Do filtromaniaczek:) - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-21, 09:38   #2461
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Czytam i niedowierzam ze takie kombinacje z lososiowa Avenka.....mam nadzieje,ze to wszystko sie wyjasni a Kate bedzie miala dla Nas dobre wiesci bo..inaczej zostaje jedynie zrobic zapas ze starej dostawy.Ciarki mnie przechodza poniewaz uzaleznilam sie od mojej Avenki i nie przezyje jezeli zostanie ona wycofana
Wczoraj zaskoczona tym co tutaj piszecie o zmianie kremu Avene 50+, napisalam do Avene i dzisiaj przyszla od razu odpowiedz (jak zawsze szybko). Napisali, ze nie ma zadnych zmian w linii slonecznej. Krem 50+ (ten niby "bezbarwny"/lososiowy) byl i bedzie nadal w lekkim odcieniu skory.

Teraz dla mnie jest zagadka skad sie wzielo, ze ma niby byc zmiana?
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 09:41   #2462
Debora86
Raczkowanie
 
Avatar Debora86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 65
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez niunieczek
Cześć Deborka jesteś może z dolnoślaskiego? Właściwie z okolic Dzierżoniowa?
Nie Ale niedaleko bo z Worcławia
Kusi mnie ta 40 Biodermy do ciałka. Super cena i jaka butla . A do twarzy to nie wiem co wybrac. Przez ostatnie dni używałam próbki avene emulsji ale jest okropna.
Alchemiczka-jak tam nowa aqua lait LRP????
Debora86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 09:51   #2463
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez monika_t
Wczoraj zaskoczona tym co tutaj piszecie o zmianie kremu Avene 50+, napisalam do Avene i dzisiaj przyszla od razu odpowiedz (jak zawsze szybko). Napisali, ze nie ma zadnych zmian w linii slonecznej. Krem 50+ (ten niby "bezbarwny"/lososiowy) byl i bedzie nadal w lekkim odcieniu skory.

Teraz dla mnie jest zagadka skad sie wzielo, ze ma niby byc zmiana?
Stąd, że do nowych zestawów dołączone są próbki kremu 50+, w których znajduje się BIAŁY krem, a na opakowaniu próbek jest inny skład! A jest to bezdyskusyjnie ten sam krem, nie ma żadnej innej 50tki, za wyjątkiem barwionej. No i oczywiście nie mówię w ogóle o tej serii w białych opakowaniach. No, ale skoro w dużych opakowaniach kremu 50+ jest to, co było, to wielbicielki łososiowej skóry mogą chyba odetchnąć z ulgą
A ja tak chciałam to wypróbować i nic z tego... Mogę sie zrobić co najwyżej na biało
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 10:10   #2464
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Erato
Stąd, że do nowych zestawów dołączone są próbki kremu 50+, w których znajduje się BIAŁY krem, a na opakowaniu próbek jest inny skład! A jest to bezdyskusyjnie ten sam krem, nie ma żadnej innej 50tki, za wyjątkiem barwionej. No i oczywiście nie mówię w ogóle o tej serii w białych opakowaniach. No, ale skoro w dużych opakowaniach kremu 50+ jest to, co było, to wielbicielki łososiowej skóry mogą chyba odetchnąć z ulgą
A ja tak chciałam to wypróbować i nic z tego... Mogę sie zrobić co najwyżej na biało

Czy moglabys podac sklad tego "nowego" kremu?
Jesli byl juz gdzies wpisany, a ja go przeoczylam, to z gory przepraszam.
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 10:40   #2465
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Mogę przepisać, jak tylko dotrę do domku Wyżej nie było wklejanych dokładnych składów, natomiast ja porównywałam ten skład, który jest wpisany w KWC, z pudełkiem próbki. Najwyraźniejsze różnice to brak Iron Oxides i pojawienie się trójglicerydów.
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 10:42   #2466
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Erato
Mogę przepisać, jak tylko dotrę do domku Wyżej nie było wklejanych dokładnych składów, natomiast ja porównywałam ten skład, który jest wpisany w KWC, z pudełkiem próbki. Najwyraźniejsze różnice to brak Iron Oxides i pojawienie się trójglicerydów.
Spisz prosze (jak bedziesz w domu) caly sklad tego "tajemniczego" kremu.
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 10:45   #2467
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Ponawiam pytanie co do zapachu Biodermy, fluidu dokładniej, troche mnie on niepokoi, mnie przypomina ogórki kiszone. Nie chce zeby się okazalo ze kupiłam opakowanie przeterminowanego filtra. Oznaczenia i date "spozycia" ma OK....?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-21, 10:56   #2468
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez monika_t
Czy moglabys podac sklad tego "nowego" kremu?
Jesli byl juz gdzies wpisany, a ja go przeoczylam, to z gory przepraszam.
Avene thermal spring water (avene aqua), ethylhexyl methoxycinnamate, C12-15 alkyl benzoate, water (aqua), butylene glycol, methylene bis-benzotriazolyl, tetramethylbutylphenol, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazne, dimethicone, cyclomethicone, glyceryl stearate, peg-100 stearate, potassium cetyl phosphate, pvp/eicosene copolymer, butylparaben, caprylic/capric triglyceride, decyl glucoside, dimethiconol, disodium edta, ethylparaben, fragrance (parfum), hydroxyethyl acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, isobutylparaben, magnesium aluminum silicate, methylparaben, o-cymen-5-ol, phenoxyethanol polysorbate 60, propylparaben, squalane, steryl alcohol, titanium dioxide, tocopheryl glucoside, tribehenin, triethoxycaprylylsilane, trimethoxycaprylylsilane, xanthan gum, zinc oxide

Przepraszam za ewentualne literówki
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 11:01   #2469
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Hmm, to moje drugie podejście do pisania tejże wiadomości bo mi poprzedniej nie zapisało. Źle się dzieje w państwie duńskim, czy co...?

Ok, do rzeczy.

Kupiłam W ŚLEPO, za Waszą namową łososiową Avenkę [dzięki Bogu, okazała się łososiowa]. Była w zestawie z wodą termalną.

Krem jest nieco "tępy" w konsystencji i to jest jego jedyny minus. teraz nastąpią zachwyty.
Krem jest boski!!!!! Pomimo gęstej konsystencji rozsmarowuje się bajecznie, a nalozylam go na Active C dla suchej skóry, czyli podkłąd miałam już konkretny. Aplikacja kremu zajęła mi sekundy, konec żmudnego rozsmarowywania i klepania! W końcu wypiłąm całą kawę rano!
Po kawusi [10 min] zerknięcie w lusto, i co widzę?? Żadnego połysku w stylu latarnia morska, tylko taki dyskretny glow ! Przypudrowałam dziób i na uniwerek marsz!

Teraz, po 4h od nałożenia kremu i makijażu, nadal nie wychodzę ze stanu zdziwienia/ zachwycenia, bo niemalże wcale się nie świecę. No tak to jeszcze nie było z żadnym filtrem!

Koniec eksperymentów, zostaje przy Avenkach, i mam nowego faworyta!

PS1. Czy te iron oxides wchodzą w reakcje z wit C?

PS2. Jak wycofają łososiową avenkę popełnię rytualne samobójstwo.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 11:04   #2470
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Do filtromaniaczek:)

choco, no jak miło, że mnie wyręczyłaś
L_V, jak jeszcze napiszesz po paru dniach, że Cię nie zapycha, to chyba też polecę i kupię... Na razie strasznie mnie denerwuje mleczko (z powodu wypryszczenia) No a ten zapach Biodermy to rzeczywiście coś dziwnego Ja mam chyba już trzecią czy czwartą tubkę tego fluidu i on nie ma żadnego zapachu. A w szczególności kiszonych ogórków
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 11:08   #2471
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Erato,
L_V jesteś kolejną osobą zachwyconą tym kremem, chyba i ja się w końcu na niego skuszę Tylko samobójstwa nam nie popełniaj

EDIT A tak w ogóle to myślałam, że w końcu go wypróbuję dzięki próbce w zestawie z mleczkiem. No ale nic z tego, bo ta próbka jest biała
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-21, 11:27   #2472
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez maugos
hej,
czy któraś z Was mogłaby wytłumaczyć mi jak "krowie na rowie" jaka jest różnica pomiędzy tonującą Avenką a łososiową...? tzn łososiowa ma kolor...a tonująca ma kolor... Chcę dokonać zakupu przez net i naprawdę nie wiem którą wybrać...nie chciałabym mieć zbyt ciemnego koloru na twarzy, chociaż planuję najpierw nałożyć mleczko SPF50 a potem którąś z kolorowych avenek - tylko którą...??? chodzi mi o lekko kryjący efekt i nadanie ładnego, subtelnego kolorku...plisss proszę o pomoc...
Łososiowa ślicznie rozświetla, ale prawie nie kryje.
Tonująca ciemniejsza, ładnie kryje.
Ot i cała różnica.

Łososiowa nie wypryszcza (kurcze mnie żadna nie wypyszcza)

Odpowiedź z Avene na temat białych - pseudołososiowych próbek:
Próbki trafiły do Polski przez pomyłkę - we Francji są dostępne obie wersje kremu 50+, stąd takie próbki, powinny być nasze czyli łososiowe - przyszły białe. Pełnowymiarowe są napewno łososiowe.

W sprawie zaginionych kuleczek ze sprayu 50+ śledztwo trwa.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 11:31   #2473
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Kate30
Odpowiedź z Avene na temat białych - pseudołososiowych próbek: Próbki trafiły do Polski przez pomyłkę - we Francji są dostępne obie wersje kremu 50+, stąd takie próbki, powinny być nasze czyli łososiowe - przyszły białe. Pełnowymiarowe są napewno łososiowe.

W sprawie zaginionych kuleczek ze sprayu 50+ śledztwo trwa.
No to wyjasnila sie nieco sprawa.

Dziekuje za sklad.
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 11:31   #2474
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dobrze, że sprawa łososia się wyjaśniła, ale o zaginionych kuleczkach jeszcze nie słyszałam
buziaki
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 11:34   #2475
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Parę postów wyżej Chocolatko.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 11:41   #2476
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dzięki Kate, już znalazłam
Mnie też nie podobają się te avenkowe zamieszania na polskim rynku
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 11:48   #2477
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

L_V Tlenki żelaza (nasze pigmenty) nie wchodzą w reakcję z wit. C . Ale za to niektóre z Parsolem.
Kurczę, żadna z moich Bioderm nie miała takowego zapachu, a jestem wrażliwa na aromaty. Coś dziwnego z tą Twoją...
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 12:09   #2478
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

L_V - ja też zużyłam dwie tuby biodermy fluidu - obydwie bezzapachowe.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 12:33   #2479
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Dzięki Kate, już znalazłam
Mnie też nie podobają się te avenkowe zamieszania na polskim rynku
Nie tylko Avene takie zamieszanie robi, w tamtym roku zrobila spore Bioderma, w tym takze przylaczylo sie Vichy.
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-21, 12:53   #2480
tusia25
Raczkowanie
 
Avatar tusia25
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nida
Wiadomości: 90
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Mój faworyt: Boderma 100 (teraz 50+) fluid w ilości "przepisowej" plus na to Bioderma krem tonujący - efekt idealny!
Miałabym ochotę przetestować mleczko biodermy, bo ma podobno taki sam skład jak fluid, a jest go nie 50 ml tylko 100ml, i jest różnica w cenie..
Może któraś z Was ma doświadczenie w używaniu tych dwóch filtrów??
Bo boję się kupować w ciemno, a próbek mleczka niet w aptece

Natomiast moje próby z Avene mleczkiem z dzieciaczkiem 40 skończyły się porażką. W przeciwieństwie do Biodermy Avenka oprócz połysku zostawia na mojej twarzy wstrętną, tłustą, lepiącą się maź.
Próbowałam trzy razy - efekt beznadziejny

Tak więc chyba zostawię ją sobie na wrześniowy Egipt - do smarowania stóp
No chyba, że jest ktoś chętny
tusia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 12:59   #2481
gwiazda666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 126
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Witam kochane filtromaniaczki!!!!
Podgladam was juz kawal czasu,filtruje sie od ponad 6 miesiecy.Jestem zachwycona,bo tak ladnej cery jeszce nie mialam.Obecnie mam mleczko Avene 50+.I w zwiazku z tym mam pytanie---mam nadzieje ze mnie nie przegonicie.Piszecie ,ze avene ma w skladzie trojglicerydy,i ze zapychaja.Prosze napiszcie,jaka jest ich nazwa po lacinie,abym mogla je w skladzie znalezc.
No i mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego szacownego grona!!!!
gwiazda666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 13:04   #2482
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Gwiazdo666 oczywiście, że przyjmujemy Witaj u nas
Trójglicerydy to capriylic/ capric triglyceride.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 13:09   #2483
gwiazda666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 126
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dzieki wielkie!!!! Wiedzialam ze mozna na was liczyc!!!
gwiazda666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 13:29   #2484
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Do filtromaniaczek:)

czy uzywał już ktos tych nowych filtrów IWOSTINU?

widziałm je dzisiaj w aptece - spf 25 za 22 zł a 50+ za 23 zł
próbek niestety nie mieli...

jaką mają one konsystecje?? bardzo sie swieci tawrz po nich? czy są lepkie tak jak z avene?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 13:50   #2485
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez tusia25
Mój faworyt: Boderma 100 (teraz 50+) fluid w ilości "przepisowej" plus na to Bioderma krem tonujący - efekt idealny!
Miałabym ochotę przetestować mleczko biodermy, bo ma podobno taki sam skład jak fluid, a jest go nie 50 ml tylko 100ml, i jest różnica w cenie..
Może któraś z Was ma doświadczenie w używaniu tych dwóch filtrów??
Bo boję się kupować w ciemno, a próbek mleczka niet w aptece

Natomiast moje próby z Avene mleczkiem z dzieciaczkiem 40 skończyły się porażką. W przeciwieństwie do Biodermy Avenka oprócz połysku zostawia na mojej twarzy wstrętną, tłustą, lepiącą się maź.
Próbowałam trzy razy - efekt beznadziejny

Tak więc chyba zostawię ją sobie na wrześniowy Egipt - do smarowania stóp
No chyba, że jest ktoś chętny
Używam fluidu nalogowo, a dzięki uprzejmości beoneself miałam też okazję porównać z mleczkiem. No i faktycznie coś dziwnego, składy nicy niemal identyczne, a jednak mleczko znacznie gorzej się wchłania - przynajmniej w moim przypadku, bo beoneself była bardzo zadowolona. Konsystencja tego mleczka wydaje mi się bardziej "lejąca" niż fluidu, ale jednocześnie bardziej tłusta
A mleczko z Avene też mam, tyle że 50+, i też nie mam najlepszych wrażeń... lepiszcze i wypryszcza mnie
Gwiazdo666, trójglicerydy są tylko "potencjalnym" zapychaczem, nie każdy na nie reaguje źle. Niestety, każdy musi sam sprawdzić, co go zatyka.
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 13:53   #2486
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Do filtromaniaczek:)

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3182
mam prośbę : co sądzicie o takim kremie ? Czy te filtry są dobre ?
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 13:54   #2487
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez gwiazda666
Witam kochane filtromaniaczki!!!!
Podgladam was juz kawal czasu,filtruje sie od ponad 6 miesiecy.Jestem zachwycona,bo tak ladnej cery jeszce nie mialam.Obecnie mam mleczko Avene 50+.I w zwiazku z tym mam pytanie---mam nadzieje ze mnie nie przegonicie.Piszecie ,ze avene ma w skladzie trojglicerydy,i ze zapychaja.Prosze napiszcie,jaka jest ich nazwa po lacinie,abym mogla je w skladzie znalezc.
No i mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego szacownego grona!!!!
Witamy, witamy Fajnie, ze grono Filtromaniaczek powiększa się. Sandija już napisała, że triglicerydy to capric triglyceride/capriylic

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 13:57   #2488
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Czym prędzej donoszę o wynikach śledztwa odnośnie braku kuleczek w avence w sprayu SPF 50+.

Avenka z kuleczkami, którą posiadam, jest z produkcji zeszłorocznej, te co są dostępnie u nas są już z innym składem i dlatego nie mają kuleczek. Zresztą konsystencja też jest inna, niestety na niekorzyść naszych nowości. Gęstsza konsystencja i co za tym idzie dłuższe i gorsze wchłanianie, może też delikatnie pobielić.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 13:58   #2489
anggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 54
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Alchemiczko jak LPR Aqua Lait- czekam z niecierpliwościa na wrażenia
anggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 14:01   #2490
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Tusiu, teraz ja o mleczku Moje odczucia są odwrotne od tych Erato. Wg. mnie mleczko wchłania się lepiej niż fluid, nawilża lepiej niż fluid. Bieli tak jak fluid, może nawet trochę bardziej, ale ja ZAWSZE kładłam na to cieniutko tonującej, i efekt taaki Nawet nie musiałam się skrobiować, pozostawał jedynie nasz słynny 'glow'. Nie ma rady, trzeba testować
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.