zabiegi na cellulit - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-11, 23:12   #1
Nefie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 103

zabiegi na cellulit


czy ktos moze polecic dobre zabiegi na cellulit? ja mam ohydny cellulit w szczegolnosci na udach. cwicze od listopada i nie ma zadnej poprawy. slodycze jem spordycznie, nie jem smazonego wiec chyba sama nic z tym nie zrobie
Nefie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 18:54   #2
minionelato
Przyczajenie
 
Avatar minionelato
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7
Dot.: zabiegi na cellulit

hej hej.. a sprawdzałaś to? https://www.facebook.com/ElancylParis ja też nie mogłam pozbyć się cellulitu dość długo.. dostałam od kuzynki w prezencie pakiet Elancyl Slim Design i po 2 tygodniach widzę pierwsze efekty.. Także jaram się obczaj sobie być może Tobie również spasuje! Tylko pamiętaj żeby sport uprawiać
minionelato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 11:40   #3
natalia4566
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 5
Dot.: zabiegi na cellulit

Ja efekty widzę po liposukcji. Mniej tkanki tłuszczowej, mniej cellulitu na udach, pośladkach. Najważniejsze, że efekt się utrzymuje Zabieg miałam wykonany w Pure Clinic w Lublinie. Polecam
natalia4566 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-07, 12:07   #4
Kasiska84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 10
Dot.: zabiegi na cellulit

Na cellulit pomaga thermage, moja przyjaciółka robiła bo już patrzeć na siebie nie mogła i po paru tygodniach od zabiegu (efekt nasila się z czasem) jest bardz0o zadowolona z wyników, zresztą ja sama widzę u niej dużą poprawę Generalnie do tego zabiegu potrzeba cierpliwości, ale w odróżnieniu od innych, po thermage można wrócic do normalnego życia, nie czekasz aż się zagoisz i tak dalej, a to jest fajne W sumie sama zaczęłam poważnie myśleć nad tym zabiegiem bo skoro wyniki najlepsze są po pół roku od zabiegu, to akurat wypadłoby na wakacje Już się zapisałam do dra Macieja Krajewskiego z Estivance
Kasiska84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-07 13:07:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.