biała perła - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-17, 17:59   #1171
bibi666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 34
Dot.: biała perła

dziewczyny jak Wy to robicie że BP nie miesza Wam się ze śliną? mi pod tym aplikatorem wszystko pływa próbowałam na leżąco na stojąco i dalej to samo dzis mój 2 dzień z BP POMOCY!
bibi666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 20:07   #1172
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez bibi666 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak Wy to robicie że BP nie miesza Wam się ze śliną? mi pod tym aplikatorem wszystko pływa próbowałam na leżąco na stojąco i dalej to samo dzis mój 2 dzień z BP POMOCY!
Sprobuj włożyc sobie ruloniki z chusteczek higienicznych, chusteczka bedzie absorbować ślinę. Spokojnie możesz to zrobić mając włożone aplikatory. Ja wkładałam najpierw ruloniki, a potem aplikatory, musisz sama wypróbować jak Ci wygodniej. Niestety ślinienie się jest normalnym odruchem, zwlaszcza jak sie ma cos w buzi, ale pamietaj ze kontakt ZBP śliny oslabia jej dzialanie --> ulotka
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 16:05   #1173
kiti86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 112
Dot.: biała perła

czesc dziewczyny ;-)

po przeczytaniu watku stwierdzilam ze musze miec Białą perłe, obeszlam dzis apteki u siebie w miescie, ceny ok 60 zl, poszukam taniej, na necie i all widzialam po 45 juz z przesyłka.
No ale do sedna, mam w domu 2 zastrzyki opalescence 20% zostały mojej mamie z wybielania. Myslicie ze mozna tak laczyc te dwa zele ?
tzn zaczelabym od Białej perły (10 % ) zeby sprawdzic jak reaguja ząbki i gdyby nie było problemów to uzylabym tego opalescence .
kiti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 20:42   #1174
kasieni887
Wtajemniczenie
 
Avatar kasieni887
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 090
Dot.: biała perła

czesc
ja stosuje BP od tygodnia i efekty hm... minimalne... nie wiem czemu ale chyba spodziewalam sie jakichs spektakularnych efektow hehe stosuje ja dosyc regularnie znaczy codziennie ale nie zawsze 2 razy czasem raz ale dluzej (szkola brak czasu..) mam jeszcze pytanie ile nakladacie tego zelu w aplikatory ??
kasieni887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 13:31   #1175
gusiaa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 4
Dot.: biała perła

Cześć
A ja właśnie zaczynam od jutra swoją przygode z BiałąPerłą. Zamówiłam w aptece i jutro powinna być. Już się nie mogę doczekać
Pozdrawiam!
__________________
Słodkie życie słono kosztuje...
gusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 14:18   #1176
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez kasieni887 Pokaż wiadomość
czesc
ja stosuje BP od tygodnia i efekty hm... minimalne... nie wiem czemu ale chyba spodziewalam sie jakichs spektakularnych efektow hehe stosuje ja dosyc regularnie znaczy codziennie ale nie zawsze 2 razy czasem raz ale dluzej (szkola brak czasu..) mam jeszcze pytanie ile nakladacie tego zelu w aplikatory ??
Możesz posmarować najpierw zęby a potem nałożyć aplikator
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 16:23   #1177
k4rotk4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 614
Dot.: biała perła

Witam was wszytskie
i ja zachęcona waszymi opiniami zakupiłam Białą Perłe Jestem po pierwszej aplikacji
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.

— Albert Camus
k4rotk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-20, 15:20   #1178
bibi666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 34
Dot.: biała perła

ja juz widzę pierwsze efekty romansu z BP stosuję 2 razy dziennie ząbki sa jaśniejsze przy końcach , od nasady troche wolniej wybiela. Nie wiem ile aplikowac tego żelu, bedę musiała zaopatrzyć sie w strzykawkę bo nie mam pojęcia ile to jest 0,5 ml używam BP od początku tego tygodnia a w tubce zostało nieco więcej niż polowa zawartości.
bibi666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 19:31   #1179
OliFka_
Raczkowanie
 
Avatar OliFka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 104
GG do OliFka_
Dot.: biała perła

jejku ja używam już w sumie od 2 miesięcy ale z dużymi przerwami tzn raz/dwa razy na dwa tygodnie. ; D
i zostalo mi chyba jeszcze z 3/4 tubki. a 2 nie ruszana wcale.
chyba za mało tego żelu daję.

zakładam na całą noc tylko na górę. ale tez przy końcach fajnie wybiela a przy nasadzie już gorzej ;/

i też jeden aplikator zniszczył mi się od razu przeczytałam że na 5 minut zamiast sekund ;||
a te 2 które zostały chyba nie przylegają za idealnie sam nie wiem ?
__________________
Najczęściej poruszają nas słowa, które ktoś powiedział niechcący, mimochodem.
Nie o tym myślał, nie o to mu chodziło, a to trafiło.










OliFka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 21:02   #1180
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: biała perła

Jakiś czas temu BP baardzo ładnie wybieliła mi ząbki, ALE efekt utrzymał się ok. 4 miesięcy - teraz znów powracają do stanu z "przed"
Da się to powstrzymać ?
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 21:23   #1181
rasberka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9
Dot.: biała perła

Czy mogę używać Białej Perły jak mam przy jednym zębie odsłoniętą szyjkę?
rasberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 18:32   #1182
duhovka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 183
Dot.: biała perła

Żaden dentysta nie chciał wybielić mi zębów metodą laserową, twierdząc, że nie będzie widać różnicy. W porę jednak znalazłam ten świetny specyfik, który spełnił moje oczekiwania w 100%... "Biała perła" jest naprawdę genialna. Ten czeski preparat stosowałam rok czy dwa temu (16-17 lat) i nic mi nie było. Byłam zniecierpliwiona i chciałam efekt uzyskać jak najszybciej, więc wypełniałam żelem przezroczystą płytkę, którą nosi się po zdjęciu stałego aparatu (znacznie lepiej nadawała się niż te gumowe wkłady dołączone do zestawu) i zostawiałam ją na całą noc. Wystarczyło 2-3 noce, żeby wszyscy byli w szoku! Naturalnie nie wolno przesadzić, jeśli ma się wrażliwe zęby, wówczas lepiej nie próbować "przedawkowywać". Zresztą książeczka, którą dostaje się wraz z zakupem, również zawiera te informacje. Pozdrawiam i życzę białych ząbków!

Edytowane przez duhovka
Czas edycji: 2009-11-28 o 18:40
duhovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 20:49   #1183
witaminka
Rozeznanie
 
Avatar witaminka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 568
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez waq Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu BP baardzo ładnie wybieliła mi ząbki, ALE efekt utrzymał się ok. 4 miesięcy - teraz znów powracają do stanu z "przed"
Da się to powstrzymać ?


u mnie to samo dokladnie. zeby sie wybierliły fajnie a juz miesiac po wrociły do swojego stanu z przed

da sie powstrzymac uzywajac wybielacza do zebów BP w markerze
__________________
- wiesz które rany goją sie najdłużej?
- te po szczęściu ...
witaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 08:56   #1184
madziulka1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk / Hamburg
Wiadomości: 712
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez rasberka Pokaż wiadomość
Czy mogę używać Białej Perły jak mam przy jednym zębie odsłoniętą szyjkę?
nie radze gdyz prawdopodobnie bedzie sie to wiazalo z dosc duzym bolem
__________________

"...If you wanna make the world a better place
Take a look at yourself, and then make a change...
"
madziulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 11:37   #1185
kaskuu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 58
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez duhovka Pokaż wiadomość
Żaden dentysta nie chciał wybielić mi zębów metodą laserową, twierdząc, że nie będzie widać różnicy. W porę jednak znalazłam ten świetny specyfik, który spełnił moje oczekiwania w 100%... "Biała perła" jest naprawdę genialna. Ten czeski preparat stosowałam rok czy dwa temu (16-17 lat) i nic mi nie było. Byłam zniecierpliwiona i chciałam efekt uzyskać jak najszybciej, więc wypełniałam żelem przezroczystą płytkę, którą nosi się po zdjęciu stałego aparatu (znacznie lepiej nadawała się niż te gumowe wkłady dołączone do zestawu) i zostawiałam ją na całą noc. Wystarczyło 2-3 noce, żeby wszyscy byli w szoku! Naturalnie nie wolno przesadzić, jeśli ma się wrażliwe zęby, wówczas lepiej nie próbować "przedawkowywać". Zresztą książeczka, którą dostaje się wraz z zakupem, również zawiera te informacje. Pozdrawiam i życzę białych ząbków!

a nie bolały Cie zeby?
kaskuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 12:28   #1186
duhovka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 183
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez kaskuu Pokaż wiadomość
a nie bolały Cie zeby?
Nie, nic z tych rzeczy . Nawet nie stały się bardziej wrażliwe. Ale wiadomo, każdy może zareagować inaczej. Spróbować można, może na początek nałożyć niewielką ilość żelu.
duhovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 15:10   #1187
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez witaminka Pokaż wiadomość
u mnie to samo dokladnie. zeby sie wybierliły fajnie a juz miesiac po wrociły do swojego stanu z przed

da sie powstrzymac uzywajac wybielacza do zebów BP w markerze

gdzie można to kupić ? też w aptece ?
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 17:22   #1188
kaskuu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 58
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez waq Pokaż wiadomość
gdzie można to kupić ? też w aptece ?

jak najbardziej w aptece ;]
kaskuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 19:15   #1189
juma1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 43
Dot.: biała perła

ja Wam muszę powiedzieć, ze rok temu kupiłam BP - używałam jej tak przez 2 tyg co drugi dzien i efekt oszałamiający!! tylko raz podaczs wybielania bardzo bolały mnie zęby, ale po kilku godzinach przeszło.. teraz jak oglądam swoje stare zdjęcia to mi aż wstyd ze miałam tak żółte zęby potem jeszcze przy okazjach większych wybielałam i na dzień dzisiejszy mam jeszcze drugą całą tubkę.. POLECAM wszystkim BP, jest ekonomiczna i daje cudowne efekty pozdrawiam
__________________
oto czego nie zrobisz dla siebie sama.. tego nie zrobi dla Ciebie i za Ciebie nikt inny
juma1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-01, 20:00   #1190
kaskuu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 58
Dot.: biała perła

ja też szczerze przyznam, że teraz, kiedy mam już "trochę" bielsze ząbki, uśmiecham się częściej. Zęby to dla mnie na prawdę ciężki temat, bo zawsze były żółte, a teraz kkiedy używam białej perły mają inny odcień
z resztą , pewnie gdybym używała codziennie byłyby jeszcze lepsze, ale nie ma czasu i zapominam... :/
POLECAM i Pozdrawiam
kaskuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 21:52   #1191
agus08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: biała perła

Czy B.P. można używać w trakcie przyjmowania antybiotyku i choroby migdalków???
agus08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 14:43   #1192
madziulka1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk / Hamburg
Wiadomości: 712
Dot.: biała perła

agus08 - Wydaje mi się , że tak. Chociaż na wszelkie wypadek radziłabym Ci poczekać aż wszystko będzie w porządku. Tak na wszelki wypadek pozdrawiam
__________________

"...If you wanna make the world a better place
Take a look at yourself, and then make a change...
"
madziulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 14:50   #1193
Nicky UK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 47
GG do Nicky UK
Dot.: biała perła

Hej dziewczyny, też dołączam do waszego grona, bo kupiłam sobie niedawno białą perłe. stosuje ją dopiero dwa dni, ale licze na duże efekty, bo zęby mi bardzo pożółkły od aparatu ortodontycznego i palenia. także myśle że da się przywrócić moj odcień zębów sprzed lat
narazie nie mam żadnej nadrważliwości, ale za to wielki ślinotok. myślałam też że zepsuje aplikatory, gdy bede je formowac, ale na szczescie okazalo sie to dziecinnie proste i dobrze przylegaja.
nie wiedziałam na poczatku jak nakładac zel do aplikatorów, ale poczytałam kilkanaście stron forum i posłuchałam rad dziewczyn, i pomagam sobie patyczkiem kosmetycznym.
Nicky UK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 09:27   #1194
nuska719
Przyczajenie
 
Avatar nuska719
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: biała perła

Witam, czytam wasze opinie i napiszę tyle:

Co do pytań i stwierdzeń banalnych z resztą "efekt powraca żółtych zębów" lub "minimalny efekt": ludzie czytajcie dokładnie ulotki

Na ulotce jest dokładnie napisane, żeby efekt się utrzymywał trzeba BP używac dwa razy w roku. Moja przygoda z BP trwała miesiąc [bielutkie ząbki] a później już po około 7 miesiacach mam trochę przebawień, ale nie jest to stan z przed użytkowania BP. Co do przebrawień to normalne.. dlatego polecają dwa razy do roku.. z ograniczeniem oczywiście kawy, herbaty itp.

Co do zastosowania po tygodniu: dużych efektów nie ma, jednak jeżeli decydujecie się na użytkowanie BP to dokończcie tubki i wtedy oceńcie produkt, nie rozumiem jak można byc nie zadowolonym z produktu którego do końca "kuracji" się nie wykorzystało z błahych powodów.. lub z niewidocznych efektów po jednym czy drugim tygodniu.

Polecam BP jak najbardziej dla osób wytrwałych, warto przemęczyc się z aplikatorami nawet przez 30min zasysając ze tak napiszę ślinę by się nie dostawała do aplikatora, efekty są na prawde satysfakcjonujące W końcu białe ząbki bez żadnych chemicznych wybielań u denstystów i zaoszczędzenie pieniążków Pozdrawiam ciepło!
nuska719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 16:40   #1195
ediitt3
Przyczajenie
 
Avatar ediitt3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: biała perła

Witam wszystkich!
Jestem pod wrażeniem Waszych efektów stosowania BP, to chyba jedyny specyfik, który ma tyle pozytywnych opinii. Mam pytanie czy działa ona tak samo na zdrowe zęby jak i na te, które kiedyś były leczone i mają plombę? Mam również jedną, górną szóstkę robioną kanałowo (podczas uśmiechu nie widać jej wogóle) wiem, że nie mam co liczyć na to, że się wybieli, ale jak myślicie zaryzykować? może nie będzie się strasznie wyróżniać?
ediitt3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 11:07   #1196
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: biała perła

Witam dziewczyny,
Widzę, że wiele z Was ma już za sobą kurację przeprowadzoną z użyciem BP. I mam do Was takie pytanie: gdyż w internecie na allegro znalazłam również "Biała Perła Simple Wybielanie Zębów w Żelu ". Czy ten żel jest tak samo skuteczny? Pytam bo jest można powiedzieć o połowę tańszy. Czy któraś z Was go stosowała? Z góry dziękuję za pomoc
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 18:32   #1197
2hot4you
Raczkowanie
 
Avatar 2hot4you
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 276
Dot.: biała perła

Przyłączam się ;D
od dzisiaj.
mogę? ;>

Studniówka już 30 stycznia,trzeba jakoś wyglądać
2hot4you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 18:47   #1198
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Eska88 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny,
Widzę, że wiele z Was ma już za sobą kurację przeprowadzoną z użyciem BP. I mam do Was takie pytanie: gdyż w internecie na allegro znalazłam również "Biała Perła Simple Wybielanie Zębów w Żelu ". Czy ten żel jest tak samo skuteczny? Pytam bo jest można powiedzieć o połowę tańszy. Czy któraś z Was go stosowała? Z góry dziękuję za pomoc
Hmm, jezeli nie masz za wiele pieniedzy to mozesz zaryzykowac, moze akurat Tobie pomoże. Nie jest to to samo, różni się nazwą i niestety jakościa, ten Simple w pędzelku jest to poprawiania efektu po Bialej perle. Napewno nie da takich efektow jak Biala perla w tubce za 50 zl. Wyprobowalam i nie polecam
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 18:49   #1199
karolajn91
Zadomowienie
 
Avatar karolajn91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 029
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez 2hot4you Pokaż wiadomość
Przyłączam się ;D
od dzisiaj.
mogę? ;>

Studniówka już 30 stycznia,trzeba jakoś wyglądać
też dzisiaj zaczynam.. już jedna 'sesja' za mną, a zamierzam robić dwie dziennie i powód wybielania mam taki sam
__________________

karolajn91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 21:43   #1200
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: biała perła

dziękuje kumkumkum1986 za odpowiedz chcialabym tylko wiedziec czy to jest rownie skuteczne, ale jesli nie to dolaczam do Waszego grona i kupuje biala perle
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-27 21:36:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.