depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-25, 20:00   #31
rita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

jestem po pierwszej wizycie w Klinice Depilacji Idealnie w Gliwicach. pierwsze moje wrażenia to profesjonalna obsługa, która dba o klientkę. Udzielono mi pełnych informacji na temat zabiegu, efektów po i nt. przeciwskazań itd... Robiłam uda. Zapłaciłam 250zł( gdzie cena w innych gabinetach to 400-500zł za uda!!!), następny zabieg za 8 tyg (podobno to jest optymalny czas, bo do tego czasu uśpione włoski odrosną i nie ma sensu wcześniej przychodzić, bo to strata pieniędzy). Bolało w miejscach gdzie są ciemne i grube włoski ( u mnie w okolicach bikini i wewn strona ud oraz z tyłu uda). Czekam na efekty. Brak poparzeń (przynajmniej nic nie widzę), a największe podrażnienie utrzymywało się około 30 min po wyjściu z salonu.Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym salonem?
rita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 20:25   #32
bed
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 10
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

Ceny oczywiście uzależnione są od salonu w nitkórych są tańsze w niektórych droższe. Jednak polecam wybrać dobry salon aby zabieg został wykonany prawidłowo. Ja depilację lserową robię tylko w http://www.beauty92.com.pl
bed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 19:14   #33
sylvana0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 73
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

boszeee prawie same ochy achy własnego salonu. Ja od siebie tak: wrocław royal laser po 4 latach mało odrosło. Ale konkuruje z nimi cenowo beauty, mają fajne promocje, mają laser aleksandrytowy warto takim? czy się nie oszczędzi bo będzie i tak więcej zabiegów. A ból mniejszy od diodowego?
sylvana0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 06:45   #34
Papaya13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 11
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

Ja szukam dla siebie salonu z dobrymi cenami, jeszcze się nie zdecydowałam co do miejsca, ale wybieram się na Light sheer. Słyszałam ze diodowy i aleksandrytowy maja taka sama skuteczność, z tym że aleksandrytowy jest bardziej bolesny (nie wiem czy prawda, nie sprawdzałam).
Papaya13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 16:15   #35
ona12345678
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 7
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

Ja mogę z czystym sumieniem polecić salony DE LUX. Działają na terenie całej Polski i mają właśnie bardzo korzystne ceny no i zniżki dzięki którym sama nieźle zaoszczędziłam.

Przez polecenie ma się 20% zniżki na pierwszy zabieg, a potem jak się kogoś znajdzie i poleci mu salon to ma się 50% na swój zabieg następny, dwa polecenia zabieg za darmo w razie pytań służę pomocą bm5@o2.pl

Sama robiłam depilację nóg i bikini
ona12345678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 19:18   #36
lenkaa_1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

Hej Ja chodzę na depilacje laserową LIGHT SHEER do gabinetu Laser Skin Care w Gliwicach. Mają najnowszego lightsheera. Efekt są super. Zrobiłam już łydki, teraz biorę się za bikini

xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-10-27 o 08:28 Powód: reklama
lenkaa_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 19:14   #37
operacja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: depilacja laserowa twarzy kraków

Depilacja laserowa twarzy powinna być przeprowadzana z użyciem najnowocześniejszego lasera. Włosy po użyciu lasera nigdy nie odrastają, ponieważ wiązki energii są pochłaniane przez barwnik włosów, który pod wpływem ciepła uszkadza miejsca w których włosy się regenerują.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-26 o 20:10 Powód: Link.
operacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-31, 22:53   #38
LittleRosa
Raczkowanie
 
Avatar LittleRosa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz
Wiadomości: 70
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

Ja do tej pory stosowałam precyzyjne plastry Veet do skóry normalnej i choć jestem z nich zadowolona, bo nie sprawiają mi żadnych problemów, to poważnie zastanawiam się nad użyciem lasera. Spokój do końca życia z depilacją kusi Pytanie tylko czy taki laser nie zrobi mi krzywdy - no bo to jednak jest twarz. Wolałabym nie być brzydsza niż jestem :P Są jakieś obostrzenia? A może ktoś ma niemiłe wspomnienia dot. laserowego usuwania włosków z twarzy? A cena? Ile razy trzeba powtarzać zabieg, żeby nie było włosków? Już sama nie wiem... Chyba jednak zostanę przy plastrach... Niech mi ktoś doradzi...
LittleRosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 11:06   #39
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

Niestety depilacja laserowa jest droga ja też sie nad tym zastanawiam ale w waw. Niestety wcześniej mialam przygode z IPL która okazała sie porażką . Skusiła mnie niska cena ale jaka cena takie efety.
więc tutaj bez sensu oszczedzać..
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 11:41   #40
natalia_uk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

Cześć wszystkim! Jako rodowita krakuska mogę od razu polecić kilka miejsc, ale ostatnio moje serce zdobył ArtClinique na Krakowskiej. Jeśli chodzi o depilację laserową w Krakowie to zdecydowaną przewagę zawdzięczają bardzo nowoczesnemu laserowi, którym wykonują zabiegi usuwania owłosienia i cellulitu. Wybierzcie się na oba te zabiegi, bo podobno w całej Małopolsce to jest jedyny egzemplarz. Ponadto we wrześniu teraz mają darmowe konsultacje kosmetologiczne, więc tym bardziej się przejdżcie!
natalia_uk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-02, 13:47   #41
melito
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 3
Dot.: depilacja laserowa twarzy jaka jest cena??kraków gliwice wrocław

Depilator Laserowy - https://allegro.pl/kategoria/higiena-i-pielegnacja-depilatory-67476 Jestem zadowolona z zakupionego produktu. Efekty widać po kilku użyciach, ale muszą być regularne.

Edytowane przez melito
Czas edycji: 2022-07-23 o 11:20
melito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-02 14:47:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.