dr Sankowski ceny pow.piersi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-02, 22:59   #1
torrent
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 44

dr Sankowski ceny pow.piersi


Hej
Czy wiecie jakie sa ceny powiekszania biustu u dr Sankowskiego?slyszalam ze to jeden z najlepszych chirurgow jesli chodzi o piersi
torrent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 11:43   #2
MySoul695718
Raczkowanie
 
Avatar MySoul695718
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 250
Dot.: dr Sankowski ceny pow.piersi

gdzies na forum czytałam że 11 tysięcy ale pewna nie jestem:P
__________________
Najważniejsza jest ta miłość,
którą czujemy w sobie i dajemy bezwarunkowo
i bezinteresownie innym,
a nie ta którą chcielibyśmy dostać od innych.
MySoul695718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 12:16   #3
sherry.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 193
Dot.: dr Sankowski ceny pow.piersi

X

Edytowane przez sherry.b
Czas edycji: 2011-02-06 o 08:55
sherry.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 00:33   #4
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: dr Sankowski ceny pow.piersi

Cytat:
Napisane przez sherry.b Pokaż wiadomość
Cena całego zabiegu zależy od rozmiaru i rodzaju wkładek (silicon, czy sól fizjologiczna, lub inne wypełnienie),
wkładki też dzielą się różnie np. anatomiczne i inne.
Ceny w różnych "szanowanych" gabinetach wahają się między 10-15 tysięcy za całość. Wcześniej jednak trzeba umówić się na konsultację.
Czas oczekiwania na konsultację w "szanowanych" gabinetach to około 5 miesięcy i kolejne 5 miesięcy w oczekiwaniu od konsultacji do zabiegu.

Polecam również Art-Med w Krakowie (dr Kasprzyk) - to dwaj najbardziej znani i cenieni w naszym kraju fachowcy od cycuszków
Sprostuje jeśli chodzi o podaną powyżej granicę cenową.
Ja u dr Sankowskiego rok temu zapłaciłam 19000 za prześliczne, równiutkie piersi -zd poniżej (to jest oczywiście zdjecie po operacji).
Cen z Krakowa nie znam-jednak co do tego, że to najbardziej znany i ceniony lekarz , możesz podać zródło?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia Kopia 30-03.10.jpg (11,4 KB, 1265 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (56,8 KB, 899 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia P1010304.jpg (52,8 KB, 1590 załadowań)
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2011-02-06 o 16:07
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 09:25   #5
sherry.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 193
Dot.: dr Sankowski ceny pow.piersi

Ja nie wiem na ile po operacji miałaś robione to foto i czy coś się zmieniło, ale (wybacz za szczerość) Twoje piersi nie są ładne i równiutkie. Spójrz obiektywnie na to foto. A ceny....podałam mniej więcej i podawałam je prawie rok temu w związku z tym nie jestem teraz na bieżąco. Sankowski pewnie ceny podniósł jak stał się znany po programach tv w których jego klinika wykonywała różne przemiany kobiet, poprawiając ich urodę - to normalne, zwiększony popyt, więc i cena wyższa.
Skąd wiem, że to dwaj szanowani plastycy....? Niech to akurat będzie moją słodką tajemnicą, ale wystarczy poszperać po opiniach tych lekarzy w internecie i będziesz miała wszystko na temat.
sherry.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 11:49   #6
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: dr Sankowski ceny pow.piersi

Cytat:
Napisane przez sherry.b Pokaż wiadomość
Ja nie wiem na ile po operacji miałaś robione to foto i czy coś się zmieniło, ale (wybacz za szczerość) Twoje piersi nie są ładne i równiutkie. Spójrz obiektywnie na to foto. A ceny....podałam mniej więcej i podawałam je prawie rok temu w związku z tym nie jestem teraz na bieżąco. Sankowski pewnie ceny podniósł jak stał się znany po programach tv w których jego klinika wykonywała różne przemiany kobiet, poprawiając ich urodę - to normalne, zwiększony popyt, więc i cena wyższa.
Skąd wiem, że to dwaj szanowani plastycy....? Niech to akurat będzie moją słodką tajemnicą, ale wystarczy poszperać po opiniach tych lekarzy w internecie i będziesz miała wszystko na temat.
wiesz co to ironia..?
Mya jest już po kolejnej operacji mającej naprawić wszystko to, co dr S. jej zepsuł podczas pierwszego zabiegu i nie poczuwał się do jakiejkolwiek pomocy, nie mówiąc o reoperacji


a słodkie tajemnice faktycznie, zachowaj dla siebie
o kreowaniu wizerunku lekarzy (czy lekarza) jest całe duże osobne forum
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 16:26   #7
pinkpanther69
Wtajemniczenie
 
Avatar pinkpanther69
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 474
Dot.: dr Sankowski ceny pow.piersi

Mya masz jakieś nowe fotki?
__________________
W życiu nie chodzi o czekanie, aż burze minie… chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu - Vivian Green
Kobiety są prawdziwymi architektkami społeczeństwa - Harriet Beecher Stowe
pinkpanther69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-27, 17:48   #8
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: dr Sankowski ceny pow.piersi

Cytat:
Napisane przez sherry.b Pokaż wiadomość
Ja nie wiem na ile po operacji miałaś robione to foto i czy coś się zmieniło, ale (wybacz za szczerość) Twoje piersi nie są ładne i równiutkie. Spójrz obiektywnie na to foto. A ceny....podałam mniej więcej i podawałam je prawie rok temu w związku z tym nie jestem teraz na bieżąco. .
Ja operację u S miałam też rok temu-i tyle wtedy za te cuda chirurgii plastycznej zapłaciłam. A te fotki to stan piersi 9 msc po operacji-i zapewniam, że żaden cud potem się nie zdarzył .

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez pinkpanther69 Pokaż wiadomość
Mya masz jakieś nowe fotki?
Zapraszam na wątek -powiększanie piersi cz 3- tam są moje obecne foteczki po reoperacji u innego chirurga którą miałam dwa tyg temu. I są to zdjęcia faktycznie prześlicznych piersi -w końcu się uśmiecham.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2010-02-02 o 17:00
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 00:56   #9
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: dr Sankowski ceny pow.piersi

Cytat:
Napisane przez sherry.b Pokaż wiadomość
Ja nie wiem na ile po operacji miałaś robione to foto i czy coś się zmieniło, ale (wybacz za szczerość) Twoje piersi nie są ładne i równiutkie. Spójrz obiektywnie na to foto. A ceny....podałam mniej więcej i podawałam je prawie rok temu w związku z tym nie jestem teraz na bieżąco. Sankowski pewnie ceny podniósł jak stał się znany po programach tv w których jego klinika wykonywała różne przemiany kobiet, poprawiając ich urodę - to normalne, zwiększony popyt, więc i cena wyższa.
Skąd wiem, że to dwaj szanowani plastycy....? Niech to akurat będzie moją słodką tajemnicą, ale wystarczy poszperać po opiniach tych lekarzy w internecie i będziesz miała wszystko na temat.
Mya napisała to w sposób ironiczny, aczkolwiek dr S i jego "prawe ręce" patrząc na kilkumiesięczne piersi MyaDivy (czyli takie jak ze zdjęcia) zgodnie twierdzili, że są fantastyczne (czyli ładne i równiutkie) i piękniejszych nikt nie byłby w stanie stworzyć . Całe szczęście Mya jest już po poprawce u innego lekarza i w końcu ma piękny biust, a nie jedynie twory piersiopodobne

Co do opinii na temat dr S - czy oby na pewno są takie dobre... ? Odsyłam na znanylekarz.pl

Edytowane przez listopadowa80
Czas edycji: 2009-12-30 o 01:00
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 09:43   #10
aldi090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 459
GG do aldi090
Dot.: dr Sankowski ceny pow.piersi

no sherry.b
czemu tutaj tak cichutko się zrobiło???
już nie masz nic do powiedzenia na temat dwóch najbardziej znanych i cenionych fachowców od cycuszków w naszym kraju????
__________________
Prawdziwe szczęście daje jedynie marzenie o przyszłym szczęściu...
na pewno Broma...
aldi090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 22:48   #11
feendi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Dot.: dr Sankowski ceny pow.piersi

hej ogolnie pod koniec lutego mam termin na podnoszenie i powiekszenie piersi w klinice u sankowskiego ale operacje ma robic dr. lembas ale chyba zrezygnuje i pojde do linea corporis do dr.łonia czemu nie bylas zadowolona z operacji u sankowskiego niestety nie moglam otworzyc zdiecia i gdzie pozniej poprawialas biust?? a i za operacje skasowali mnie na 18900 2x7500 plus wkladki 3900

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Ja operację u S miałam też rok temu-i tyle wtedy za te cuda hirurgii plastycznej zapłaciłam. A te fotki to stan piersi 9 msc po operacji-i zapewniam, że żaden cud potem się nie zdarzył .

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------



Zapraszam na wątek -powiększanie piersi cz 3- tam są moje obecne foteczki po reoperacji u innego hirurga którą miałam dwa tyg temu. I są to zdjęcia faktycznie prześlicznych piersi -w końcu się uśmiecham.
feendi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 23:17   #12
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: dr Sankowski ceny pow.piersi

Cytat:
Napisane przez feendi Pokaż wiadomość
hej ogolnie pod koniec lutego mam termin na podnoszenie i powiekszenie piersi w klinice u sankowskiego ale operacje ma robic dr. lembas ale chyba zrezygnuje i pojde do linea corporis do dr.łonia czemu nie bylas zadowolona z operacji u sankowskiego niestety nie moglam otworzyc zdiecia i gdzie pozniej poprawialas biust?? a i za operacje skasowali mnie na 18900 2x7500 plus wkladki 3900
Przecież zdjęcie MyaDivy jest kilka postów wyżej. Nawet nie trzeba go powiększać, aby zobaczyć te doskonałe dzieło najlepszych chirurgów wg. rankingu Wprost
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 17:14   #13
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: dr Sankowski ceny pow.piersi

Cytat:
Napisane przez feendi Pokaż wiadomość
hej ogolnie pod koniec lutego mam termin na podnoszenie i powiekszenie piersi w klinice u sankowskiego ale operacje ma robic dr. lembas ale chyba zrezygnuje i pojde do linea corporis do dr.łonia czemu nie bylas zadowolona z operacji u sankowskiego niestety nie moglam otworzyc zdiecia i gdzie pozniej poprawialas biust?? a i za operacje skasowali mnie na 18900 2x7500 plus wkladki 3900
A co to za wyliczenie 2x7500 plus wkładki . Ciekawe czy jakby jedna pierś była w lepszym stanie policzyliby taniej za jedną .
Ja bez podwieszania zapłaciłam 19000zł. Był podobno wykonany jakiś dodatkowy zabieg-ale jaki tego nikt nie wie. Nikt nie potrafił mi teraz wyjaśnić za co dopłaciłam 4000zł .
A wszystkie info na temat mojego zabiegu znajdziesz w wątku ''powiększanie piersi". Jest juz część 4. Znajdziesz tam też moje fotki.
Pozdrawiam.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 08:58   #14
sherry.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 193
Dot.: dr Sankowski ceny pow.piersi

Hej, nie zaglądałam tu, więc nie widziałam Waszych odpowiedzi. Nie chciałam nikogo urazić, jeśli to zrobiłam, to przepraszam.
sherry.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 12:15   #15
dori79
Przyczajenie
 
Avatar dori79
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 14
Dot.: dr Sankowski ceny pow.piersi

Myślę, że w tej historii każdy ma coś za uszami...
Nie wnikam po czyjej stronie błąd leży ... , ale z tego co wiem na ostateczny wygląd piersi składa się wiele rzeczy, również pielęgnacja pooperacyjna...właściwe traktowanie nowych cycuszków
Na szczęście Sankowski dużo, dużo więcej wykonał tych świetnych operacji. Ja go absolutnie polecam. Fotami nie będę zarzucać forum, ale jakby ktoś potrzebował to chętnie pokaże co zdziałał - cudeńka ))
dori79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.