Lili Boudoir Box - czy to dobry produkt? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-24, 08:57   #1
tenzin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 76

Lili Boudoir Box - czy to dobry produkt?


witam,
Moja Mama, otrzymała Lili Boudoir Box (zdjęcie poniżej), jako, że nie przypadło jej to do gustu, odłożyła celem przekazania "potrzebującym".
Pomyślałem, że mógłbym dać to mojej koleżance która cieszy miche na widok kosmetyków . Pytanie tylko czy jest to produkt dobry jakościowo?, w jednym ze sklepów w Internecie, znalazłem go wraz z opisem (który zamieszczam poniżej) za cenę 20 funtów brytyjskich.
Proszę o opinię, nie chciałbym dać Przyjaciółce czegoś co może dla laika wygląda dobrze, ale takie w rzeczywistości nie jest.
Opis:"You’ll just love this beautiful, pink fabric covered beaded box ! When you find it contains a luxury selection of products, all with the sensual ‘Lili’ fragrance which lingers on the skin, you’ll love it even more!! Indulge and pamper your skin whilst enhancing your dressing table. A special, perfect gift for any occasion. Contains: bath essence 250ml, body lotion 50ml, hand and nail cream 50ml, pure vegetable soap 100g, luxury velour face cloth."

pozdrawiam,
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.jpg (4,7 KB, 30 załadowań)
tenzin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 20:49   #2
chomique
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: Lili Boudoir Box - czy to dobry produkt?

Z opisów (też przeszukałam net) i zdjęcia wynika, że kosmetyki są bardzo dobrej jakości, a do tego ślicznie opakowane - chyba każda kobieta ucieszyłaby się z takiego prezentu, wręczaj bez wahania, na pewno będzie zachwycona. Zwłaszcza, że zapach piękny i zmysłowy (Let Lili pamper you, with a warm elegant fragrance of lilac, iris, ylang-ylang and the creaminess of red roses - brzmi bardzo kusząco )

H.
chomique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 15:26   #3
tenzin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 76
Dot.: Lili Boudoir Box - czy to dobry produkt?

Cytat:
Napisane przez chomique Pokaż wiadomość
Z opisów (też przeszukałam net) i zdjęcia wynika, że kosmetyki są bardzo dobrej jakości, a do tego ślicznie opakowane - chyba każda kobieta ucieszyłaby się z takiego prezentu, wręczaj bez wahania, na pewno będzie zachwycona. Zwłaszcza, że zapach piękny i zmysłowy (Let Lili pamper you, with a warm elegant fragrance of lilac, iris, ylang-ylang and the creaminess of red roses - brzmi bardzo kusząco )
H.
dziękuję za odpowiedz.
tenzin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.