Mediolan - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-28, 12:37   #31
Rangiku
Raczkowanie
 
Avatar Rangiku
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 114
Dot.: Mediolan

Hej dziewczyny, odświeżam wątek, bo potrzebuję małego info o Mediolanie - w czerwcu zatrzymamy się tam na dwa dni i lecimy stamtąd na Sri Lankę. A, że do Mediolanu lecimy tylko z bagażem podręcznym to planowałam dopiero tam na miejscu zakupić pastę do zębów, krem do opalania i inne rzeczy potrzebne na dalsza podóróż. Orientujecie się czy dorwę tam jakąś drogerię sieciową w stylu rossmana? Taką, żeby ceny nie były z kosmosu? W googlu widzę tylko Douglasy i inne takie droższe sprawy.. Będę wdzięczna za pomoc A jeśli ktoś kojarzy jakieś konkretne miejsce to już wogóle byłoby super
Rangiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 15:19   #32
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Mediolan

Cytat:
Napisane przez Rangiku Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, odświeżam wątek, bo potrzebuję małego info o Mediolanie - w czerwcu zatrzymamy się tam na dwa dni i lecimy stamtąd na Sri Lankę. A, że do Mediolanu lecimy tylko z bagażem podręcznym to planowałam dopiero tam na miejscu zakupić pastę do zębów, krem do opalania i inne rzeczy potrzebne na dalsza podóróż. Orientujecie się czy dorwę tam jakąś drogerię sieciową w stylu rossmana? Taką, żeby ceny nie były z kosmosu? W googlu widzę tylko Douglasy i inne takie droższe sprawy.. Będę wdzięczna za pomoc A jeśli ktoś kojarzy jakieś konkretne miejsce to już wogóle byłoby super
Ja co prawda nie jestem z Mediolanu, ale to duze miasto ,gdybys chociaz powiedziala gdzie sie zatrzymujesz, to bylo by latwiej cos doradzic bo takich drogerii jest pelno po calym miescie.....

we Wloszech nie spotkasz nic podobnego go Rossmanna, ale cos mniej wiecej ,to Acqua&Sapone ,bo chodzi Ci o przystepne ceny tak?
tam znajdziesz cos napewno, albo najzwyczajniej na swiecie w suermarkecie mozesz kupic kosmetyki, np. w Carrefurze.
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 06:58   #33
Rangiku
Raczkowanie
 
Avatar Rangiku
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 114
Dot.: Mediolan

Hostel mamy gdzieś pomiędzy politechniką a stadionem, ale możemy się przespacerować też gdzies dalej Zwłaszcza, że z lotniska trafimy pewnie najpierw do centrum. W carrefourze trochę się obawiam czy będzie sensowny wybór - z kremem do opalania np SPF50 chyba może być już problem, zwłaszcza, że ja unikam niektórych składników.. Generalnie chodzi mi o jakikolwiek samoobsługowy sklep z takimi przeciętnymi kosmetykami (tzn. garnier, nivea etc. - ta półka cenowa, a nie na przykład shiseido)
Rangiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 14:40   #34
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Mediolan

Cytat:
Napisane przez Rangiku Pokaż wiadomość
Hostel mamy gdzieś pomiędzy politechniką a stadionem, ale możemy się przespacerować też gdzies dalej Zwłaszcza, że z lotniska trafimy pewnie najpierw do centrum. W carrefourze trochę się obawiam czy będzie sensowny wybór - z kremem do opalania np SPF50 chyba może być już problem, zwłaszcza, że ja unikam niektórych składników.. Generalnie chodzi mi o jakikolwiek samoobsługowy sklep z takimi przeciętnymi kosmetykami (tzn. garnier, nivea etc. - ta półka cenowa, a nie na przykład shiseido)
We wloszech jest bardzo ubogi wybor kosmetykow, wiec nie licz na to, ze spotkasz wszystkie kosmetyki Nivea czy Garnier, tutaj mozna dostac tylko niektore, wlochy to nie polska, u nas jest ogromny wybor, tutaj jak chcesz dobry krem, to musisz raczej sie skusic na cos drozszego, jak bedziecie w centrum, to napewno tam jakas drogerie znajdziesz.

w IT krem Nivea kosztuje jakies 15-20 euro wiec wiecej niz u nas
zalezy jaki, ale powtarzam, tutaj nie dostaniesz wszystkich, jest zaledwie kilka do wyboru.
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 06:40   #35
Rangiku
Raczkowanie
 
Avatar Rangiku
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 114
Dot.: Mediolan

Kurcze kiepsko to brzmi, będę w takim razie próbowała się jakoś cudem zmieścić jednak w 100 ml i dokupić na miejscu tylko pastę do zębów.. W każdym razie dzięki bardzo za info pojadę przygotowana, a tak to bym chyba padła trupem widząc na miejscu nivea za 20 euro
Rangiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 10:45   #36
sennaLila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 17
Dot.: Mediolan

Nie polecam Mediolanu. Miasto jest oblężone przez cyganów i w każdym momencie można zostać tam okradzionym. Co chwila ktoś tam do ciebie podchodzi. Owszem jest ładne ale klimat tego miasta mnie dobija.
sennaLila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 11:42   #37
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Mediolan

Hej, wybieram się do Włoch na 3 dni, jednak jeden dzień spędzę w Mediolanie. Lecę na początku maja, jakiej pogody mogę się spodziewać? Chyba nie potrzeba brać ciepłych ubrań, a raczej coś przeciwdeszczowego?
Chciałam też zapytać czy jest gdzieś w centrum jakaś przechowalnia bagażu? I na jakie koszty mam się nastawić? Lecę samolotem do Bergamo i stamtąd do Mediolanu, więc muszę gdzież zostawić walizkę na cały dzień zwiedzania
Ile kosztuje wejście na dach Duomo, bilet na komunikacje miejską (całodzienny albo np kilkugodzinny)? Mamy bardzo ograniczony budżet i szukamy jak najtańszych atrakcji/przejazdów no i jeszcze kwestia jedzenia- ile średnio kosztuje pizza albo coś innego taniego a dobrego
A może wiecie coś o wypożyczalni rowerów? Jest to sensowny pomysł, czy lepiej metro/autobusy?

Edytowane przez bedeliciuos
Czas edycji: 2015-03-31 o 11:44
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-01, 23:22   #38
alexxandra93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 90
Dot.: Mediolan

Cześć

Polecicie jakieś noclegi w Mediolanie? Wybieram sie z koleżanką w lutym. Chcemy coś blisko centrum miasta lub z dobrym dojazdem do centrum i oczywiście w przystępnej cenie ;D
alexxandra93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 11:55   #39
olgiuszaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1
Dot.: Mediolan

Ja zamawiałam poprzez airbnb wyszło sporo taniej niż przez booking.

Zapraszam do mojej relacji z Mediolanu i Bergamo
http://familijnie.pl/bergamo-mediolan-5-dni/
olgiuszaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 09:08   #40
bogurzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 70
Dot.: Mediolan

Właśnie poluję na tanie loty do Mediolanu. Słyszałam, że dużo bardziej opłaca się wynająć coś w Bergamo i pojechać pociągiem na wycieczkę do Mediolanu. Czy ktoś tak próbował?
bogurzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-24 10:08:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.