Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-21, 14:15   #3841
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Sceptycznaaa Pokaż wiadomość
nie mam teraz żadnych stresów,jedynie co to od 3 miesięcy mam nową fizyczna pracę.

Przeciez przez petting nie mogę zajść w ciąże,prawda?
Napisalam Ci juz wyzej, ze nie mozna.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 14:26   #3842
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Sceptycznaaa Pokaż wiadomość
już wolę aby mnie bolał brzuch przynajmniej wtedy wiem ze okres pojawi się lada chwila. Nie mogę być teraz w ciązy..
W ciążę z palcem nie zajdziesz.
Do tego penis jest potrzebny.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 15:43   #3843
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

U mnie miesiaczka chyba w drodze bo brzuch boli i wydzielina juz różowa.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-22, 14:43   #3844
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

miesiaczka przyszła. Ciesze sie bardzo, bo mam prawie dwuletnia córeczkę i nie chciałabym kolejnego dziecka. Chyba w ogóle. Chociaż jakby sie trafiło to by było.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 00:59   #3845
MissAvzia
Raczkowanie
 
Avatar MissAvzia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: over the rainbow
Wiadomości: 141
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Kochane,
Zaczełam używać tabletki antykoncepcyjne belara, jestem w trakcie zazywania drugiego opakowania. przy pierwszym opakowaniu odczekałam ze współzyciem ze swoim chlopakiem do 14 dnia zazywania tabletek, i dopiero potem rozpoczelismy wspolczycie. pod koniec zazywania tabletek, ok 4 dni przed przewidziana przerwa miedzy opakowaniami nastapilo slabe krwawienie, nazwalabym to raczej plamieniem, a po odstawieniu krwawienie pojawiło się na 2 dzień chwilowe i bardzo skąpe, przez całą dobę nie krwawiłam wcale, w odstepie dnia znowu pojawiło się na chwilę i calkowicie ustapilo. Moje pytanie jest takie, czy jest mozliwosc wystapienia ciazy? czy może jesli krwawienie nawet tak dziwne i skąpe nastąpilo to calkowicie wyklucza to istnienie ciąży?
MissAvzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 07:05   #3846
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez MissAvzia Pokaż wiadomość
Kochane,
Zaczełam używać tabletki antykoncepcyjne belara, jestem w trakcie zazywania drugiego opakowania. przy pierwszym opakowaniu odczekałam ze współzyciem ze swoim chlopakiem do 14 dnia zazywania tabletek, i dopiero potem rozpoczelismy wspolczycie. pod koniec zazywania tabletek, ok 4 dni przed przewidziana przerwa miedzy opakowaniami nastapilo slabe krwawienie, nazwalabym to raczej plamieniem, a po odstawieniu krwawienie pojawiło się na 2 dzień chwilowe i bardzo skąpe, przez całą dobę nie krwawiłam wcale, w odstepie dnia znowu pojawiło się na chwilę i calkowicie ustapilo. Moje pytanie jest takie, czy jest mozliwosc wystapienia ciazy? czy może jesli krwawienie nawet tak dziwne i skąpe nastąpilo to calkowicie wyklucza to istnienie ciąży?
Jakiekolwiek krwawienie/plamienie wyklucza ciaze. Bierzesz tabletki dopiero drugi miesiac, wiec moga sie dziac rozne rzeczy z krwawieniem lub plamieniem. Nie martw sie. Tabletkianty to bardzo dobre zabezpieczenie .

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 09:05   #3847
yhyh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 136
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Dziewczyny, mam pytanie. Od razu napiszę, że jeśli będzie dzieciątko, to się będę cieszyć, dlatego nie idę po tabletkę "po". Pytam z ciekawości. Otóż wczoraj kochałam się z mężem w prezerwatywie. Był to mój 13dc, ostatnio miałam 27-25 dni. Po stosunku, kiedy mąż ściągał prezerwatywę okazało się, że ma małą dziurkę.. Było w niej sporo spermy, jednak chyba coś wyleciało. Myślicie, że jest duża szansa na ciążę w takim wypadku? Gumka nie pękła całkowicie, ale jednak coś wyciekło. Tak mi się zdaję. Wszędzie pisze o całkowicie pękniętej gumce. Zastanawia mnie też, skąd ta dziurka. Możliwe, że przez przypadek zrobiłam ją paznokciem..
__________________
27.10.2012Na zawsze Razem

09.12.2013 Natalka

10.09.2015 Kinga
yhyh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 09:14   #3848
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez yhyh Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie. Od razu napiszę, że jeśli będzie dzieciątko, to się będę cieszyć, dlatego nie idę po tabletkę "po". Pytam z ciekawości. Otóż wczoraj kochałam się z mężem w prezerwatywie. Był to mój 13dc, ostatnio miałam 27-25 dni. Po stosunku, kiedy mąż ściągał prezerwatywę okazało się, że ma małą dziurkę.. Było w niej sporo spermy, jednak chyba coś wyleciało. Myślicie, że jest duża szansa na ciążę w takim wypadku? Gumka nie pękła całkowicie, ale jednak coś wyciekło. Tak mi się zdaję. Wszędzie pisze o całkowicie pękniętej gumce. Zastanawia mnie też, skąd ta dziurka. Możliwe, że przez przypadek zrobiłam ją paznokciem..
Jesli byla ta dziurka i cos wyplynelo to teoretycznie masz ok. 30% szans na ciąże.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 18:10   #3849
oingax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
POMOCY! Czy mogę być w ciąży?

Kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia 14 dnia cyklu, ale nie doszedł we mnie. Cykle mam zawsze regularne po 28 dni. Okres spóźnia mi się już 5 dni, nie mam objawów miesiączki, nie bolą mnie piersi, za to mam wrażliwe sutki, cały czas mam mega wzdęcia, najchętniej bym tylko spała, często kręci mi się w głowie, boli mnie brzuch jak na miesiączkę, ale tylko momentami, mam dużo śluzu, jak w trakcje owulacji, ale był on białego koloru, a teraz cały czas jest kremowy. W dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test ciążowy, wyszedł negatywnie. Dziś podczas porannego prysznica zauważyłam w śluzie niteczki z krwią, czy mimo negatywnego wyniku testu mogę być w ciąży?
oingax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 18:58   #3850
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: POMOCY! Czy mogę być w ciąży?

niteczki z krwią- mniej stresu, cioteczka jedzie
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 19:18   #3851
kakuzaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 33
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Hej, to znowu ja. Otóż prowadzę samoobserwację i zauważyłam u siebie dużo bezbarwnego, rozciągliwego śluzu, więc myślałam, że to dni płodne, szyjka macicy jest otwarta, ale twarda, również nie zaobserwowałam skoku temperatury... Dodatkowo boję się jeszcze trochę o tą ciążę z pettingu, ale to nie możliwe przecież + otwarta szyjka macicy to się nie da tak ( chyba ). Czy to normalne, że w ciągu tych "dni płodnych" szyjka nie jest miękka ani nie ma skoku temperatury? Dzieje się tak już 2 albo 3 cykl..
kakuzaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 23:04   #3852
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez dorris23 Pokaż wiadomość
Jesli byla ta dziurka i cos wyplynelo to teoretycznie masz ok. 30% szans na ciąże.
Ja bym aż tyle procent nie dała jak dla mnie jest niewielkie prawdopodobieństwo.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 08:05   #3853
Magnolia0796
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 24
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Witam.
Ostatnia data miesiączki 11.10.2016
Prawdopodobieństwo zapłodnienia w ten weekend
Kiedy mogę najwcześniej zrobić test ciążowy ?
Magnolia0796 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 08:10   #3854
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Magnolia0796 Pokaż wiadomość
Witam.
Ostatnia data miesiączki 11.10.2016
Prawdopodobieństwo zapłodnienia w ten weekend
Kiedy mogę najwcześniej zrobić test ciążowy ?
Z krwi 10 dni po stosunku. Test sikany 14 dni po stosunku.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 08:10   #3855
Magnolia0796
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 24
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Z krwi 10 dni po stosunku. Test sikany 14 dni po stosunku.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Tyle czekania ;(
Bo nic trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnolia0796 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 17:40   #3856
SofiaPrunikos
Rozeznanie
 
Avatar SofiaPrunikos
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 651
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Dziewczyny, mam problem i po prostu osiwieję przez to
We wrześniu musiałam w trybie natychmiastowym odstawić tabletki (podejrzenie zakrzepicy) więc przerwałam je, biorąc tylko 11 tabletek z blistra (tabletki brałam przez prawie 7 lat) - z moim chłopakiem kochałam się przy 6 tabletce, po odstawieniu zawsze z gumką. Krwawienie z odstawienia przyszło 4 dnia od odstawienia tabletek (tak jak zawsze miałam, gdy wzięłam 21 tabletek z blistra) i było całkowicie normalne, trwało tylko 1 dzień krócej (zazwyczaj trwało 5 dni, teraz 4). Oczywiście po tym czasie cały czas kochaliśmy się w gumce... Powinnam mieć właśnie okres, a tutaj ani widu ani słychu - jedynie olbrzymie ilości białego śluzu, czasami pobolewa mnie w podbrzuszu, ale to nie wiem nawet czy na okres czy ze stresu... Jakiś tydzień temu miałam silne skurcze - myślałam, że to okres, ale po kilku godzinach przeszły.

Czy jest możliwość ciąży jakakolwiek? Wydaje mi się, że nie... ale test mogę zrobić dopiero w czwartek (tak to jest jak się ma jakieś szkolenie na totalnym zadupiu bez żadnej apteki w okolicy) a ginekolog nie odbiera telefonu...
SofiaPrunikos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 17:44   #3857
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez SofiaPrunikos Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem i po prostu osiwieję przez to
We wrześniu musiałam w trybie natychmiastowym odstawić tabletki (podejrzenie zakrzepicy) więc przerwałam je, biorąc tylko 11 tabletek z blistra (tabletki brałam przez prawie 7 lat) - z moim chłopakiem kochałam się przy 6 tabletce, po odstawieniu zawsze z gumką. Krwawienie z odstawienia przyszło 4 dnia od odstawienia tabletek (tak jak zawsze miałam, gdy wzięłam 21 tabletek z blistra) i było całkowicie normalne, trwało tylko 1 dzień krócej (zazwyczaj trwało 5 dni, teraz 4). Oczywiście po tym czasie cały czas kochaliśmy się w gumce... Powinnam mieć właśnie okres, a tutaj ani widu ani słychu - jedynie olbrzymie ilości białego śluzu, czasami pobolewa mnie w podbrzuszu, ale to nie wiem nawet czy na okres czy ze stresu... Jakiś tydzień temu miałam silne skurcze - myślałam, że to okres, ale po kilku godzinach przeszły.

Czy jest możliwość ciąży jakakolwiek? Wydaje mi się, że nie... ale test mogę zrobić dopiero w czwartek (tak to jest jak się ma jakieś szkolenie na totalnym zadupiu bez żadnej apteki w okolicy) a ginekolog nie odbiera telefonu...
Mysle, ze nie ma takiej opcji. 7 lat bralas tabsy to normalne ze organizm musi wrocic na wlasciwe tory relax i czekaj cierpliwie
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 17:54   #3858
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez SofiaPrunikos Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem i po prostu osiwieję przez to
We wrześniu musiałam w trybie natychmiastowym odstawić tabletki (podejrzenie zakrzepicy) więc przerwałam je, biorąc tylko 11 tabletek z blistra (tabletki brałam przez prawie 7 lat) - z moim chłopakiem kochałam się przy 6 tabletce, po odstawieniu zawsze z gumką. Krwawienie z odstawienia przyszło 4 dnia od odstawienia tabletek (tak jak zawsze miałam, gdy wzięłam 21 tabletek z blistra) i było całkowicie normalne, trwało tylko 1 dzień krócej (zazwyczaj trwało 5 dni, teraz 4). Oczywiście po tym czasie cały czas kochaliśmy się w gumce... Powinnam mieć właśnie okres, a tutaj ani widu ani słychu - jedynie olbrzymie ilości białego śluzu, czasami pobolewa mnie w podbrzuszu, ale to nie wiem nawet czy na okres czy ze stresu... Jakiś tydzień temu miałam silne skurcze - myślałam, że to okres, ale po kilku godzinach przeszły.

Czy jest możliwość ciąży jakakolwiek? Wydaje mi się, że nie... ale test mogę zrobić dopiero w czwartek (tak to jest jak się ma jakieś szkolenie na totalnym zadupiu bez żadnej apteki w okolicy) a ginekolog nie odbiera telefonu...
Okres pojawi sie, jak odblokuje Ci sie owulacja. Nie jest powiedziane, ze bedzie to 30 dni po odstawieniu hormonow i ostatnim krwawieniu z odstawienia. W ciazy nie jestes, ale wyluzuj troche . Organizm potrzebuje czasu.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 18:04   #3859
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez SofiaPrunikos Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem i po prostu osiwieję przez to
We wrześniu musiałam w trybie natychmiastowym odstawić tabletki (podejrzenie zakrzepicy) więc przerwałam je, biorąc tylko 11 tabletek z blistra (tabletki brałam przez prawie 7 lat) - z moim chłopakiem kochałam się przy 6 tabletce, po odstawieniu zawsze z gumką. Krwawienie z odstawienia przyszło 4 dnia od odstawienia tabletek (tak jak zawsze miałam, gdy wzięłam 21 tabletek z blistra) i było całkowicie normalne, trwało tylko 1 dzień krócej (zazwyczaj trwało 5 dni, teraz 4). Oczywiście po tym czasie cały czas kochaliśmy się w gumce... Powinnam mieć właśnie okres, a tutaj ani widu ani słychu - jedynie olbrzymie ilości białego śluzu, czasami pobolewa mnie w podbrzuszu, ale to nie wiem nawet czy na okres czy ze stresu... Jakiś tydzień temu miałam silne skurcze - myślałam, że to okres, ale po kilku godzinach przeszły.

Czy jest możliwość ciąży jakakolwiek? Wydaje mi się, że nie... ale test mogę zrobić dopiero w czwartek (tak to jest jak się ma jakieś szkolenie na totalnym zadupiu bez żadnej apteki w okolicy) a ginekolog nie odbiera telefonu...


Dziś na jednym z wątków przeczytałam, iż sama prezerwatywa to byle jaka antykoncepcja bo gumka może pęknać. Jedyna słuszna to tabsy

Czekaj na okres.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-25, 18:15   #3860
SofiaPrunikos
Rozeznanie
 
Avatar SofiaPrunikos
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 651
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Mysle, ze nie ma takiej opcji. 7 lat bralas tabsy to normalne ze organizm musi wrocic na wlasciwe tory relax i czekaj cierpliwie
Wiem właśnie, że musi wrócić na właściwe tory, racjonalna ze mnie babka, ale po tylu latach brania tabsów i reguralnego okresu teraz się stresuję

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Okres pojawi sie, jak odblokuje Ci sie owulacja. Nie jest powiedziane, ze bedzie to 30 dni po odstawieniu hormonow i ostatnim krwawieniu z odstawienia. W ciazy nie jestes, ale wyluzuj troche . Organizm potrzebuje czasu.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Idę właśnie wyluzować do ciepłej kąpieli Możliwe, że w zeszłym tygodniu jak miałam intensywne skurcze, to była właśnie owulacja

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Dziś na jednym z wątków przeczytałam, iż sama prezerwatywa to byle jaka antykoncepcja bo gumka może pęknać. Jedyna słuszna to tabsy

Czekaj na okres.
Tabletki są bardzo wygodne - bierzesz codziennie, okres jest zawsze w tym samym momencie - taka pewność. Ale gumki też są pewne, jeżeli używane prawidłowo, więc o nie się nie boję

Idę się zrelaksować w ciepłej kąpieli, przestać o tym myśleć a w piątek ginekolog w razie czego, jeżeli do tej pory się nie pojawi okres

Dzięki!
SofiaPrunikos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 18:32   #3861
Loleeek1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 63
Ciąża, czy coś innego?

Cześć!
Mamy problem z dziewczyną... ale zacznę od początku.
Ostatni stosunek między nami odbył się ok 24 września w zeszłym miesiącu, były to jej niby dni niepłodne. Seks oczywiście w gumce, sprawdzałem czy się nie zsunęła i było wszystko w porządku i gumka nigdy nie pękła, co ważne nigdy nie kończyłem w niej... we wrześniu spóźniał jej się okres, powinna go dostać 27 września, a dostała 1 października i to był obfity okres ze skrzepami i dużo się z niej lało, okres potrwał do 7 października i od tego czasu czyli od 24 września seksu między nami nie było, jedyne zabawy ręczne... a od jakiegoś tygodnia dziewczyna wymiotuje, ma omdlenia i zawroty głowy i w sobote prawdopodobnie dostała anginy albo zapalenia gardła (tak powiedziała na pogotowiu lekarka)... wszystko okej, zaczął ją wczoraj boleć brzuch i dostała krwawienia, ale to tylko do wieczora, bo już dzisiaj nic jej nie leciało, tylko brzuch boli (wczoraj 2 razy wymiotowała)... i czy to się może skończyć ciążą? Dodam, że od 7 października zrobiliśmy siedem testów ciążowych i każdy był negatywny, ostatni był robiony wczoraj i też był negatywny...
Proszę, powiedzcie co sądzicie, czy panikujemy?
Loleeek1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 18:40   #3862
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Ciąża, czy coś innego?

serio? Weźcie się za nauke, a nie za seks.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 18:42   #3863
Loleeek1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 63
Dot.: Ciąża, czy coś innego?

Serio? Uczymy się, człowiek uczy się całe życie. Robiliśmy to z zabezpieczeniem, więc logiczne, że te wszystkie objawy są nieco dziwne?
Loleeek1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 18:50   #3864
meski_punkt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 223
Dot.: Ciąża, czy coś innego?

1. stosunek zabezpieczony prezerwatywą, którą sprawdziłeś
2. nawet nie konczyles w srodku
3. mogla miec dni nieplodne
4. dostala okres
5. negatywne testy

6,7,8.... to te kwestie zdrowotne jak angina itp

Możesz się odstresować, na 10000% nie ma szans na ciaze, okres kolejny pewnie jej sie spozni z powodu choroby, moze tez stres go opoznic. Zachowaj spokoj, te objawy, ktore opisales, czyli np wymioty itp nie pojawiaja sie w ciazy tak szybko, co dodatkowo uprawdopodabnia, ze w ciazy nie jest.
meski_punkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 18:57   #3865
kawa_o
Zadomowienie
 
Avatar kawa_o
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: N
Wiadomości: 1 285
Dot.: Ciąża, czy coś innego?

Hah Ja nigdy nie mialam takich obaw,jak uzywalam gumek to jakos nie mialam paranoji. Zreszta zdarzylo mi sie nawet kilka razy stosowac metode przerywana i nie mam dzieci. W ciaze nie jest tak latwo zajsc,zwlaszcza bez wytrysku
kawa_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 18:58   #3866
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Ciąża, czy coś innego?

Przede wszystkim to się powinno 'skończyć' wizytą u ginekologa. I przy okazji będziecie mieli czarno na białym, bo przez internet jej nikt nie zdiagnozuje. Btw. podejrzewam jakieś problemy z hormonami, nie ciążę.
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'

Edytowane przez nyana89
Czas edycji: 2016-10-26 o 19:00
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 19:01   #3867
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ciąża, czy coś innego?

Może niech dziewczyna przejdzie się do ginekologa? To długie obfite krwawienie ze skrzepami, osłabienie, omdlenia, wymioty, ból brzucha i wszystkie inne wymienione objawy pachną problemem ginekologicznym i anemią, a nie ciążą.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 19:06   #3868
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Ciąża, czy coś innego?

Cytat:
Napisane przez Loleeek1993 Pokaż wiadomość
Serio? Uczymy się, człowiek uczy się całe życie. Robiliśmy to z zabezpieczeniem, więc logiczne, że te wszystkie objawy są nieco dziwne?
no to słabo się uczycie, skoro uważasz, że ciąża jest możliwa.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 19:23   #3869
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Ciąża, czy coś innego?

nie no, co ty. zero paniki z waszej strony
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 20:26   #3870
Loleeek1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 63
Dot.: Ciąża, czy coś innego?

Pierwszy nasz stosunek, odbył się 2 wrzesnia, a dziewcyna 8 września na miała badania krwi i krew była w porządku... po jakim czasie, test daje wiarygodny wynik?
Loleeek1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-03 14:21:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.