Pierwsza Miłość part IV - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-16, 14:39   #1021
Fantazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z gorącej Barcelony;*
Wiadomości: 1 019
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez chocolateladyy Pokaż wiadomość
podobno, Kinga i Włodarczykowa będą rywalizować o Tego łysego .;p
przeczuwałam, że tak będzie, lepiej żeby wybrał Kingę
__________________
Donde una puerta se cierra, otra se abre.

„Bądź sobą. Każdy inny jest już zajęty.” – Oscar Wilde.

Książki: 22/2012
Filmy: 42/2012
Fantazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 14:49   #1022
Koan
Wtajemniczenie
 
Avatar Koan
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 002
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

łysy nie jest taki zły
Koan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 14:56   #1023
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Koan Pokaż wiadomość
łysy nie jest taki zły

a ja sie zgodze z tym


PS: WYPAD DO KLUBU MILOSNICZEK SKALSKIEGO, ALE JUZ
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 15:03   #1024
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Koan Pokaż wiadomość
łysy nie jest taki zły
Mi się nie podoba. Taki jakiś sztucznie napakowany.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 15:16   #1025
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Koan Pokaż wiadomość
łysy nie jest taki zły
no daje rade
__________________
zapuszczam włosy!


Don't forget to love yourself!
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 16:27   #1026
agacik91
Raczkowanie
 
Avatar agacik91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 364
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

No taki zły to on nie jest... Ale do Patrysia czy Miksera sie nie umywa!
agacik91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 16:34   #1027
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

no no Mikserek
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-16, 16:45   #1028
chocolateladyy
Raczkowanie
 
Avatar chocolateladyy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 447
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez girl99 Pokaż wiadomość

PS: WYPAD DO KLUBU MILOSNICZEK SKALSKIEGO, ALE JUZ
juz ideee..


Łysy-przeciętny. Troche mnie wkurza w serialu.. czasem
__________________
Pokrzywoholiczka
od 20.12.11
+skrzyp
Włosy , rośnijcie


chocolateladyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 16:57   #1029
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez agacik91 Pokaż wiadomość
No taki zły to on nie jest... Ale do Patrysia czy Miksera sie nie umywa!
Ten wasz Patrys słaby
Mikser moz byc,ale takich fryzur nie lubie jak ma on i Patryk.

Łysolek winner!
__________________
zapuszczam włosy!


Don't forget to love yourself!
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 17:52   #1030
kasieni887
Wtajemniczenie
 
Avatar kasieni887
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 090
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Diva1 Pokaż wiadomość
Ten wasz Patrys słaby
Mikser moz byc,ale takich fryzur nie lubie jak ma on i Patryk.

Łysolek winner!
tez nie lubie fryzur jak ma Toster i Patryk ale łysoli tez nie lubie lubie takie ze tak sie wyraze posredzie fryzurki nie za dlugie ie za krotkie a w sam raz:P
__________________

kasieni887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 18:10   #1031
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez chocolateladyy Pokaż wiadomość
juz ideee.





Hmm a co do fryzur, to ja w 3 klasie liceum (rok temu) odkrylam zamilowanie do chlopakow z tycku dluzszymi wlosami (wlasnie takimi jak Toster czy Patrys ) chociaz wczesniej w zyciu bym siebie o to nie podejrzewala


A Choco pytalas sie o sceny z Patrykiem, to hmm byla w miare fajna jak tem maly zachwyca sie autem taka BMW-ica a Patryk go uswiadomil, ze jednak to nie to auto a z TOsterem , to jak wpadl w gatkach przez okno
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-16, 18:15   #1032
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez girl99 Pokaż wiadomość



Hmm a co do fryzur, to ja w 3 klasie liceum (rok temu) odkrylam zamilowanie do chlopakow z tycku dluzszymi wlosami (wlasnie takimi jak Toster czy Patrys ) chociaz wczesniej w zyciu bym siebie o to nie podejrzewala


A Choco pytalas sie o sceny z Patrykiem, to hmm byla w miare fajna jak tem maly zachwyca sie autem taka BMW-ica a Patryk go uswiadomil, ze jednak to nie to auto a z TOsterem , to jak wpadl w gatkach przez okno

hehe ja tak samo mam od jakos 2-3 lat ze podobają mi sie faceci z dłuzszymi włoskami a łysi juz wogole
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 18:59   #1033
kasieni887
Wtajemniczenie
 
Avatar kasieni887
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 090
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

nie wydaje wam sie ze nie wyrzuca Wlodarczykowej?? przeciez Kinga jej papiery zniszczyla i to tak jakby ja juz ustawia w klubie na dluugo dluugo:/
nie wiem czy mnie poznajecie bo zmienilam avek
__________________

kasieni887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 20:07   #1034
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez kasieni887 Pokaż wiadomość
tez nie lubie fryzur jak ma Toster i Patryk ale łysoli tez nie lubie lubie takie ze tak sie wyraze posredzie fryzurki nie za dlugie ie za krotkie a w sam raz:P
heh no takie pośrednie też lubię ale łysoli bardziej hehe
__________________
zapuszczam włosy!


Don't forget to love yourself!
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 17:17   #1035
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

dziewczyny wiecie może czy ma jakis tytuł ta piosenka którą śpiewała teraz Sasha strunin w pierwszej miłości??
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 18:33   #1036
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Ja niestety nie wiem.
Co do wątki ze Strunin to tak szczerze nie przepadam za nią, a jeszcze jej rolę dali takiej zołzy.Oby szybko wątek się zakończył.

Nie wiem po co Olka gada z Sabiną o mikserze.
__________________
zapuszczam włosy!


Don't forget to love yourself!
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 18:42   #1037
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Diva1 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie wiem.
Co do wątki ze Strunin to tak szczerze nie przepadam za nią, a jeszcze jej rolę dali takiej zołzy.Oby szybko wątek się zakończył.
masz rację co do tego


ja juz nie umię sie doczekac jak Król bedzie krecil z tą nauczycielka, heh bo on tak smiesznie mowi
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 18:59   #1038
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Król dobry jest heh strasznie się przy niej mota chłopak.
__________________
zapuszczam włosy!


Don't forget to love yourself!
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 19:18   #1039
Fantazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z gorącej Barcelony;*
Wiadomości: 1 019
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

ja znowu nie oglądałam, bo mam kupę nauki, może jutro 0 14 obejrzę sobie powtórkę
__________________
Donde una puerta se cierra, otra se abre.

„Bądź sobą. Każdy inny jest już zajęty.” – Oscar Wilde.

Książki: 22/2012
Filmy: 42/2012
Fantazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 19:20   #1040
kasieni887
Wtajemniczenie
 
Avatar kasieni887
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 090
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

mnie dzis Pawel tak wk***ał ze szok strasznie honorem sie bedzie unosil pyskowal i tak dalej://// wyksztalcenia nie ma doswiadczenie marne dopiero co z pudla wyszedl i strasznie bedzie pokazywal co to nie on powinien temu koledzie stopy calowac ze mu prace zalatwic probuje a nie jakies teksty do pracodawcow jakby nie patrzec!!!!! :sciana:
__________________

kasieni887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 19:41   #1041
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

no Paweł nie zachował się ok, poszedł tam wogole jakby go ten kolega zmusił i z przymusu tam stał ale ta matka i coreczka to juz wogole jak dla mnie straszne
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 21:25   #1042
klaudia1244
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 18
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Odcinek 1112 (poniedziałek 17.05.2010) Marysia i Tomasz pomagają Grażynie i jej dzieciom. Majka jest pod wrażeniem zakonnika. Paweł idzie na spotkanie w sprawie pracy jako osobisty ochroniarz. Niestety, rozmowa nie przebiega pomyślnie. Grzegorz chce, by do matury Ola zrezygnowała ze spotkań z Mikołajem. Mikser jest dotknięty faktem, że Ola rozważa propozycję ojca.
Odcinek 1113 (wtorek 18.05.2010) Patryk wyznaje Mirkowi, że jest jego ojcem. Rezerwa, z jaką chłopak przyjmuje tą informację, sprawia, że Patryk czuje się dotknięty. Mikser jest urażony propozycją Oli, by do matury zawiesili ich związek. Uważa, że nie powinna iść z ojcem na taki układ, nie chce z nią rozmawiać. Turczyk postanawia otworzyć internetowy sklep numizmatyczny. Namawia Marka, żeby został jego wspólnikiem. Bartek zaczyna robić postępy w pracy jako przedstawiciel handlowy. W jednej z aptek udaje mu się sfinalizować bardzo korzystne zamówienie.
Odcinek 1114 (środa 19.05.2010) Mikser nie daje za wygraną i uparcie próbuje wywalczyć sobie prawo do spotkań z Olą. Bartek dowiaduje się, że Lucyna po raz kolejny zataiła przed nim ważne informacje dotyczące firmy. Paweł otrzymuje pracę jako ochroniarz Kaliny. Marysia opowiada Renacie o zdradzie. Współlokatorka wydaje się doskonale rozumieć jej uczucia. Artur dowiaduje się, że reportaż Bereniki wpłynął korzystnie na popularność firmy. Berenika traci pracę w telewizji.

Odcinek 1115 (czwartek 20.05.2010) Mikołaj znajduje sposób komunikacji z Grzegorzem. Zjawia się przed kamienicą z aparatura nagłaśniającą i publicznie wyznaje, że kocha Olę. Król nie wytrzymuje i w emocjach opuszcza mieszkanie, chcąc dać chłopakowi nauczkę. Bartek i Lucyna w przypływie namiętności postanawiają wcześniej wyjść z pracy i spędzić popołudnie w łóżku. Patryk decyduje się porozmawiać z matką Mirka. Turczyk otrzymuje kredyt, który chce wykorzystać na rozkręcenie prywatnego biznesu. Żukowski nie decyduje się jednak zostać jego wspólnikiem.

Odcinek 1116 (piątek 21.05.2010) Między Pawłem i Kaliną nawiązuje się nić porozumienia. Mikser i Grzegorz postanawiają rozwiązać swój spór "po męsku". Po stoczonej walce Król postanawia iść z Mikołajem na układ. Proponuje porozumienie dotyczące warunków spotkań z Olą. Bartkowi i Lucynie udaje się wynegocjować pomyślny kontrakt z dyrektorem Szpitala Kolejowego. Spotkanie Patryka i Mirka przebiega w sztywnej i krepującej dla obu atmosferze. Artur proponuje Berenice pracę jako specjalistki Public Relations w firmie "Pierwsza Miłość". Kolegom Bartka nie podoba się jego nonszalancki stosunek do pieniędzy. Marysia jest pełna podziwu dla Tomasza.
__________________
''
Co jesli powiem, że sie boje?
Już nie moge być tu istnieć
w tą samą strone iść co życie
Bo tak będzie chyba szybciej,
Ja Siebie już w tym nie widzę.''


U
klaudia1244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 21:34   #1043
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Klaudia - streszczenia piszemy na biało.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 12:47   #1044
Fantazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z gorącej Barcelony;*
Wiadomości: 1 019
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Klaudia - streszczenia piszemy na biało.
dokładnie i jak dobrze pamiętam już Koan wkleiła streszczenie tych odcinków



---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------
] Artur proponuje Berenice pracę, lecz dziewczyna odmawia. Król proponuje Mikołajowi porozumienie dotyczące spotkań z Olą. Patryk opowiada synowi zmyśloną historię jego miłości do matki Mirka.
Artur proponuje Berenice pracę, lecz dziewczyna odmawia. Król postanawia iść z Mikołajem na układ. Proponuje porozumienie dotyczące warunków spotkań z Olą. Kalina nie przejmuje się faktem, że Andrea jest szczególnie traktowana przez realizatorów programu "Wojna Gwiazd". Patryk opowiada synowi zmyśloną historię jego tragicznej miłości do matki Mirka.
1118 13:55 26.05.2010
Artur spotyka Marysię i Franka pracujących razem na rzecz fundacji. Ostrzega Marysię przed nieuczciwością pomocnika. Rafał sprzedaje Berenice udziały w firmie. Kalina otrzymuje list z pogróżkami.
Artur spotyka Marysię i Franka pracujących razem na rzecz fundacji. Ostrzega Marysię przed nieuczciwością pomocnika. Dziewczyna postanawia porozmawiać na ten temat z Tomaszem. Rafał sprzedaje Berenice udziały w firmie. Grzegorz nadal sprawuje kontrolę nad Olą i Mikserem. Nie zgadza się, by przebywali razem bez obecności osób trzecich. Matka Mirka zabrania Patrykowi spotykać się z synem bez wcześniejszych uzgodnień. Kalina otrzymuje list z pogróżkami. Barbara ignoruje incydent. Przekonuje Pawła, że nie ma potrzeby informować policji.
1119 13:55 27.05.2010
Emilka jest zazdrosna o kontakty Patryka z Iwoną. Będąc pod wpływem alkoholu, Kinga mówi Annie, co o niej myśli. Paweł odkrywa, że sprawa pogróżek wobec Kaliny przedostała się do prasy.
Emilka jest zazdrosna o kontakty Patryka z Iwoną. Będąc pod wpływem alkoholu, Kinga mówi Annie, co o niej myśli. Później ma wyrzuty sumienia, że tak ostro ją skrytykowała. Paweł odkrywa, że sprawa pogróżek wobec Kaliny przedostała się do prasy. Kalina wyznaje Pawłowi, jak bardzo nie lubi otoczki marketingowej związanej z jej karierą. Stopniowo nawiązują przyjaźń. Artur z trudem znosi towarzystwo Bereniki, z którą musi pracować. Szuka sposobów, by pozbyć się dziewczyny.
1120 13:55 27.05.2010
Mirek podejrzewa, że Patryk się go wstydzi. Chcąc udowodnić synowi, że to nieprawda, Skalski przedstawia go przyjaciołom. Grzegorz proponuje Renacie wspólne wyjście. Dziewczyna odmawia.
Mirek podejrzewa, że Patryk się go wstydzi. Chcąc udowodnić synowi, że to nieprawda, Skalski przedstawia go przyjaciołom. Grzegorz proponuje Renacie wspólne wyjście. Dziewczyna odmawia, tłumacząc się niedawnym rozstaniem z mężem. Artur szuka sposobów, by pozbyć się Bereniki. Prosi informatyka, by przefiltrował dane dotyczące jej przeszłości.
1121 13:55 28.05.2010
1122 13:55 01.06.2010
Kinga postanawia zostać mediatorem w sporze Artura i Bereniki. Brat Tomasz nalega, by Marysia nie rezygnowała z pracy w fundacji. Renata zmienia zdanie i zgadza się na randkę z Grzegorzem.
Kinga postanawia zostać mediatorem w sporze Artura i Bereniki. Udaje jej się doprowadzić do porozumienia między skłóconymi wspólnikami. Brat Tomasz nalega, by Marysia nie rezygnowała z pracy w fundacji. Zapewnia, że ceni jej pomoc. Renata zmienia zdanie i zgadza się na randkę z Grzegorzem. Paweł po raz pierwszy ogląda Kalinę podczas występu na scenie. Jest pod wrażeniem talentu dziewczyny. Miłą atmosferę zakłóca odkrycie Barbary. W garderobie ktoś wypisał pogróżki pod adresem Kaliny. Paweł i Barbara uważają, że trzeba powiadomić policję.
1123 13:55 01.06.2010
Grzegorz i Renata wybierają się na kolację. Spędzają przyjemny wieczór. Po pierwszym konkursowym występie Kalina ma zdecydowaną przewagę. Andrea nie ukrywa frustracji. Grzegorz i Renata wybierają się na kolację. Spędzają przyjemny wieczór. Po pierwszym konkursowym występie Kalina ma zdecydowaną przewagę. Andrea nie ukrywa frustracji. Paweł z Kaliną zastanawiają się, czy Andrea może mieć związek z pojawiającymi się pogróżkami. Marysia przeprasza Rockefellera za to, że ingerując w jego sprawy, naruszyła jego prywatność. Mężczyzna przyjmuje przeprosiny. Zwierza się, że Majka przypomina mu córkę. Bezdomny opowiada jej o tym, jak popadł w długi i porzucił rodzinę.
1124 13:55 04.06.2010
Paweł jest zaniepokojony nienaturalnym zachowaniem Kaliny. Dziewczyna tłumaczy, że zażywa leki uspokajające. Mirek poznaje Emilkę. Jest rozczarowany faktem, że Patryk ma dziewczynę.
Anna chce wiedzieć, czy Kingę i Łukasza coś łączy. Zastanawia się, czy sprawi Kindze przykrość, umawiając się z Łukaszem. Paweł jest zaniepokojony nienaturalnym zachowaniem Kaliny. Dziewczyna tłumaczy, że zażywa leki uspokajające. Mirek poznaje Emilkę. Jest rozczarowany faktem, że Patryk ma dziewczynę. Chłopiec miał nadzieję, że jego rodzice znów będą parą. Artur namawia pracowników firmy, by donosili mu o wszystkich działaniach Bereniki. Tymczasem Stefani obiecuje informować szefową o działaniach Kulczyckiego.
1125 13:55 04.06.2010
Marysia i Tomasz odwiedzają żonę Rockefellera. Kinga zostaje zaczepiona przez grupę pijanych chłopaków. Gdy próbuje się złośliwie odciąć, Inter rzuca się na nią i ciągnie w pobliskie krzaki.



---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

tych odcinków chyba jeszcze nie było

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

kurczę nie wiem dlaczego wyszło podwójnie
__________________
Donde una puerta se cierra, otra se abre.

„Bądź sobą. Każdy inny jest już zajęty.” – Oscar Wilde.

Książki: 22/2012
Filmy: 42/2012

Edytowane przez Fantazjaa
Czas edycji: 2010-05-18 o 12:46
Fantazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 14:41   #1045
kasieni887
Wtajemniczenie
 
Avatar kasieni887
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 090
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Brat Tomasz nalega, by Marysia nie rezygnowała z pracy w fundacji..
<----- hahaha czyli jednak naszej milosiernej samarytance sie znudzilo hahahha:d nie no dobre
__________________

kasieni887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 14:47   #1046
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Fantazjaa Pokaż wiadomość
Grzegorz nadal sprawuje kontrolę nad Olą i Mikserem. Nie zgadza się, by przebywali razem bez obecności osób trzecich.

Patologia.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 14:48   #1047
charming_and_charming
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 216
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

O proszę znów jakiś wątek kryminalny się szykuje...."Inter zaciąga Kingę w krzaki".... Heeh!
charming_and_charming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 14:49   #1048
Nulka93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 31 158
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

oooo bedzie akcja z Interem i Kingą
__________________
Konto nieaktywne.



Nulka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 17:21   #1049
Fantazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z gorącej Barcelony;*
Wiadomości: 1 019
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

no będzie ostro
__________________
Donde una puerta se cierra, otra se abre.

„Bądź sobą. Każdy inny jest już zajęty.” – Oscar Wilde.

Książki: 22/2012
Filmy: 42/2012
Fantazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 14:17   #1050
klaudia1244
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 18
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

przepraszam, będę wiedzieć
__________________
''
Co jesli powiem, że sie boje?
Już nie moge być tu istnieć
w tą samą strone iść co życie
Bo tak będzie chyba szybciej,
Ja Siebie już w tym nie widzę.''


U
klaudia1244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.