecydowanie zimne odcienie: zimne brązy, zimny róż, te biel też jest zimna, nawet to złoto jest takie zimne. C-L były bardziej neutralne, łagodniejsze, beżowo-brązowe.
C-L się pozbyłam, bo były zupełnie nijakie na moich oczach.


Mam jeszcze ochotę na kilka paletek Diora: tę nową Goldfever, Petal Shine, Incognito, Pink Idol i Stylish Move. Wszystkich oczywiście nie kupię, najbardziej waham się pomiędzy Pink Idol i Petal Shine.
Kup obie
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 23:48   #983
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość


Pewna jestem,jest w załamaniu powieki

No tak, ale ja nie widzę takiego kolorku w paletce, na powiece to go widać jak najbardziej
wogóle czy mozesz mi doradzić odnośnie tej paletki - mianowicie czy ona nadaje sie na wieczór, czy też kolorki są za delikatne??
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 00:00   #984
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
No tak, ale ja nie widzę takiego kolorku w paletce, na powiece to go widać jak najbardziej
wogóle czy mozesz mi doradzić odnośnie tej paletki - mianowicie czy ona nadaje sie na wieczór, czy też kolorki są za delikatne??
Cienie nałożone warstwowo i roztarte do tego fotka z flaszem, która zmienia barwy.
Co do intensywności to są dobrze napigmentowane Teraz jak jest słońce i jest ciepło kolory pieknie sie mienia i wygladają na opalonej buzi

Edit: fotki w innym świetle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg large-446.jpg (75,5 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large-447.jpg (49,2 KB, 146 załadowań)
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 00:16   #985
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

ahhhhhhhhhhhhhhh piękne!
dziękuję Ci stokrotnie
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 00:42   #986
chomique
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: DIOR - kolorówka

Tu się wtrącę, bo akurat jestem na bieżąco w kwestii podróbek.
Aukcje:
http://archi.inos.int.pl/db/item347994308_1.html
http://archi.inos.int.pl/db/item347992979_1.html
dowodzą, że cena przestaje być kryterium :-/

Trzeba porównać kolory, numery (jest wysyp podrobek o nazwie Secret Charm, każda inna ;-))
Lepiej przepuścić niepewna okazje, niż wtopić pieniądze w jakieś świństwo.

Pozdrowienia,

H.
chomique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 00:50   #987
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
ahhhhhhhhhhhhhhh piękne!
dziękuję Ci stokrotnie
Cieszę sie ,że pomogłam

Jeszcze parę fotek z MUA. Różne ujęcia Petal Shine
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 927678.JPG (92,7 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg petal shine.jpg (70,6 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg petalshine.jpg (110,8 KB, 92 załadowań)
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 08:43   #988
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Ten jest raczej zwykłym brązem. Ten środkowy natomiast, taki niby kakaowy, opalizuje na zielono. No chyba, że to ja pomyliłam plamy testowe na własnej łapce
W każdym bądź razie oba wyglądają na fajne.Jeden brąz zwykły też by sie przydam bo w tej chwili nie mam żadnego w swojej kolekcji
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 09:08   #989
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Ja też i jutro ide je kupić. Są takie delikatniutkie w sam raz do dziennego makijażu

:
Jak kupisz to poproszę o opis

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Cieszę sie ,że pomogłam

Jeszcze parę fotek z MUA. Różne ujęcia Petal Shine
Też się na nie czaję Narazie kliknęłam Earth Reflection, w kolejce są jeszcze Pink May lub Pink Idol

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
One się pojawiają co jakiś czas. Odkryłyśmy na wątku o tru, że oni we wtorki wrzucają na stronę parę sztuk różnych kosmetyków, które chyba się nie sprzedały (były kliknięte, ale nie zapłacone i wróciły do póli).
Tych cieni szukaj w "okienku" z piątkami, zwykle tam je wrzucają a nie jako osobną pozycję. Nie wiem czy czaisz
Już wiem o co kaman W takim razie we wtorek od rana nie spuszczam Truskawki z oka
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 10:13   #990
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
wydaje mi się że są to cienie z nowej kolekcji, zestaw Goldfever
z tego co pamiętam ma je Moniczka
też mi się podobają
EDIT: ups, przepraszam za post pod postem

Super,bardzo dziękuje ci za odpowiedzmuszę poszukać w perfumerii bo sa piękne
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.