Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-10, 18:33   #3451
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
to jest właśnie duży plus krótkich włosów że się lepiej układają
ja teraz moje to mam we wszystkie strony świata- żyją własnym życiem :P

no skoro ci chodzi po glowie ta marynarka to znaczy, że musisz ją mieć
no widzisz u mnie true matche chyba były ostatnio a manhattanów ni ma i musiałam wziąźć Astora Mattitude...
true matchów mineralsów nie ma w żadnym Rossmannie... wczoraj nawet w Gd pytałam babki, mówiła, że póki co wycofali.

Jak chcesz to mogę Ci tego Manhattana kupić, bo jak byłam w Rossie z tydzień temu to były
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 18:38   #3452
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
true matchów mineralsów nie ma w żadnym Rossmannie... wczoraj nawet w Gd pytałam babki, mówiła, że póki co wycofali.

Jak chcesz to mogę Ci tego Manhattana kupić, bo jak byłam w Rossie z tydzień temu to były
dziękuje kochana ale na razie póki co mam tego Astora, a ja tak szybko podkładów na szczęście nie zużywam poza tym nie pamietam dokładnie jaki to był odcień musiałabym znów sprawdzać na ręce bo oczywiście nie zapisałam sobie nigdzie numeru ;//

a no może nie ma rzeczywiście tak przelotem byłam i zdawało mi się widocznie.... ale jakbym gdzieś widziała je to dam znać...
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-04-10 o 18:39
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 18:41   #3453
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ide do wanny bo kusicie złem Grzywki, spaghetti a kysz!
muhahahahahha

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
też uwielbiałam tę pelerynkę z włosów na pleckach
ale tak bardzo chciałabym zapuścić swoje naturale kurde nie wiem jak mi fryzjer dobierze farbę do tych moich kłaków, aby było dobrze, bo tę wierzchnią warstwę mam taką przetrawioną, że tam żaden kolor się nie trzyma i glon będzie na bank

to cho sobie zrobimy masz mięso?
Ja tez kocham ta pelerynke
czasem jak gdzies ide i tak mimochodem przejrze sie w witrynie to jak wide jak urosly to jestem z siebie tka dumna

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
yhh śmierć.

Ja po @ do gina po wyniki cyto, dobrze, że zbadałam się z miesiąc temu to mam odpykane
ja robilam na poczatku tamtego roku cyto i bylo wszystko ok.
Kiedys na USG znalezli mi torbiela 2cm ale po chyba trzech tygodniach jak mialam wewnetrzne USG to juz go nie bylo

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Ja też tak mam - jem co mi w ręce wpadnie. Niech sie juz ten dzień skończy! Rano wstałam jakaś podpuchnięta z potwornym bólem głowy/ zatok. To sobie myslę że załapałam gdzieś Na dworzu czułam jakby ktos mi lód do czoła przykładał. Wziełam rano Vicks musujący + modafen ale czuję nadal jakies opuchnięcie prawego oka i takie zdretwienie prawej półkuli głowy.
Ja tak mialam jak miala trojdzielny przewiany
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ja też jutro dentysta o 17stej
Ja na 14 30
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 18:45   #3454
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Dziewczyny polecam Wam podkład Atelier Paris

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...oundation.html

Kapka podkładu mozna rozsmarowac cała twarz ja kupiłam w listopadzie i praktycznie przy stosowaniu co 2 dzień zużyłam 1/3 butelki.

Robi bardzo cienka warstwe na skorze a mimo to dobrze kryje.Nie tworzy maski.Ja mieszam go z innymi podkładami dla przedłużenia tamtych trwałości.
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 18:59   #3455
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Kylie też teraz miałam usg wew. i wszystko ok na szczęście. Torbiele się wchłaniają często mojej przyjaciółce ginka kazała brać anty i rzeczywiście pomogły.

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Bunny jesteś mistrz pazurków, więc piszę znowu do Ciebie moja Przyjaciółka ma jakieś kolorowe akryle i mogłaby mi nałożyć na moją płytkę, ale czy to nie niszczy?
Chciałabym żelki, ale niestety nie ma tutaj lampy, bo mieszka na stałe w Anglii. Jak ten akryl później ściągnąć? I jak on zasycha bez lampy? sorry ale dla mnie to kolejna czarna magia
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 19:08   #3456
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość

no moje kumpele mają takie spektakularne efekty po tej odżywce i mówią że każdą kasę by teraz już za nią dały tylko żeby utrzymał się ten efekt na rzęsach przez cały czas
z allegro zamawiasz ?
a tak apropo podkładu Manhatanna u Was też wycofali go z Rossmana? Byłam w dwoch Rossmanach koło mnie i mówią że go nie ma i nie będzie....

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Co do grzywek najbardziej mi się podobają takie na bok, ale mocno zasłaniające czoło i w takich mi najlepiej bo mam raczej wysokie czoło....
coś w tym stylu:

http://www.thecuttingchair.com/image...obs/nr_bob.jpg

http://files-cdn.formspring.me/photo...ee5a7ce2bd.jpg

http://4.bp.blogspot.com/-X1opy6lF-T...zywkanabok.jpg

ale moja mi już odrosła i mam teraz coś takiego opadającego na oczy :

http://www.modnefryzury.eu/files/201...zywk%C4%85.jpg
a porobisz fotki przed i po kuracji? może kiedyś też się skuszę
te grzywki super tylko właśnie podobają mi się takie do długich włosów, do moich to nic mi jakoś nie pasuje
A dermacol tak przez allegro, nigdzie go nie widziałam stacjonarnie
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dziekuje
ale ja znowu lubie czasem zebrc wszystkie wlosy w kitajca i gotowa fryzure mam. A jak zrobie grzywke to to raczej odpada
Dobrze,że w mojej rodzinnej miescienie ktorej teraz jestem nie ma MC, bo byn na skrzydlach poleciala
Aj tam grzywke zawsze można podpiąć tak ładnie Ci było
no ja poleciałam i już dzisiaj na bank nic nie zjem
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Czeko moje też się nie chciały układać z grzywką, pamiętacie zresztą jak się wkur**** na nią szkoda, bo fajna odmiana


ejjj ja jeszcze o tym allegro
jak wystawiłam przedmiot, ktoś go kupił to kiedy muszę zapłacić prowizję i kasę za to, że dodałam zdjęcia do aukcji? allegro się upomni czy jak?
tak wyślą Ci maila ile jesteś im winna


Dziewczyny wiecie co pojechałam po TŻta do pracy,ale byłam trochę za wcześnie i zaszłam sobie do lumpka, nic mi się nie podobało i już miałam wychodzić, ale podeszłam jeszcze do wieszaka z sukienkami i znalazłam ją http://archiwumallegro.pl/lipsy_lond...254833150.html jak nówka wygląda, tylko rozmiar 6 czyli XS muszę trochę schudnąć i moja nie ma tego kwiatka na ramieniu ale tak to identyczna i na aukcji cena 419 zł, a ja dałam 12

No i zamówiłam farbę i koszulę jeansową TŻ został wykorzystany
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 19:16   #3457
vermicelli
Raczkowanie
 
Avatar vermicelli
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: .swój świat.
Wiadomości: 193
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to 10/16 ci nie wyjdzie, ja bym probowala 12/1 albo 12/0.


12/1 lub 12/0 koleston?
Czy mam użyć jakiejś farby
drogeryjnej np. wellaton 12/0?
__________________

.pomiędzy "zostaję", a "nigdy więcej" | <3



..and watchin you walk away..


WYMIANKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post41491354
vermicelli jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-10, 19:42   #3458
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
tak mysle o twoich butach... wiesz ze w ccc sa podobne tylko zamszowe?

Pierwsze słysze Ale moich cena była konkurencyjna więc ccc nie ma szans

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ja mam w sumie podobny odcień na żywo do tego na zdjęciu co wysłałaś
Ale ci dobrze

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ex ta kz ciekawosci pytam, jaki jest stan Twoich wlosków?
Nie odbierz tego zle, bo nic zlego nie mam na mysli, ale co chwila czytam,ze polozylas na wlosy to, a to tamto i to jednak nie jest obojetne dla wlosow.
Moze teraz tego jeszcze nie widzisz ale to niestety w koncu sie ujawni
Ależ ja Cię rozumiem i wiem że to co robię włosom nie jest obojętne.. ale nie potrafię też chodzić we włosach które nie wyglądają dobrze, wystarczy mi że w zeszłym roku dobre 3-4 miesiące przechodziłam w związanych.. Teraz planuję końcem kwietnia robić alfą, a potem dać im spokój na miesiąc. Bo kolor już naprawdę jest dobry, w sztucznym świetle widać że popielaty Chodzi mi o to żeby na majowe egzaminy mieć ładną fryzurkę, bo to ważna okoliczność dla mnie, kupiłam specjalnie tabletki ze skrzypem i pokrzywą, oraz ten jantar na porost włosów bo wiem że będę musiała w czerwcu podciąć ze 2 cm i wycieniować je trochę. Włosy przesuszyłam i końce mam trochę popalone, ale wiem że coś za coś. Postanowiłam sobie że najpierw uzyskam wymarzony kolor, bądź taki w którym będę wyglądać już dobrze, a potem stopniowo będę ścinać zniszczone partie i hodować zdrowe, i wtedy farbowanie ograniczę do minimum No a potem chciałabym już farbować tylko odrosty i czasem malaks na całość robić, ale to jeszcze trochę Jak patrzę się na Wasze włosy to wiem że można, że się da. Mam nadzieję że za 2 lata będę mogła chwalić się tu zdrowymi włosami za łopatki w wymarzonym kolorze

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie co pojechałam po TŻta do pracy,ale byłam trochę za wcześnie i zaszłam sobie do lumpka, nic mi się nie podobało i już miałam wychodzić, ale podeszłam jeszcze do wieszaka z sukienkami i znalazłam ją http://archiwumallegro.pl/lipsy_lond...254833150.html jak nówka wygląda, tylko rozmiar 6 czyli XS muszę trochę schudnąć i moja nie ma tego kwiatka na ramieniu ale tak to identyczna i na aukcji cena 419 zł, a ja dałam 12

No i zamówiłam farbę i koszulę jeansową TŻ został wykorzystany
Farciara Ja koszulę dżinsową też mam na liście zakupów Ale teraz narazie zaopatruję się w rzeczy na egzaminy, więc dopiero w maju kontynuuję kompletowanie wiosenno-letniej szafy.

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Princeska mam nadzieję że jutro z rana nawiedzi mnie listonosz z naszym podkładem Wyszły mi takie okropne zaskórniki że podkład mogłabym idealnie pod tym względem przetestować

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

A i zapomniałam powiedzieć- zdałam egzamin Pisemny na 3, ustny na 2, myślałam że w ustnym dobrze rozwiązałam zadania a tu jak zwykle zonk Jestem typową humanistką i matmy po prostu nie ogarniam
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 19:51   #3459
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Znalezione w necie, farba Syoss mixing colors 8-15

nazwa to 'szampan białe złoto ' :P


zdjecie pierwsze przed i drugie po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1816113_1_bazar.jpg (32,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1809390_1_bazar.jpg (26,6 KB, 53 załadowań)

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2013-04-10 o 20:00
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 20:03   #3460
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Pierwsze słysze Ale moich cena była konkurencyjna więc ccc nie ma szans



Ale ci dobrze



Ależ ja Cię rozumiem i wiem że to co robię włosom nie jest obojętne.. ale nie potrafię też chodzić we włosach które nie wyglądają dobrze, wystarczy mi że w zeszłym roku dobre 3-4 miesiące przechodziłam w związanych.. Teraz planuję końcem kwietnia robić alfą, a potem dać im spokój na miesiąc. Bo kolor już naprawdę jest dobry, w sztucznym świetle widać że popielaty Chodzi mi o to żeby na majowe egzaminy mieć ładną fryzurkę, bo to ważna okoliczność dla mnie, kupiłam specjalnie tabletki ze skrzypem i pokrzywą, oraz ten jantar na porost włosów bo wiem że będę musiała w czerwcu podciąć ze 2 cm i wycieniować je trochę. Włosy przesuszyłam i końce mam trochę popalone, ale wiem że coś za coś. Postanowiłam sobie że najpierw uzyskam wymarzony kolor, bądź taki w którym będę wyglądać już dobrze, a potem stopniowo będę ścinać zniszczone partie i hodować zdrowe, i wtedy farbowanie ograniczę do minimum No a potem chciałabym już farbować tylko odrosty i czasem malaks na całość robić, ale to jeszcze trochę Jak patrzę się na Wasze włosy to wiem że można, że się da. Mam nadzieję że za 2 lata będę mogła chwalić się tu zdrowymi włosami za łopatki w wymarzonym kolorze



Farciara Ja koszulę dżinsową też mam na liście zakupów Ale teraz narazie zaopatruję się w rzeczy na egzaminy, więc dopiero w maju kontynuuję kompletowanie wiosenno-letniej szafy.

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Princeska mam nadzieję że jutro z rana nawiedzi mnie listonosz z naszym podkładem Wyszły mi takie okropne zaskórniki że podkład mogłabym idealnie pod tym względem przetestować

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

A i zapomniałam powiedzieć- zdałam egzamin Pisemny na 3, ustny na 2, myślałam że w ustnym dobrze rozwiązałam zadania a tu jak zwykle zonk Jestem typową humanistką i matmy po prostu nie ogarniam
ja już kliknęłam na all i tą illuminę 7,81 fajnie by było jakby przyszły mi paczuszki w piątek

No to mam nadzieję,że dostanę w przyszłym tygodniu przesyłkę od Ciebie
I gratuluję zdania egzaminu chociaż w pierwszej chwili jak przeczytałam,że ustny na 2 to myślę jak to zdałaś, ale zapomniałam,że to na studiach tylko,że od 3 się zalicza 4 lata studiów i już nie pamiętam jak to było wcześniej
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 20:11   #3461
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Exclusivee wrzuć koniecznie foty po farbowaniu Alfą 9,21 bo ja tez sie pisze na ta farbe ale chyba poprosze koleżanke aby mi zrobiła pasemka na papierki żeby zobaczyc jak kolor bedzie wyglądał a potem jak mi sie spodoba to zrobie na całe.
ja robiłam alfą 9,21 i byłam zadowolona z koloru ale chciałam jaśniej
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość


Ja zrobilam oplaty, kupilam sobie pare rzeczy i ☠☠☠ prawie nie mam wyplaty.
Kuźwa znowu jestem przed 10
to jak ja, porobiłam zakupy i opłaty, zamówiłam okularki, jak odbiorę to jestem biedak
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Czeko moje też się nie chciały układać z grzywką, pamiętacie zresztą jak się wkur**** na nią szkoda, bo fajna odmiana


ejjj ja jeszcze o tym allegro
jak wystawiłam przedmiot, ktoś go kupił to kiedy muszę zapłacić prowizję i kasę za to, że dodałam zdjęcia do aukcji? allegro się upomni czy jak?
upomną się ale po miesiącu z rozliczeniem. Wcześniej w swoim all możesz sprawdzić ile zalegasz
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie co pojechałam po TŻta do pracy,ale byłam trochę za wcześnie i zaszłam sobie do lumpka, nic mi się nie podobało i już miałam wychodzić, ale podeszłam jeszcze do wieszaka z sukienkami i znalazłam ją http://archiwumallegro.pl/lipsy_lond...254833150.html jak nówka wygląda, tylko rozmiar 6 czyli XS muszę trochę schudnąć i moja nie ma tego kwiatka na ramieniu ale tak to identyczna i na aukcji cena 419 zł, a ja dałam 12

No i zamówiłam farbę i koszulę jeansową TŻ został wykorzystany
ja koszulę też chcę ale już nie w tym miesiącu a w sh udałam dziś z siostrą prawie 100zł
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja już kliknęłam na all i tą illuminę 7,81 fajnie by było jakby przyszły mi paczuszki w piątek

No to mam nadzieję,że dostanę w przyszłym tygodniu przesyłkę od Ciebie
I gratuluję zdania egzaminu chociaż w pierwszej chwili jak przeczytałam,że ustny na 2 to myślę jak to zdałaś, ale zapomniałam,że to na studiach tylko,że od 3 się zalicza 4 lata studiów i już nie pamiętam jak to było wcześniej
bardzo ładnie ten kolor na palecie wygląda

Ja też 2 skojarzyłam ze studiami
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-10, 20:15   #3462
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ja koszulę też chcę ale już nie w tym miesiącu a w sh udałam dziś z siostrą prawie 100zł


bardzo ładnie ten kolor na palecie wygląda

Ja też 2 skojarzyłam ze studiami
widziałam już na lumpkowym Twoje zakupy często przeglądam jakie dziewczyny perełki kupują chociaż ostatnio też mam szczęscie, dzisiaj ta sukienka, ostatnio kupiłam koronkową z H&M i taką gorsetową czarną różową, granatową koszulkę Atmo z kołnierzykiem

mam nadzieję,że na głowie też będzie ładnie wyglądał


A i Bunny mam do Ciebie pytanko w związku z tą illuminą, na niektórych aukcjach dodają oxy do niej i jest napisane,że 6,9 albo 12? 3 nigdzie nie ma do tej farby czyli mam zrobić całość na 6 czy jednak rozcieńczyć?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 20:19   #3463
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Kylie też teraz miałam usg wew. i wszystko ok na szczęście. Torbiele się wchłaniają często mojej przyjaciółce ginka kazała brać anty i rzeczywiście pomogły.
No ja wlasnie bralam wtedy anty i to pewnie dlatego szybko mi zeszlo.
Ehhh chcialabym nie brac tabsow,ale nie lubie gum i zawsze sie denerwuje czy dostane @ czy nie

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ależ ja Cię rozumiem i wiem że to co robię włosom nie jest obojętne.. ale nie potrafię też chodzić we włosach które nie wyglądają dobrze, wystarczy mi że w zeszłym roku dobre 3-4 miesiące przechodziłam w związanych.. Teraz planuję końcem kwietnia robić alfą, a potem dać im spokój na miesiąc. Bo kolor już naprawdę jest dobry, w sztucznym świetle widać że popielaty Chodzi mi o to żeby na majowe egzaminy mieć ładną fryzurkę, bo to ważna okoliczność dla mnie, kupiłam specjalnie tabletki ze skrzypem i pokrzywą, oraz ten jantar na porost włosów bo wiem że będę musiała w czerwcu podciąć ze 2 cm i wycieniować je trochę. Włosy przesuszyłam i końce mam trochę popalone, ale wiem że coś za coś. Postanowiłam sobie że najpierw uzyskam wymarzony kolor, bądź taki w którym będę wyglądać już dobrze, a potem stopniowo będę ścinać zniszczone partie i hodować zdrowe, i wtedy farbowanie ograniczę do minimum No a potem chciałabym już farbować tylko odrosty i czasem malaks na całość robić, ale to jeszcze trochę Jak patrzę się na Wasze włosy to wiem że można, że się da. Mam nadzieję że za 2 lata będę mogła chwalić się tu zdrowymi włosami za łopatki w wymarzonym kolorze

A i zapomniałam powiedzieć- zdałam egzamin Pisemny na 3, ustny na 2, myślałam że w ustnym dobrze rozwiązałam zadania a tu jak zwykle zonk Jestem typową humanistką i matmy po prostu nie ogarniam
Gratulejszyn
oj uwierz ze ja moim wlosom tez dalam popalic
Byl taki okres,że albo Kylie czarna albo Kylie blond i tak w kolko. I mimo,ze podobja mi sie bardzo np rude wlosy to wiem, ze to bedzie radoc na chwile a potem bedzie placz za blondem

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
No to mam nadzieję,że dostanę w przyszłym tygodniu przesyłkę od Ciebie
I gratuluję zdania egzaminu chociaż w pierwszej chwili jak przeczytałam,że ustny na 2 to myślę jak to zdałaś, ale zapomniałam,że to na studiach tylko,że od 3 się zalicza 4 lata studiów i już nie pamiętam jak to było wcześniej
Ja tez na poczatku:
-" Jak to 2 i zdane"
ale pozniej tez tak jak Ty sie ogarnelam
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 20:21   #3464
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Zaraz Tap Madl
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 20:25   #3465
Kiciowata
Raczkowanie
 
Avatar Kiciowata
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 95
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej co prawda siedzę na wątku dbania o włosy ale wczoraj byłam na dekoloryzacji i wróciłam do blondu zapraszam
__________________
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą"
Jantar - 04.01
Kiciowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 20:37   #3466
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
guacamole po pokrzywie to mi włosy najbardziej na nogach rosły. ja chcę do takiego Boba zapuścić i wycieniowac go, bo mam gęste włosy i wygladalabym, jak Kopernik kucyk odpada bo mi paskudnie grzywki też już nie chcę brakuje mi 10cm, odstawiłam rozjaśniacz i konce się nie kruszą, to może do września urosną tyle
No, no, takiego Kopernika to ja juz zaliczylam i lekko mi on przechodzi w pania Wieslawe . Podoba mi sie cieniowany bob i pewnie bym sie na niego zdecydowala, ale w Szwecji nie potrafia cieniowac..... za to robia straszne dziury, o efekcie dachowkowo zachodzacych na siebie pasemkek mozna tylko marzyc.

Grzywke nosilam prawie 8 lat, na razie mnie nie ciagnie. 10 cm to jakies pol roku :/.

Nadmiar pokrzywy zaowocowal u mnie problemami zoladkowymi, teraz nieco stopuje z iloscia. Mieszanka wszelkich tabsow zaowocowala wysypem bejbi puchu i klakow na nogach, ze sweter mojemu malzonkowi moglabym z nich udziergac
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 20:55   #3467
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ja robiłam alfą 9,21 i byłam zadowolona z koloru ale chciałam jaśniej
Masz zdjęcie po alfie?

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Zaraz Tap Madl
Ja oglądam co się zdarzyło w Las Vegas na polsacie, lubię ten film

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Gratulejszyn
oj uwierz ze ja moim wlosom tez dalam popalic
Byl taki okres,że albo Kylie czarna albo Kylie blond i tak w kolko. I mimo,ze podobja mi sie bardzo np rude wlosy to wiem, ze to bedzie radoc na chwile a potem bedzie placz za blondem
Dzięki Kobieta zmienna jest
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 21:11   #3468
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

a ja pierwszy raz w tym sezonie top madl

Ex fotki takie średnie, najbardziej chyba oddająca kolor, tylko trochę jaśniej w real było to ta fotka w zarówiastym świetle

alfa sztuczne 1.jpg
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 21:14   #3469
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
Znalezione w necie, farba Syoss mixing colors 8-15

nazwa to 'szampan białe złoto ' :P


zdjecie pierwsze przed i drugie po
ładny kolorek wyszedł


tez mam dzisiaj jakąś chcice na słodkie i inne przysamki zakazane @ juz tuż tuż
zjadłam pół pizzy gueseppe i czuje się ogólnie jak balon
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-10, 21:46   #3470
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
a ja pierwszy raz w tym sezonie top madl

Ex fotki takie średnie, najbardziej chyba oddająca kolor, tylko trochę jaśniej w real było to ta fotka w zarówiastym świetle

Załącznik 5204364
Dziękuję Ale jasno Ci wyszło

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ładny kolorek wyszedł

tez mam dzisiaj jakąś chcice na słodkie i inne przysamki zakazane @ juz tuż tuż
zjadłam pół pizzy gueseppe i czuje się ogólnie jak balon
My z tż to zawsze guseppe na pół jemy Uwielbiam cztery sery

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

To ja już teraz sama nie wiem, albo będę robić alfą 8.1/9.21 albo illuminą 8.1, Princeska Twoje odczucia odnośnie farby będą oczekiwane
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 01:19   #3471
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cześć

Zastanawiam się nad lekkim przyciemnieniem włosów, tak do poziomu 8. W związku z tym mam pytanie do dziewczyn, które farbowały Majirelem 8,2 - wszystkim Wam wyszło pięknie, pamiętam, że oglądając zdjęcia powiedziałam sobie, że jeśli będę przyciemniać to tylko tym

Ale pamiętam też, że skarżyłyście się, że po kilku tygodniach kolor ocieplał się? Zmywał się? Nie pamiętam dokładnie, więc gdybyście mogły przypomnieć, to byłabym bardzo wdzięczna I przy okazji chętnie posłucham innych wrażeń/spostrzeżeń na temat tej farby
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 05:56   #3472
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
No, no, takiego Kopernika to ja juz zaliczylam i lekko mi on przechodzi w pania Wieslawe . Podoba mi sie cieniowany bob i pewnie bym sie na niego zdecydowala, ale w Szwecji nie potrafia cieniowac..... za to robia straszne dziury, o efekcie dachowkowo zachodzacych na siebie pasemkek mozna tylko marzyc.

Grzywke nosilam prawie 8 lat, na razie mnie nie ciagnie. 10 cm to jakies pol roku :/.

Nadmiar pokrzywy zaowocowal u mnie problemami zoladkowymi, teraz nieco stopuje z iloscia. Mieszanka wszelkich tabsow zaowocowala wysypem bejbi puchu i klakow na nogach, ze sweter mojemu malzonkowi moglabym z nich udziergac
Ja teraz Jerzego Połomskiego, jak podrosną będzie Mikołaj Kopernik, a później to nie wiem Jak wygląda ta Pani Wiesia?

---------- Dopisano o 06:56 ---------- Poprzedni post napisano o 06:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
Znalezione w necie, farba Syoss mixing colors 8-15

nazwa to 'szampan białe złoto ' :P


zdjecie pierwsze przed i drugie po
, ale ładny kolor Fryzura też mi się podoba- mogłabyś pokazać ją z tyłu?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 07:42   #3473
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Dzien dobry
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 07:44   #3474
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dzien dobry
hej
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 08:06   #3475
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
hej
U mnie słońce
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 08:34   #3476
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Cześć

Zastanawiam się nad lekkim przyciemnieniem włosów, tak do poziomu 8. W związku z tym mam pytanie do dziewczyn, które farbowały Majirelem 8,2 - wszystkim Wam wyszło pięknie, pamiętam, że oglądając zdjęcia powiedziałam sobie, że jeśli będę przyciemniać to tylko tym

Ale pamiętam też, że skarżyłyście się, że po kilku tygodniach kolor ocieplał się? Zmywał się? Nie pamiętam dokładnie, więc gdybyście mogły przypomnieć, to byłabym bardzo wdzięczna I przy okazji chętnie posłucham innych wrażeń/spostrzeżeń na temat tej farby
tak, niestety się ociepla i to dość szybko. I ogólnie po którymś farbowaniu z kolei robi się brzydki


hej u mnie słońca dzisiaj znowu nie ma, deszcz ma padać. Ale już jest 6 stopni, więc chociaż jakiś plus
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 08:40   #3477
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

KYLIE Kitka u mnie słońce i ma być +12 , a we wtorek +19 Niestety piątek i sobota z deszczem
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 08:44   #3478
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
KYLIE Kitka u mnie słońce i ma być +12 , a we wtorek +19 Niestety piątek i sobota z deszczem
u mnie wtedy też ma być ładnie, a ja akurat zapewne będę leżeć i umierać przez @


Shizaxa dziękuję! znalazłam to i już zapłaciłam prowizję
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 08:47   #3479
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

jak tobie się skończy @ to ja będę mieć

Tak fajnie słonko świeci, że zdecydowałam się na zakup jasnej torby co u mnie jest sukcesem bo w swoim długim życiu tylko do Pierwszej Komunii poszłam z białą
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 09:04   #3480
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Ku**a mam problem z reklamcja butow kupionych na Allegro
Pękł mi obcas w sztylbetach i wyslalam buty do reklqamacji.
Przez ustawowe 14 dni na rozpatrzenie reklamacji nikt sie nie odezwal wiec na 15 dzien reklamacja jest juz uznana. Wiec napisalam do niej,że w swietle prawa reklamacja jest uznana i czekam na zwrot gotowki.
We wtorek napisala mi meila ,że w srode sie ze mna skontaktuje bo bedzie w hurtownii co...cisz oczywiscie
Nie wiem czy dzwonic do niej czy poczekac jeszcze do jutra.
A widze za na koncie All loguje sie co pol godziny
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.