Rozstanie z facetem XXXVIII - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-06, 17:35   #4981
ColdDesert
West Coast
 
Avatar ColdDesert
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 169
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Hej dziewczyny, ale mam dzisiaj zjazd... był moment, kiedy przez tydzień nawet jedna łza mi nie spadła, chyba trzymał mnie nerw i adrenalina, szukanie pokoju, przeprowadzka, byłam tak wściekła, że nie czułam bólu. A teraz to jedyne co czuję. To tak bardzo boli, kiedy najbliższa Ci osoba Cię nie kocha.

Staram się zajmować sobie czas, pracuję po 10 godzin dziennie, spotykam się z koleżankami, chodzę na zakupy, w weekend byłam na festiwalu a teraz będę miała dwudniowy wyjazd, ale cokolwiek robię, przypomina mi o nim. Chcę kupić sobie mieszkanie, żeby mieć coś swojego i nigdy już nie musieć się od kogoś wyprowadzać, być niezależną.
__________________
Książki
2017: 30
2016: 44
2015: 37
2014: 40

Koncerty-moja miłość

OWF : 2014, 2016, 2017, 2018
KLF: 2017
Stadion Narodowy: Coldplay, Depeche Mode
Torwar: Lana del Rey, Ellie Goulding
ColdDesert jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-06, 18:02   #4982
cocacolalight
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 565
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Czuję do kla dnie to samo co ty
Cytat:
Napisane przez ColdDesert Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ale mam dzisiaj zjazd... był moment, kiedy przez tydzień nawet jedna łza mi nie spadła, chyba trzymał mnie nerw i adrenalina, szukanie pokoju, przeprowadzka, byłam tak wściekła, że nie czułam bólu. A teraz to jedyne co czuję. To tak bardzo boli, kiedy najbliższa Ci osoba Cię nie kocha.

Staram się zajmować sobie czas, pracuję po 10 godzin dziennie, spotykam się z koleżankami, chodzę na zakupy, w weekend byłam na festiwalu a teraz będę miała dwudniowy wyjazd, ale cokolwiek robię, przypomina mi o nim. Chcę kupić sobie mieszkanie, żeby mieć coś swojego i nigdy już nie musieć się od kogoś wyprowadzać, być niezależną.
cocacolalight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-06, 18:32   #4983
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Smutnania Pokaż wiadomość
A jak poznalas jeśli można wiedzieć
Na tinderze ale nie szukałam tam wtedy związku, po prostu mi się nudziło i chciałam z kimś popisać. No i tak wyszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-06, 19:17   #4984
InsaneLa
Rozeznanie
 
Avatar InsaneLa
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 994
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja myślałam ze po odwołaniu slubu to juz nic dobrego sie nie wydarzy. Ponad rok temu świat mi się zawalil po raz kolejny.

Nauczylam sie byc sama, zainwestowałam w siebie. Bylo mi dobrze. A teraz mam świetnego faceta.

Czas leczy rany i chociaż teraz sie wydaje ze gorzej juz być nie może. To pamiętajcie ze jeszcze kiedyś wszystko się ułoży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hey
A czemu odwolywalas ślub jeśli można spytać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
InsaneLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-06, 19:27   #4985
jaaaa11
Rozeznanie
 
Avatar jaaaa11
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 894
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja myślałam ze po odwołaniu slubu to juz nic dobrego sie nie wydarzy. Ponad rok temu świat mi się zawalil po raz kolejny.

Nauczylam sie byc sama, zainwestowałam w siebie. Bylo mi dobrze. A teraz mam świetnego faceta.

Czas leczy rany i chociaż teraz sie wydaje ze gorzej juz być nie może. To pamiętajcie ze jeszcze kiedyś wszystko się ułoży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dałaś mi nadzieję że i mnie może coś dobrego spotkać. w styczniu też odwolalam ślub.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Saaan23
jaaaa11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-06, 19:54   #4986
ColdDesert
West Coast
 
Avatar ColdDesert
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 169
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Współczuję Wam bardzo dziewczyny, jak już ślub był zaplanowany to "trochę" większy kaliber...
__________________
Książki
2017: 30
2016: 44
2015: 37
2014: 40

Koncerty-moja miłość

OWF : 2014, 2016, 2017, 2018
KLF: 2017
Stadion Narodowy: Coldplay, Depeche Mode
Torwar: Lana del Rey, Ellie Goulding
ColdDesert jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-06, 20:15   #4987
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez InsaneLa Pokaż wiadomość
Hey
A czemu odwolywalas ślub jeśli można spytać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po prostu mój eks narzeczony mimo moich prób ratowania tego zwiazku miał swoja wizje naszego wspólnego życia. Życia obok a nie razem. Podejscie "jak zaklepane to juz moje i nic nie musze robić". Bolało bardzo. Ale wiedziałam ze jeśli wezme ten ślub to zniszcze sobie życie. Po rozstaniu chciałam mu dać nawet szanse, bo o nią prosił. Po kilku dniach starań dał sobie spokój. Nie rozumiałam i długo dochodziłam do siebie. Ale teraz wiem ze to była najlepsza decyzja jaka mogłam podjąć. Wiem ze to była dobra decyzja bo dałam sobie szanse na lepsze życie.

Nowa znajomość jest świeża ale daje mi dużo radości i szczęścia. Moze tak zostanie, moze nie. Mam duży dystans ale wiem że jeszcze nie wszystko stracone i mogę ułożyć sobie życie. Moze nie zrealizuje mojego "planu do 30'tki" ale przestało mnie to już obchodzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-06, 20:39   #4988
ColdDesert
West Coast
 
Avatar ColdDesert
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 169
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Po prostu mój eks narzeczony mimo moich prób ratowania tego zwiazku miał swoja wizje naszego wspólnego życia. Życia obok a nie razem. Podejscie "jak zaklepane to juz moje i nic nie musze robić". Bolało bardzo. Ale wiedziałam ze jeśli wezme ten ślub to zniszcze sobie życie. Po rozstaniu chciałam mu dać nawet szanse, bo o nią prosił. Po kilku dniach starań dał sobie spokój. Nie rozumiałam i długo dochodziłam do siebie. Ale teraz wiem ze to była najlepsza decyzja jaka mogłam podjąć. Wiem ze to była dobra decyzja bo dałam sobie szanse na lepsze życie.

Nowa znajomość jest świeża ale daje mi dużo radości i szczęścia. Moze tak zostanie, moze nie. Mam duży dystans ale wiem że jeszcze nie wszystko stracone i mogę ułożyć sobie życie. Moze nie zrealizuje mojego "planu do 30'tki" ale przestało mnie to już obchodzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno podjęłaś dobrą decyzję szkoda, że tak wiele kobiet tkwi w bezsensownych związkach "a bo już tyle lat" itd.
__________________
Książki
2017: 30
2016: 44
2015: 37
2014: 40

Koncerty-moja miłość

OWF : 2014, 2016, 2017, 2018
KLF: 2017
Stadion Narodowy: Coldplay, Depeche Mode
Torwar: Lana del Rey, Ellie Goulding
ColdDesert jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 07:32   #4989
cocacolalight
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 565
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

U mnie nadal słabo
Nie radzę sobie sama
cocacolalight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 07:33   #4990
jaaaa11
Rozeznanie
 
Avatar jaaaa11
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 894
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez cocacolalight Pokaż wiadomość
U mnie nadal słabo
Nie radzę sobie sama
co jest?

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Saaan23
jaaaa11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 11:24   #4991
Nadzieja847
Raczkowanie
 
Avatar Nadzieja847
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 55
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Hej dziewczyny
Miałyście taką sytuację, że wasi znajomi po poznaniu waszego faceta "woleli" go bardziej od was?
Moi znajomi przestali pisać i dzwonić do mnie a umawiają się na wyjścia tylko z nim... Sama nie wiem już co mam o tym myśleć.
Ostatnio poznałam nowych ludzi i jedna z tych osób organizuje imprezę, na którą jestem zaproszona i jak chcę mogę przyjść z facetem. On tak szczerze nie bardzo jest chętny bo to towarzystwo z pewnym hobby, a on w tym temacie nie siedzi a ja się obawiam, że jak pójdę z nim to ja zejdę na drugi plan i popsuje mi się przez to humor, bo cała uwaga skupi się na nim.
On jest osobą, która często mnie ignoruje, nie rozmawia ze mną w towarzystwie, traktuje chyba jako dodatek :/
Strasznie mi przykro z tego powodu. Rozstawaliśmy się już x razy a ja nadal nie potrafię odejść :/
Nadzieja847 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-07, 15:34   #4992
Ona57
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 9
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Dziewczyny fajnie że jesteście a ja potrzebuje się wygadac, dzisiaj mija ponad miesiąc odkąd zakonczylam (a raczej zakończyliśmy) 10 letni związek, jest mi bardzo ciężko najgorsze jest to że wciąż myślę o byłym i nie potrafię sobie z tym poradzić, często płaczę, mam wrażenie że nie uloze sobie życia bez niego może to głupie ale dla zajęcia czymś myśli założyłam konto na sympatii i badoo ale już widzę że to bez sensu bo tam same głupki myślace tylko o jednym, w lipcu mam wesele i nawet nie mam z kim iść zalamka
Ona57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 15:41   #4993
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Ona57 Pokaż wiadomość
Dziewczyny fajnie że jesteście a ja potrzebuje się wygadac, dzisiaj mija ponad miesiąc odkąd zakonczylam (a raczej zakończyliśmy) 10 letni związek, jest mi bardzo ciężko najgorsze jest to że wciąż myślę o byłym i nie potrafię sobie z tym poradzić, często płaczę, mam wrażenie że nie uloze sobie życia bez niego może to głupie ale dla zajęcia czymś myśli założyłam konto na sympatii i badoo ale już widzę że to bez sensu bo tam same głupki myślace tylko o jednym, w lipcu mam wesele i nawet nie mam z kim iść zalamka
A dlaczego się rozstaliście? Nie ma już szans abyście do siebie wrócili? Jeśli wciąż myślisz o byłym i go kochasz to możliwe, że jeszcze dla Ciebie za wcześnie na nowy związek, dlatego też odrzucasz wszystkich facetów na sympatii i badoo i myślisz, że każdy myśli tylko o jednym. Prawdopodobnie porównujesz też ich nieświadomie do byłego, dlatego wypadają tak blado.
Czasami lepiej iść na wesele samemu niż z kimś kto mógłby nam jedynie popsuć całą zabawę. A może pójdziesz z jakiś kolegą?
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 15:48   #4994
InsaneLa
Rozeznanie
 
Avatar InsaneLa
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 994
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Nadzieja847 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Miałyście taką sytuację, że wasi znajomi po poznaniu waszego faceta "woleli" go bardziej od was?
Moi znajomi przestali pisać i dzwonić do mnie a umawiają się na wyjścia tylko z nim... Sama nie wiem już co mam o tym myśleć.
Ostatnio poznałam nowych ludzi i jedna z tych osób organizuje imprezę, na którą jestem zaproszona i jak chcę mogę przyjść z facetem. On tak szczerze nie bardzo jest chętny bo to towarzystwo z pewnym hobby, a on w tym temacie nie siedzi a ja się obawiam, że jak pójdę z nim to ja zejdę na drugi plan i popsuje mi się przez to humor, bo cała uwaga skupi się na nim.
On jest osobą, która często mnie ignoruje, nie rozmawia ze mną w towarzystwie, traktuje chyba jako dodatek :/
Strasznie mi przykro z tego powodu. Rozstawaliśmy się już x razy a ja nadal nie potrafię odejść :/
Hey.
Skoro rozstawaliscie sie juz wiele razy to moze pora sie zastanowic, czy to w ogole ma sens?
W dobrym zwiazku raczej nie ma miejsca na takie huśtawki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
InsaneLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 15:55   #4995
Ona57
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 9
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Już nie wrócimy do siebie bo nasze plany na wspólną przyszłość za bardzo się rozmijaly, co do tych portali pisałam z paroma facetami przez parę dni i już wydawało mi się że piszę z kimś normalnym a za chwilę ten ktoś rzucił jakąś niemoralna propozycje do,, zrobienia na pierwszym spotkaniu'' no sorry ale taka to ja nie jestem, a kolegów żadnych nie mam żeby zaprosić własciwie to nie mam nikogo
Ona57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 15:55   #4996
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Nadzieja847 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Miałyście taką sytuację, że wasi znajomi po poznaniu waszego faceta "woleli" go bardziej od was?
Moi znajomi przestali pisać i dzwonić do mnie a umawiają się na wyjścia tylko z nim... Sama nie wiem już co mam o tym myśleć.
Ostatnio poznałam nowych ludzi i jedna z tych osób organizuje imprezę, na którą jestem zaproszona i jak chcę mogę przyjść z facetem. On tak szczerze nie bardzo jest chętny bo to towarzystwo z pewnym hobby, a on w tym temacie nie siedzi a ja się obawiam, że jak pójdę z nim to ja zejdę na drugi plan i popsuje mi się przez to humor, bo cała uwaga skupi się na nim.
On jest osobą, która często mnie ignoruje, nie rozmawia ze mną w towarzystwie, traktuje chyba jako dodatek :/
Strasznie mi przykro z tego powodu. Rozstawaliśmy się już x razy a ja nadal nie potrafię odejść :/
Skoro facet tak się wobec Ciebie zachowuje to znaczy, że najlepiej będzie jak się rozstaniecie, ale już tak na dobre. A dlaczego do niego wracasz mimo wszystko? Boisz się samotności, że nikogo już nie znajdziesz? Czy on Ci takie coś mówi?

Cytat:
Napisane przez Ona57 Pokaż wiadomość
Już nie wrócimy do siebie bo nasze plany na wspólną przyszłość za bardzo się rozmijaly, co do tych portali pisałam z paroma facetami przez parę dni i już wydawało mi się że piszę z kimś normalnym a za chwilę ten ktoś rzucił jakąś niemoralna propozycje do,, zrobienia na pierwszym spotkaniu'' no sorry ale taka to ja nie jestem, a kolegów żadnych nie mam żeby zaprosić własciwie to nie mam nikogo
Musisz po prostu próbować, ja też zanim poznałam na sympatii mojego obecnego narzeczonego to trafiłam na masę idiotów, ale wiesz co? Warto było czekać

Jeśli nie masz kogo zaprosić to najlepiej jak pójdziesz sama, a może właśnie na tym wesele kogoś poznasz? Może ktoś Cię zapozna z kimś? Kto wie

Edytowane przez faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Czas edycji: 2018-06-07 o 15:59
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 15:57   #4997
Nadzieja847
Raczkowanie
 
Avatar Nadzieja847
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 55
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Ona57 Pokaż wiadomość
Już nie wrócimy do siebie bo nasze plany na wspólną przyszłość za bardzo się rozmijaly, co do tych portali pisałam z paroma facetami przez parę dni i już wydawało mi się że piszę z kimś normalnym a za chwilę ten ktoś rzucił jakąś niemoralna propozycje do,, zrobienia na pierwszym spotkaniu'' no sorry ale taka to ja nie jestem, a kolegów żadnych nie mam żeby zaprosić własciwie to nie mam nikogo
Na takich portalach ludzie się spotykają w jednym celu, więc mnie to akurat nie dziwi A masz jakieś koleżanki? To może wypytaj je czy znają jakiegoś wolnego fajnego kolegę, który chciałby pójść na wesele? Kolega ich Tż z pracy, czyjś kuzyn itp. ?
Nadzieja847 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 16:01   #4998
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Nadzieja847 Pokaż wiadomość
Na takich portalach ludzie się spotykają w jednym celu, więc mnie to akurat nie dziwi A masz jakieś koleżanki? To może wypytaj je czy znają jakiegoś wolnego fajnego kolegę, który chciałby pójść na wesele? Kolega ich Tż z pracy, czyjś kuzyn itp. ?
Nie zawsze Ja na sympatii poznałam obecnego narzeczonego i znam też kilka dziewczyn, które też na takim portalu randkowym znalazły swoich chłopaków/narzeczonych/mężów. Tutaj na wizażu też można często przeczytać takie historie
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 16:03   #4999
Nadzieja847
Raczkowanie
 
Avatar Nadzieja847
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 55
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8403454 6]Nie zawsze Ja na sympatii poznałam obecnego narzeczonego i znam też kilka dziewczyn, które też na takim portalu randkowym znalazły swoich chłopaków/narzeczonych/mężów. Tutaj na wizażu też można często przeczytać takie historie [/QUOTE]

Ok. Wyjątki nie potwierdzaja reguły. Ja bym się jednak nie nastawiała na znalezienie miłości życia na portalu randkowym czy aplikacji polegającej na ocenianiu ludzi po ich zdjęciach profilowych...
Nadzieja847 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-07, 16:04   #5000
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Nadzieja847 Pokaż wiadomość
Ok. Wyjątki nie potwierdzaja reguły. Ja bym się jednak nie nastawiała na znalezienie miłości życia na portalu randkowym czy aplikacji polegającej na ocenianiu ludzi po ich zdjęciach profilowych...
Wszędzie można poznać miłość swojego życia
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 16:05   #5001
Ona57
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 9
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

To ja nie wiem dziewczyny jak wy tych fajnych normalnych facetów poznajecie na portalach, macie dużo szczęścia poprostu, ja trafiam na samych kretynow
Ona57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 16:11   #5002
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Ona57 Pokaż wiadomość
To ja nie wiem dziewczyny jak wy tych fajnych normalnych facetów poznajecie na portalach, macie dużo szczęścia poprostu, ja trafiam na samych kretynow
Ja zanim trafiłam na normalnego to też trafiłam na masę kretynów, nie ma się co zrażać
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 17:34   #5003
Ona57
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 9
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Mam wrażenie że wszyscy normalni faceci są już zajęci, a mi chodzi głównie o facetów 30+
Ona57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 18:27   #5004
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Ona57 Pokaż wiadomość
Mam wrażenie że wszyscy normalni faceci są już zajęci, a mi chodzi głównie o facetów 30+


Posiadam takiego, nie wiem gdzie on sie chowal. Bo mam ochote go ozlocic
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 18:31   #5005
InsaneLa
Rozeznanie
 
Avatar InsaneLa
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 994
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Wolni, fajni faceci pewnie myślą to samo o kobietach że te wszystkie wartościowe są już zajęte.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
InsaneLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 19:49   #5006
jaaaa11
Rozeznanie
 
Avatar jaaaa11
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 894
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Ona57 Pokaż wiadomość
Już nie wrócimy do siebie bo nasze plany na wspólną przyszłość za bardzo się rozmijaly, co do tych portali pisałam z paroma facetami przez parę dni i już wydawało mi się że piszę z kimś normalnym a za chwilę ten ktoś rzucił jakąś niemoralna propozycje do,, zrobienia na pierwszym spotkaniu'' no sorry ale taka to ja nie jestem, a kolegów żadnych nie mam żeby zaprosić własciwie to nie mam nikogo
ja w tym miesiącu idę sama na wesele. też nie mam z kim.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Saaan23
jaaaa11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-08, 08:17   #5007
cocacolalight
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 565
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Jego brat mówi o mnie bardzo niefajne rzeczy
Ze mnie ex utrzymywał że ciągle za mnie płacił że mieszkałam za darmo
Jestem taka bezsilna
Jak się zdenerwuje to zgłoszę go do urzędu skarbowego z tym wynajmowanym mieszkaniem
Jak tak można
Najpierw super kolega dogadujemy się kupujemy sobie prezenty na święta zapraszają na imprezy
I nagle takie teksty
cocacolalight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-08, 08:33   #5008
jaaaa11
Rozeznanie
 
Avatar jaaaa11
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 894
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez cocacolalight Pokaż wiadomość
Jego brat mówi o mnie bardzo niefajne rzeczy
Ze mnie ex utrzymywał że ciągle za mnie płacił że mieszkałam za darmo
Jestem taka bezsilna
Jak się zdenerwuje to zgłoszę go do urzędu skarbowego z tym wynajmowanym mieszkaniem
Jak tak można
Najpierw super kolega dogadujemy się kupujemy sobie prezenty na święta zapraszają na imprezy
I nagle takie teksty
kochana o mnie też tak mówił eks i jego rodzina że mieszkałam za darmo że mnie utrzymywać musiał A przecież też miałam kasę. nawet mi wygadal że się wyprowadzilam i za mnie wodę musiał płacić nawet obliczyl ile zuzylam.

więc olej sprawę bo to nie warte zachodu A jest to śmieszne z czasem sama zobaczysz że nie długo będzie Cię to bawić.

jak chcesz to zgłoś.
ja np na początku zalowalam że nie poszłam na policję jak mnie mama eks uderzyła i miałam słady ale teraz myślę że bym się z nimi do dziś uzrerala A tak mam spokój

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Saaan23
jaaaa11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-08, 09:25   #5009
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Wątek przekroczył 5000 postów, zapraszam do nowej części.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post84047321
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-08 10:25:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.