Sławny chłopak i (zwykła?) Ja... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-26, 15:55   #1
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931

Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...


Tydzień temu poznałam na uczelni o rok starszego chłopaka. Oboje jesteśmy na tym samym roku. Spodobał mi się gdy tylko go zobaczyłam. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że on jest w pewien sposób sławny. Napisał książke, dużo doświadczył w życiu itp więcej nie napiszę bo się kapniecie kto to
Już pierwszego dnia się poznaliśmy i zaczeliśmy gadać. Potem siedzieliśmy razem, prawie wszędzie chodzimy razem i wracamy po zajęciach razem. Raz nie chciało nam sie zostac na takich dodatkowych zajęciach i się urwaliśmy. Poszliśmy na spacer. Następnego dnia po wykładzie też był spacer Rozmawialiśmy o różnych rzeczach, mniej lub bardziej codziennych.. Często patrzymy na siebie, ostatnio takie spojrzenia trwają dłużej. Uśmiecham się do niego a on do mnie. Zwrócił uwage jak byłam raz ubrana. Wspomniał o mojej bluzce gdy miałam juz ubrany płaszczyk bo wychodziliśmy. Faceci z reguły nie zwracają na takie rzeczy uwagi.

Nie wiem co robić. To bardzo inteligentny i mądry chłopak. Przy tym skromny. Jak sprawdzić czy mu się podobam? Co zrobiłybyście na moim miejscu? Nie chce mu się narzucać ale z drugiej strony hmm może mu się jednak podobam?

__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 16:02   #2
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

zastanów się najpierw nad tym czy się mu w jakiś sposób narzucasz..
bo jeżeli spacery to tylko gdy dwoje chce .

no i poczekaj trochę czasu, bo może chłopak szuka tylko przyjaźni?
nigdy nie wiadomo.
musisz Go rozgryźć
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 16:09   #3
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Właśnie nie wiem czy może pomyśleć że się narzucam czy nie. Nie jestem taką nachalną dziewczyną Ogólnie zachowuje sie w stosunku do niego normalnie, jak do kolegi ale tylko te spojrzenia się inne Koleżanka mi powiedziała "wy chyba kręcicie ze sobą hmm? bo tak mi się zdawało".
Poza tym on jak się dowiedziałam chce się przenieść do mojej grupy ćwiczeniowej (tylko wykłady mamy razem). A jutro pomiedzy wykładami mamy 3h okienka i nie wiem co zrobić aby spedzić je z nim! Pewnie samo wyjdzie tak jak w zeszłym tygodniu ale tu własnie obawiam sie tego narzucania się.
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 16:10   #4
Yerenia
Raczkowanie
 
Avatar Yerenia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 263
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

czesc dziewczyn pewnie napisze - nie czekaj! ruszaj do boju! a czesc - poczekaj chwilke, a zoabczysz co z tego wyniknie

ja jestem raczej za opcja czekania - tzn. daj mu troche czasu. Faceci z reguly lubia zdobywac
Yerenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 16:18   #5
yoka
Zadomowienie
 
Avatar yoka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 565
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Hmm też jestem za opcją czekania. Myślę, że przez jakiś czas dobrze by było jeszcze poobserwować rozwijającą się sytuację. Lepiej ewentualnie zacząć później, po upewnieniu się, że jest szansa na coś poważniejszego, niż od razu zaczynać "zdobywanie", gdy tak naprawdę chodzi o przyjaźń. Pozdrawiam
__________________
Back to black.

yoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 16:27   #6
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Ja bym się zachowywała tak samo, jak z każdym innym (czyli niesławnym ) chłopakiem... Czyli spokojnie, bez nerwów, z tego co widzę, to znajomość rozwija się sympatycznie, nie widać byś się narzucała, jeśli chcesz możesz go nawet gdzieś wyciągnąć - jeśli będzie chciał to fajnie, jeśli nie - to wtedy zaczekaj na jego inicjatywę.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 16:30   #7
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Napewno masz rację, dziewczyny mają różne taktyki Nie chce aby pomyślał, że tak mi na nim zależy tylko dlatego że jest kim jest.
Flirtowac z nim a potem udawać niedostępną czy może tak jak do tej pory? a co do speceru pewnie tylko jeśli i on i ja chcemy - chyba chcieliśmy oboje

Poza tym moja koleżanka szperała w googlach i dowiedziałyśmy sie o nim sporo. Zaczeła mi opowiadać w drodze do szkoły i tego samego dnia ja przeczytałam o nim wiele rzeczy. Żadnych afer czy coś ale pomyślałam sobie, że może jestem za zwyczajna dla niego? Dziewczyny pod wiadomościami o nim wypisują jako to on jest śliczny itp On pewnie ma tego świadomość. Ehh czy mam szanse..
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-26, 16:37   #8
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

jak sie masz zachowywac?
normalnie
tak jak do tej pory
moze mu sie podobasz jako potencjalna dziewczyna, a moze tylko lubi z Toba rozmawiac
na luzie - nie nastawiaj sie na nic wiecej, ale tez nie szalej w druga storne i nie tworz sztucznego dystansu
wrzuc na luz i badz soba
pozyjemy, zobaczymy

a, i nie wkrecaj sobie, ze jestes za zwyczajna, a on taki slawny - slawy to tez ludzie i zakochuja sie w ludziach
zwyczajnie
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 20:31   #9
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

jakos nei widze tu jakiegos problemu. po prostu niech wszystko trwa dalej, niech sie rozwija i wtedy będziesz wiedziała co jest grane.
Nie bądź za słodka, nie staraj się przesadnie, traktuj go jak dobrego kumpla, jak będzie między wami chemia to sie potoczy wszystko.
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 23:03   #10
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Dziewczyny maja racje, zachowuj sie zupelnie normalnie, tak jakby on nie byl slawny. Badz soba po prostu.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 08:41   #11
Albe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 390
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Finezja a moze dla niego Ty jestes niezwykla...a on jest poprostu soba?
Albe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-27, 09:30   #12
ellinka
Raczkowanie
 
Avatar ellinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 315
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Zgadzam sie z dziewczynami. Nawet jesli jest slawny, to tez ma uczcia, potrafi sie zakochac, rozmawiac. To taki sam czlowiek jak ten "zwykly", wiec zachowuj sie tak, jakbys zachowala sie przy kims "normalnym". Powodzenia
ellinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 17:57   #13
*Sweety*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 734
GG do *Sweety*
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Zachowuj się normalnie, tak jak dotychczas. Przecież taką Cię lubi i taka mu się podobasz skoro spędzacie ze sobą czas.

Pozostaw sprawy swojemu biegowi
__________________



*Sweety* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 19:43   #14
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Dzięki dziewczyny Bedę pisała jak się sprawy mają
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 19:25   #15
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Wczoraj dowiedziałam się, że "jest jakaś Majka" ale nie od niego. Z jednego z wywiadów. Nic więcej nie zdradził a nie chce z nim o tym rozmawiać Dziś się spotkaliśmy, i znowu wszędzie razem.. W pewnym momencie stanął koło mnie tak blisko że czułam jego ciepło, rozmawialiśmy. Ogląda się gdy się rozchodzimy. Uśmiecha się. Naprawdę nie wiem co o tym myśleć. Dziś przy rozmowie wyszło tyle zabawnych rzeczy, zbiegów okoliczności itp mamy wiele wspólnego. Czasami aż mi szczęka prawie opadła W sobote planuje pojechać w jego okolice do kuzynostwa i nie wiem czy może zaproponować mu spotkanie ? (Gdy odwiedze juz rodzinke).. Na 90% sie zgodzi ale nie wiem czy hmm czy to nie głupio tak ?
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 20:10   #16
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Cytat:
Napisane przez -Finezja- Pokaż wiadomość
Wczoraj dowiedziałam się, że "jest jakaś Majka" ale nie od niego. Z jednego z wywiadów. Nic więcej nie zdradził a nie chce z nim o tym rozmawiać Dziś się spotkaliśmy, i znowu wszędzie razem.. W pewnym momencie stanął koło mnie tak blisko że czułam jego ciepło, rozmawialiśmy. Ogląda się gdy się rozchodzimy. Uśmiecha się. Naprawdę nie wiem co o tym myśleć. Dziś przy rozmowie wyszło tyle zabawnych rzeczy, zbiegów okoliczności itp mamy wiele wspólnego. Czasami aż mi szczęka prawie opadła W sobote planuje pojechać w jego okolice do kuzynostwa i nie wiem czy może zaproponować mu spotkanie ? (Gdy odwiedze juz rodzinke).. Na 90% sie zgodzi ale nie wiem czy hmm czy to nie głupio tak ?
wg mnie na pewno coś się zaczęło między Wami
Rozumiem, że Ty masz na imie Majka?

A dlaczego głupio zaproponować mu spotkanie? Myśle, że to bardzo dobry pomysł.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 23:36   #17
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Nie. Majka to jakaś dziewczyna. Takie chodzą głosy, że kogoś miał/ma ??

Czy nadal sądzisz ze coś jest miedzy nami? Aha. Dostałam smsa od nieznanego mi numeru o treści "kim dla ciebie jest (jego imie)?"
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 23:55   #18
bibrzok87
Raczkowanie
 
Avatar bibrzok87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 181
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

ojej nie lubię esów takiej treści. Z reguły nie wróży to zbyt wiele dobrego. Albo ktoś zazdrosny o waszą relację...albo nie wiem głupio to zabrzmi ale może on sam? trzymam kciuki żeby wszystko szło dobrze
__________________
"Ludzie mają skłonności matematyczne i zawsze na coś liczą"
bibrzok87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 00:09   #19
skemmtun
Zakorzenienie
 
Avatar skemmtun
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 354
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

jak narazie wszystko to brzmi romantycznie
dlatego tez na mysl nasuneło mi się, że tego smsa on sam zaaranżował...

ale byc moze za duzo filmow się naoglądałam
__________________
29
skemmtun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-30, 06:54   #20
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Cytat:
Napisane przez -Finezja- Pokaż wiadomość
Nie. Majka to jakaś dziewczyna. Takie chodzą głosy, że kogoś miał/ma ??

Czy nadal sądzisz ze coś jest miedzy nami? Aha. Dostałam smsa od nieznanego mi numeru o treści "kim dla ciebie jest (jego imie)?"
A to wybacz, zrozumiałam tak bo postawiłaś uśmiech na końcu.

Ale to nie zmienia faktu, że coś miedzy Wami jest. Widać to wyraźnie z Twoich opisów.

Na smsy nie odpisuj, szkoda nerwów. Pisałaś, że on jest sławny, rozpoznawalny, wiec musisz sie liczyć, ze bedziesz dostawać takie smsy. Pewnie ma dużo fanek. Będziesz musiała do tego przywyknąć, co nie jest latwe, wiem co pisze, bo mój dobry kumpel jest naprawde bardzo popularnym raperem i jego żona czasami narzeka
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 08:56   #21
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Cytat:
Napisane przez -Finezja- Pokaż wiadomość
Nie. Majka to jakaś dziewczyna. Takie chodzą głosy, że kogoś miał/ma ??

Czy nadal sądzisz ze coś jest miedzy nami? Aha. Dostałam smsa od nieznanego mi numeru o treści "kim dla ciebie jest (jego imie)?"
Oddzwoń na ten numer i zapytaj z kim rozmawiasz i dlaczego zadaje Ci takie pytanie. Chociaż na moje oko to może On chce sprawdzić
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 11:28   #22
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Oddzwoń na ten numer i zapytaj z kim rozmawiasz i dlaczego zadaje Ci takie pytanie. Chociaż na moje oko to może On chce sprawdzić
a może to ta Majka?
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 15:24   #23
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Cytat:
Napisane przez bibrzok87 Pokaż wiadomość
ojej nie lubię esów takiej treści. Z reguły nie wróży to zbyt wiele dobrego. Albo ktoś zazdrosny o waszą relację...albo nie wiem głupio to zabrzmi ale może on sam? trzymam kciuki żeby wszystko szło dobrze
Ja takiego esa dostałam pierwszy raz w życiu. Hehe nie wpadłam na to. Nie odpisałam na tego smsa. Dziękuje kochana za te kciuki

Cytat:
Napisane przez skemmtun Pokaż wiadomość
jak narazie wszystko to brzmi romantycznie
dlatego tez na mysl nasuneło mi się, że tego smsa on sam zaaranżował...

ale byc moze za duzo filmow się naoglądałam
naprawde nie wiem kto to ale chyba nie chce wiedzieć

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
A to wybacz, zrozumiałam tak bo postawiłaś uśmiech na końcu.

Ale to nie zmienia faktu, że coś miedzy Wami jest. Widać to wyraźnie z Twoich opisów.

Na smsy nie odpisuj, szkoda nerwów. Pisałaś, że on jest sławny, rozpoznawalny, wiec musisz sie liczyć, ze bedziesz dostawać takie smsy. Pewnie ma dużo fanek. Będziesz musiała do tego przywyknąć, co nie jest latwe, wiem co pisze, bo mój dobry kumpel jest naprawde bardzo popularnym raperem i jego żona czasami narzeka
Dokładnie tak pomyślałam, że szkoda moich narwów. Nie obchodzi mnie kto to. Jakaś zazdrośnica - to niech pisze ON - to sie nie dowie tak szybko
Tak ogólnie to nie jest aż tak rozpoznawalny ale gdy idziemy ulicą to kilka osób jednak się oglądnie, nie mówiąc juz o kolejce czy gdy stoimy gdzieś.

Ehh chciałabym być pewna jegu uczuć. Nie sądze by to wszystko było tylko moim subiektywnym odczuciem bo w takich sprawach jestem raczej sceptyczna. Lepiej jest się miło zaskoczyć niz rozczarować.

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Oddzwoń na ten numer i zapytaj z kim rozmawiasz i dlaczego zadaje Ci takie pytanie. Chociaż na moje oko to może On chce sprawdzić
Też dobry sposób. Może nastepnym razem (oby nie!)

Cytat:
Napisane przez koKOro Pokaż wiadomość
a może to ta Majka?
O jaa ale by było. Heh nie wiem naprawdę co o tym myśleć. Ten wywiad w którym powiedział że jest pewna Majka był kilka miesiecy temu. Ale gdyby to była jednak aktualna sprawa to byłby lipa. Wole nie myśleć.. Odpędzam takie myśli..




Dziś spotkalismy sie przed wykładem, usiedliśmy jak zwykle razem. Troche pogadaliśmy (na temat wykładu itp), czasami zapytał o coś, czasami ja zapytałam bo prezentacja była w pewnych momentach nie do przeczytania.
Potem poszliśmy na specer, łaziliśmy z 3 godziny. Rozmawialiśmy o wszystkim, zapytał o mój numer tel. Tak sie składa ze tam gdzie on mieszka ja mam rodzinke i w ten weekend tam jade, tyle ze rodzice pojadą do rodziny a ja sie urwe aby sie z nim spotkać. Juz sie umówiliśmy.

Poza tym co. Znowu zwraca uwage np. na moją bizuterie. Dotknał mnie kilka razy. A jak rozmawiamy to baardzo blisko siebie. Taka dziewczyna z naszego roku nas widziala w kolejce i sie usmiechała pod nosem.
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens


Edytowane przez -Finezja-
Czas edycji: 2008-10-30 o 15:28
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 16:15   #24
xxzxczx me
Raczkowanie
 
Avatar xxzxczx me
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 265
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Jak na moje oko wszystko bardzo pięknie, powoli się rozwija w baaardzo romantycznym kierunku

Natomiast na Twoim miejscu, mimo wszystko, podeszłabym na razie do tego z dystansem i nie zastanawiała się zbytnio "co o tym sądzić". Tak wiesz, w razie gdyby jednak coś poszło nie tak.

Z doświadczenia wiem, że najlepiej nie nakręcać się od razu i za bardzo wszystko analizować.

Tak, czy siak trzymam mocno kciuki, bo uwielbiam te wszystkie love story na wizażu Żeby tak w końcu mnie coś miłego spotkało..
xxzxczx me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 18:36   #25
Mikel
Raczkowanie
 
Avatar Mikel
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Holly-Łódź
Wiadomości: 38
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Jak dla mnie facet, który idzie z dziewczyną na spacery i to kilka dni pod rząd, oczekuje czegoś więcej..
Jak sprawdzić czy mu się podobasz? Gdy zaproponuje spacer - zrezygnuj, zaproponuj by poczekał, bądź zaproponuj inny dzień, jeśli do tego czasu (jeśli ma twój nr tel.) coś napisze, lub też będzie prowokował na uczelni, to z pewnością nie jesteś dla niego tylko osobą w której szuka koleżeństwa
__________________
Bite the hand that feeds, tap the vein that bleeds ..
Mikel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 18:47   #26
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Myślę, że wszystko się ładnie rozwija i nie musisz tego roztrząsać we wszystkie strony Poczekaj, spędzajcie nadal razem czas, w końcu musi się coś "wyklarować"
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 20:27   #27
No_Doubt1
Zadomowienie
 
Avatar No_Doubt1
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 764
GG do No_Doubt1
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Myślę, że wszystko się ładnie rozwija i nie musisz tego roztrząsać we wszystkie strony Poczekaj, spędzajcie nadal razem czas, w końcu musi się coś "wyklarować"
zgadzam sie nie ma problemu tylko jesteś troszeczkę nie cierpliwa ale to normalnie każdy chce wiedziec co dana osoba sądzi o tobie
No_Doubt1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 20:41   #28
Brenda_21
Zakorzenienie
 
Avatar Brenda_21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kielce czasem Stolica
Wiadomości: 3 425
GG do Brenda_21 Send a message via Skype™ to Brenda_21
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

witam, przyłączę się
jaka to piękna historia. Gołym okiem widać.. że to nie tylko zwykłe koleżeństwo.. szkoda , że ja dawno tak nie miałam.. ale u mnie wszędzie są tylko baby, ciągle takie kierunki.. a z chęcią chciałą bym przeżyć coś takiego..takie spacery, myślenie o kimś.. pozdrawiam i zycze powodzenia
__________________
kliki
[luksjaa]219767[/luksjaa]
Brenda_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 22:22   #29
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Cytat:
Napisane przez xxzxczx me Pokaż wiadomość
Jak na moje oko wszystko bardzo pięknie, powoli się rozwija w baaardzo romantycznym kierunku

Natomiast na Twoim miejscu, mimo wszystko, podeszłabym na razie do tego z dystansem i nie zastanawiała się zbytnio "co o tym sądzić". Tak wiesz, w razie gdyby jednak coś poszło nie tak.

Z doświadczenia wiem, że najlepiej nie nakręcać się od razu i za bardzo wszystko analizować.

Tak, czy siak trzymam mocno kciuki, bo uwielbiam te wszystkie love story na wizażu Żeby tak w końcu mnie coś miłego spotkało..
Oby właśnie tak było Zależy mi na nim coraz bardziej. Staram sie podchodzić do tego z dystansem, nie chce znowu cierpieć. Od mojego byłego "uwalniałam się" 2 lata...

Cytat:
Napisane przez Mikel Pokaż wiadomość
Jak dla mnie facet, który idzie z dziewczyną na spacery i to kilka dni pod rząd, oczekuje czegoś więcej..
Jak sprawdzić czy mu się podobasz? Gdy zaproponuje spacer - zrezygnuj, zaproponuj by poczekał, bądź zaproponuj inny dzień, jeśli do tego czasu (jeśli ma twój nr tel.) coś napisze, lub też będzie prowokował na uczelni, to z pewnością nie jesteś dla niego tylko osobą w której szuka koleżeństwa
Hihi Boje się wystawić go na próby.. nie chcę go stracić, przekonać się że jednak nic z tego nie będzie. Narazie żyje w słodkiej naiwności, z myślą że powinno być dobrze choć to nie jest gwarantowane Jeszcze jedno, dwa spotkania i może zaryzykuje i go "sprawdze"

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Myślę, że wszystko się ładnie rozwija i nie musisz tego roztrząsać we wszystkie strony Poczekaj, spędzajcie nadal razem czas, w końcu musi się coś "wyklarować"
No juz w sobote się spotkamy.

Cytat:
Napisane przez Brenda_21 Pokaż wiadomość
witam, przyłączę się
jaka to piękna historia. Gołym okiem widać.. że to nie tylko zwykłe koleżeństwo.. szkoda , że ja dawno tak nie miałam.. ale u mnie wszędzie są tylko baby, ciągle takie kierunki.. a z chęcią chciałą bym przeżyć coś takiego..takie spacery, myślenie o kimś.. pozdrawiam i zycze powodzenia
U mnie na uczelni też same babki i poza uczelnią też w większości Od czasu zerwania z moim byłym kilku facetów się koło mnie kręciło ale nic z tego nie wyszło bo ja tego nie chciałam. Natomiast gdy zobaczyłam XXX na uczelni to od razu wiedziałam ze muszę go poznać i poznalismy sie od razu po wykładzie Tak wiec trwa to mniej więcej dwa tygodnie. Malutko czasu wiem... ale dosłownie odliczam godziny do spotkania z nim, do zajęć itp

A właśnie dziewczyny - wszyscy mi mówią że prześlicznie wyglądam tyle że ja nic z sobą nie robiłam! Heh może to fakt, że ciągle sie uśmiecham a przy nim to już w ogóle
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 07:14   #30
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Kochana, czytam wątek i aż się uśmiecham z reguły nie wypowiadam się na intymnym, ale tutaj po prostu muszę. przede wszystkim z tego co piszesz wyłania mi się obraz bardzo dojrzałej osóbki gratuluję! po drugie - wszystko ładnie nabiera rumieńców i jest duża szansa, że skończy się czymś więcej podziwiam Cię, że nie odpisałaś na tego smsa. to jak najbardziej słuszna decyzja
w ogóle bardzo mnie to historia zauroczyła.
moim zdaniem powinnaś zachowywać się tak jak do tej pory - czyli dużo się uśmiechać spacery, rozmowy - tak wyglądają zaloty w dawnym stylu
życzę Ci wszystkiego najlepszego! dawaj znać jak się sytuacja rozwija
istari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.