Warszawska Szkoła Reklamy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-22, 20:19   #1
charming_and_charming
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 216

Warszawska Szkoła Reklamy


Witam! Jestem tegoroczną maturzystką i zupełnie nie wiem gdzie składać papiery na studia....Tak jak w tytule, zainteresowała mnie Warszawska szkoła reklamy...Czy któraś z wizażanek tam uczeszczała/uczęszcza? Najbardziej interesowałaby mnie kwestia wysokości czesnego (szukam jak najtańszych studiów w Warszawie, ale godzących z moimi zainteresowaniami)...co prawda na stronie szkoły podana jest wysokość czesnego na rok 2010/2011 i wg mnie jest całkiem OK, ale boję się, że w kolejnych latach nauki ta cena może się powiększyć, a nie ma nic na ten temat na str. szkoły....
Mam nadzieję, że znajdą się tutaj wizażanki, które studiują tam i co nieco przybliżą mi informacje na temat tej szkoły...
Pozdrawiam.
charming_and_charming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 16:43   #2
sunnny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Warszawska Szkoła Reklamy

Nie polecam Ci tej szkoły.. pisałam przed chwilą w innym wątku o przepełnionych salach, planie zajęć, który nieustannie ulega zmianom i nikt Cię o tym nie informuje, panie w sekretariacie opryskliwe i nieustannie zajęte sobą (smsiki, telefoniki, facebook..), grupy są za duże, są problemy z zapisywaniem się na zajęcia, wiele przedmiotów istnieje tylko z nazwy na papierze, zajęcia mają prowadzić wybitni znawcy, a przychodzi pan Mietek, który jest asystentem kogośtam :| Serio, nie polecam, pluję sobie w brodę, ze tam poszłam, ale cóż na to poradzić.. Dla papierka zostanę, ale nikomu nie polecam, lepiej iść do prawdziwej szkoły.. :|
sunnny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.