Wyjście do kina - głupie pytanie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-28, 10:22   #1
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853

Wyjście do kina - głupie pytanie.


Mam tak głupie pytanie, że aż sama nie wierzę w to, że je zadam.
No ale....
Czy zdarzyło Wam się kiedyś (zwłaszcza w trakcie randki) podczas seansu w kinie wyjść do toalety?
Zawsze, ale to zawsze jak jestem w kinie strasznie dusi mnie na pęcherz i później męczę się przez cały seans bo głupio mi wyjść do totalety. Tym bardziej jak jestem z facetem.

Tak, wiem, problem z d.py.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 12:30   #2
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Mówisz facetowi "zaraz wracam" i idziesz. No, litości.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 12:34   #3
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

mówiłam, że problem z pupy.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 12:34   #4
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
Mam tak głupie pytanie, że aż sama nie wierzę w to, że je zadam.
No ale....
Czy zdarzyło Wam się kiedyś (zwłaszcza w trakcie randki) podczas seansu w kinie wyjść do toalety?
Zawsze, ale to zawsze jak jestem w kinie strasznie dusi mnie na pęcherz i później męczę się przez cały seans bo głupio mi wyjść do totalety. Tym bardziej jak jestem z facetem.

Tak, wiem, problem z d.py.
glupio Ci bo?
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 12:36   #5
Sunrise64
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 39
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

A ja Cię Autorko rozumiem doskonale i też tak mam. Tzn. na szczęście nie zawsze mi się chce, ale jak mi się chce to i tak nie idę

Głupio mi że się muszę przeciskać pomiędzy ciasnymi rzędami, a poza tym kiedyś się wywróciłam na schodach i mam traumę
__________________
To nie życie mnie goni, lecz to ja urządzam pościg..
Sunrise64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 12:37   #6
kaczuszka69
potworkowa
 
Avatar kaczuszka69
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: u Jego boku :)
Wiadomości: 13 222
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
Mam tak głupie pytanie, że aż sama nie wierzę w to, że je zadam.
No ale....
Czy zdarzyło Wam się kiedyś (zwłaszcza w trakcie randki) podczas seansu w kinie wyjść do toalety?
Zawsze, ale to zawsze jak jestem w kinie strasznie dusi mnie na pęcherz i później męczę się przez cały seans bo głupio mi wyjść do totalety. Tym bardziej jak jestem z facetem.

Tak, wiem, problem z d.py.
e tam, to normalne po co się męczyć, zamiast się skupiać na filmie, to się myśli tylko o tym, żeby nie popuścić.
a ja jestem taka sierota, że raz wyszłam nie tymi drzwiami, co trzeba i uciekło mi z 15 minut, bo musiałam pokonać labirynt schodów, a potem lecieć pół galerii z powrotem do kina
__________________
już nie zgaśnie ogień w nas,
tak się kocha tylko raz...


Mysza

-15kg


kaczuszka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 12:44   #7
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Cytat:
Napisane przez Sunrise64 Pokaż wiadomość
A ja Cię Autorko rozumiem doskonale i też tak mam. Tzn. na szczęście nie zawsze mi się chce, ale jak mi się chce to i tak nie idę

Głupio mi że się muszę przeciskać pomiędzy ciasnymi rzędami, a poza tym kiedyś się wywróciłam na schodach i mam traumę
Aż się uśmiechnęłam Nie dziwię Ci się, że masz traumę
A mi właśnie zawsze się chce. Mam po prostu problem z tym, żeby iśc gdzie indziej niż we własnym domu, zwłaszcza w kinie a tym bardziej na randce. Niby to takie normalne a jednak

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kaczuszka69 Pokaż wiadomość
e tam, to normalne po co się męczyć, zamiast się skupiać na filmie, to się myśli tylko o tym, żeby nie popuścić.
a ja jestem taka sierota, że raz wyszłam nie tymi drzwiami, co trzeba i uciekło mi z 15 minut, bo musiałam pokonać labirynt schodów, a potem lecieć pół galerii z powrotem do kina

Znając siebie też by mnie to pewnie spotkało, mało tego jeszcze weszłabym nie do tej sali kinowej do której powinnam
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-28, 12:51   #8
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Ja w pierwszym rzędzie namierzam toaletę. Zanim jeszcze wejdziemy na salę.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 12:55   #9
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
glupio Ci bo?
Tak już mam. Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie.

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ja w pierwszym rzędzie namierzam toaletę. Zanim jeszcze wejdziemy na salę.
Ja też. Ale ledno usiądę na sali i już mi pęcherz świruje
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 13:00   #10
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Nie mam z tym problemu. Na szczescie nie chce sie wszystkim naraz Wstaje i odwrocona przodem do siedzacych przesuwam sie do wyjscia. Staram sie zapamietac miejsce i po klopocie.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 13:19   #11
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
Tak, wiem, problem z d.py.
Raczej z pęcherza .

Nie przepadam za wychodzeniem podczas seansu do toalety (nie chce mi się przemieszczać, no i boję się, że stracę jakąś kluczową scenę), ale jak czuję, że naprawdę muszę, to idę. Natomiast nie ma dla mnie znaczenia czy jestem akurat na randce, czy też nie. Tak samo nie różnicuję skorzystania z toalety będąc na spotkaniu poza kinem, tj. czy jest to randka, czy nie.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-28, 13:22   #12
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Raczej z pęcherza .

Nie przepadam za wychodzeniem podczas seansu do toalety (nie chce mi się przemieszczać, no i boję się, że stracę jakąś kluczową scenę), ale jak czuję, że naprawdę muszę, to idę. Natomiast nie ma dla mnie znaczenia czy jestem akurat na randce, czy też nie. Tak samo nie różnicuję skorzystania z toalety będąc na spotkaniu poza kinem, tj. czy jest to randka, czy nie.
Faktycznie, z pęcherza Już o "poważniejszej" sprawie nie wspominam
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 13:31   #13
Pia_Gizela
Raczkowanie
 
Avatar Pia_Gizela
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 402
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Ja nie znoszę wychodzić w trakcie seansu ze względu właśnie na przeciskanie się w wąskich rzędach. Zawsze wędruje do toalety przed filmem, i nie pije coli w trakcie filmu
Pia_Gizela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 13:33   #14
Malagenia
Raczkowanie
 
Avatar Malagenia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 322
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Ja też często muszę wyjść w trakcie, więc zwracam uwagę przy zakupie biletów, żeby miejsce było przy przejściu i żeby nie trzeba było się przeciskać i wtedy w razie czego mogę wyjść bezstresowo
Malagenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 13:36   #15
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Cytat:
Napisane przez Malagenia Pokaż wiadomość
Ja też często muszę wyjść w trakcie, więc zwracam uwagę przy zakupie biletów, żeby miejsce było przy przejściu i żeby nie trzeba było się przeciskać i wtedy w razie czego mogę wyjść bezstresowo
O! to też jest dobry sposób na ułatwienie sobie życia w trakcie seansu
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 13:43   #16
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Wyjść do toalety - żaden wstyd. Ale jeśli zdarza Ci się to za każdym razem w kinie, zastanów się nad przyczyną i jakimś rozwiązaniem, bo ten "nawyk" jest dość uciążliwy. Może po prostu za dużo pijesz wcześniej? Czy w innych sytuacjach to się zdarza, czy masz jakieś problemy z układem moczowym? Niezależnie od tego najlepiej skorzystać z toalety przed seansem, aby potem w spokoju oglądać. Wstydzenie się tego przed chłopakiem jest irracjonalne, ale to już sama wiesz.
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 13:49   #17
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Ludzie, ale macie problemy To chyba normalne, że jak chce mi się siku to idę do toalety, a nie męczę się i wstrzymuje. Przede wszystkim to jest niezdrowe. Wiadomo, że chyba każdy najbardziej lubi swoją toaletę, ale jak trzeba to trzeba. Nie wyobrażam sobie żeby nie iść do wc, bo mi głupio. To jest normalna potrzeba, więc nikogo to nie dziwi. Jak nie lubisz się przeciskać przez ludzi to wybieraj miejsca przy schodach i po problemie.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 13:54   #18
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

[1=260c4d4fdb0e7f4840fc704 76d5f7e46d82a0f3e;8253416 6]Wyjść do toalety - żaden wstyd. Ale jeśli zdarza Ci się to za każdym razem w kinie, zastanów się nad przyczyną i jakimś rozwiązaniem, bo ten "nawyk" jest dość uciążliwy. Może po prostu za dużo pijesz wcześniej? Czy w innych sytuacjach to się zdarza, czy masz jakieś problemy z układem moczowym? Niezależnie od tego najlepiej skorzystać z toalety przed seansem, aby potem w spokoju oglądać. Wstydzenie się tego przed chłopakiem jest irracjonalne, ale to już sama wiesz.[/QUOTE]

Często siusiam Ale w kinie (nie mam pojęcia dlaczego!) łapie mnie jakiś stres i tym bardziej mi się chce.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 13:54   #19
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

W kinie nie mam żadnych problemów żeby wstać i wyjść do toalety (czy dokupić coś do picia na przykład albo wykonać telefon). Normalna sprawa, zresztą co chwila przecież ktoś chodzi. Za to duży dyskomfort wywołuje we mnie chodzenie do toalety w samolocie, kiedy osoba obok śpi Zazwyczaj męczę się długi czas, po czym próbuję w desperacji przeleźć nad nią, co kończy się tym, że i tak ją budzę i to jeszcze stojąc nad nią okrakiem.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-28, 13:56   #20
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Ludzie, ale macie problemy To chyba normalne, że jak chce mi się siku to idę do toalety, a nie męczę się i wstrzymuje. Przede wszystkim to jest niezdrowe. Wiadomo, że chyba każdy najbardziej lubi swoją toaletę, ale jak trzeba to trzeba. Nie wyobrażam sobie żeby nie iść do wc, bo mi głupio. To jest normalna potrzeba, więc nikogo to nie dziwi. Jak nie lubisz się przeciskać przez ludzi to wybieraj miejsca przy schodach i po problemie.
Wiadomo, że normalna. Tylko, że łapię się ostatnio na tym, że nawet w pracy jak mam iść do toalety (nie mówię o sikaniu ) to jestem wręcz chora. Im starsza tym głupsza dosłownie. No mam blokade i koniec. I zastanawiam się czy jestem odrębnym przypadkiem czy inni też tak mają.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
w kinie nie mam żadnych problemów żeby wstać i wyjść do toalety (czy dokupić coś do picia na przykład albo wykonać telefon). Normalna sprawa, zresztą co chwila przecież ktoś chodzi. Za to duży dyskomfort wywołuje we mnie chodzenie do toalety w samolocie, kiedy osoba obok śpi Zazwyczaj męczę się długi czas, po czym próbuję w desperacji przeleźć nad nią, co kończy się tym, że i tak ją budzę i to jeszcze stojąc nad nią okrakiem.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 14:10   #21
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
Często siusiam Ale w kinie (nie mam pojęcia dlaczego!) łapie mnie jakiś stres i tym bardziej mi się chce.
Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
Wiadomo, że normalna. Tylko, że łapię się ostatnio na tym, że nawet w pracy jak mam iść do toalety (nie mówię o sikaniu ) to jestem wręcz chora. Im starsza tym głupsza dosłownie. No mam blokade i koniec. I zastanawiam się czy jestem odrębnym przypadkiem czy inni też tak mają.
Jeśli podejrzewasz, że zbyt często - czas się przebadać. Natomiast ta obawa przed wyjściem do toalety w miejscach publicznych nosi znamiona fobii i jeśli utrudnia Tobie życie, warto skonsultować to z psychologiem.
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 14:16   #22
MeganEagle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 438
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
glupio Ci bo?
Przeciez kobiety nie mają potrzeb fizjologicznych i głupio żeby facet juz na pierwszym spotkaniu dowiedział się że jego wybranka sika
nie wypada sie z nimi obnosić wedłu niektórych trzeba powoli oswajac z tym faceta żeby biedaczek nie doznał szoku i nie miał traumy
MeganEagle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 14:21   #23
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Cytat:
Napisane przez MeganEagle Pokaż wiadomość
Przeciez kobiety nie mają potrzeb fizjologicznych i głupio żeby facet juz na pierwszym spotkaniu dowiedział się że jego wybranka sika
nie wypada sie z nimi obnosić wedłu niektórych trzeba powoli oswajac z tym faceta żeby biedaczek nie doznał szoku i nie miał traumy
Dobra, dobra bez złośliwości.

I tak głupio już mi było zakładać ten wątek.
Siku to prostrza sprawa, ale mam problem, żeby iść w pracy na dłużej i za cholere nie wiem jak się przełamać i fakt to mnie męczy.

A jeśli chodzi o faceta, po jakimś czasie w związkach, w których byłam miałam to w nosie, przeszło samo z czasem
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 14:22   #24
rudolfina09
Raczkowanie
 
Avatar rudolfina09
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 177
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Nie zdarzyło mi sie chyba inaczej niż podczas maratonu filmowego ale wtedy w przerwach, ale często widze że ludzie wychodzą, ledwo rzucę okiem jeśli to blisko mnie a jak nie to nawet nie zauważam. Ludzie są skupieni na filmie więc o ile zbyt dlugo im nie zasłaniasz mają gdzieś gdzie chodzisz. Tylko nie wybierz sie na ten spacer w jakimś kulminacyjnym momencie filmu, gdzie wszystkie oddechy będą wstrzymane
rudolfina09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 14:22   #25
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

[1=260c4d4fdb0e7f4840fc704 76d5f7e46d82a0f3e;8253504 1]Jeśli podejrzewasz, że zbyt często - czas się przebadać. Natomiast ta obawa przed wyjściem do toalety w miejscach publicznych nosi znamiona fobii i jeśli utrudnia Tobie życie, warto skonsultować to z psychologiem.[/QUOTE]

Zdrowotnie wszystko gra, badania robie regularnie. Po prostu dużo piję to dużo sikam a jak się denerwuję to jeszcze częściej sikam.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 14:26   #26
MeganEagle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 438
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Tu chyba wchodzą w grę kwestie emocjonalne.
Ja jak byłam dzieckiem tak miałam że sikałam, bo musiałam w pewnych sytuacjach - to kwestia stresu i nerwów.
MeganEagle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 14:32   #27
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
Zdrowotnie wszystko gra, badania robie regularnie. Po prostu dużo piję to dużo sikam a jak się denerwuję to jeszcze częściej sikam.
ja podczas stresu w ciągu dnia chodziłam 30 razy :P
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 14:33   #28
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;82535811]ja podczas stresu w ciągu dnia chodziłam 30 razy :P[/QUOTE]

i najlepsze w tym wszystki jest to, że zawsze jest czym mimo, ze 5 minut wcześniej też się było sikać
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 14:57   #29
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
Wiadomo, że normalna. Tylko, że łapię się ostatnio na tym, że nawet w pracy jak mam iść do toalety (nie mówię o sikaniu ) to jestem wręcz chora. Im starsza tym głupsza dosłownie. No mam blokade i koniec. I zastanawiam się czy jestem odrębnym przypadkiem czy inni też tak mają.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------



Hmm no z tym drugim to też znam osoby co mają problemy. Właśnie koleżankę z pracy. Ona nie pójdzie bo jej głupio, w domu już jej się nie chce i ogólnie ma z ty problem, bo potem nie robi przez tydzień czy dwa, brzuch wydęty. Dla mnie to jest głupota i warto się przełamać. Każdy musi korzystać z toalety, więc dla nikogo nie będzie to dziwne, że robisz jak masz potrzebę. Szkoda sobie zepsuć zdrowie przez takie głupie myślenie. Ogólnie to chyba w większości tylko kobiety mają z tym problem. Przynajmniej ja się nie spotkałam z tym żeby facetowi głupio było skorzystać z toalety.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 19:09   #30
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Jest nawet aplikacja (RumPee), która pokazuje, w którym momencie filmu można wyjść, żeby nie ominąć ważnych dla fabuły scen Chociaż w praktyce nie testowałam
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-30 10:20:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.