Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2016-01-21, 20:19   #3871
ahali123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 161
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

hej dziewczyny
jestem ¶wie¿o po encanto i efekt jak by mizerny
kupilam zestaw po 100ml od sprzedawcy polecanego tutaj, prostownica nagrzewa siê do 230, wiêc co jest nie tak?

proszê porad¼cie

za³±czam fotkê po pierwszym myciu po 1 dniu po zabiegu
niestety nie mam fotki z przed, ale moje w³osy wygl±da³y jak lwia grzywa/siano...efekt na w¶ciek³ego Wodeckiego, wiêc teraz niby lepiej wygl±daj±, ale nie jest to efekt taki jak Wy prezentujecie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20160121_205509(1).jpg (498,9 KB, 56 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20160121_205206(1).jpg (622,3 KB, 47 za³adowañ)

Edytowane przez ahali123
Czas edycji: 2016-01-21 o 20:21
ahali123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-21, 21:43   #3872
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ahali123 - proste w³osy po zabiegu to jest efekt uboczny. Preparat jest po to, aby je od¿ywiæ. Je¶li mówisz, ¿e jest lepiej - pewnie trochê na nie zadzia³a³, jednak na ka¿dych w³osach efekt jest inny. Tak jest ze wszystkim. Ewentualnie mo¿na wzi±æ pod uwagê nieprawid³owy sposób wykonania zabiegu, jaki¶ ma³y b³±d.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-21, 22:44   #3873
SylwCia9114
Raczkowanie
 
Avatar SylwCia9114
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez ahali123 Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny
jestem ¶wie¿o po encanto i efekt jak by mizerny
kupilam zestaw po 100ml od sprzedawcy polecanego tutaj, prostownica nagrzewa siê do 230, wiêc co jest nie tak?

proszê porad¼cie

za³±czam fotkê po pierwszym myciu po 1 dniu po zabiegu
niestety nie mam fotki z przed, ale moje w³osy wygl±da³y jak lwia grzywa/siano...efekt na w¶ciek³ego Wodeckiego, wiêc teraz niby lepiej wygl±daj±, ale nie jest to efekt taki jak Wy prezentujecie

Jak wy¿ej, wyprostowane w³osy przy keratynowym to g³ównie efekt uboczny. Efekt to kwestia indywidualna. W g³ównej mierze liczy siê ró¿nica pomiêdzy stanem przed a stanem po. Je¿eli jest lepiej to znaczy, ¿e keratyna zadzia³a³a - ale s³abiej, zdarza siê . Mi w³osy lepiej wysz³y za drugim razem. Po 5 miesi±cach powtórzy³am sobie zabieg i dopiero teraz s± wyg³adzone, wcze¶niej po myciu nie by³ taki drut jak teraz mam . Spróbuj za miesi±c powtórzyæ zabieg
__________________
17.11.2015 - 340cc UHP Allergan Soft Touch
SylwCia9114 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-21, 22:55   #3874
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez madzia1_s Poka¿ wiadomo¶æ
Mozesz napisac ile ml wzielas i w jakiej cenie?
wziê³am 150ml keratyny, 100ml od¿ywki, 50ml szamponu i wyceni³ mi 122z³ +koszty wysy³ki. Cena wed³ug mnie bardzo dobra, bo za now± zap³aci³am 140z³ w tych samych ilo¶ciach, a bez szamponu.
A normalnie zestaw keratyna+szampon+od¿ywka po 50ml kosztuje 60z³, wiêc x3=180z³.

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Poka¿ wiadomo¶æ
Oczywi¶cie napiszê po badaniu co i jak. sama jestem ciekawa, czyta³am tylko o tym w internecie a jak dowiedzia³am siê ¿e u mnie niedaleko mnie robi± to siê zapisa³am.
Odezwê siê w przysz³ym tygodniu
Daj znaæ czekamy.

Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ nie by³y¶my zadowolone z tej nowej wersji z kole¿ankami, ten efekt w³a¶nie tak jak piszesz - krótkotrwa³y a koszty pomiêdzy t± wersj± a t± mocn± star± podobne. Te¿ kupowa³am tam gdzie ty kiedy¶, teraz na beautysin kupuje, ciekawe czy te¿ mo¿na zrobiæ tak jak u Ciebie - takie mieszane zamówienie (jutro przedzwonie i zapytam). Zauwa¿y³am ¿e najmniej schodzi mi szamponu, nastêpnie keratyny a odzywki strasznie du¿o jak robiê zabiegi kole¿ankom.

Obecnie przymierzam siê do kupna nowej prostownicy, mo¿e wiecie gdzie s± jakie¶ fajne promocje na Remingtony ? W sumie to i suszarkê bym te¿ kupi³a.
Do BeautySin te¿ pisa³am, ale dro¿ej mi wycenili wiêc kupi³am u alicja_style

Cytat:
Napisane przez martuunia Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny, przysz³am do Was po poradê

aktualnie mam do¶æ zniszczone w³osy, s± d³ugie - do talii, pl±cz± siê, du¿o rozwdojonych koñcówek, no nie wygl±da to ³adnie Mam te¿ problem z ich wypadaniem - wina antybiotyku.
Do tej pory 2 razy prostowa³am w³osy, jakie¶ 2-3 lata temu - efekt by³ ¶wietny przez d³uugi czas. Ostatni raz - kwietniu w zesz³ym roku, no i w³a¶nie efekt trzyma³ siê kilka dni je¶li chodzi o wyprostowanie. W obu tych przypadkach u¿ywa³am Encanto. Kiedy¶ ju¿ tutaj siê radzi³am co mo¿e byæ powodem, ¿e efekt by³ a¿ tak krótkotrwa³y (uczucie od¿ywienia, pogrubienia i inne 'uboczne' efekty utrzyma³y siê d³u¿ej ).
Teraz zastanawiam siê czy kiedy moje w³osy s± w tak kiepskim stanie robiæ zabieg i ewentualnie jakiego preparatu u¿yæ. Skoro po Encanto efekt prostych w³osów zbyt d³ugo siê nie utrzyma³ to nie wiem czy jest sens katowaæ siê oparami czy wybraæ inny specyfik? Po zabiegu oczywi¶cie chcia³abym wybraæ do fryzjera na ¶ciêcie, raczej 'na prosto'.
Bêdê wdziêczna za ka¿d± sugestiê, bo jak widzicie keratyny u¿ywam raz na jaki¶ czas i nie jestem na bie¿±co z nowo¶ciami
Kurcze, nie pamiêtam kiedy wesz³a nowa wersja keratyny, ale mo¿e prostowa³a¶ w³a¶nie t± now±? Ona niestety daje bardziej krótkotrwa³y efekt.
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-22, 00:18   #3875
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka¿ wiadomo¶æ
Fajnie, ¿e wrzucacie na nowo opinie

Dziewczyny, tak sobie my¶lê, ¿e mo¿e w pierwszym po¶cie powstawiam odno¶niki do Waszych mini-recenzji.
Macie co¶ przeciwko? Nie mam innego pomys³u, aby to jako¶ ogarn±æ. Przyk³adowo:
Encanto stara formu³a- tutaj nicki dziewczyn z w±tku z linkami do konkretnych postów.

Niestety, na przegrzebanie w±tków przez jedn± osobê jest zbyt pracoch³onne. Bêdê wrzucaæ te nowsze opinie, chyba, ¿e kto¶ by podsy³a³ linki do swoich starszych postów
Je¶li chcesz, mogê pomóc ogarniaæ w±tek albo nawet sama siê tym zaj±æ. Przejrzê go, wypiszê w punktach najwa¿niejsze rzeczy, odno¶niki do poszczególnych, wa¿nych rzeczy. Tylko bêdê potrzebowa³a trochê czasu, 130 stron w±tku to nie jest ma³o.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-22, 06:11   #3876
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uæ
Wiadomo¶ci: 1 912
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Poka¿ wiadomo¶æ

Kurcze, nie pamiêtam kiedy wesz³a nowa wersja keratyny, ale mo¿e prostowa³a¶ w³a¶nie t± now±? Ona niestety daje bardziej krótkotrwa³y efekt.
poleci³aby¶ jaki¶ inny specyfik?
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-22, 11:18   #3877
SylwCia9114
Raczkowanie
 
Avatar SylwCia9114
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez martuunia Poka¿ wiadomo¶æ
poleci³aby¶ jaki¶ inny specyfik?
Mo¿e inoar ?
__________________
17.11.2015 - 340cc UHP Allergan Soft Touch
SylwCia9114 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-01-22, 11:41   #3878
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez martuunia Poka¿ wiadomo¶æ
poleci³aby¶ jaki¶ inny specyfik?
Lub stare Encanto
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-22, 12:09   #3879
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uæ
Wiadomo¶ci: 1 912
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

A czy co¶ podobnego do encanto co by tak nie dusi³o? :p kiedy¶ wybra³am w³a¶nie encanto,bo mia³ mieæ najmocniejsze dzia³anie, za innymi nawet siê nie rozgl±da³am. Czy ten inoar jest polecany? s³ysza³ak kiedy¶ o global keratin i choco... nie pamiêtam dok³adnie nazwy czy który¶ z nich warto u¿yæ?
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-22, 12:32   #3880
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez martuunia Poka¿ wiadomo¶æ
A czy co¶ podobnego do encanto co by tak nie dusi³o? :p kiedy¶ wybra³am w³a¶nie encanto,bo mia³ mieæ najmocniejsze dzia³anie, za innymi nawet siê nie rozgl±da³am. Czy ten inoar jest polecany? s³ysza³ak kiedy¶ o global keratin i choco... nie pamiêtam dok³adnie nazwy czy który¶ z nich warto u¿yæ?
niestety Ci nie pomogê, bo ja stosowa³am tylko stare Encanto dwa razy i nowe raz. Mam mocno krêcone w³osy, wiêc zale¿y mi na jak najlepszym dzia³aniu, a chyba Encanto ma najlepsze. Inne dziewczyny maj± wiêcej do¶wiadczenia.
Ja robiê z wiatrakiem przed g³ow± i nie czuæ w ogóle. Jedynie pó¼niej trzeba pokój wywietrzyæ porz±dnie..

Mi w³a¶nie przysz³a ta keratyna od Alicja_style. Po konsystencji widaæ, ¿e stara formu³a. Bêdê robiæ za jaki¶ miesi±c/dwa, bo póki jeszcze choæ trochê efekt siê trzyma to odci±gnê. Nie mam kasy, ¿eby co miesi±c robiæ Encanto stara wersja trzyma³a mi pó³ roku (a i tak robi³am tylko ze wzglêdu na odrost, bo na d³ugo¶ci by³y proste), a tu po nowej formule po nieca³ym miesi±cu ju¿ siê pl±cz±, kiepsko rozczesuj±. Niby s± proste, ale jednak efekt gorszy.
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-22, 12:41   #3881
maalinka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ponawiam swojr pytanie czy mogliby¶cie mi powiedzieæ która wersja cocochoco by³a by najlepsza do sztywnych grubych wlosow. W zasadzie mam proste tylko sie pusza noi sa zniszczone od prostownicy.
maalinka123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-22, 13:12   #3882
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomo¶ci: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej, mo¿e nie bêdê pisa³a dok³adnie o keratynowym prostowaniu w³osów, ale mam informacjê dla dziewczyn, które zastanawiaj± siê nad zabiegiem Artego Easy Care T Dream.
Jest to delikatniejszy zabieg ni¿ prostowanie keratynowe i dla dziewczyn, które maj± z natury do¶æ proste w³osy mo¿e byæ fajnym zabiegiem regenaracyjnym.
Wczoraj przy podciêciu w³osów na³o¿ono mi kosmetyki, które podgrzano na w³osach a potem zmyto.

Za³±czam zdjêcia przed i po.

Sama siê zastanawia³am nad keratynowym prostowaniem, ale stchórzy³am przed zbytnim efektem ulizanych w³osów. My¶lê, ¿e by³ to dobry wybór.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0269.jpg (84,4 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0302.jpg (72,3 KB, 36 za³adowañ)
__________________
Moja my¶lodsiewnia
http://www.mojageneracja.pl/2655282
Ka-Mila jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-22, 16:45   #3883
ahali123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 161
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

sandrek i SylwCia9114 dziêkujê za odpowied¼ i poradê


faktycznie moje w³osy teraz wygl±daj± lepiej, po prostu przestraszy³am siê ¿e mo¿e dlatego nie sa idealnie proste bo je spali³am albo co¶


mam jeszcze pytanko: powtórkê zrobiæ te¿ encanto, czy wybraæ co¶ innego?


aha, i jeszcze jedno: je¶li w³osy s± zdrowe, a zale¿y tylko na wyprostowaniu fal i puszenia siê to jaki produkt wybraæ?


Ka-Mila piêkny efekt; czym podgrzano produkt na w³osach?

Edytowane przez ahali123
Czas edycji: 2016-01-22 o 16:47
ahali123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-22, 17:30   #3884
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomo¶ci: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

[QUOTE=ahali123;54321261


Ka-Mila piêkny efekt; czym podgrzano produkt na w³osach?[/QUOTE]

Tak, produkt byl podgrzany na wlosach suszarka.
Caly proces nie wydaje sie skomplikowany i karkolomny. Nastepnym razem zakupie caly zestaw Artego i zabieg wykonam w domu jezeli zajdzie taka potrzeba. Choc i tak calosc u fryzjera nie kosztowala wiele - obciecie goracymi nozycami+ zabieg ok.150 zl.
Na krakowskie ceny to bardzo dobra oferta
__________________
Moja my¶lodsiewnia
http://www.mojageneracja.pl/2655282
Ka-Mila jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-22, 17:46   #3885
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez ahali123 Poka¿ wiadomo¶æ
sandrek i SylwCia9114 dziêkujê za odpowied¼ i poradê


faktycznie moje w³osy teraz wygl±daj± lepiej, po prostu przestraszy³am siê ¿e mo¿e dlatego nie sa idealnie proste bo je spali³am albo co¶


mam jeszcze pytanko: powtórkê zrobiæ te¿ encanto, czy wybraæ co¶ innego?


aha, i jeszcze jedno: je¶li w³osy s± zdrowe, a zale¿y tylko na wyprostowaniu fal i puszenia siê to jaki produkt wybraæ?


Ka-Mila piêkny efekt; czym podgrzano produkt na w³osach?
Ja mia³am fale, które siê puszy³y i zrobi³am Encanto. 4 miesi±ce po zabiegu, pusz± siê delikatnie (nie jest to taki puch jak by³ wcze¶niej) i lekko podwijaj±. Efekt taki, jakbym je wyprostowa³a i wysz³a na chwilê na wilgotne powietrze. S± zdrowe, nigdy nie farbowa³am. Je¶li zale¿y Ci na efekcie prostych w³osów to Encanto jest najbardziej polecane. Ja za jaki¶ czas planuje powtórzyæ.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-22, 18:16   #3886
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uæ
Wiadomo¶ci: 1 912
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Ka-Mila Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, produkt byl podgrzany na wlosach suszarka.
Caly proces nie wydaje sie skomplikowany i karkolomny. Nastepnym razem zakupie caly zestaw Artego i zabieg wykonam w domu jezeli zajdzie taka potrzeba. Choc i tak calosc u fryzjera nie kosztowala wiele - obciecie goracymi nozycami+ zabieg ok.150 zl.
Na krakowskie ceny to bardzo dobra oferta
jak d³ugo efekt utrzymuje siê na w³osach po tym zabiegu?


Dziêki dziewczyny za odp, ja nie chcia³abym tym razem encanto, o ile w lato ³atwiej mi wietrzyæ pomieszczenie, tak ostatnim razem w domu baardzo ciê¿ko by³o mi wytrzymaæ, chocia¿ specjalnie wra¿liwa na takie rzeczy nie jestem. Nawet nie wiedzia³am, ¿e s± 2 wersje, specjalistk± w tym zakresie nie jestem i pewnie nawet bym nie zauwa¿y³a ¿adnej ró¿nicy ;p
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-22, 19:34   #3887
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomo¶ci: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

ciezko powiedzieæ - w zalo¿eniu do kilku miesiecy (3-4).
Ja bede z cala pewnoscia dokumentowac moje dalsze zmagania w pielegnacji, wiec za jakis czas dam znac jak sytuacja wyglada.
Pamietam ze Anwen robila taki zabieg w domu i opisuje jakie efekty jej dal i na jaki okres czasu
__________________
Moja my¶lodsiewnia
http://www.mojageneracja.pl/2655282
Ka-Mila jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-22, 19:58   #3888
SylwCia9114
Raczkowanie
 
Avatar SylwCia9114
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez ahali123 Poka¿ wiadomo¶æ
sandrek i SylwCia9114 dziêkujê za odpowied¼ i poradê


faktycznie moje w³osy teraz wygl±daj± lepiej, po prostu przestraszy³am siê ¿e mo¿e dlatego nie sa idealnie proste bo je spali³am albo co¶


mam jeszcze pytanko: powtórkê zrobiæ te¿ encanto, czy wybraæ co¶ innego?


aha, i jeszcze jedno: je¶li w³osy s± zdrowe, a zale¿y tylko na wyprostowaniu fal i puszenia siê to jaki produkt wybraæ?


Ka-Mila piêkny efekt; czym podgrzano produkt na w³osach?

Encanto na puszenie Ale ja to ju¿ zakochana w tym jestem...

Powtórka po ok 4 tygodniach mo¿e byæ zrobiona Tylko pamiêtaj o odpowiednim czasie trzymania keratyny na w³osach. To jak z farb± jak bêdzie trzymana za krótko to kolor nie z³apie, tak samo jest z keratynk± jak za krótko bêdzie na w³osach to nie "z³apie" lub bêdzie s³abiej.
__________________
17.11.2015 - 340cc UHP Allergan Soft Touch
SylwCia9114 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-22, 22:07   #3889
ahali123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 161
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka¿ wiadomo¶æ
Encanto na puszenie Ale ja to ju¿ zakochana w tym jestem...

Powtórka po ok 4 tygodniach mo¿e byæ zrobiona Tylko pamiêtaj o odpowiednim czasie trzymania keratyny na w³osach. To jak z farb± jak bêdzie trzymana za krótko to kolor nie z³apie, tak samo jest z keratynk± jak za krótko bêdzie na w³osach to nie "z³apie" lub bêdzie s³abiej.
poczekam zatem miesi±c i zrobiê powtórkê
robiæ pe³ny zabieg czy teraz wystarczy mieszany?
no i jeszcze jedno pytanie, czy ma znaczenie sposób, k±t,itp prostowania? tzn czy potem bêd± tak sz³y jak siê wyprostowa³o?

Edytowane przez ahali123
Czas edycji: 2016-01-22 o 22:10
ahali123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-23, 08:20   #3890
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez ahali123 Poka¿ wiadomo¶æ
poczekam zatem miesi±c i zrobiê powtórkê
robiæ pe³ny zabieg czy teraz wystarczy mieszany?
no i jeszcze jedno pytanie, czy ma znaczenie sposób, k±t,itp prostowania? tzn czy potem bêd± tak sz³y jak siê wyprostowa³o?
Jak robi³am stare encanto, to ka¿de pasemko wyprostowane w nie t± stronê co trzeba by³o po umyciu wraca³o do takiego stanu jak przed prostowanie. Czyli jak wyprostowa³am krzywo, to potem przez jaki¶ czas moje w³osy tak siê uk³ada³y.

Po kilku dniach po zrobieniu zabiegu now± keratyn± widzê, ¿e w³osy s± od¿ywione, ale siê nie prostuj±. Szybko siê odgniataj± od swetra, kurtki, nie mówi±c ju¿ o gumce do w³osów.
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-23, 10:32   #3891
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak robi³am stare encanto, to ka¿de pasemko wyprostowane w nie t± stronê co trzeba by³o po umyciu wraca³o do takiego stanu jak przed prostowanie. Czyli jak wyprostowa³am krzywo, to potem przez jaki¶ czas moje w³osy tak siê uk³ada³y.

Po kilku dniach po zrobieniu zabiegu now± keratyn± widzê, ¿e w³osy s± od¿ywione, ale siê nie prostuj±. Szybko siê odgniataj± od swetra, kurtki, nie mówi±c ju¿ o gumce do w³osów.
Te¿ tak mam. Robi³am prawie miesi±c temu, i jak np zwi±¿e w³osy w koczka i pó¼niej je rozpuszczê to s± fale. Je¶li mam je ca³y czas rozpuszczone to niby s± proste, no ale no nie jest za wygodne. I rozczesywanie nie jest ju¿ takie proste
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-23, 10:36   #3892
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ tak mam. Robi³am prawie miesi±c temu, i jak np zwi±¿e w³osy w koczka i pó¼niej je rozpuszczê to s± fale. Je¶li mam je ca³y czas rozpuszczone to niby s± proste, no ale no nie jest za wygodne. I rozczesywanie nie jest ju¿ takie proste
Mi w³a¶nie na tym rozczesywaniu najbardziej zale¿a³o. Zasmuci³a¶ mnie tym, ¿e za miesi±c pewnie efekt bêdzie niewidoczny.
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:22   #3893
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Trzeba szukaæ czego¶ innego
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-23, 18:32   #3894
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi w³a¶nie na tym rozczesywaniu najbardziej zale¿a³o. Zasmuci³a¶ mnie tym, ¿e za miesi±c pewnie efekt bêdzie niewidoczny.
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Trzeba szukaæ czego¶ innego
Znaczy nie jest tragicznie, w³osy s± nadal proste (a swoje mam mocno pokrêcone), ale jednak stare Encanto dawa³o trwalszy efekt.
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-23, 20:12   #3895
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uæ
Wiadomo¶ci: 1 912
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

a czy s± jakie¶ przeciwwskazania do wykonania zabiegu w przypadku do¶æ mocnego wypadania? Na 1 stronie nie znalaz³am ¿adnego info, na zdrowy rozum wydaje mi siê, ¿e nie, ale Wy jeste¶cie bardziej do¶wiadczone, dlatego wolê zapytaæ Skoro to nowe encanto jest s³absze (widocznie ja równie¿ mia³am ostatnim razem t± nowsz± wersjê i podobnie jak u kole¿anki wy¿ej, mia³am fale po zrobieniu koczka) to rozwa¿am cocochoco lub global keratin.
Mog³abym prosiæ o doradzenie? Jest tyle wersji, ¿e nie mam pojêcia jak siê za to zabraæ
Mam d³ugie, ¶rednioporowate w³osy, raczej proste, chyba, ¿e zwi±¿ê w koczek/warkocze to wtedy siê odkszta³caj± do¶æ ³atwo i faluj±. Zale¿y mi g³ównie na odbudowie, ale chcia³abym jednak ten efekt prostych w³osów - na codzieñ prostujê, a ¿e w³osy s± w mizernym stanie to chcia³abym trochê ograniczyæ to katowanie i stylizacje i daæ im od¿yæ
__________________
wymiana

Edytowane przez martuunia
Czas edycji: 2016-01-24 o 19:41
martuunia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-23, 23:25   #3896
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

A czy kto¶ w ogóle wie dlaczego zmienili sk³ad? Mogli wprowadziæ now± wersjê, tak jak jest kilka wersji Coco choco...
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-24, 01:30   #3897
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li chcesz, mogê pomóc ogarniaæ w±tek albo nawet sama siê tym zaj±æ. Przejrzê go, wypiszê w punktach najwa¿niejsze rzeczy, odno¶niki do poszczególnych, wa¿nych rzeczy. Tylko bêdê potrzebowa³a trochê czasu, 130 stron w±tku to nie jest ma³o.
Super Postaram siê na dniach trochê powrzucaæ do pierwszego postu, ale pomoc i sugestie bardzo mile widziane

Dziewczyny stosuj±ce nowe Encanto: czy która¶ próbowa³a robiæ je metod±, któr± wkleja³am wcze¶niej tj. keratynê zmywaæ sam± wod± zamiast szamponem?
Nie kojarzê, ¿eby która¶ siê chwali³a. Mo¿e faktycznie taka procedura poprawi trwa³o¶æ efektu.
Jak na razie negatywne opinie dotycz± metody, któr± zaleca³ producent przy starej metodzie albo metody mieszanej.
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-24, 01:47   #3898
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Po czterech miesi±cach w³osy gdzieniegdzie siê faluj±, ale ogólnie sprawiaj± wra¿enie prostych. Pusz± siê mniej ni¿ przed keratynowym prostowaniem, nie jest to taki uci±¿liwy puch jak by³. My¶licie, ¿eby robiæ prostowanie w po³owie lutego czy dopiero na ¶wiêta wielkanocne? Bo w sumie sama nie wiem.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-24, 19:07   #3899
SylwCia9114
Raczkowanie
 
Avatar SylwCia9114
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Po czterech miesi±cach w³osy gdzieniegdzie siê faluj±, ale ogólnie sprawiaj± wra¿enie prostych. Pusz± siê mniej ni¿ przed keratynowym prostowaniem, nie jest to taki uci±¿liwy puch jak by³. My¶licie, ¿eby robiæ prostowanie w po³owie lutego czy dopiero na ¶wiêta wielkanocne? Bo w sumie sama nie wiem.

Przed walentynkami !!!
__________________
17.11.2015 - 340cc UHP Allergan Soft Touch
SylwCia9114 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-24, 19:54   #3900
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uæ
Wiadomo¶ci: 1 912
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, obiecujê ¿e to ju¿ ostatnie moje pytanie
Zdecydowa³am siê na alfaparf, niestety mam porównanie tylko z encanto - czy zu¿ycie obu produktów jest podobne, czy alfy idzie wiêcej/mniej? Waham siê jak± ilo¶æ zamówiæ

Na all u sprzedawców s± ró¿ne instrukcje wykonania zabiegu:| u jednego jest napisane, ¿eby po 20 min keratyny sp³ukaæ w³osy, a u innego ¿eby wysuszyæ na szczotkê i wyprostowaæ. Czy wszyskie prostujecie na szczotkê czy samo suszenie a pó¼niej prostownica jak przy encanto wystarczy? Myæ nie myæ? B³agam, powiedzcie jak Wy to robicie

Doczyta³am, ¿e Wiza¿anka jaki¶ czas temu mia³a wykonywany ten zabieg w salonie, ale tam od razu fryzjer zmoczy³ w³osy i na³o¿y³ maskê - st±d moje pytanie - po tym preparacie mo¿na od razu umyæ w³osy czy odczekaæ 3godziny/3dni?
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.