Powiększenie ust - wątek zbiorczy - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-28, 09:49   #2341
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

dziekuje wam
co do wloskow to mam rozjasniane u fryzjera
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 11:33   #2342
MissMonika
Raczkowanie
 
Avatar MissMonika
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 118
Send a message via Skype™ to MissMonika
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
a czy znacie może Gabinet Medycyny Estetycznej? Mieści się w Łodzi i w Warszawie, ceny chyba całkiem całkiem.
Od dawna marzę o powiększeniu ust (i wypełnieniu bruzd nosowo-wargowych). Powoli się przymierzam, rozglądam w necie i mam zagwozdkę.

Ten wątek śledzę od dobrych kilku miesięcy, piękne macie usta
Agnieszko, ja mam świetnego lekarza, dr Charaziński pracuje w Warszawie ale co 2 miesiące przyjeżdża do gabinetu w Pabianicach. Byłam już u niego 3 razy i jest naprawdę dobry. Usta są naturalne i mają piękny kształt. Jest wyczulony na tandetę i jak widzi, że pacjentka przesadza to odmawia zrobienia zabiegu i nie ma dyskusji. Można do niego spokojnie iść bez obaw, że będzie się bało potem pokazać ludziom na oczy...
__________________
Chrystian
MissMonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 23:02   #2343
terminatorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Dziękuję serdecznie!
Klinika Kurban w Gdańsku Oliwie
Teosyal, miałam już 4 zabiegi po 1ml w ciągu ostatnich 7 miesięcy (ostatnie zdjęcia jakie wrzucałam to były po 3 zabiegu)
Dzięki za infoł . Ciekawa jestem jeszcze cen bo na stronie int. kliniki niestety nie ma. Do tej pory myślałam że starczy 1ml na 6 miesięcy co daje wystarczający i przyzwity efekt (chociaż to akurat sprawa indywidualna). Moja usta nie są duże ale też nie mam wąskich kresek. Jeśli jednak miesięcznie kosztowałoby mnie to 1000 zł to lepiej będą opkładać się kapciem hehe . Jeśli przesadziłam z tą ceną to proszę o oświecenie i może mi ulży że jednak moje marzenie nie jest tak odległe;P Pozdrawiam serdecznie.
terminatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 10:13   #2344
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

na ile starczy to sprawa indywidualna, z tego co pamiętam burbery płaciła 1000 zł za 1 ml
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 11:18   #2345
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Ja mam 1ml i to tylko w gornej wardze, spokojnie moglabym dostrzykac jeszcze 1ml i wcale by to u mnie przesadnie nie wygladalo

Ja za 1ml Teosyalu tez placilam 1000zl.
Robilam u siebie w Lublinie u dr.Głebockiej, tazke polecam.
Aha i dodam ze minely dwa miesiace od nastrzykniecia i przydaloby sie troszke jeszcze dolozyc
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 17:57   #2346
terminatorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Dziękuję wam dziewczyny!! Już jakiś obraz mi się tego zarysował. Wyśle zapytanie do kliniki jak już trochę uzbieram na zapas, bo znając życie jak od wszystkiego tak i od tego można się uzależnić. A nie chciałabym później chodzić rozdrażniona :P Jeszcze raz b. dziękuję jak w końcu zrobię to podeślę zdjęcia
terminatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 08:35   #2347
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez terminatorka Pokaż wiadomość
Dzięki za infoł . Ciekawa jestem jeszcze cen bo na stronie int. kliniki niestety nie ma. Do tej pory myślałam że starczy 1ml na 6 miesięcy co daje wystarczający i przyzwity efekt (chociaż to akurat sprawa indywidualna). Moja usta nie są duże ale też nie mam wąskich kresek. Jeśli jednak miesięcznie kosztowałoby mnie to 1000 zł to lepiej będą opkładać się kapciem hehe . Jeśli przesadziłam z tą ceną to proszę o oświecenie i może mi ulży że jednak moje marzenie nie jest tak odległe;P Pozdrawiam serdecznie.
1000zł, czasem są promocje to 900zł. Taniej raczej nie znajdziesz
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 12:32   #2348
shiva25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 49
Dot.: Powiększanie Ust - Wrocław !!!

We Wrocławiu zdecydowanie polecam salon Art Estetica , są na ulicy Moniuszki , przed wakacjami powiększyłam usta , efekt niesamowity, naprawdę
shiva25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:10   #2349
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MissMonika Pokaż wiadomość
Agnieszko, ja mam świetnego lekarza, dr Charaziński pracuje w Warszawie ale co 2 miesiące przyjeżdża do gabinetu w Pabianicach. Byłam już u niego 3 razy i jest naprawdę dobry. Usta są naturalne i mają piękny kształt. Jest wyczulony na tandetę i jak widzi, że pacjentka przesadza to odmawia zrobienia zabiegu i nie ma dyskusji. Można do niego spokojnie iść bez obaw, że będzie się bało potem pokazać ludziom na oczy...

gdzie dokładnie można spotkać doktora w warszawie,bo mi bliżej do stolicy
sante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 20:38   #2350
leeloo13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

PRZESTROGA DLA WSZYSTKICH!!!!!!!!!!
hej
2 lata temu powiekszalam usta metoda przeszcepu koriowego, czyli przeszczep wlasnej tkanki tluszczowej.
zabieg pod narkoza wiec nawet nei wiemm co sie dzialo, natomiast do konca zycia nie zapomne co dzialo sie pozniej.
Poniewaz "pani doktor" znalazla u mnie blizne na nodze, stwierdzla, ze nie ma potrzeby pobierania materialu z innego miejsca i tworzenia kolejnej blizny. Stwierdzila rowniez, ze plastyka tej starej blizny sie przyda i mam szczescie, ze do niej trafilam (zrobil to w cenie ust). Blizn na nodze jest jeszcze gorsza, byla szyta "na okretke" i po tym jak mu'sialam kobiecie przypomniec o szwach, zlapala jeden koniec nici i po prostu wyciagnela w calosci, z blizny dlugosci ok 12 cm. wyobrazcie sobie ten bol.
Usta. Wygladaly fatalnie przez prawie miesiac. Opuchlizna, nic nie moglam jesc przez pierwsze 2 tyg (slomka i heja), zero usmiechania sie i pogadania. Opryszczki wykanczaly mnie calkiem, mimo stosowania preparatow na to ;(
Po 3 miesiacach po zabiegu znalazlam w ustach jeszcze kawalek szwu dl ok 1,5cm. wytargalam go sama, co w sumie nie bolalo. Ale zzawalona sprawa ze strony "pani doktor".
ogolny efekt po zabiegu? przez rok byly troszeczke wieksze, ale teraz efektu nie ma juz w ogole (dlateo szukam innej metody i wyladowalam tutaj). Blizna na nodze fatalna, a w kacikach ust od wewnetrznej strony mam rowniez spore blizny, ktore wciaz przeszkadzaja ;((
Noi to wszystko zrobila mi taka "gwiazda" chirurgii plastycznej, jak:
Dr ANNA OLENDER
no wiec jeszcze raz
PRZESTRZEGAM!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Edytowane przez leeloo13
Czas edycji: 2012-01-31 o 22:18
leeloo13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:23   #2351
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

no to przeszłaś piekiełko,na szczęście cena skutecznie odstrasza
sante jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 10:40   #2352
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

dlatego my tutaj preferujemy kwas hiarulonowy
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 19:46   #2353
Wiild Girl
Raczkowanie
 
Avatar Wiild Girl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 120
GG do Wiild Girl
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
dlatego my tutaj preferujemy kwas hiarulonowy
dokładnie Star a poza tym mogą ci sie kiedys znudzic wielkie usta i co wtedy? ja bym nie zaryzykowała powiększania na stałe..
Wiild Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 20:15   #2354
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wiild Girl Pokaż wiadomość
dokładnie Star a poza tym mogą ci sie kiedys znudzic wielkie usta i co wtedy? ja bym nie zaryzykowała powiększania na stałe..
ja też nie ale myślę,że to właśnie jest wybór dziewczyn które wolą oszczędność - bo raz wydasz te 3-4 tysiace i masz na stałe a kwas niestety trzeba uzupełniać ale przy tym masz wybór : ilosc kwasu, miejsce podania i w ogole możesz obserwować cały zabieg, powiedzieć stop już starczy albo coś. a tam cię uśpią i lecą i cholera wie co będzie jak się obudzisz
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 17:46   #2355
simonka005
Raczkowanie
 
Avatar simonka005
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Dziwczyny mam takie pytanie czy jesli będę chciała wstrzyknąć 1,2 ml albo 1,4 to płace za dokładnie tę ilość kwasu? czy jesli jest ampułka 1 ml i cena np 1000 zl to w takim wypadku muszę kupić 2 ml- 2000 i po prostu nie wstrzykiwać wszystkiego od razu a 1,2 ml??

chciałabym od razu miec w maire zadowalajacy efekt,zostałam wybrana do projektu pierwsze usta ale jak widze fotki osób po i czytam komentarze to nie widze różnicy wiec 0,8 ml wyglada ze jest mało

pozdrawiam.
simonka005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 18:04   #2356
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez simonka005 Pokaż wiadomość
Dziwczyny mam takie pytanie czy jesli będę chciała wstrzyknąć 1,2 ml albo 1,4 to płace za dokładnie tę ilość kwasu? czy jesli jest ampułka 1 ml i cena np 1000 zl to w takim wypadku muszę kupić 2 ml- 2000 i po prostu nie wstrzykiwać wszystkiego od razu a 1,2 ml??

chciałabym od razu miec w maire zadowalajacy efekt,zostałam wybrana do projektu pierwsze usta ale jak widze fotki osób po i czytam komentarze to nie widze różnicy wiec 0,8 ml wyglada ze jest mało

pozdrawiam.
w projekcie podadzą ci tylko 0, 8 ml no chyba ,że dokupisz ale to juz chyba w ich normalnej cenie .
zazwyczaj lekarz nie podaje więcej niż 1 ml za jednym razem.
no i płacisz za ampułkę nie za wstrzykniętą ilość bo czasami nie wstrzykuje sie wszystkiego a resztkę po prostu wyrzuca.
( bo lekarz musi ją dla ciebie otworzyc i jak coś zostanie nie może podać komu innemu więc w tym wypadku on by tracił na tym )
są ampułki 0,5 ml 0,8 ml oraz 1 ml.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 18:38   #2357
simonka005
Raczkowanie
 
Avatar simonka005
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Dzięki Star za odpowiedz, jest jeszcze oferta na usta Croma, preparat Princess cena za 1 ml w promocji minus 30 % waha sie od 700-920 zł , zalezy od gabinetu, czy ktoś moze korzystał na Ślasku z tej oferty i moze polecic jakis gabinet? Lista tych ktore biora udzial jest na stronie cromy
simonka005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 00:00   #2358
jukooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 44
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

ja polecam beautymed w wawie na ul. KEN , cena za ml 750 - promocja z 1400 czy 1500, robilam tam w wakacje 1ml i efekt byl super, teraz ide po kolejny ml bo jak to mówią "apetyt rośnie w miare jedzenia"
ps. doktor robi naprawde fajne ust tylko momentami wali dziwne teksty typu "to teraz trzeba korzystać z nowych ust i sie duzo całowac"
jukooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 09:27   #2359
mauskacom
Wtajemniczenie
 
Avatar mauskacom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 621
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wiild Girl Pokaż wiadomość


Collistar supergloss volume immediato jest super chociaz teraz juz nie musze uzywac powiekszajacych



bylo male wybrzuszenie ale juz sie unormowalo tak mi sie przynajmniej wydaje zamieszczam dla porównania bez blyszczyka zrobione przed chwila

Wczoraj pierwszy raz pomalowalam sobie usta soczysta czerwienia efekt był boski nigdy wczesnij bym sie nie odwazyla na taki kolor ale teraz mozna wszytko chyba nawet mam resztki szminki na gornej wardze na zdjeciu

Większość znajomych zauważyła i byly pytania 'robilas usta'? wiec efekt jest widoczny ale jakos mi to nie przeszkadza

omg, ale cudowne!:love : przeglądam wątek,bo chcę zrobić powiększanie kwasem ,ale mieszkam za granicą i zamierzam umówić się w marcu na zabieg. powiedzcie mi ,czy kontrola z ustami jest koniczna ,po kilku dniach po zabiegu? Muszę się upewnić,ponieważ nie bede długo w kraju ,a usta marzą mi się od baaaardzo dawna.
mauskacom jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 10:15   #2360
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jukooo Pokaż wiadomość
ja polecam beautymed w wawie na ul. KEN , cena za ml 750 - promocja z 1400 czy 1500, robilam tam w wakacje 1ml i efekt byl super, teraz ide po kolejny ml bo jak to mówią "apetyt rośnie w miare jedzenia"
ps. doktor robi naprawde fajne ust tylko momentami wali dziwne teksty typu "to teraz trzeba korzystać z nowych ust i sie duzo całowac"
podejrzewam,że miał na myśli masaż
sante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 13:48   #2361
Wiild Girl
Raczkowanie
 
Avatar Wiild Girl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 120
GG do Wiild Girl
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mauskacom Pokaż wiadomość
omg, ale cudowne!:love : przeglądam wątek,bo chcę zrobić powiększanie kwasem ,ale mieszkam za granicą i zamierzam umówić się w marcu na zabieg. powiedzcie mi ,czy kontrola z ustami jest koniczna ,po kilku dniach po zabiegu? Muszę się upewnić,ponieważ nie bede długo w kraju ,a usta marzą mi się od baaaardzo dawna.
Dziekuje kochana Ja miałam po zabiegu w górnej wardze grudki a na kontroli pani dr je rozmasowała i były juz idelanie gładkie Bez kontroli ani rusz. Ja nie miałam opuchlizny bo miałam robione kaniulą ale usta zaraz po zabiegu zwykle są dużo większe. Dopiero gdy opuchlizna zejdzie możesz ocenic efekt finalny wiec zarezerwuj sobie tydzien na pobyt w kraju koniecznie
Wiild Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 22:28   #2362
Karolis
Raczkowanie
 
Avatar Karolis
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 64
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

a ja w poniedziałek idę dorzucić do dr Kęckiego kolejny ml. Wydaje mi się, że po czerwcowym strzykaniu mało co zostało. Możecie mi tylko przypomnieć, jakie są przeciwwskazania przed i po zabiegu i zalecenia, żeby się preparat nie wchłonął za szybko. Będę wdzięczna

Star - obłędne masz te usta. Jak zobaczyłam zdjęcia to jak nowa, zupełnie inna osoba. No i włoski tez dodały uroku
__________________
17.06.2011 - Teosyal Kiss

zapuszczam i odżywiam włosa
Karolis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 22:42   #2363
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Karolis Pokaż wiadomość
a ja w poniedziałek idę dorzucić do dr Kęckiego kolejny ml. Wydaje mi się, że po czerwcowym strzykaniu mało co zostało. Możecie mi tylko przypomnieć, jakie są przeciwwskazania przed i po zabiegu i zalecenia, żeby się preparat nie wchłonął za szybko. Będę wdzięczna

Star - obłędne masz te usta. Jak zobaczyłam zdjęcia to jak nowa, zupełnie inna osoba. No i włoski tez dodały uroku
dziękuję,też uważam ,ze wyglądam inaczej, moze nie w lustrze ale jak widzę zdjęcia to rzeczywiście zupełnie inaczej

pij dużo wody po zabiegu , to przede wszystkim !!
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 22:53   #2364
Karolis
Raczkowanie
 
Avatar Karolis
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 64
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Właśnie znalazłam fajną stronę ,gdzie jest wszystko super opisane. Niby to strona jakiegoś instytutu medycyny estetycznej, ale opisane mają wszystko bardzo dokładnie - http://www.royalestetic.pl/modelowanie_ust.htm . Pewnie się przyda wielu osobom

Martwi mnie tylko bo dziś brałam leki na zapalenie pęcherza czyli takie przeciwzapaleniowe ;/ Jakie mogą być tego przeciwwskazania i skutki ? Mam nadzieję, że jak coś to siniaki, to przeżyję

No Star całkiem inna jesteś co na to tż ?
__________________
17.06.2011 - Teosyal Kiss

zapuszczam i odżywiam włosa
Karolis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 01:41   #2365
leeloo13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

witam ponownie.
wlasnie, piszecie "powiekszanie na stale", hmmm, to nie jest dokladnie tak.
Metoda kriowa wcale nie daje efektu stalego. utrzymuje sie do czasu, kiedy tluszcz zawarty w przeszczepionej tkance sie wchlonie. Nie powinien sie wchlonac calkowiecie. I efekt powienien sie utrzymac ok. 2 lat.
W moim przypadku utrzymal sie max rok i wchlonal totalnie.
"Oszczednosc" piszecie. Nic bardziej mylnego. Zabieg jest bardzo drogi i okazuje sie, ze wcale nie jest trwaly. Po roku lub 2 znow lecisz do chirurga i porawiasz. Gdybysmy chcialy miec idealne usta przez kolejne 10 lat, to wyglada to tak: koszt zabiegu ok. 4000zl. w ciagu 10 lat musimy go powtorzyc srednio 7-9 razy. co daje nam laczny koszt 28000 - 45000. ladnie prawda?
czy kwasiek jest wiec tanszy czy drozszy?
1 zabieg ok 1000zl. powtrzany srednio 12-15 razy w ciagu 10 lat. co daje man 12000 - 15000 zl.
no i mamy wynik.
Przeszczep kriowy? drozej, bolesniej, ryzykownie.
Nie robcie tego!!!
a juz na pewno nie u Pani Olender!!!!
Pozdrawiam i zycze zadowolenia ze swojego usmiechu )
leeloo13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:22   #2366
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Karolis Pokaż wiadomość
Właśnie znalazłam fajną stronę ,gdzie jest wszystko super opisane. Niby to strona jakiegoś instytutu medycyny estetycznej, ale opisane mają wszystko bardzo dokładnie - http://www.royalestetic.pl/modelowanie_ust.htm . Pewnie się przyda wielu osobom

Martwi mnie tylko bo dziś brałam leki na zapalenie pęcherza czyli takie przeciwzapaleniowe ;/ Jakie mogą być tego przeciwwskazania i skutki ? Mam nadzieję, że jak coś to siniaki, to przeżyję

No Star całkiem inna jesteś co na to tż ?
Tż nie chciał żebym powiększała usta a teraz sam mi dał na trzeci zabieg jako prezent pod choinkę więc myślę ,że mu się to podoba
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 16:40   #2367
Eristoff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 21
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Witam chodzę po forum i przeglądam wątki i wpadalam na powiększanie ust i zamarlam bo to genialny pomysł na moje wąskie niewidoczne usta. Do tej pory nie wiedziałam w ogóle ze coś takiego istnieje ale dlatego ze nie interesowalam się tym za bardzo a poza tym studia pochłaniały cały mój czas. Teraz wyszłam tutaj zapełnić sobie czas bo oczywiście dla studentów pracy nie ma i voila!!! Poczytam sobie trochę wątek wstecz ale będę tez wdzięczna za jakaś podpowiedź
Eristoff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 17:52   #2368
mauskacom
Wtajemniczenie
 
Avatar mauskacom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 621
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wiild Girl Pokaż wiadomość
Dziekuje kochana Ja miałam po zabiegu w górnej wardze grudki a na kontroli pani dr je rozmasowała i były juz idelanie gładkie Bez kontroli ani rusz. Ja nie miałam opuchlizny bo miałam robione kaniulą ale usta zaraz po zabiegu zwykle są dużo większe. Dopiero gdy opuchlizna zejdzie możesz ocenic efekt finalny wiec zarezerwuj sobie tydzien na pobyt w kraju koniecznie

Dziękuję za odpowiedź
Zamierzam być co prawda ok 10 dni,więc zdążę na pewno. efektem się pochwalę tutaj

Powyżej kilka postów wizażanka dała świetny link do tego aby się przygotować ,dziękuję ,przeczytałam
Na pierwszy zabieg moge wstrzyknąć od razu 1 ml ,czyli ok ,0,5 w jedną.?
mauskacom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 18:27   #2369
Wiild Girl
Raczkowanie
 
Avatar Wiild Girl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 120
GG do Wiild Girl
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Ja miałam 1,1 ml za pierwszym razem
Wiild Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 16:27   #2370
mauskacom
Wtajemniczenie
 
Avatar mauskacom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 621
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wiild Girl Pokaż wiadomość
Ja miałam 1,1 ml za pierwszym razem

to mnie pocieszyłaś
mauskacom jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-27 15:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:12.