Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług. - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-30, 11:46   #391
Perelka_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 20
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez np11 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,
chcialam prosic o polecenie mi sprawdzonej kliniki oraz dobrego dermatologa estetycznego w Krakowie. Chcialam usunac zmarszczki pod oczami, zastanawiam sie czy lepiej zastosowac botox czy raczej kwas hialuronowy? Bede bardzo wdzieczna za podzielenie sie doswiadczeniami.
Ja polecam Vesunę. Mają swoje oddziały w Bonarce i Krokusie Ja jestem bardzo zadowolona z nich
Perelka_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 19:16   #392
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Aga2009 Pokaż wiadomość
Witam,
Mając 38 lat moja skóra potrzebuje większej pielęgnacji, jest tyle zabiegów, że ciężko zdecydować , bez profesjonalnej konsultacji.
Szukam w Warszawie takiego miejsca gdzie ktoś doradzi na jaki zabieg się zdecydować, zastanawiam się nad mezoterapią, fotoodmładzaniem, może głębszy peeling, nie wiem na co się zdecydować i gdzie jest dobra jakość takich usług? Czy ktoś może uczciwie polecić sprawdzone miejsce bez żadnej autoreklamy?
Z góry dziękuję
Aga
Ja mogę polecić dr. Zarewicz z Dermei przy Filtrowej;bardzo kompetentna osoba,potrafi dobrać zgrabny program pielęgnacyjny I to bez przegięć,jeśli wiesz,co chcę powiedzieć
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 12:39   #393
Marcelina92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 115
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Perelka_00 Pokaż wiadomość
Ja polecam Vesunę. Mają swoje oddziały w Bonarce i Krokusie Ja jestem bardzo zadowolona z nich
Również polecam Już kilka razy byłam w Bonarce i jest naprawdę OK!
Marcelina92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 09:40   #394
Marcelina92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 115
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Znacie jeszcze jakieś inne salony w Krakowie? Bo w Vesunie niestety muszę poczekać troszkę na swoją kolej. Chyba, że wybiorę się do "Krokusa"...

Edytowane przez Marcelina92
Czas edycji: 2011-04-05 o 09:42
Marcelina92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 14:00   #395
pinokia112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Właśnie mam zamiar poddać się zabiegowi Zeltiq i pozbyć się moich fałdek z pleców, które doprowadzają mnie do szału. Mam ten problem od paru lat, jestem szczupłą osobą, ale fałdek nad stanikiem nie mogę zlikwidować. Zapisałam się na konsultację w klinice w Bydgoszczy i zobaczymy jakie będą efekty. Jestem przygotowana na to, że trochę mogę poczekać, ale gładkie plecy to moje marzenie!
pinokia112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 14:04   #396
monii2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez vjedwabna Pokaż wiadomość
a w krakowie ktos poleca jakies gabinety?
Tu jest opisane wiele zabiegów http://www.dermedika.pl więc nawet jak nie skorzystasz to dowiesz się dużo , i najważniejsze że to w Krakowie.
monii2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 20:17   #397
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Liposhock usunął jej cellulit? To mało? Ja szukam właśnie sprawdzonych zabiegów na pozbycie się tego paskudztwa :/
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 15:59   #398
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Jesli ktoras z wizazanek zainteresowana jest mezoterapia igłowa w Trojmiescie to ja polecam dr Anne Omernik w Gdyni Własnie jestem po 3 zabiegu i dlatego dopiero teraz polecam Zabieg kosztował mnie 450zł ale mysle ze to chyba zalezy od tego co klientka sobie zyczy. Ja np miałam wstrzykiwany kwas hialuronowy Poza tym dr jest fajna, kontaktowa, sympatyczna, nie sciemnia, ze "costam" pomoze choc wie, ze nie bardzo Nie wciska kitu, nie obiecuje gruszek na wierzbie, nie naciaga...Mnie za dwa tyg czeka ostani zabieg, a potem wracam na "przypomnienie" we wrzesniu...z czego sie bardzo ciesze bo zabieg do przyjemnych nie nalezy
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 11:53   #399
Figa68
Przyczajenie
 
Avatar Figa68
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Czy ktoś może zna dobry gabinet w Tarnowskich Górach lub okolicy TG. Bardzo proszę o odpowiedz.
Figa68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 23:26   #400
maria_mag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 103
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez agnesbraciak Pokaż wiadomość
Miałam robiony zabieg Zeltiq na początku stycznia i muszę wam powiedzieć, że efekty są naprawdę zaskakujące. Przez pierwszy miesiąc trochę się bałam, że wyrzuciłam pieniądze w błoto, ponieważ nie widziałam, żeby moja"oponka" na brzuchu zmalała, ale z każdym kolejnym tygodniem było coraz lepiej. Mogę w pełni polecić ten zabieg osobom, które mimo ćwiczeń czy diety nie mogą się pozbyć tłuszczyku z brzucha, talii czy pleców. Sam zabieg trwa ok 1h i polega na tym, że przykłada się aplikator do brzucha, który schładza tkankę tłuszczową. Poza tym jest całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny i wygodny. Jeśli macie jakieś wątpliwości, pytajcie
Napisz gdzie????/
Jestem chętna, czytałam, że to nowość ale rewelacja
maria_mag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 14:02   #401
aspring
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 26
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Heej.
Ja chciałam się wypowiedzieć na temat modelowania sylwetki ciała. Próbowałyście może zabieg Accent'em firmy Alma Lasers? Działa na zasadzie radiofrekwencji. Ja miałam 2 zabiegi i widzę naprawdę fajne efekty Robiłam uda, bo mam mały problem z nimi;P Oczywiście wszystko zależy od lekarza i wykonania zabiegu. Ale uważam że naprawdę warto Można to połączyć z drenażem limfatycznym. Zabieg bardzo przyjemny, a i rezultaty zadowalające.
aspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 16:46   #402
shiva25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 49
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez maria_mag Pokaż wiadomość
Napisz gdzie????/
Jestem chętna, czytałam, że to nowość ale rewelacja
ZELTIQ zrobisz we Wrocławiu na pewno, jest tylko w jednym gabinecie Art Estetica na ulicy Moniuszki. Na stronie mają dokładnie to opisane, ja sama nad nim myślę ) podobno jest idealny na wszystkie niepotrzebne fałdki a ja ich troszkę uzbierałam i myslę od czego zacząć
shiva25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 08:53   #403
aspring
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 26
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Jakbyście chciały poczytać więcej o Accencie, to znalazłam dość szczegółowy opis tutaj: http://dermatologia.consultronix.pl/...accent-xl.html

Nigdy nie wierzyłam w takie zabiegi, ale podczas kongresu LNE w Krakowie koleżanki namówiły mnie na zrobienie sobie takiego zabiegu. Po 1 zabiegu, nie spodziewałam się żadnych efektów, a tu o dziwo było widać znaczną poprawę, jak już wcześniej pisałam robiłam sobie uda. Fizjoterapeuta, który wykonał mi zabieg, wytłumaczył, że efekty będą, ale krótkotrwałe, żeby uzyskać długotrwały efekt trzeba powtórzyć 4-6 zabiegów. I teraz się zastanawiam, czy kontynuować te zabiegi? Skóra była taka fajna, napięta. Idealna na lato A taki zabieg nie wymaga żadnych innych ograniczeń,(tak przynajmniej mówił ten fizjoterapeuta;P) ani nie trzeba unikać słońca, ani nie ma zaczerwienienia, jedynie to trzeba pić dużo wody Możecie doradzić coś w tej kwestii? Próbował ktoś już tego urządzenia?
aspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 08:35   #404
asik1013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Odradzam - Beata Miękoś-Zydek

Już jakiś czas temu opisałam historię z udziałem Pani Beaty, teraz mogę tylko potwierdzić to co napisałam wcześniej. Przestrzegam wszystkich, by nie korzystali z usług Pani Beaty. Powiększałam sobie usta u Pani Miękoś-Zydek i niestety musiały pojawić się cztery poprawki, a usta i tak były krzywe. Pani doktor wciąż się upierała, że wszystko jest dobrze, jednak wszyscy widzieli, że wyglądam strasznie. Teraz raz jeszcze powiększyłam usta, tym razem w Warszawie. Nie było żadnych poprawek, wszystko jest równo. Także tylko potwierdził się fakt, że Pani Beata nie jest 100% profesjonalistką. Nie wspominając już o podejściu do pacjenta.....gdyż podczas składania reklamacji usłyszałam wyzwiska skierowane w moją stronę
asik1013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 09:40   #405
Kasia1507
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Ja jestem świeżo po zabiegu Zaffiro!! już jakiś czas temu o tym słyszałam ale najblizszy gabinet z tym urządzeniem był do tej pory we wrocławiu i kosztował troszkę za dużo, a teraz jest w Gliwicach w Green Clinic. Efekty są REWELACYJNE! robiłam sobie twraz+szyja+dekolt. Wygładzona i jędrniutka skóra od razu poza biegu i taki efekt mnie już mega zadowala a po 6 miesiącach będzie jeszcze lepiej, bo wtedy jest efekt ostateczny (twarza się nowe włókna kolagenowe). A do tego zero bólu, przede wsyzstkim bez igieł i innych okropieństw. Polecam Dziewczyny!
Kasia1507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 14:54   #406
azizza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 20
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Hej dziwwczyny czy któraś z was była może w Lasermed Bydgoszcz ? Zapisalam się właśnie na redukcje zmarszczek po oczami na piatek za pomocą fal radiowych. Jeden zabieg to tylko 150 zł. Znajdzie się tu ktoś, kto może mi powiedzieć czy zabiegi na FaceLab są efektywne?
azizza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 07:26   #407
awa704
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez azizza Pokaż wiadomość
Hej dziwwczyny czy któraś z was była może w Lasermed Bydgoszcz ? Zapisalam się właśnie na redukcje zmarszczek po oczami na piatek za pomocą fal radiowych. Jeden zabieg to tylko 150 zł. Znajdzie się tu ktoś, kto może mi powiedzieć czy zabiegi na FaceLab są efektywne?
nie obiecuj sobie zbyt wiele po zabiegu za 150 zł. To nie są prawdziwe lasery. Zabiieg laserem kosztuje 1500 zł a nie 150...Szkoda kasy .
awa704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 17:01   #408
azizza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 20
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

dzięki za odpowiedz
.. tu w zasadzie chodzi mi o fale radiowe jeden zabieg kosztuje 150 zł - za same oczy. Zastanawiałam się nad laserem ale koszt mnie poraził.
Słyszałam ze przy falach radiowych na oczy efektów można się spodziewać po minimum 3 zabiegach. W sumie to już coś wyjdzie około 450 zł.
No nic już po ptakach zapisałam się na wizyte i zobaczymy. Dam znać czy się opłaca.
azizza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 10:54   #409
xWeronika
Przyczajenie
 
Avatar xWeronika
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez azizza Pokaż wiadomość
Hej dziwwczyny czy któraś z was była może w Lasermed Bydgoszcz ? Znajdzie się tu ktoś, kto może mi powiedzieć czy zabiegi na FaceLab są efektywne?
Chodze tam na zabiegi na z Facelab od meisiąca. Trafilam tam przypadkiem , moja kuzynka kupila sobie pakiet promocyjny i stwierdziala ze super miejsce.

Z zabiegów każdy znajdzie coś dla siebie i są wykonywane na najnowszym sprzęcie, obsługa mila i fachowa, czystość na 5

Jak miałabym ocenić fachowość zabiegów i miejsc medycyny estetycznej w Bydgoszczy w skali od 1-5.

Lasermed Bydgoszcz na 4,5
+ zabiegi wykonywane pierwsza klasa.
+ mila fachowa obsługa,
- na niektóre zabiegi należy czekać aż do września.. cóż zaczęli być popularni i konkurencyjni.

Dermest 3,8
+ dobry lekarz
+ maja fajne promocje
- dbałość pracowników o otoczenie i czystość raczej średnia!
tj. toaleta i ubiór pracowników pozostawia dużo do życzenia, zacieki na drzwiach... przecież to centrum medycyny ESTETYCZNEJ i powiem szczerze ze mnie coś takiego strasznie odstrasza. Powinni zatrudnić sprzątaczkę na pełen etat i przebierać w ciągu dnia białe uniformy...

Fenomed 3,6
+ dobry sprzęt i mila obsługa ale nie do końca.
- eksperymentalne zachowania lekarza przy zabiegach, ktore wprowadza do swojego zakresu usług. Powoduje to, że pacjent nie czuje się bezpiecznie.
- dziwne żarty lekarza prowadzącego zniechęcają do kolejnej wizyty.

Elderm 3,5 ...
+ czasem fajne promocje
- mam tam jakoś dziwne uczucie naciągania finansowego mojej osoby i strasznie materialnego podejścia... nie czuje się pomocy ale chęć naciągnięcia.

xWeronika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-23, 16:21   #410
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

cześć koleżanki i koledzy może też !!!!!!!!!
mam pytanie czy ktoś korzystał z usług 'salonów' we wrocławiu . chodzi mi o zabiegi usuwania blizn po tradziku lub tradziku. Dokładnie zabiegi Fraxel ipl, kwas tca y. peell.
Czy polecacie AW derma na B. zelenskiego 69? albo miejsce na Szybkiej 7 tam jest pani doktor?
pytam gdyz z Wrocławia nie jestem a to najblizsze miasto w którym moge skorzystac z takich zabiegów.
chodzi mi o podejscie do pacjeta atmosfere i oczywiscie przyłozenie sie do problemu pacjeta, jaki i skutecznosc samych zabiegów.
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 18:03   #411
crazy13
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 18
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cześć,

pomomo iż nie jestem z Wrocławia a z Krakowa, miałam przyjemność odbycia konsultacji (po okropnych powikłaniach po zabiegu Body Jet) u dr Pawła Surowiaka - właśnie we Wrocławiu. Świetny fachowiec, nie miał koncepcji na naciąganie a jego wiedza - aż miło! Słyszałam o nim same dobre i bardzo dobre opinie nim się tam udałam. Mam wrażenie, że to jeden z lepszych specjalistów z którymi miałam kontakt.

Pozdrawiam
crazy13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 09:29   #412
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

a mozesz podac kontakt do niego ja nie na forum to na priw.dzieki
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 10:02   #413
aspring
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 26
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Osobiście leczyłam blizny potrądzikowe systemem exelo2, niemieckiej firmy. Ale system ten jest jedynie w Poznaniu i Lublinie.
We Wrocławiu słyszałam że godne polecenia jest: http://ctl.wroc.pl/zabiegi-laserowe-wroclaw.html?t=45
aspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 11:56   #414
kasiaa_004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 25
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Ja byłam w gabinecie medycyny estetycznej w Chełmie u dr Alicji Ożóg-Brzozowiec. Gabinet mieści się na ul. Zachodniej 37. Jest ona lekarzem jednym z najlepszych na wschoniej części kraju) Polecam ją, bo wyleczyła mnie z trądziku oraz wzmocniła naczynka.
kasiaa_004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 14:49   #415
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez aspring Pokaż wiadomość
Osobiście leczyłam blizny potrądzikowe systemem exelo2, niemieckiej firmy. Ale system ten jest jedynie w Poznaniu i Lublinie.
We Wrocławiu słyszałam że godne polecenia jest: http://ctl.wroc.pl/zabiegi-laserowe-wroclaw.html?t=45
przegladalam wczesniej te oferty. Nad tym miejscem sie powaznie zastanawiam. wazna jest cena zabiegu nie ukrywam gdyz nalezy go powtorzyc wiec wahania ceny miedzy np. 1000 a 1500 jest duza.

A jakie masz efekty po zabiegu ktory robilas? ile razy robilaś? Do poznania nie mam az tak daleko , jak by co..........
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 12:43   #416
aspring
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 26
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Partymix Pokaż wiadomość
przegladalam wczesniej te oferty. Nad tym miejscem sie powaznie zastanawiam. wazna jest cena zabiegu nie ukrywam gdyz nalezy go powtorzyc wiec wahania ceny miedzy np. 1000 a 1500 jest duza.

A jakie masz efekty po zabiegu ktory robilas? ile razy robilaś? Do poznania nie mam az tak daleko , jak by co..........

Powiem tak: cenę konkretną ustali Ci lekarz podczas konsultacji, często na serię zabiegów dają zniżki i nie zawsze trzeba robić całą buzię, tylko tam gdzie są blizny, choć w moim przypadku to cała buzia:/
Dlatego możesz przedzwonić do obu miejsc i zapytać o ewentualne rabaty przy serii zabiegów. Ważne jest żeby były sprawdzone lasery a i we wrocławiu CTL i w Poznaniu są tylko że dwa zupełnie inne

Jakie efekty uzyskałam? Ja miałam całą buzię pokrytą głębokimi bliznami potrądzikowymi.. I bardzo chciałam je zwalczyć! Próbowałam niemal wszystkiego byłam tak: na 3-4 peelingach chemicznych co raz mocniejszych, parę razy (4-5) na mikrodermabrazji, na ultradźwiękach, potem miałam 2 zabiegi troszkę słabszym laserem - Pixel, a potem 1 zabieg Exelo2. Każdy z tych zabiegów złuszczał naskórek, więc troszkę te blizny się spłycały, ale laser działa też na wewnętrzną część skóry i kolagen i ze swojego doświadczenia wiem, że to jedyna przynosząca efekty metoda.

Uzyskałam taki efekt, że przy delikatnym makijażu, jak mam wypoczętą skórę praktycznie nie widać żadnych blizn. Ale zawsze pod wieczór jak skóra jest bardziej zmęczona i "zwiotczała" to widać mi trochę te blizny. Staram się je w końcu zaakceptować, bo autentycznie jak o nich nie myślę, to mniej je widać Myślę, że jeszcze 1 zabieg exelo i będzie cudownie Jak będę miała dłuższą chwilkę to prześlę Ci fotki przed i po.
Po za tym musisz wziąć pod uwagę, że każda skóra reaguje inaczej.. Ale dobrze dobrane parametry lasera i odpowiednia częstość wykonania zabiegów na pewno przyniesie dobre rezultaty..

Tylko.. te zabiegi nie należą do przyjemności.. i potem przez tydzień (co najmniej 4 dni) trzeba spokojnie siedzieć w domu. Ja co zabieg żałowałam decyzji i się dołowałam spuchniętą buzią i strupkami, ale jak mijał okres tygodnia miałam buźkę jak niemowlak i z zadowoleniem byłam gotowa na kolejny zabieg.
aspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 13:38   #417
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Aspring
dzieki za odpowiedz , Bardzo chętnie obejżę fotki i efekty pracy lekarzy i twojej determinacji w dązeniu do celu Ja próbowałam wielu zabiegów ze 4 mikro, kwasy z roznym stężeniem , kawitacja.

i wszytsko na nic. mam czerwone plamy plus dziury w twarzy. jestem skłnnna poświęcic nawet 5 tys zl żeby się tego pozbyc do takiego stadium by na plaży nie musieć " szpachlować" twarzy

Ale poprostu potrzebuje sprawdzonego miejsca uczciwego lekarza ktory mi pomoże w walce ze szpecącymi mankamentami twarzy a nie zedrze ze mnie kase.

Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 11:45   #418
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Partymix Pokaż wiadomość
cześć koleżanki i koledzy może też !!!!!!!!!
mam pytanie czy ktoś korzystał z usług 'salonów' we wrocławiu . chodzi mi o zabiegi usuwania blizn po tradziku lub tradziku. Dokładnie zabiegi Fraxel ipl, kwas tca y. peell.
Czy polecacie AW derma na B. zelenskiego 69? albo miejsce na Szybkiej 7 tam jest pani doktor?
pytam gdyz z Wrocławia nie jestem a to najblizsze miasto w którym moge skorzystac z takich zabiegów.
chodzi mi o podejscie do pacjeta atmosfere i oczywiscie przyłozenie sie do problemu pacjeta, jaki i skutecznosc samych zabiegów.
Zabieg laserem fraxel jest mega skuteczny...we Wrocławiu jest jeszcze centrum medycyny estetycznej Der-Med (na Armii Krajowej) - tam też zrobisz ten zabieg. Bardzo fachowa i miła obsługa, ja byłam zadowolona i w sumie wciąż jestem...moge Ci ten salon polecić z ręką na sercu;-)
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 10:12   #419
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez nowa_kacha Pokaż wiadomość
Zabieg laserem fraxel jest mega skuteczny...we Wrocławiu jest jeszcze centrum medycyny estetycznej Der-Med (na Armii Krajowej) - tam też zrobisz ten zabieg. Bardzo fachowa i miła obsługa, ja byłam zadowolona i w sumie wciąż jestem...moge Ci ten salon polecić z ręką na sercu;-)
a ile robilas zabiegow?
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 10:17   #420
aspring
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 26
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez blanka84 Pokaż wiadomość
Wiem, że we Wrocławiu w DermaPuls jest laser CO2... i to podobno jest jeszcze skuteczniejsze
Troszkę się mylisz To jest laser eCO2 - też frakcyjny. W latach 90-tych był modny laser CO2, ale on "rył" twarz totalnie i dopiero po miesiącu skóra wracała do normy i wiązało się to z wyższym ryzykiem zakażenia. Lasery frakcyjne CO2 to "łagodniejsze" wersje CO2 Ale faktycznie są bardzo dobre i skuteczne! POLECAM
aspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-17 14:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.