Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-25, 06:24   #391
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

nie mojej koleżance zniszczył włosy, tylko mnie.
no i wiadomo, że nie po 2-3 użyciach. wcześniej przez prawie 4 lata farbowałam Castingiem i miałam bardzo ładne włosy, a po pół roku farbowania Ferią mam siano na głowie.
(przy farbowaniu raz na miesiąc, już darowałam sobie odświeżanie koloru i farbowałam tylko ze względu na odrosty)
(a, no i ja nakładałam na średni blond, kolor wychodził zawsze idealny, dokładnie taki jak chciałam. a z tym, że widzę po koleżance, chodziło o to, że ona nakładała na jasny brąz i wyszło jej... no takie nie wiadomo co trochę. taki jasny brąz o rudym odcieniu. ale to pewnie dużo zależy od włosów)

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2011-01-25 o 06:29
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 09:08   #392
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

U mnie Safira na grzywce zrobiła się dość jasna... zależy pod jakim kątem świeci słońce. Raz jest taki wyblaknięty czerwony wpadający w ala rudy hahaha ale o wiele mi zjaśniały.. jeśli chodzi o długość moich włosów to mam tak za ramiona, ale średniej grubości Dlatego zastanawiam się,czy kupić 1 czy 2 opakowania tego preference. Safirę na razie chyba odstawię na bok i to nie dlatego , że kolor mi się nie podoba ,albo , że mi włosy niszczy tylko dlatego , że chce rozjaśnić sobie o 1-2 tony kolor jaki mam od połowy włosów hehe denerwuje mnie , że cały czas są takie ciemne.. chcę w końcu mieć czerwień o jakiej zawsze marzyłam haha Na górze też nie mam idealnego tego koloru , ale jest jaśniejszy niż ten na dole O.o.
Dlatego postawię na razie na ten preference Bardzo intensywna czerwień z tym rozjaśniaczem i zobaczymy co wyjdzie.. ale i tak będę dopiero farbowała za jakiś miesiąc , chyba , że mój aktualny kolor zrobi się taki straszy , że nie będę mogła na niego patrzeć haha
Jeśli chodzi o to niszczenie włosów to praktycznie wszystko zależy od włosów Moje już baaardzo dużo przeszły haha od platynowego blondu (prawie) po ciemniejszy,później czerwony brąz..,ciemny brąz,mahoń ,ciemna czerwień i teraz chcę dotrzeć do mocnej czerwieni I muszę powiedzieć , że jak na tak dużo farb , a używałam ich mnóstwo palette,joanna,safira,Sch warzkopf,Garnier to moje włosy są naprawdę w świetnym stanie Pomijając rozdwojone końcówki.. co jest niestety moją zmorą mimo , że chodzę regularnie do fryzjera i używam odżywek , ale wiadomo farba zawsze coś tam uszkodzi
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 14:04   #393
kinqulina
Przyczajenie
 
Avatar kinqulina
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Jastrzębie
Wiadomości: 20
GG do kinqulina
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Od czasu kiedy zaczęłam farbować włosy to widząc po odrostach włosy mam rozjaśnione mniej więcej o 2 tony, też chciałabym najpierw rozjaśnić sobie włosy jakąś farbą żeby po raz kolejny nie narzekać że intensywna czerwień wyszła mi ciemno wiśniowa moje znajome chcą abym zrobiła się na czarno, a dopiero na studiach zrobiła sobie czerwone włosy, tylko z moim naturalnym ciemnym brązem wyjście z czerni będzie ciężkie, a nie chciałabym rozjaśniać u fryzjera albo robić dekoloryzacji, gdyż wiem jak bardzo zniszczy mi to włosy .
A powiedzcie mi: czy żeby zrobić włosy henną trzeba się pozbywać farby z głowy i czy henna jest skuteczna?
A co do rozdwojonych końcówek to Atka92 cierpię na to samo
__________________
::You don't deserve a point of view, If the only thing you see, is you::

::Jeżeli zastanawiasz się nad kolorem włosów wybieraj czerwony lub rudy, bo te kolory to osobowość::

Edytowane przez kinqulina
Czas edycji: 2011-01-25 o 14:05
kinqulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 12:33   #394
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Mi osobiście czarny kolor się podoba zwłaszcza taki z niebieskim połyskiem ^^ Niestety ja w czarnym wyglądałabym jak trup,wampir,nie wiem co jeszcze haha nie wydaje mi się , aby w takim ciemnym mi było dobrze Szczerze , to jeśli chce ktoś się przefarbować na czarny kolor musi to porządnie przemyśleć , bo po farbowaniu klamka zapadnie i do kitu :/ Dekoloryzacja , bo innego rozwiązania nie ma :/ A wtedy to nie chce mówić jakie ma się włosy , bo chyba każdy wie
Jak na razie stawiam na czerwony ^^ pewnie mi się znudzi za jakiś czas,no ale zobaczymy hehe Rudy też mi się podoba , ale nie taka marchewka tylko taki jakby miedziany , lub taki miodowy
Na razie muszę uzyskać swoją czerwień hehe Dzisiaj wezmę drugi odświeżacz koloru i potem farbowanie za jakiś miesiąc bez rozjaśniacza chyba się nie obejdzie.. one na końcach są tak ciemne.. , że już ledwo mi tą 'czerwień' widać i zaczyna wpadać w taki brąz , bo się farba spłukała trochę :/
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 13:19   #395
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

uwielbiam czarne włosy. sama miałam bardzo długo. farbować zaczęłam od różnych brązów (kasztan, mahoń, jasny brąz, orzechowy brąz, mnóstwo tego było), ale później zachciało mi się czarnych włosów. i mimo że je uwielbiałam, to wiadomo, że mi się znudziły.
w dodatku zachciało mi się rudego.
więc w ciągu niecałej doby 2 razy je rozjaśniałam i od razu położyłam rudą farbę.
w zasadzie... nie wyglądały moje włosy tragicznie. końcówki były do obcięcia, ale reszta włosów była w dobrym stanie.
ale i tak na razie nie planuję powrotu do czerni.

co do Safiry - też mi się zmywa i mam rudawe przebłyski. tylko nie wiem, czy ona w taki sposób się zmywa, czy zaczyna mi mój rudy kolor prześwitywać. ;p chyba położę sobie ten odświeżacz koloru w najbliższym czasie.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 19:40   #396
jezozwierz_9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hej! Nie chcę zakładać nowego wątku, bo ten wydaje mi się dość podobny.
Planuję przefarbować włosy na czerwono, ale tak naprawdę czerwono (coś w kolorze pomidora ). W miarę możliwości chciała bym to zrobić w domu, jak najmniejszym kosztem. Dodam że teraz mam czarne włosy (farbowane). Może któraś z was się na tym zna, bo ja kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać, czym to zrobić i jakiej farby użyć.
jezozwierz_9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 19:49   #397
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez jezozwierz_9 Pokaż wiadomość
Hej! Nie chcę zakładać nowego wątku, bo ten wydaje mi się dość podobny.
Planuję przefarbować włosy na czerwono, ale tak naprawdę czerwono (coś w kolorze pomidora ). W miarę możliwości chciała bym to zrobić w domu, jak najmniejszym kosztem. Dodam że teraz mam czarne włosy (farbowane). Może któraś z was się na tym zna, bo ja kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać, czym to zrobić i jakiej farby użyć.
Na czarnych włosach nie wyjdzie Ci czerwień. Potrzebne jest wcześniejsze rozjaśnianie albo dekoloryzacja.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 20:28   #398
jezozwierz_9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

hmm... Trochę szkoda mi niszczyć włosy, ale zaryzykuję Czy mogła bym to zrobić w domu, czy konieczna jest wizyta u fryzjera?
Jeśli w domu, to czym. A jeśli u fryzjera to mniej-więcej ile kosztuje.
jezozwierz_9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 20:41   #399
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez jezozwierz_9 Pokaż wiadomość
hmm... Trochę szkoda mi niszczyć włosy, ale zaryzykuję Czy mogła bym to zrobić w domu, czy konieczna jest wizyta u fryzjera?
Jeśli w domu, to czym. A jeśli u fryzjera to mniej-więcej ile kosztuje.
Wszystko można zrobić w domu, ale jak nie masz wprawy to możesz sobie zaszkodzić... Sama nie dekoloryzowałam włosów nigdy, a rozjaśniacza użyłam raz (i więcej nie chcę), także żadnych konkretnych produktów nie polecę.
Można też wykonać zarówno dekoloryzację jak i rozjaśnianie (oczywiście albo dekoloryzujemy albo rozjaśniamy) w salonie fryzjerskim. Ceny są różne. Zależą od salonu i kosmetyków na jakich fryzjerki pracują. Najlepiej chyba będzie w Twoim przypadku pójść do dobrego fryzjera ("znany" i "profesjonalny" niekoniecznie jest równoznaczne z "dobry"!) i u niego dokonać zabiegu.
Ceny mogą być wysokie, ale jak dobry fryzjer to warto zapłacić trochę więcej i mieć dobry efekt. No i gdyby coś poszło nie tak to można od razu kazać fryzjerce poprawić, co zepsuła (oczywiście w cenie jednego zabiegu).
Wcześniej radzę też poczytać na Wizażu wątki o rozjaśnianiu i dekoloryzowaniu włosów.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 06:41   #400
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

ja rozjaśniałam sama w domu (z czerni)
najpierw kupiłam rozjaśniacz ze sklepu fryzjerskiego + wodę utlenioną 9%.
jeśli mam być szczera, żałuję. może nie wydałam dużo (chyba z 25zł), ale też niewiele mi to rozjaśniło włosy. o ile na czubku uzyskałam blond, to, idąc w stronę końcówek, włosy były coraz ciemniejsze, a końcówki były ciemnobrązowe o mahoniowym odcieniu. ;p
później kupiłam w Rossmanie rozjaśniacz Delii

i hmmm... konsystencja straszna! nakładało się jak cement.
co prawda rozjaśniła mi idealnie (tzn. nie do jasnego blondu, ale do jaśniutkiego rudego, co mnie zdecydowanie wystarczyło).
w zasadzie ciężko mi stwierdzić, czy to Delia mi zniszczyła włosy (nie jakoś strasznie co prawda, ale końcówki obcięłam, inna sprawa, że przed rozjaśnianiem i tak z pół roku nie podcinałam włosów. ), czy sam fakt, że pod rząd 2 razy rozjaśniałam i zaraz po 2gim rozjaśnianiu położyłam farbę.

prawdopodobnie najlepiej byłoby iść do fryzjera, ale pewnie, gdybym chciała znów rozjaśniać, znów bym zrobiła to sama. ;p

(aha, Delia to jakieś 6zł/opak., ale teraz kupiłabym rozjaśniacz z Joanny... podobno całkiem dobry)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg delia-blond-extreme-rozjasniacz-delia-cosmetics_12622_3.jpg (17,0 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2011-01-27 o 06:43
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 10:17   #401
jezozwierz_9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Dziękuje za radę Wypróbuję ten rozjaśniacz z Joanny, bo u mnie nie ma Rossmana.
Trochę się boję, ale i tak mam pół głowy łysej, więc gorzej już chyba być nie może
jezozwierz_9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 14:56   #402
ciezarna_zakonnica
Raczkowanie
 
Avatar ciezarna_zakonnica
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 304
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
przez ostatnie pół roku miałam rude włosy (wcześniej jakieś 2 lata czarne), ale znudziły mi się, poza tym ostatnio trochę zmian w moim życiu, a ja już tak mam, że za zmianami w życiu idzie zmiana fryzury. jako że ścinać już prawie nie ma co (haha, 2010 rok za dużo w moim życiu zmienił i za często łapałam za nożyczki. ;p), więc zdecydowałam się na czerwoną farbę.

kupiłam szamponetkę (na wszelki wypadek) Joanny - porzeczkową czerwień.
i jestem absolutnie zakochana w tym kolorze!!
tylko teraz takie pytanie - czy istnieje trwała farba do włosów, która da mi taki sam kolor?
jeśli chodzi o odrosty i to, że kolor może nie wyjść, bo mam za ciemne włosy, t jak widać, nie ma problemu. farbowałam się na rudo, nigdy nie musiałam odrostów rozjaśniać, a wiadomo, że czerwień ciemniejsza.
Taki sam kolor jest farby Joanny, tez sie multi kolor nazywa, z tym,ze to farba, kolor trwaly
ciezarna_zakonnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 22:49   #403
kinqulina
Przyczajenie
 
Avatar kinqulina
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Jastrzębie
Wiadomości: 20
GG do kinqulina
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

A czy ten rozjaśniacz nakłada się tak jak farbę na włosy?
I czy to naprawdę tak niszczy włosy mocno jak dekolorka tzn wiem że dekoloryzacja na pewno bardziej, ale kurczę... strasznie chcę tą czerwień, a przy kolorze ciemnego brązu wychodzi machoń/ciemna wiśnia niestety.
No i te moje cienkie włosy chyba by wypadły wszystkie a drugą stroną są znajome które uczepiły się tej czerni, którą owszem chciałabym, ale wiem, że tylko chwilowo. Tylko późniejsze wyjście z czerni mnie przeraża.
Aha jeszcze takie pytanie małe.. mianowicie jeśli już rozjaśnię włosy i od razu nałożę farbę to wtedy już chyba serio wypadną wszystkie no nie?
__________________
::You don't deserve a point of view, If the only thing you see, is you::

::Jeżeli zastanawiasz się nad kolorem włosów wybieraj czerwony lub rudy, bo te kolory to osobowość::
kinqulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 06:24   #404
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

ciezarna_zakonnica, jeśli faktycznie jest, to będę szukać do upadłego. ;p

kinqulina, wszystko jest opisane bardzo dokładnie w instrukcji. ale generalnie - tak. tylko trzeba go nakładać bardzo równomiernie, najlepiej pasmo po paśmie, żeby nie pominąć żadnego fragmentu włosów, bo nie wyrówna się "samo", jak z farbą.
czy ja wiem... możesz zawsze trzymać krócej niż masz napisane na opakowaniu. jeśli faktycznie masz cienkie włosy. poza tym nie chcesz chyba bardzo rozjaśniać? do blondu? ;p
w zasadzie nie ma nawet innej możliwości, bo po rozjaśnianiu zwykle jest tęcza na głowie. i chyba zawsze nakłada się od razu farbę. jeśli chcesz, możesz poczekać trochę (ale tylko, jeśli będziesz w tym czasie siedzieć w domu, bo myślę, że po samym rozjaśnianiu nie chciałabyś z niego wychodzić )
(ach, no i nie wiem, co bardziej niszczy - dekoloryzacja czy rozjaśnianie. nigdy nie dekoloryzowałam włosów)

aaa, no i jak będziecie kupować rozjaśniacz z Joanny, zwróćcie uwagę na to, o ile tonów rozjaśnia. ja wtedy kupiłam Delię, bo nie było rozjaśniacza z Joanny, który rozjaśnia o 6 tonów (czy coś koło tego, już nie pamiętam), były tylko słabsze.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2011-01-28 o 06:25
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 10:14   #405
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Jeśli chodzi o mnie to też nie jestem zwolenniczką dekoloryzowania lub rozjaśniania włosów , ale chyba nie będę miała wyboru hehe co prawda z każdym mysiem włosów stają się coraz jaśniejsze.. ale niestety dolna część pozostaje wciąż ciemna :/... wiec będę musiała się na coś zdecydować. Prędzej rozjaśnie je o 2 tony , bo nie zależy mi na powrocie do blondu
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 13:09   #406
kinqulina
Przyczajenie
 
Avatar kinqulina
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Jastrzębie
Wiadomości: 20
GG do kinqulina
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

martaakow dzięki piękne za wyjaśnienie )
Nie nie chcę rozjaśniać do blondu ;p, myślę, że wystarczyłby jasny brąz żeby farba ładnie mi chwyciła włosy, czy istnieją takie słabe rozjaśniacze i z jakich są firm jeśli można wiedzieć?
A czy nie ma przeciw wskazań nałożenia rozjaśniacza na wiśniowe włosy? Bo boję się że wyjdzie coś czego będę się bała
Jak na razie moje cienkie włosy dobrze znoszą farbowanie, nie robi się z nich siano, tylko mam rozdwojone końcówki, ale dawno ich nie ścinałam więc może dlatego. Zawsze bałam się rozjaśniaczy i dekoloryzacji bo jest to moim zdaniem zabicie włosów, ale teraz jak czytam wasze wypowiedzi i widzę, że włosy nie zniszczyły wam się tak bardzo jak mi się kiedyś wydawało to może kiedyś odważę się na jakiś słaby rozjaśniacz [COLOR="Silver"]
__________________
::You don't deserve a point of view, If the only thing you see, is you::

::Jeżeli zastanawiasz się nad kolorem włosów wybieraj czerwony lub rudy, bo te kolory to osobowość::

Edytowane przez kinqulina
Czas edycji: 2011-01-28 o 13:25
kinqulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 13:57   #407
ciezarna_zakonnica
Raczkowanie
 
Avatar ciezarna_zakonnica
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 304
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Znaczy z tą joanna to mi sie tak wydaje,ale cos mi sie obiło o oczy. Wiem,że jest soczysta malina,czy coś tam, ale to róż jest, jezu <3
A przy najblizszej wizycie gdziekolwiek, gdzie sa te farby,to zobacze jakie sa kolory i Ci napisze jaki jest najbardziej "czerwonawy" z tych wszystkich bo wydaje mi sie,ze porzeczka z farb tez jest, jestem tego PRAWIE pewna,ale wiadomo-łap nie dam uciąć :P
ciezarna_zakonnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 22:21   #408
potencjalnie
Raczkowanie
 
Avatar potencjalnie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 42
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Marze o czerwonym kolorku od 3 lat, niestety mam czarne włosy i boje sie rozjaśniania, maluje je balsamem z henna i mam tylko czerwony połysk Da rade pomalować włosy henna (może w proszku) na czerwień?
potencjalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 11:06   #409
kinqulina
Przyczajenie
 
Avatar kinqulina
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Jastrzębie
Wiadomości: 20
GG do kinqulina
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Wiesz co nie jestem żadną specjalistką, ale myślę że musiałabyś albo złożyć wizytę fryzjerce albo rozjaśniać, bo wiem po swoich włosach, a są koloru ciemnego brązu, że jak na razie jedyne co mi na nich wychodzi to wiśniowy kolor, a chciałabym czerwień więc że z czarnymi włosami będziesz miała to samo co ja, a raczej jeszcze słabszy efekt
Ale zawsze mogę się mylić
__________________
::You don't deserve a point of view, If the only thing you see, is you::

::Jeżeli zastanawiasz się nad kolorem włosów wybieraj czerwony lub rudy, bo te kolory to osobowość::
kinqulina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-29, 12:36   #410
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

KINQULINA -> jestem tego samego zdania co ty I zdaje mi się , że nasz kolor na głowie jest identyczny hehe też mam cały czas wiśnie co mnie nie zadawala.. jak ktoś znajdzie naprawdę hardcorową czerwień to będę wdzięczna hehe ja szukam ,szukam i znaleźć nie mogę :| Ale jestem już prawie zdecydowana , żeby je lekko rozjaśnić rozjaśniaczem zobaczymy co wyjdzie.
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 16:16   #411
potencjalnie
Raczkowanie
 
Avatar potencjalnie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 42
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Atka92 Pokaż wiadomość
KINQULINA -> jestem tego samego zdania co ty I zdaje mi się , że nasz kolor na głowie jest identyczny hehe też mam cały czas wiśnie co mnie nie zadawala.. jak ktoś znajdzie naprawdę hardcorową czerwień to będę wdzięczna hehe ja szukam ,szukam i znaleźć nie mogę :| Ale jestem już prawie zdecydowana , żeby je lekko rozjaśnić rozjaśniaczem zobaczymy co wyjdzie.
a może toner?

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

jak narazie wiśnia zadawalałaby mnie ale jednak drże na myśl o rozjaśnianiu włosów. Moja fryzjerka powiedziała, ze musze rozjaśnić do kurczaka i stwierdziła, iż mi tego nie zrobi bo nie zniszczy mi takich pięknych włosów taaa. Czyli czekamy na jakieś nowości w dziedzinie rozjaśniania włosów ;(
potencjalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 19:50   #412
kinqulina
Przyczajenie
 
Avatar kinqulina
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Jastrzębie
Wiadomości: 20
GG do kinqulina
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Atka92 fajnie, że się zgadzamy haha xD
a co do tonerów też kiedyś nad nimi myślałam, ale nie znam się na nich mało o nich czytałam więc może dlatego nie jestem im przychylna heh..
tylko nie wiem czy toner zrobi intensywną czerwień na ciemnych włosach
podobają mi się też turkusowe włosy ale to tak na marginesie XD one z góry odpadają chyba że na jakiś konwent fantasy haha
__________________
::You don't deserve a point of view, If the only thing you see, is you::

::Jeżeli zastanawiasz się nad kolorem włosów wybieraj czerwony lub rudy, bo te kolory to osobowość::
kinqulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 20:34   #413
potencjalnie
Raczkowanie
 
Avatar potencjalnie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 42
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez kinqulina Pokaż wiadomość
Atka92 fajnie, że się zgadzamy haha xD
a co do tonerów też kiedyś nad nimi myślałam, ale nie znam się na nich mało o nich czytałam więc może dlatego nie jestem im przychylna heh..
tylko nie wiem czy toner zrobi intensywną czerwień na ciemnych włosach
podobają mi się też turkusowe włosy ale to tak na marginesie XD one z góry odpadają chyba że na jakiś konwent fantasy haha
koleżanka robiła, najpierw rozjaśniała włosy a potem toner i trzymała dłużej niż poleca producent, trzyma się jak normalna farba (podobno)
potencjalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 20:49   #414
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

po kolei:

Atka92 -> rozjaśniacz taki o 2 tony może Ci w ogóle prawie nie rozjaśnić włosów. (jeśli ma tak na opakowaniu napisane). ja bym użyła 3-4tonowy.

kinqulina -> nie sądzę, żeby były przeciwwskazania. podejrzewam, że wyjdzie Ci coś rudawego. poza tym i tak nakładasz farbę (na pewno czubek będziesz miała jaśniutki, końcówki trochę ciemniejsze, więc kup koniecznie farbę, a nie szampony koloryzujące/szamponetki, bo mogą Ci tego nie wyrównać). rozjaśniacze są bardzo różne, 1-2 tony, 3-5 tonów, 6-7 tonów. ja rozjaśniałam 6tką, bo taki był najsilniejszy, jaki znalazłam w Rossmannie (a byłam mocno zdesperowana. ;p). a co do firm... nie znam się. podobno właśnie z Joanny są niezłe (i tanie), chyba są 2: słabszy i mocniejszy. no i trzeci do pasemek, jest najsilniejszy, ale wiadomo - mało go. :P

ciezarna_zakonnica -> no bo ja właśnie szukałam na stronie (wydaje się być aktualizowana o nowe kolory) i nie znalazłam. jest malina i jeszcze coś, ale nie ma porzeczki. i gdzieś (może nawet w tym wątku) dziewczyna pisała, że NIE ma takiego koloru, bo Joanna ma różne odcienie farb i szamponetek.

potencjalnie -> jedna zasada do każdego rodzaju farbowania włosów. z jasnych zrobisz ciemne, ale na odwrót bez rozjaśniania nie da rady. nieważne, czym to robisz: farbą, szamponetką, henną, tonerem. ciemne zawsze trzeba rozjaśnić, żeby uzyskać taki kolor, jaki się chce, a nie sam połysk.



i też myślę ciągle o tonerze, ale nie wiem, jak miałabym się do tego zabrać. musiałabym poczytać. no i tonery szybko się chyba bardzo zmywają...
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 21:04   #415
potencjalnie
Raczkowanie
 
Avatar potencjalnie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 42
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Tonery generalnie zmywają sie po 5 myciach (nie wiem jak moja znajoma to zrobiła że toner trzyma się jak farba) Nawet już po 1 myciu blednie, mnie też kusi
potencjalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 22:11   #416
kinqulina
Przyczajenie
 
Avatar kinqulina
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Jastrzębie
Wiadomości: 20
GG do kinqulina
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

no przyznam, że kiedyś poważnie się zastanawiałam nad tonerem, ale zauważyłam, że i tak konieczny jest powrót do tematu rozjaśniania, a szkoda bo chciałabym tego uniknąć, ale skoro już nie ma wyjścia... ale dzięki, że mi powiedziałaś
__________________
::You don't deserve a point of view, If the only thing you see, is you::

::Jeżeli zastanawiasz się nad kolorem włosów wybieraj czerwony lub rudy, bo te kolory to osobowość::
kinqulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 23:03   #417
potencjalnie
Raczkowanie
 
Avatar potencjalnie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 42
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez kinqulina Pokaż wiadomość
no przyznam, że kiedyś poważnie się zastanawiałam nad tonerem, ale zauważyłam, że i tak konieczny jest powrót do tematu rozjaśniania, a szkoda bo chciałabym tego uniknąć, ale skoro już nie ma wyjścia... ale dzięki, że mi powiedziałaś
tonery maja taki plus, że możesz malować od czerwieni po zielenie ;p
potencjalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 14:53   #418
milla00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witam ognisto-włose Marzy mi się czerwony, na razie mam rude, ale chciałabym mieć coś między rudym, a czerwonym.

Znalazłam na youtubie dwa tutoriale jak ufarbować włosy na świetny czerwony, polecam

http://www.youtube.com/watch?v=bLUOlMQwDbY&feature=fvsr

http://www.youtube.com/watch?v=fOW51iwYopw&feature=mcv

Dziewczyna ma świetne włosy - kolor prze-boski i włosy wcale nie wyglądają na zniszczone.
milla00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 19:18   #419
kinqulina
Przyczajenie
 
Avatar kinqulina
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Jastrzębie
Wiadomości: 20
GG do kinqulina
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

millaOO rzeczywiście ma niesamowite te włosy, szkoda tylko, na naszym rynku jest tak mało dostępnych kosmetyków do farbowania włosów, wszystko trzeba zamawiać w internecie, lub też zdać się na fryzjerkę, która - przyznajmy to szczerze nie zawsze trafia w nasze oczekiwania-
Ta dziewczyna nawet z odrostami ładnie wygląda xD a wszystko dlatego, że ma taki cudny kolorek. W ogóle naturalne włosy ma bardzo ciemne takie jak moje więc poprawił mi się humor na myśl, że jednak nie jestem skazana na ciemną wiśnię

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

millaOO rzeczywiście ma niesamowite te włosy, szkoda tylko, na naszym rynku jest tak mało dostępnych kosmetyków do farbowania włosów, wszystko trzeba zamawiać w internecie, lub też zdać się na fryzjerkę, która - przyznajmy to szczerze nie zawsze trafia w nasze oczekiwania-
Ta dziewczyna nawet z odrostami ładnie wygląda xD a wszystko dlatego, że ma taki cudny kolorek. W ogóle naturalne włosy ma bardzo ciemne takie jak moje więc poprawił mi się humor na myśl, że jednak nie jestem skazana na ciemną wiśnię

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

millaOO rzeczywiście ma niesamowite te włosy, szkoda tylko, na naszym rynku jest tak mało dostępnych kosmetyków do farbowania włosów, wszystko trzeba zamawiać w internecie, lub też zdać się na fryzjerkę, która - przyznajmy to szczerze nie zawsze trafia w nasze oczekiwania-
Ta dziewczyna nawet z odrostami ładnie wygląda xD a wszystko dlatego, że ma taki cudny kolorek. W ogóle naturalne włosy ma bardzo ciemne takie jak moje więc poprawił mi się humor na myśl, że jednak nie jestem skazana na ciemną wiśnię , co prawda rozjaśnia włosy, ale i tak ślicznie wygląda
__________________
::You don't deserve a point of view, If the only thing you see, is you::

::Jeżeli zastanawiasz się nad kolorem włosów wybieraj czerwony lub rudy, bo te kolory to osobowość::
kinqulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 14:21   #420
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hej wszystkim !!
Ta dziewczyna z tego filmiku ma.. zaje***ste te włosy !!!!!!!!!!!!!!!! Świetnie w nich wygląda , właśnie taki kolor chce osiągnąć ^^ !!
Postanowiłam , że nie kupie tej farby Loreal Feria Preference.. Po 1. u mnie w marketach nie ma tej intensywnej czerwieni , po 2.. kosztuje 32 zł O.o., więc nie będę cudowała tylko kupię rozjaśniacz , położe go sobię a potem walnę red !!! Trudno kto nie ryzykuje ten nie traci , ja już jestem zdecydowana i nie ma bata , czerwień musi być :P co prawda zafarbuje za niecały miesiąc , bo w niedziele położyłam sobie odświeżacz koloru i nie widać tak bardzo moich odrostów
Wracajac jeszcze do tego filmiku to jesli chodzi o odrosty to mój naturalny kolor jest jaśniejszy
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.