Niemcy :) - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-13, 14:03   #481
Gusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bonn
Wiadomości: 48
Dot.: Niemcy :)

Jak mi zjesz kota to ja Cie wtedy zabije na pewno.

Wlasnie wrocilam z wizyty u weterynarza, ledwie zyje. Kot zrdowiusienki, pobil sie z innym samcem, tamten go zadrapal i sie zaognilo spuchlo i wpedzilo niedoswiadczona kociare w dzika panike. Z tych nerwow nie moglam do lekarza trafic. Jezdzilam w kolko prze dwie godziny z mialczacym kotem, samochodem o temperaturze pieca hutniczego. W koncu zrezygnowana postanowilam wrocic do domu, zgubilam sie i znalazlam gabinet. Wpadlam tam dwie godziny spozniona, bliska placzu z nerwow i wscieklosci na siebie, ze sobie bardziej dokladnej mapy nie wydrukowalam. Bylam tak zdeterminaowana, ze postanowilam jakby co to doktora blagac na kleczkach, zeby mnie nie wyrzucil. Udalo sie bez problemu!! Z tego wszystkiego moja magiczna karteczka z wyjasnieniem problemu po niemiecku zostala w samochodzie. Pantomima byla a jakze. Bylo mi i tak wszystko jedno. Po tym jak sie powyginalam jak akrobata zapytalam dramatycznie : Is he going to die?? Pan mi sie w nos rozesmial i powiedzial, ze od tego sie nie umiera. Kot sie po prostu pobil, co lezy w naturze kociej. Takie czyraki to nic groznego, dziesiec dni antybiotyku i bedzie OK!!! Uffff
Gusia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 14:17   #482
maja22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Hagen
Wiadomości: 83
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez Sylwia***
Gusia! Zjem wszystko, co mi rozkazesz, nawet Twojego kota!

(Blee.. kota to moze jednak nie, bo nie jem miesa...)
Napisz nam po powrocie, jak Ci poszla rozmowa z lekarzem na temat intymnych problemow Twojego kota, ja jestem bardzo ciekawa.

Moni, nareszcie sie odezwalas, czemu do nas nie wpadasz niedobra!

Dziewczynki... co ja mam zrobic, chcialabym obejrzec jutrzejszy mecz Polska Niemcy, ale tv nie mamy, jakosc przez internet pewnie bedzie baaardzo kiepska, do pubu nie pojde ani do centrum, bo tam pewnie pelno Niemcow, ktorzy mi humoru nie poprawia. Jeszcze jakbym z jakimis znajomymi z Polski byla, to byloby inaczej, a ja bede z moim chlopakiem, moze tez z naszymi przyjaciolmi, wszyscy sa Niemcami i juz od grudnia sie przekomarzamy nt. tego meczu. Po Ekwadorze mi naprawde nie jest do smiechu, a wiem, ze oni beda sobie ze mnie zartowac i dopingowac mocno swoj kraj (to w sumie normalne), cieszyc sie, a mi bedzie glupio i przykro. W dodatku boje sie, ze przegramy 5:0 czy jakos tak... A Wy gdzie ogladacie? Tak sie cieszylam na te mecze, wiec nie moge ich po prostu przepuscic.

Ale jak mam sie niby zachowac, jak beda nam strzelac gole?? Wszyscy sie dookola beda cieszyc, a ja co, grobowa mina...? W dodatku ten Ballack wyzdrowial.

Ja tez nie przepuszcze takiego meczu!!!!!!!!!!
Wybieram sie nawet do samego DORTMUNDU, na pewno bedzie super atmosfera no i pewnie duzo Polakow (mam nadzieje , bo ja jade z moim mezem i jego niemieckimi kolegami, wiec jako jedyna bede z bialo-czerwonym szalikiem
maja22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 14:19   #483
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez Gusia1
Jak mi zjesz kota to ja Cie wtedy zabije na pewno.
O Boze, to zabrzmialo groznie

Ja nie jestem miesozerna, nie martw sie.

Najwazniejsze, ze wyprawa zakonczyla sie sukcecem, kot zdrowy, Ty wsciekla, ale Ci przejdzie. Kot jest teraz na pewno w lepszym stanie, niz Ty
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 14:20   #484
maja22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Hagen
Wiadomości: 83
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez *majka*
Czesc skarbie
Oczywiscie,ze aktualne To kiedy bedziesz?
Jeszcze nie wiem dokladnie, ale na pewno uprzedze Cie wczesniej
(bede dzwonic na Handy)
Buziaki
maja22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 14:25   #485
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez maja22
Ja tez nie przepuszcze takiego meczu!!!!!!!!!!
Wybieram sie nawet do samego DORTMUNDU, na pewno bedzie super atmosfera no i pewnie duzo Polakow (mam nadzieje , bo ja jade z moim mezem i jego niemieckimi kolegami, wiec jako jedyna bede z bialo-czerwonym szalikiem
Monika, ja tez chce!!!! A nie boisz sie, ze nam strasznie dokopia, a Ty sama biedna bedziesz tam stala z pomalowana na bialo-czerwono twarza? Tlum bedzie sie radowal, a my...
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 14:29   #486
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez maja22
Jeszcze nie wiem dokladnie, ale na pewno uprzedze Cie wczesniej
(bede dzwonic na Handy)
Buziaki
Ciesze sie bardzo,ze w koncu sie spotkamy

Cytat:
Napisane przez Gusia1
Po tym jak sie powyginalam jak akrobata zapytalam dramatycznie : Is he going to die?? Pan mi sie w nos rozesmial i powiedzial, ze od tego sie nie umiera.
Oj Gusia,Ty jestes niemozliwa
Chociaz pewnie gdyby chodzilo o moje tygrysy,tez bym panikowala

Cytat:
Napisane przez Sylwia***
A Wy gdzie ogladacie? Tak sie cieszylam na te mecze, wiec nie moge ich po prostu przepuscic.
Ja chyba w domu,przed tv,ale moze pojedziemy do znajomych i tam bedziemy swietowac wygrana Polakow-bo tak bedzie,of kors-mam nadzieje /wiem,wiem-nadzieja matka glupich /
A teraz wszyscy razem :POLSKA-tututu-POLSKA-tututu-POLSKA !!!
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 14:32   #487
Gusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bonn
Wiadomości: 48
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez Sylwia***
O Boze, to zabrzmialo groznie

Ja nie jestem miesozerna, nie martw sie.

Najwazniejsze, ze wyprawa zakonczyla sie sukcecem, kot zdrowy, Ty wsciekla, ale Ci przejdzie. Kot jest teraz na pewno w lepszym stanie, niz Ty
Nie jestem juz wsciekla tylko wykonczona. No i ulzylo mi ze kot wyzyje. Nie ma to jak sobie czasem popanikowac w jezyku obcym.
Gusia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-13, 14:37   #488
Gusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bonn
Wiadomości: 48
Dot.: Niemcy :)

[FONT=Comic Sans MS]Oj Gusia,Ty jestes niemozliwa
Chociaz pewnie gdyby chodzilo o moje tygrysy,tez bym panikowala

Dzieki !!!!!
to mnie bardzo podnioslo na duchu. Ze nie tylko ja dostaje histerii bez powodu. Teraz np sie martwie, ze on (kot) gdzies polazl na slonce. A! Bo weterynarz mu wygolil lysa late dookola rany, czyli na grzbiecie tam gdzie sie ogon zaczyna. A ja nie posmarowalam mu tego lysego placka zadnym kremem z filtrem! Przeciez mu sie tam zrobi pieczen!! Skaranie biskie z tymi stworami.
Gusia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 14:38   #489
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez Gusia1
Nie jestem juz wsciekla tylko wykonczona. No i ulzylo mi ze kot wyzyje. Nie ma to jak sobie czasem popanikowac w jezyku obcym.
No... w obcym jest nawet lepiej, niz w nieobcym, bo polowe zlosci mozesz zlozyc na jezyk! A mowa ciala uruchamia feromony i inne takie tam.

Dziewczyny, popatrycie, jakie fajne kostiumy: http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/ Ktory Wam sie najbardziej podoba? Bo mi Korcula, kolor 009, choc 007 tez jest fajny.
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 14:43   #490
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez Gusia1
[FONT=Comic Sans MS]Oj Gusia,Ty jestes niemozliwa
Chociaz pewnie gdyby chodzilo o moje tygrysy,tez bym panikowala

Dzieki !!!!!
to mnie bardzo podnioslo na duchu. Ze nie tylko ja dostaje histerii bez powodu. Teraz np sie martwie, ze on (kot) gdzies polazl na slonce. A! Bo weterynarz mu wygolil lysa late dookola rany, czyli na grzbiecie tam gdzie sie ogon zaczyna. A ja nie posmarowalam mu tego lysego placka zadnym kremem z filtrem! Przeciez mu sie tam zrobi pieczen!! Skaranie biskie z tymi stworami.
Gusia, ja tez Cie rozumiem, zartuje sobie z Ciebie, ale jakby z moim psem tak bylo, to tez bym ze strachu umierala. Ja tez boje sie zawsze, bo moj glupi pies polozy sie zawsze na srodku podworka na samym sloncu, a jak juz wpadnie na to, zeby pojsc w cien, to nie trafia i leb i tak ma zawsze na sloncu, a tylek ewentualnei w cieniu. I potem ma morde tak rozgrzana, ze szok. Mozna placki smazyc. Jak jeszcze ja jestem w PL, to suke zabieram do domu na najgoretsze godziny, ale jak mnie nie ma, to moj brat tego oczywiscie nie zrobi! Wrrr moj biedny piesek!!!!!!
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 14:46   #491
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez Gusia1
Dzieki !!!!!
to mnie bardzo podnioslo na duchu. Ze nie tylko ja dostaje histerii bez powodu. Teraz np sie martwie, ze on (kot) gdzies polazl na slonce. A! Bo weterynarz mu wygolil lysa late dookola rany, czyli na grzbiecie tam gdzie sie ogon zaczyna. A ja nie posmarowalam mu tego lysego placka zadnym kremem z filtrem! Przeciez mu sie tam zrobi pieczen!! Skaranie biskie z tymi stworami.
pewnie po tym kremie z filtrem,zalizalby sie na smierc
Moje nie laza po dworzu,na szczescie,bo chyba umarlabym ze strachu...Teraz jeden lezy za wentylatorem i sie chlodzi,a drugi na szklanym stole,chyba tez w celu ochlodzenia futra
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-13, 14:47   #492
maja22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Hagen
Wiadomości: 83
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez Sylwia***
Monika, ja tez chce!!!! A nie boisz sie, ze nam strasznie dokopia, a Ty sama biedna bedziesz tam stala z pomalowana na bialo-czerwono twarza? Tlum bedzie sie radowal, a my...
Twarzy, to ja sobie nie pomaluje, najwyzej oczy, ale na brazowo(bo takich cieni uzywam )
Bardzo sie boje, ze nam dokopia, ale co zrobic trzeba kibicowac, dopingowac i ...sie modlic.
A tak wlasciwie, to dwie druzyny wychodza z grupy, wiec jestem i za Polska i za Niemcami. (oczywiscie Polska na pierwszym miejscu )
maja22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 14:57   #493
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Niemcy :)

Moni, chyba musimy liczyc na cud!

A czy wiesz dokladnie, jak sie liczy te punkty, tzn. wiem, ze w przypadku wygranej dostaje sie 3 pkty.
Ale jesli Niemcy ze wszystkimi wygraja, a Kostaryka wygra z Ekwadorem, a my z Kostaryka, i wszyscy taka sama iloscia bramek (tzn. roznica 2 goli chyba musi byc) to te 3 zespoly beda mialy tylko po 1 zwyciestwie i 2 przegranych, i wtedy liczy sie jak?? Ilosc bramek strzelonych, czy tez straconych, dodaje sie to jakos? Wiele osob ma rozne teorie co do tego, ale jakos nikt nei wie na pewno, ale moze Twoj TZ wie? Moni, zazdroszcze ci, ze tam bedziesz!!
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:03   #494
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez Sylwia***
Dziewczyny, popatrycie, jakie fajne kostiumy: http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/ Ktory Wam sie najbardziej podoba? Bo mi Korcula, kolor 009, choc 007 tez jest fajny.
Mi tez sie podoba Korcula 009 i jeszcze Tiwi
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:05   #495
maja22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Hagen
Wiadomości: 83
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez Sylwia***
Moni, chyba musimy liczyc na cud!

A czy wiesz dokladnie, jak sie liczy te punkty, tzn. wiem, ze w przypadku wygranej dostaje sie 3 pkty.
Ale jesli Niemcy ze wszystkimi wygraja, a Kostaryka wygra z Ekwadorem, a my z Kostaryka, i wszyscy taka sama iloscia bramek (tzn. roznica 2 goli chyba musi byc) to te 3 zespoly beda mialy tylko po 1 zwyciestwie i 2 przegranych, i wtedy liczy sie jak?? Ilosc bramek strzelonych, czy tez straconych, dodaje sie to jakos? Wiele osob ma rozne teorie co do tego, ale jakos nikt nei wie na pewno, ale moze Twoj TZ wie? Moni, zazdroszcze ci, ze tam bedziesz!!
Nie mam pojecie jak to sie oblicza, ale pomecze mojego TZ on powinien wiedziec o co chodzi.
Tez sie ciesze, ze bede w Dortmundzie!!!!!!
Juz sie nie moge doczekac
maja22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:05   #496
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez maja22
Ja tez nie przepuszcze takiego meczu!!!!!!!!!!
Wybieram sie nawet do samego DORTMUNDU, na pewno bedzie super atmosfera no i pewnie duzo Polakow (mam nadzieje , bo ja jade z moim mezem i jego niemieckimi kolegami, wiec jako jedyna bede z bialo-czerwonym szalikiem
Monis,macie bilety na mecz?
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:14   #497
maja22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Hagen
Wiadomości: 83
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez *majka*
Monis,macie bilety na mecz?
NIESTETY biletow nie mamy, ale bedziemy pod stadionem albo gdzies w miescie ogladac mecz.
Moj TZ byl w Dortmundzie jak bylo otwrcie mistrzostw i mowil, ze bylo pelno ludzi na ulicach, w centrum, wszedzie sami kibice i byla super atmosfera.
maja22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:21   #498
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez maja22
NIESTETY biletow nie mamy, ale bedziemy pod stadionem albo gdzies w miescie ogladac mecz.
Moj TZ byl w Dortmundzie jak bylo otwrcie mistrzostw i mowil, ze bylo pelno ludzi na ulicach, w centrum, wszedzie sami kibice i byla super atmosfera.
Rob zdjecia i napisz nam tutaj sprawozdanie, ja do Ciebie jeszcze zreszta potem zadzwonie! (I bedziemy pewnie razem plakac)

Kurcze, jak czegos nie wymysle, to chyba nie pojde nigdzie ogladac tego
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:25   #499
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez Sylwia***
Kurcze, jak czegos nie wymysle, to chyba nie pojde nigdzie ogladac tego
Sylwia oswiec mnie, nie masz tv? Sorry z gory jak cos przegapilam o rozpaczy, ze nie mozesz ogladac meczu.
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-13, 15:27   #500
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez maja22
NIESTETY biletow nie mamy, ale bedziemy pod stadionem albo gdzies w miescie ogladac mecz.
Moj TZ byl w Dortmundzie jak bylo otwrcie mistrzostw i mowil, ze bylo pelno ludzi na ulicach, w centrum, wszedzie sami kibice i byla super atmosfera.
I tak fajnie hmmm,moze tez TZ namowie na wypad do Dortmundu...
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:31   #501
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Dziewczyny,a ja teraz troche na temat naszego wizazowego spotkania.Pasuje Wam 16.07/niedziela/ ?Bo trzeba w koncu sie spotkac
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:32   #502
maja22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Hagen
Wiadomości: 83
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez Sylwia***
Rob zdjecia i napisz nam tutaj sprawozdanie, ja do Ciebie jeszcze zreszta potem zadzwonie! (I bedziemy pewnie razem plakac)

Kurcze, jak czegos nie wymysle, to chyba nie pojde nigdzie ogladac tego
Najlepiej jak bys poszla do jakiegos polskiego baru, na pewno jest gdzies w Köln, zapytaj Twoich kolezanek z kursu (mowilas, ze poznalas Polki). Szkoda, zebys siedziala sama w domku i jeszcze bez telewizora w takim dniu.
maja22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:33   #503
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Niemcy :)

To moze i ja bym namowila TZta... jutro rano oddaje swoja prace magisterska, jest szczesliwy i w ogole, w sumie to ja bardziej jestem zainteresowana meczem, ale on tez... ile km jest z Kolonii do Dortmundu?

Jakbym sie postarala, to bysmy pojechali!
Tylko, kurcze, czy ja chce go tak namawiac? Meczy mnie wizja 5:0 i mnie samej w tlumie Niemcow...
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:36   #504
maja22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Hagen
Wiadomości: 83
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez *majka*
I tak fajnie hmmm,moze tez TZ namowie na wypad do Dortmundu...
TAAAAAAAAAAAAAAk!!!! Przyjedz tez!!!!
Moze gdzies sie spotkamy, chociaz przy takich tlumach to nigdy nic nie wiadomo. My planujemy wyjazd ok.14, a mecz zaczyna sie o 21.
Trzeba zajac najlepsze miejsca.....jak najblizej telewizora
maja22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:39   #505
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez Sylwia***
ile km jest z Kolonii do Dortmundu?
cos okolo 100 km bedzie...
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:41   #506
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez *majka*
cos okolo 100 km bedzie...
100km?? Jez, a ja myslalam, ze z 200! No to sprobuje!
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:51   #507
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez maja22
TAAAAAAAAAAAAAAk!!!! Przyjedz tez!!!!
Moze gdzies sie spotkamy, chociaz przy takich tlumach to nigdy nic nie wiadomo. My planujemy wyjazd ok.14, a mecz zaczyna sie o 21.
Trzeba zajac najlepsze miejsca.....jak najblizej telewizora
Buuuu,juz o 14-moj TZ bedzie w pracy do 17,czyli grubo po 19 w Dotmundzie-to sie chyba nie uda Ale nic,zapytam go jak wroci...

Dziewczyny,co ze spotkaniem wizazowym
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:54   #508
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez Sylwia***
100km?? Jez, a ja myslalam, ze z 200! No to sprobuje!
Sylwia,jak mi dasz Twoj PLZ,to policze dokladnie
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 16:00   #509
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Niemcy :)

Maja, nie wiem, co ze spotkaniem, ale moge do Ciebie w przyszlym tygodniu wpasc, tzn. do Dormagen (chyba, ze ci blizej do innej stacji, to moge tez podjechac)............... . Ja i tak chyba nie zdam tego pieprzonego egzaminu...
Kurcze. Ide sie pouczyc.
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 16:02   #510
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez *majka*
Sylwia,jak mi dasz Twoj PLZ,to policze dokladnie
51103 PLZ
A jak Ty to liczysz, geniuszu??? Masz tam jakas sciage ukryta?
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.