Fryzjer w Katowicach - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-18, 09:26   #91
baranka
Raczkowanie
 
Avatar baranka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 54
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

no byłam byłam!ale nic nie zrobiłam babka mi powiedziała ze mam za ciemne włosy i nie wyjdzie taki kolor jak ch e a ona nie bierze odpowiedzialnosci jak mi wyjda zółte jak jajo;/(moze masz racje z tym fryzjerami w hipermarketach bo jak poszłam do innego to powiedzieli mi ze n ie wyjdzie taki kolor przy pierwszej koloryzacji ale przy nastepnej tak!a w geancie mi tego nie powiedzieli tylko ze sie nie da i tyle;/
baranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 09:32   #92
baranka
Raczkowanie
 
Avatar baranka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 54
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

słyszałam takze dobre opinie na temat fryzjera na piotrowicach tylko nie wiem dokładnie gdzie;/wiem ze jest niedawno otwarty czy moze ktos wie wiecej na ten temat???;>
baranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 09:42   #93
iwonatom
Raczkowanie
 
Avatar iwonatom
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 469
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

Baranka a jaki masz kolor wlosow Bo ja mam ciemny braz i juz od 5ciu lat robie sobie baleyage w blondzie i jakos wychodzi Poza tym rok temu zafarbowalam sobie spod wlosow calkowicie na czarno i po 3 miesiacach mi sie znudzilo i znowu chcialam wrocic do calego baleyagu i moja fryzjerka mi powiedziala ze wyjadzie mi blond ale nie taki jasniutki jak chce ale nastepnym razem bankowo mi juz wyjdzie. Kolor rzeczywiscie wyszedl mi jakis dziwny(co nie znaczy ze brzydki taki rudy z blondem ale jak poszlam 3 miesiace pozniej to juz mialam super jasniutki blondzik
iwonatom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 10:24   #94
baranka
Raczkowanie
 
Avatar baranka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 54
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

ja mam kolor palona kawa czyli bardzo ciemny brąz!widziałam wiele dziewczyn z ciemniejszymi włosami ode mnie które maja baleyage i nie wiem własnie dlaczego by na moich nie mogło go być;(musze jeszce pochodzic po kilku fryzjerach i moze akurat trafie na takiego co mu sie uda cos wykombinowac!bardzo bym chciała baleyage blond nawet nie taki jasniutki ale ciemniejszy przechodzacy w jasny braz!wiec musze poszukac!.......szukajcie a znajdziecie:P
baranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 10:31   #95
iwonatom
Raczkowanie
 
Avatar iwonatom
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 469
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

Bo to musiala byc jakas lipna fryzjerka Cos musi byc w tym prawdy co pisalam wczesniej hehe Baranka a do B&K sie nie wybierasz
iwonatom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 17:04   #96
baranka
Raczkowanie
 
Avatar baranka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 54
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

bylam sie dowiedziec u tego fryzjera na piotrowicach i babka powiedziała ze mi zrobi jasny baleyage ale dopiero w piatek wiec teraz trzeba sie modlic zeby wyszło tak w miare a jak nie do maszynka i na zero hahaha jak wroce w piatek to przekaze czy warto sie tam wybrac czy nie 3mać kciuki!
baranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 17:34   #97
iwonatom
Raczkowanie
 
Avatar iwonatom
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 469
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

Na pewno wszystko bedzie o.k Koniecznie napisz jaki Ci wyszedl i najlepiej zrob foty wloskow
iwonatom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-21, 18:14   #98
Słonecznik3
Rozeznanie
 
Avatar Słonecznik3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 690
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

no i jak ci wyszedl ten baleyage?? jestem bardzo ciekawa napisz jak najpredzej baranka
Słonecznik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 07:18   #99
baranka
Raczkowanie
 
Avatar baranka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 54
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

powiem Wam że baleyage wyszedł mi zajefajnie znaczy sie inni tak mówia bo ja jak narazie nie przyzwyczaiłam sie jeszcze do blond pasemek na mojej ciemnej glówce Ale mile sie zaskoczyłam ze taki zwykły salonik fryzjerski malutki i skromniutki a naprawde dokładnie to co chciałam to uzyskałam!chodziłam po wielu salonach i to całkiem "dobrych" i twierdzili ze nie mozna zrobic baleyagu na takich ciemnych włosach a jednak udało sie naprawde polecam tą fryzjerke aha i ceny są wyjątkowe niskie a efekty ... postaram sie zrobic fotke i ja tu umiescic to ocenicie same!pozdrawiam
baranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 11:39   #100
lorraine
Raczkowanie
 
Avatar lorraine
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 40
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

Chodzę do około 2 lat do salonu Wojtka Wajdy, konkretnie do Moniki i jestem w miarę zadowolona, ale nie zawsze. Cięcie raczej dobre, miła obsługa i porady zazwyczaj ok, ale kiedyś miałam zrobiony baleyage na mioch jasnych włoskach i nie było to to, cego oczekiwałam. Miał być średni blond, a przerobiono mnie prawie na brunetkę. Na szczęście po miesiącu prawie się zmyło. Czy macie jakieś doświadczenia z tym salonem? Czy może ktoś ma porównanie między WW a BiK? Zastanawiam się, czy tam właśnie się kiedyś nie wybrać... Byłabym wdzięczna za rady, który fryzjer w BiK jest dobry?
lorraine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 15:16   #101
Słonecznik3
Rozeznanie
 
Avatar Słonecznik3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 690
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

Ja w B&k bylam i moge polecic Rafala to on mnie scinal i bylam bardzo zadowolona ale nie wiem jak robi baleyage
Słonecznik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-23, 15:29   #102
Joovika
Raczkowanie
 
Avatar Joovika
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 55
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

Bylam w piatek u fryzjera, w zasadzie mialo byc tylko nalozenie farby na odrostach i prostowanie wlosow. Mam czarne wlosy, tzn farbuje na czarno i wszedzie mowiono mi ze pasemka i sciaganie farby nie wchodza w gre. A tutaj Pani Agnieszka z salonu na ul. Panewnickiej 110 podjela sie tego zadania. Mam piekne ciemno brazowe pasma, narazie trzy, za trzy tygodnie badz miesiac pojde zrobic ich wiecej. Dzieki temu nie bede musiala juz farbowac odrostow tylko same pasemka. Salon prowadzi p. Danuta Lupa, a ja bylam u p. Agnieszki. Za sciecie, nalozenie farby na odrosty, nalozenie pasemek i wyprostowanie wlosow zaplacilam tylko 75 zl Naprawde polecam
Joovika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 14:56   #103
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Wink Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

dziewczyny a slyszalyscie cos o salonie fryzjerskim '' regina''????? jak takprosze opinie please!
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 13:19   #104
kruszyna17
Raczkowanie
 
Avatar kruszyna17
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

Cytat:
Napisane przez Słonecznik3
Ja w B&k bylam i moge polecic Rafala to on mnie scinal i bylam bardzo zadowolona ale nie wiem jak robi baleyage
Mnie też ścinał pan Rafał. Polecam go
ale też nie wiem jak robi baleyage...
kruszyna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 12:42   #105
paryska
Raczkowanie
 
Avatar paryska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 111
fryzjer katowice i okolice

witam,
czy moglybyscie mi polecic jakiegos dobrego fryzjera z katowic, ewentualnie sosnowca czy myslowic, ktory zrobi mi dekoloryzacje dobrze i w miare niedrogo? mam wlosy farbowane na ciemny braz, chce je rozjasnic i zafarbować docelowo na różowo

z gory dzieki
paryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 12:27   #106
yasmine1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer katowice i okolice

ja w sosnowcu chodze do Gabriela na Modrzejowskiej do Edyty. Też rozjaśniałam włosy z brązu ale ciemnego a na dodatek były po szamponie koloryzującym palety a to podobno wredny specyfik i trudno po nim rozjaśniać.
Włosy wyszły ok ( to znaczy nie włosy wyszły tylko kolor wyszedł ) ja napewno tam jeszcze wrócę bo całkiem przyzwoita cena a przy odrobinie szczęścia można się załapać na darmowe tipsy bo Gabriel przeprowadza szkolenia i poszukuje "królików doświadczalnych" czyli modelek
__________________
yasmine1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 14:35   #107
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: fryzjer katowice i okolice

w Katowicach salon Alcina polecam Kasie
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 07:07   #108
kasQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 169
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

Cytat:
Napisane przez iwonatom
Kasq a gdzie jest ten salon Nie wiesz moze jak im baleyage wychodzi

sorry ze dopiero etraz ale zapomnialam o tym topicu - no wiec salon znajduje sie na placu andrzeja tj. za dworcem kolejowym w katowicach

a baleyage wg mnie jest super chodze tam od ponad roku i jeszcze nigdy nie bylam nie zadowolona dzisiaj tez sie tam wybieram wiec zdfam relacje ale napewno bede zadowolona ...marzy mi sie tera baleyage z 4 kolorow ktore chyba powinny wygladac interesujaco - powiem o tym mojej fryzjerce i zobaczymy co z tego wyjdzie
pozdrawiam
kasQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 07:17   #109
kasQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 169
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

Cytat:
Napisane przez lorraine
Chodzę do około 2 lat do salonu Wojtka Wajdy, konkretnie do Moniki i jestem w miarę zadowolona, ale nie zawsze. Cięcie raczej dobre, miła obsługa i porady zazwyczaj ok, ale kiedyś miałam zrobiony baleyage na mioch jasnych włoskach i nie było to to, cego oczekiwałam. Miał być średni blond, a przerobiono mnie prawie na brunetkę. Na szczęście po miesiącu prawie się zmyło. Czy macie jakieś doświadczenia z tym salonem? Czy może ktoś ma porównanie między WW a BiK? Zastanawiam się, czy tam właśnie się kiedyś nie wybrać... Byłabym wdzięczna za rady, który fryzjer w BiK jest dobry?
skoro jestes tylko " w miare zadowolona" to moze nie warto chodzic do tej fryzjerki jesli masz zamiar nadal tam chodzic to ja polecam pania Agnieszke mnie osobiscie przypadla do gustu i moim wlosom tez ale to jest indywidualna sprawa kazdej klientki, pisze tak i polecam ten salon bo farbuje wlosy od 6-7 lat i przez ten czas moje wlosy chyba przeszly juz wszystko i ja zreszta tez - od baleyagu ktory mialbyc blond a wyszedl mi okropny rudy do skrocenia wlosow o 20 cm a mialo byc tylko kilki cm ... trafilam na ten salon i jestem zadowolona
pozdrawiam
kasQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-26, 11:03   #110
corkarzeznika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 7
Thumbs up Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

Witam .

Skoro już mówimy o Berendowicz & Kublin - Katowice, to jako stała klientka mogę się coś wypowiedzieć . Chodzę tam już ponad dwa lata i dwa lata jestem z siebie zadowolona. Zawsze mam modną fryzurę: grzywka z czubka głowy, z przodu włosy do ramion zazwyczaj, z tyłu w zalezności od nastroju : albo cięte w "trójkąt", albo w odwrócone "U" (którsze na plecach niż z przodu), albo w płotek. Koloryzacja zawsze baleyage w kolorach blond: złoty + platynowy + średni blond. Czasem zmieniam odcienie w zależności od pory roku, na lato lubię mieć ciemniejsze, zimą jaśniejsze. Ostatnio miałam tak, że ciemniejsze wystawały mi tylko na ramionach pod jaśniejszymi. Zawsze mam tak wycieniowane włosy, że nawet jak mam długie, to się dobrze układają.

Uzywam pianki Loreal Prof. TechArt - Volume Lift na mokre włosy, potem suszę podnosząc je u nasady, a potem prostuję prostownicą dodając mleczka Iron Finish (nie zawsze z mleczkiem). Na koniec sprysukuję sprayem Hot Style jednocześnie susząc, a potem leciuteńko lakierem nr 3. Wogóle moje włosy nie są obciążone, fryzura jest lekka.

Jeśli chodzi o ceny, to na kartę stałego klienta jest najpierw 5 % zniżki, potem 10 %. Za baleyage różnie płaciłam, przygotujcie sobie 200 zł, na pewno Wam starczy (strzyżenie + baleyage). A może i nawet 20 zł więcej, bo warto wstąpić potem do jakiejś kawiarni poczuć się dobrze w nowej fryzurze .

Conajmniej raz powinnyście się tam wybrać, chociażby dlatego, żeby nadać fryzurze ton. Potem już nie będziecie chciały przestać chodzić do B&K . ... no i na kartę klienta jest zniżka w Bennetonie :P (w NY też).

W załączniku jest wypadkowa mojej fryzury:
- długość i ogólny kształt - lasia.jpg (ta z tym kołnierzem)
- grzywka jak: lasia1.jpg (tylko o 0,5 cm krótsza)
- kolor ciemny na dole jak u: lasia2.jpg
- zadowolenie jak u tego ślicznego pieszczocha

Mam nadzieję, że opisałam już wszystko
Pozdrawiam,
Paula

PS. Tego posta umieściłam w: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=105939&page=3
corkarzeznika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 21:22   #111
Violka33
Raczkowanie
 
Avatar Violka33
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 308
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

Chciałam zobaczyć Twoje fryzurki, a już ich nie ma? Może jeszcze się pokażesz, proszę...
Violka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 20:27   #112
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

czy ja tez moge zobaczyc zdjecia ??
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 07:53   #113
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Gdzie dobry fryzjer w Katowicach!

Ciekawa jestem, czy ktos skorzystal z uslug p. Wojciecha Wajdy??
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 09:20   #114
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

Również jestem ciekawa
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 07:50   #115
soniapop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3
Dot.: Re: Fryzjer w Katowicach

pani Grażynka nie ma salonu w Polsce aktualnie jest u siebie w Niemczech więc nie polecajcie jej bo nogi schodzicie po Gliwickim rynku.... pozdrawiam...
soniapop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 21:51   #116
sylwia_kropka
Przyczajenie
 
Avatar sylwia_kropka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 7
GG do sylwia_kropka
Dot.: Fryzjer w Katowicach

nie polecam jedynie bardzo przereklamowanego berendewicza w katowicach , centrum chyba 3 maja , ta glowna ulica kolo dworca.
Kompletny brak zrozumienia tam panuje poszlam z dlugimi wlsami poprpsilam o wycieniowanie i grzywke a wrocilam do domu z wlosami obcietymi jak bill z tokio hotel dawniej

plaklam chyba przez 3 miechy nareszcie odrosly ale juz wiecej tam nie pojde !

nie polecam

a dobrego fryzjera sama szukac bo jeszcze na takiego nie trafilam.
sylwia_kropka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 22:31   #117
agamazzi
Zadomowienie
 
Avatar agamazzi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 673
Dot.: Fryzjer w Katowicach

A ja polecam salon Trendy w Chorzowie na ul. Wolnosci
http://www.trendychorzow.pl/

Szczegolnie polecam Tomka Szbelke i Tomka Stycznia

Niestety trzeba sie zapisywac czasami kilka tygodni przed na wizyte bo sa na prawde dobrzy...
__________________
Come fai a dire che ami una persona, quando al mondo ci sono migliaia di persone che potresti amare di piu, se solo le incontrassi? Il fatto e che non le incontri.
agamazzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 18:45   #118
trishia
Raczkowanie
 
Avatar trishia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 395
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

Ja niedawno była w salonie L'Oreal na Strzelceckiej(prostopadła do Mikołowskiej) i z czystym sumieniem mogę polecić Panią Kingę, która zrobiła mi naprawdę śliczną fryzurkę Dodam jeszcze, że za mycie + strzyżenie zapłaciłam 39 zł
trishia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 10:37   #119
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

Corkorzeznika, a kto Cię obcina w BiK?
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 20:36   #120
Tevas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 8
Dobry fryzjer w Katowicach

Witam, właśnie jestem w trakcie poszukiwań dobrego fryzjera w Katowicach. I chodzi mi tu o fryzjera, który będzie potrafił doradzić co zrobić z włosami a nie tylko zapyta "czy na krótko"... Dodam tylko, żeby cena również była dość znośna.
Aha jestem facetem, więc proszę to mięć na uwadze.
Z góry dzięki za informacje.
Tevas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-13 10:13:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.