poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-22, 21:48   #1
somsiad
Raczkowanie
 
Avatar somsiad
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 32

poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?


drogie panie, co sądzicie na temat związków, które zaczynają się przez internet?do zadania wam tego pytania zainspirowała mnie reklama portalu randkowego <chyba my dwoje>, która leciała w radio. znacie jakieś pary, które sie w te sposób poznały?
somsiad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 12:25   #2
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Ja znam. Mojego męża poznałam na "Sympatii".
Wcześniej poznawałam dużo facetów przez neta. Z jednym spotykałam się nawet jakiś czas, ale to był związek na odległość i jak wyjechaliśmy razem na kilka dni, to dotarło do mnie, że nie czuję "chemii". Różnie więc to bywa z internetowymi znajomościami. Ale tak samo może być, gdy poznamy kogoś na zabawie, w sklepie itp.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 12:32   #3
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Też tak sadze. Nie ma specjalnie znaczenia gdzie kogoś poznamy . Ja nigdy nie spotykałam sie z facetem poznanym przez neta ale w sumie to tylko dlatego że tak wyszło. Teraz jest bardzo dużo takich portali , co chwile jest jakaś reklama, także myśle że znajdziesz coś dla siebie.
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 13:00   #4
ma-rzena
Raczkowanie
 
Avatar ma-rzena
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 283
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

też chyba słyszałam reklamę tego portalu mydwoje w trójce, ale już wcześniej o nim słyszałam-kolega mi opowiadał, że szukał tam dziewczyny. z tego co wiem, to nawet nieźle mu szło. uważam, że poznawanie kogoś przez internet to sposób dobry, jak każdy inny.
ma-rzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 15:53   #5
Ata2
Raczkowanie
 
Avatar Ata2
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 68
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Każda miłość ma przyszłość, pod warunkiem, że to naprawdę miłość.
Ata2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 21:16   #6
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

ja kiedyś szukałam miłości w necie i nie znalazłam ale wiem, że wielu się udaje także warto próbować i widzę że to mydwoje si.ę coraz popularniejsze robi. nie wiedziałam że w radiu też się reklamują. ale portal fajny - byłam tam kiedyś z ciekawości zrobić ten test partnerski. naprawdę profesjonalnie wygląda ten portal (nie to co randki gazetowe i tlenowe na których kiedyś siedziałam - porażka :P)
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 22:48   #7
lid-ka
Raczkowanie
 
Avatar lid-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 207
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

aż z ciekawości zajrzałam na tą stronkę mydwoje i powiem wam, że to całkiem fajne przedsięwzięcie - ja bym powiedziala, że to działa bardziej profesjonalnie, niż te wszystkie inne portale. to wygląda wrecz jak biuro matrymonialne. a ten pomysł z testem dopasowania charakterów - super sprawa!!wciągnęłam się chyba
lid-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 18:45   #8
Wildflower
Raczkowanie
 
Avatar Wildflower
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Pyrkolandia
Wiadomości: 54
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Kiedyś był IRC i czaty, teraz już nie są takie popularne, skoro mnóstwo jest portali randkowych. Swego czasu bardzo lubiłam podczytywać profile na randkach o2 ale niestety pełno tam było ku....stwa. Dawno tam nie zaglądałam, ciekawe czy coś sie zmieniło
Ja sama mam wielu znajomych z netu, głównie z zagranicy - w końcu jakoś trzeba ćwiczyć języki obce
Dzięki ICQ poznałam dawno temu moją wielką (już teraz ex) miłość.... Ech, to były czasy...........

Edytowane przez Wildflower
Czas edycji: 2009-10-28 o 18:15
Wildflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 02:03   #9
chomique
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Poznałam męża na IRCu, ok. 8 lat temu - kilka dni temu mieliśmy 8-mą rocznicę związku.

Myślę, że nieważne, gdzie zaczynasz poznawać partnera - kluczowe jest to, jak dobrze zdołasz go poznać i ile Was połączy.
chomique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 19:29   #10
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Poznalam meza na onecie na pokoju randka. Nie szukalam faceta, chcialam z kims sobie pogadac. Zaczelam wtedy prace ktora nie pozostawiala mi wolnego czasu dla siebie, wiec znajomosci sie urywaly. Mialam 25 lat i wiekszosc kolezankek byla juz mezatkami, czesto z dziecmi, inne wyjechaly do duzego miasta na studia i juz tam zostaly. Ja przez moja prace nie mialam czasu dla siebie. Wychodzilam z domu o 6-tej rano i wracalam o 20-tej wieczorem. Pokoj randka bo wtedy na tym pokoju bylo najwiecej ludzi. Nie szukalam faceta a wyszlo inaczej. W Boze Narodzienie minelo 6 lat jak jestesmy razem, a w pazdzierniku bedzie 6 lat jak bedziemy po slubie. Nasze dziecko skonczylo dwa miesiace temu 3 latka.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 14:17   #11
jenny_s
Raczkowanie
 
Avatar jenny_s
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 48
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

ja swojego chłopaka poznałam na ircu i jesteśmy już ze sobą ponad 4 lata
chyba nie ma znaczenia gdzie się pozna, tylko w jaki sposób będziemy tą znajomość pielęgnować
poza tym uważam, ze internet bardzo to ułatwia, ale również ułatwia znudzonym mężom żonom itd niestety:/
__________________
cóż życie warte nasze bez muzyki
jenny_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 11:37   #12
Jooko
Przyczajenie
 
Avatar Jooko
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Rybówka
Wiadomości: 11
GG do Jooko Send a message via Skype™ to Jooko
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

myślę ze wartko tak poznawać ludzi, nie z wszystkimi musisz zaraz sie spotkać, ja co prawda swojego chłopaka poznałam przez gg ale to tez internet i nie żałuje jesteśmy już ze sobą 28 miesięcy, każdy może znaleźć swoje szczęście, chodź co prawda dla innych jest taki sposób dziwny na zawieranie znajomości - twoje życie ty wybierasz dany sposób
Jooko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 12:12   #13
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 915
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

ja tez swojego poznalam w necie.......to on mnie zaczepil......i jak stwierdzil miala to byc nie winna rozmowa potem przeszlismy na gg i smsy.
jakos tak wyszlo ze on wyplynal w morze nie dzwonil.....a pech chcial ze musialam zrobic format dysku skleroza nie boli i nie zapisalam kontaktow..........przez chyba 3 miesiace nie pisalismy ja uznalam na poczatku ze moze juz nie chce wykasowalam nawet chyba jego tel.nie naleze do kobiet co sie narzucaja dlatego skasowalam............... ..no i chyba po jakis 4 miesiacach dostalam maila od nieznajomego.........wlas nie przez maila dowiedzialam sie ze to on........pech nastepny chcial ze on tez myslal ze ja nie chce utrzymywac tej znajomosci ale napisal wkoncu.........i tak sie zaczelo.......
takze mozna znalezc przez net....jedyne to nie zrazac sie nie powodzeniami.pozdrawiam
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 14:59   #14
Catarina71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: dębICa/NaPolI
Wiadomości: 289
GG do Catarina71
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

[1=b2061242e79199a19ea25d4 48e737c2153b1403a_5fee660 2bf23e;7713811]ja tez swojego poznalam w necie.......to on mnie zaczepil......i jak stwierdzil miala to byc nie winna rozmowa potem przeszlismy na gg i smsy.
jakos tak wyszlo ze on wyplynal w morze nie dzwonil.....a pech chcial ze musialam zrobic format dysku skleroza nie boli i nie zapisalam kontaktow..........przez chyba 3 miesiace nie pisalismy ja uznalam na poczatku ze moze juz nie chce wykasowalam nawet chyba jego tel.nie naleze do kobiet co sie narzucaja dlatego skasowalam............... ..no i chyba po jakis 4 miesiacach dostalam maila od nieznajomego.........wlas nie przez maila dowiedzialam sie ze to on........pech nastepny chcial ze on tez myslal ze ja nie chce utrzymywac tej znajomosci ale napisal wkoncu.........i tak sie zaczelo.......
takze mozna znalezc przez net....jedyne to nie zrazac sie nie powodzeniami.pozdrawiam[/QUOTE]
Zycze Ci wszystkiego naj naj lepszego niech Cie miłość prowadzi
__________________
Catarina71 Życie jest piękne jak żyć się umie Pięć kilo mniej------i prawo jazdy------mój cel
Catarina71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 15:06   #15
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 915
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Cytat:
Napisane przez Catarina71 Pokaż wiadomość
Zycze Ci wszystkiego naj naj lepszego niech Cie miłość prowadzi
och ty mala diablico ale nie bede dziekowala bo zapesze a tego hmm....raczej nie chce ...mam nadzieje ze sie nie obraziszpozdrawiam i do milego napisania
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 08:03   #16
Catarina71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: dębICa/NaPolI
Wiadomości: 289
GG do Catarina71
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

[1=b2061242e79199a19ea25d4 48e737c2153b1403a_5fee660 2bf23e;7763702]och ty mala diablico ale nie bede dziekowala bo zapesze a tego hmm....raczej nie chce ...mam nadzieje ze sie nie obraziszpozdrawiam i do milego napisania[/QUOTE]
dita1432 a czego miałabym obrazic ?
__________________
Catarina71 Życie jest piękne jak żyć się umie Pięć kilo mniej------i prawo jazdy------mój cel
Catarina71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 00:49   #17
zielono w glowie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Kiedyś szukałam chłopaka w necie, ale znalazłam tylko dużo chętnych na miły romansik, czy też sex bez zobowiązań. Ale koleżanka miała więcej szczęścia, spotkała miłość swojego życia i są razem już 3 rok.
zielono w glowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 13:10   #18
Rumianek303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

a ja tez jestem na tym mydwoje i uważam, ze to jeden z lepszych portali. Tam ludzie bardziej szukaja partnera na stale. Poza tym to dopasowanie na podstawie testu, to grubsza sprawa. Musisz posiedziec 40 min i powypisywac o sobie, zuepłnie jak w gabinecie posychologa, ale za to dostajesz swoj profil partnerki na poczatek i mi sie na przyklad zgadza. Wiem, ze powinna szukac faceta towarzyskiego i otwartego na ludzi, bo sama tez osą samotnica nie jestem Ale za to musze na siebie uwazac, bo straszna ze mnie zazdrośnica, a taki czlowiek to czasem moze uprzykrzyc zycie. Juz to przechodziłam. Juz jeden marketingoweic 33 z Warszawy zaprosił mnie na randke, troche popisaliśmy i jestesmy uwówieni. Kolezanka ma już abonament i pisze z facetami. Mówi ze sa na poziomie i nic przykrego ja nigdy nie spotkało. Nawet poznała jakiegoś młodego tate z Zuzią lat 4, no no ściakam kciuki. Za nas obie!
Rumianek303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 13:16   #19
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Ja też poznałam męża przez internet - zdaje się to znajomi na interii byli
Jesteśmy razem ponad dwa lata i mamy synka

Wcześniej miałam pecha do takich internetowych znajomości i obiecałam sobie, że już nigdy więcej - zawsze trafiałam na jakieś zdesperowane przypadki Ale ciesze sie, że jednak zaryzykowałam bo mam dwóch wspaniałych mężczyzn
__________________
Łukaszek Adaś urodził się 26.12.2007
Ma 6 lat i 5 miesięcy i 18 dni

Jagódka Zosia urodziła się 23.09.2010
Ma 3 latka i 8 miesięcy i 21 dni
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 13:39   #20
Ruda Kasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 6
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

CUDOWNE, MąDRE WIZAżANKI!!!! Pracuję nad powieścią. Szukam ciekawych losów - Waszych lub Waszej rodziny. Może macie jakieś historie, na przykład miłosne, które mogłyby być ciekawym wątkiem powieści? Jeśli tak, prosze o kontakt: kasiae@gmail.com
__________________
W Marzeniach Wszechświat potajemnie sprzyja. Naprawdę! Spróbuj marzyć!!!!
Ruda Kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 21:16   #21
yaponka
Raczkowanie
 
Avatar yaponka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 52
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

odgrzebałam wasz wątek, gdyż jestem w podobnej sytuacji - tzn. chyba zakochałam się w chłopaku z internetu (poznałam go właśnie na mydwoje, a nasza znajomość trwa 3,5 miesiąca). Problem w tym, że nie widzieliśmy się nigdy na żywo i trochę się boję tego pierwszego spotkania. Czy taka internetowa miłość ma w ogóle racje bytu?
yaponka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 12:08   #22
rena73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 27
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

oczywiście że trzeba się spotkać, tzreba spróbować.. zobacz okazuje się że wiele jest par którym sięudało.. my poznani na cafe gazeta jesteśmy razem prawie 3 lata. od 2 m-cy mamy cudownego maluszka.. pozdrawiam
rena73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 12:01   #23
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

mysle ze moze sie udac taki zwiazek, czemu nie
\ale oczywiscie potrzebne sa spotkania
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 12:31   #24
Monifash34
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 235
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Znam parę,która poznała się właśnie przez internet.Obecnie tworzą szczęśliwą rodzinę.
Myślę,że nie ważne jest w jakich okolicznościach ludzie się poznają.Ważne co potem zrobią z tą znajomością.Czy będzie ona rokować na przyszłość czy nie to zależy już od dwojga ludzi.
__________________
Monika
Monifash34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 19:01   #25
Brookit
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 584
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Dzięki internetowi poznałam mojego ukochanego TZta. Poznaliśmy się na forum tematycznym (nasze wspólne hobby). Wtedy oboje byliśmy w związkach dlatego nasza znajomość była czysto koleżeńska (dzięki czemu dość dobrze się poznaliśmy). Najpierw rozsypał się związek jego a po jakimś czasie mój. Wtedy zdecydowaliśmy się spróbować i być razem mimo dzielących nas ponad 300km. Przez rok widywaliśmy się praktycznie tylko w weekendy. Po tym roku jeżdżenia do siebie postanowiliśmy zamieszkać razem. I tak już mieszkamy razem rok. I mimo że przeprowadziłam się do wielkiego i obcego mi miasta nie żałuję. Bo natrafiłam na idealnego i kochanego faceta.
Brookit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 15:59   #26
norka27
Zakorzenienie
 
Avatar norka27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 7 826
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Ja mialam rozne historie z ludzmi poznanymi przez internet, ale nie wszystkie byly takie az tragiczne. Koniec koncow, dzieki portalowi cupidbay.com poznalam mojego TZ. Nasze rozmowy przeniosly sie na skypa, kamerke, potem i telefony no i on do mnie zaczal przyjezdzac a w sierpniu mamy slub Znamy sie 3 lata z czego 2 mieszkamy juz razem. Wiec mozna zaryzykowac U nas bylo ciezko ze spotkaniami bo TZ jest marynarzem a dodatkowo Norwegiem, wiec ta kamerka towarzyszy nam do dzisiaj. Wlasciwie w przerwach miedzy praca mieszkal u mnie w Polsce a jak byl w pracy to msn, skype lub telefony. I tak jakos ta wiez nam sie narodzila. Od 2 lat mieszkamy w Norwegii juz na stale. Zycze tobie powodzenia
norka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 11:53   #27
agat337
Raczkowanie
 
Avatar agat337
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 255
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Ja obecnego męża też poznałam w internecie -/ sama zaczepiłam go na Sympatii, zaintrygowała mnie jego stronka/.
Jest to sposób dobry jak każdy inny, a zwłaszcza gdy ktoś nie jest super-towarzyskim zwierzęciem i nie udziela się nazbyt społecznie poza obszarem swojej pracy.
Dzięki internetowi dwoje ludzi może się poznać - podczas gdy w rzeczywistości takich szans by nie mieli, nawet nigdy nie minęli się na ulicy, uważam że to jest super sprawa i jeśli ktoś nie chce być sam, dlaczego miałby odrzucać taką możliwość ?
Ważne tylko aby nie przedłużać znajomości na etapie maili, czy nawet telefonów - tylko spotkać się w realu, poznać człowieka face to face. Wtedy stwierdzisz sama "czy taka miłość ma przyszłość"
agat337 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 15:52   #28
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

ja poznalam meza na onetowskim czacie ... i tak juz ponad 6 lat minelo
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 16:48   #29
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja poznalam meza na onetowskim czacie ... i tak juz ponad 6 lat minelo

Hehehe onetowski czat, skads to znam. My juz do kupy 7,5 roku, a w pazdzierniku bedzie 7 lat po slubie
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 17:01   #30
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Hehehe onetowski czat, skads to znam. My juz do kupy 7,5 roku, a w pazdzierniku bedzie 7 lat po slubie
... ja na dodatek z pokoju towarzyskiego... tam sie znalezc to nie takie latwe ... ehhhh... to byly czasy...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.