Wyjście do kina - głupie pytanie. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-28, 21:56   #31
ChanLee
Raczkowanie
 
Avatar ChanLee
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 324
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Oj tam, twój problem to prawie żaden problem.

Ja też nie lubię chodzić do kibelka podczas seansu w kinie, ale jak już przyciśnie to trzeba lecieć. Raz potknęłam się o nogi jakiegoś faceta i prawie ze zaskoczenia bym popuściła.

Znam takie kobity, które mieszkają rok ze swoim chłopakiem, a puszczają wodę w kranie za każdym razem jak korzystają z kibelka. A wiesz czemu? Bo się wstydzą, że będzie słychać jakieś odgłosy pierdnięcia czy wszystkich innych, które zdarzają się w tym przybytku. Jakby tak poszukać to w każdym znajdzie się problemy z pupy.
ChanLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 22:33   #32
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Kurde, ja raz na randce (i to pierwszej) byłam zmuszona iść w krzaki . Byliśmy nad jeziorem, wypiłam piwo i nie było innego wyjścia. O dziwo faceta to nie odstraszyło i spotykaliśmy się dalej :P.

Trochę Cię autorko rozumiem. Teraz jest ze mną lepiej, ale zawsze jadąc pociągiem zajmuje miejsce blisko toalety, żeby nie musieć się przeciskać przez kilka wagonów :P. No chyba, że mam określone miejsce, to wtedy się muszę przełamać i łazić, ale nie przepadam za tym :/.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 23:28   #33
kaczuszka69
potworkowa
 
Avatar kaczuszka69
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: u Jego boku :)
Wiadomości: 13 222
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Cytat:
Napisane przez ChanLee Pokaż wiadomość
Oj tam, twój problem to prawie żaden problem.

Ja też nie lubię chodzić do kibelka podczas seansu w kinie, ale jak już przyciśnie to trzeba lecieć. Raz potknęłam się o nogi jakiegoś faceta i prawie ze zaskoczenia bym popuściła.

Znam takie kobity, które mieszkają rok ze swoim chłopakiem, a puszczają wodę w kranie za każdym razem jak korzystają z kibelka. A wiesz czemu? Bo się wstydzą, że będzie słychać jakieś odgłosy pierdnięcia czy wszystkich innych, które zdarzają się w tym przybytku. Jakby tak poszukać to w każdym znajdzie się problemy z pupy.
ja miałam straszny problem u mojego ex, do łazienki wchodziło się z kuchni, w której nonstop ktoś był. I wolałam trzymać nawet parę godzin i załatwić się dopiero w domu
__________________
już nie zgaśnie ogień w nas,
tak się kocha tylko raz...


Mysza

-15kg


kaczuszka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 05:54   #34
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Cytat:
Napisane przez ChanLee Pokaż wiadomość
Oj tam, twój problem to prawie żaden problem.

Ja też nie lubię chodzić do kibelka podczas seansu w kinie, ale jak już przyciśnie to trzeba lecieć. Raz potknęłam się o nogi jakiegoś faceta i prawie ze zaskoczenia bym popuściła.

Znam takie kobity, które mieszkają rok ze swoim chłopakiem, a puszczają wodę w kranie za każdym razem jak korzystają z kibelka. A wiesz czemu? Bo się wstydzą, że będzie słychać jakieś odgłosy pierdnięcia czy wszystkich innych, które zdarzają się w tym przybytku. Jakby tak poszukać to w każdym znajdzie się problemy z pupy.
Haha mi kolezanka kiedys mowila ze kaszle zeby zagluszyc zamiast puszczania wody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 07:26   #35
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Cytat:
Napisane przez ChanLee Pokaż wiadomość

Znam takie kobity, które mieszkają rok ze swoim chłopakiem, a puszczają wodę w kranie za każdym razem jak korzystają z kibelka. A wiesz czemu? Bo się wstydzą, że będzie słychać jakieś odgłosy pierdnięcia czy wszystkich innych, które zdarzają się w tym przybytku. Jakby tak poszukać to w każdym znajdzie się problemy z pupy.
Jak mieszkałam ze swoim ex to tak robiłam na początku, ale później już nie było problemu z puszczeniem bąka i nikt się niczym nie przejmował :P
Ale fakt, jak mam iść w pracy, gdzie mam kibelek za ścianą to mnie aż trzęsie, że wszystko słychać

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Kurde, ja raz na randce (i to pierwszej) byłam zmuszona iść w krzaki . Byliśmy nad jeziorem, wypiłam piwo i nie było innego wyjścia. O dziwo faceta to nie odstraszyło i spotykaliśmy się dalej :P.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sikanie w krzakach też przerabiałam, z tym problemu nie miałam :P

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kaczuszka69 Pokaż wiadomość
ja miałam straszny problem u mojego ex, do łazienki wchodziło się z kuchni, w której nonstop ktoś był. I wolałam trzymać nawet parę godzin i załatwić się dopiero w domu
Ładnie musiałaś być wzdęta

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;82549926]Haha mi kolezanka kiedys mowila ze kaszle zeby zagluszyc zamiast puszczania wody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Mnie tam spuszczanie wody nie krępuje tylko to co się dzieje przed jej spuszczeniem :P
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 07:28   #36
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
]

Mnie tam spuszczanie wody nie krępuje tylko to co się dzieje przed jej spuszczeniem :P
Chodzi chyba o puszczenie wody w kranie .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 07:40   #37
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Chodzi chyba o puszczenie wody w kranie .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A faktycznie, masz rację
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-29, 07:42   #38
saab_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 502
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Haha, też się krępowałam, ale że mam mały pęcherz to kilka razy zdarzyło mi się wyjść - co lepsze, po mnie wyszły ostatnio jeszcze 4 osoby - jakby czekały na to, żeby nie być ta pierwszą także normalna sprawa, lepiej przegapić 5 minut, niż się męczyć godzine
saab_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 11:41   #39
MeganEagle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 438
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;82549926]Haha mi kolezanka kiedys mowila ze kaszle zeby zagluszyc zamiast puszczania wody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Nie tylko kobiet to się tyczy - tj wstyd zwiazany z załatwianiem potrzeb fizjologivznych.
Kiedys miałam zabawną sytuację ze swoim chłopakiem - znaliśmy sie już około roku.
On akurat u mnie był od kilku godzin, spedzaliśmy razem czas - po czym on zaczął się źle czuć i łapac się za brzuch. Po czym powiedział mi z wielkim wstydem, ze bardzo mnie rpzeprwasza, ale ból brzucha jest wywołany tym, że nie chciał się u mnie załatwiać, bo to niekulturalne. I bardzo mu przykro ale musi w końxu pójśc i sie załatwić bo źle się czuje.
Byłam zdumiona i powiedziałam, ze nie ma problemu

Edytowane przez MeganEagle
Czas edycji: 2018-03-29 o 11:43
MeganEagle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 14:06   #40
rudolfina09
Raczkowanie
 
Avatar rudolfina09
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 177
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Przypomniał mi sie serial HIMYM jak bohaterowie (para) zostali uwięzieni w łazience i dziewczynie strasznie chciało się sikać ale miała opór zeby sie wysikać przy swoim facecie. Cały odcinek nad tym debatowali, on ją musiał zapewnic że ją wciąż będzie kochał aż wreszcie ona się załatwiła, łazienka się otworzyła, ona wyszła a on się zamknął bo sie okazało że też go strasznie cisnęło ale sie nie przyznał i nie chciał przy niej strasznie była zła, że ją zapewniał, że to nic takiego a sam nie chciał
rudolfina09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 16:22   #41
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Kurde, ja raz na randce (i to pierwszej) byłam zmuszona iść w krzaki . Byliśmy nad jeziorem, wypiłam piwo i nie było innego wyjścia. O dziwo faceta to nie odstraszyło i spotykaliśmy się dalej :P.

Trochę Cię autorko rozumiem. Teraz jest ze mną lepiej, ale zawsze jadąc pociągiem zajmuje miejsce blisko toalety, żeby nie musieć się przeciskać przez kilka wagonów :P. No chyba, że mam określone miejsce, to wtedy się muszę przełamać i łazić, ale nie przepadam za tym :/.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlaczego o dziwo? Byłby niepoważny jakby zrazilo go coś takiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-29, 16:49   #42
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Dlaczego o dziwo? Byłby niepoważny jakby zrazilo go coś takiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie pisałam tego serio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 18:14   #43
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 184
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Podejrzewam, że facet z lekcji biologii dowiedział się, że kobiety sikają, czasem nawet robią dwójeczke
Więc nie rozumiem czego sie tu wstydzić? Przecież nie robisz tego przy nim.
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 19:43   #44
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Cytat:
Napisane przez Ruwi Pokaż wiadomość
Jest nawet aplikacja (RumPee), która pokazuje, w którym momencie filmu można wyjść, żeby nie ominąć ważnych dla fabuły scen Chociaż w praktyce nie testowałam
Hahaha o kurde czego to człowiek nie wymyśli
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 19:46   #45
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Nie pisałam tego serio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coś mi szwankuje przyswajanie szczery w tym tygodniu 😉
Ja ogólnie jestem też z tych że wstydliwy pecherzem, ale samego faktu chodzenia do toalety się nie wstydzę. Mój mąż tak samo, dlatego mamy radio w łazience 😋

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 22:13   #46
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Mam tak samo jak Ty, autorko, w kwestii sikania. Pod tym względem zdrowa, a sikam często, nawet jeśli chwilę wcześniej byłam to 5min później nadal jest czym lać. Pomogła mi żurawina, teraz sikam mniej, jedynie na noc przed zaśnięciem jest rytuał chodzenia z 5x i zawsze raz przed sytuacją stresową.
Jeśli chodzi o kino... Cóż, tę żurawinę zaczęłam suplementować bo mi głupio było tak często na seansach wychodzić, a miałam Unlimited w CC i też często tam bywałam. Akurat moje kino było takie fajne, że środkowe miejsca w rzędzie to były właśnie miejsca przy schodach, więc zawsze siadałam tam Jedyny problem z wychodzeniem w kinie to to, że się boję przegapić jakąś fajną scenę :<


(Kiedyś na pierwszej randce byłam w kinie, po seansie poszłam do łazienki, związku z tego nie było, hmmmmm może się przestraszył że sikam )
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-30, 08:42   #47
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

Cytat:
Napisane przez Luxanna Pokaż wiadomość
Mam tak samo jak Ty, autorko, w kwestii sikania. Pod tym względem zdrowa, a sikam często, nawet jeśli chwilę wcześniej byłam to 5min później nadal jest czym lać. Pomogła mi żurawina, teraz sikam mniej, jedynie na noc przed zaśnięciem jest rytuał chodzenia z 5x i zawsze raz przed sytuacją stresową.
Jeśli chodzi o kino... Cóż, tę żurawinę zaczęłam suplementować bo mi głupio było tak często na seansach wychodzić, a miałam Unlimited w CC i też często tam bywałam. Akurat moje kino było takie fajne, że środkowe miejsca w rzędzie to były właśnie miejsca przy schodach, więc zawsze siadałam tam Jedyny problem z wychodzeniem w kinie to to, że się boję przegapić jakąś fajną scenę :<


(Kiedyś na pierwszej randce byłam w kinie, po seansie poszłam do łazienki, związku z tego nie było, hmmmmm może się przestraszył że sikam )
Też mogę sikać na zawołanie :/. Wystarczy, że chłopak powie wieczorem "Ty gasisz światło, bo pewnie będziesz szła siku" i zaczynam kminić nad tym i od razu mi się chce, mimo że tego wcześniej nie czułam :/.
A jak czeka mnie podróż 3,5h do domu rodzinnego autobusem, to nie pije nic cały dzień (poza paroma łyczkami wody po posiłkach). :///

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-30, 09:20   #48
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Wyjście do kina - głupie pytanie.

A nie możesz iść przed seansem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-30 10:20:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.