Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25 - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-20, 10:26   #1861
alicjaw
Rozeznanie
 
Avatar alicjaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 686
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Witajcie
regułą się robi, że ja rano przy kawie oglądam cycki, wieczorem cycki i śnią mi się też cycki. Mąż się śmieje, że może bym jakichś facetów pooglądała bo to się zaczyna robić podejrzanie dziwne

Pytanie mam do cycatych czy w razie czego będę w stanie (nawet na prochach) 5 dni po operacji iść do pracy i siedzieć przed komputerem?
__________________
20.04.2016r. ---> anatomy Mentor 290cc ---> MMK
alicjaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 10:27   #1862
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Dodka13 Pokaż wiadomość
Jovanka, ja mam tak jak ty, jak były tylko marzenia to od razu na łóżko operacyjne bym wskoczyła, jak konsultacja u AK we wtorek, to zaczynam peniać. O AK wielokrotnie już pytałam ale łaski jakoś mnie zlały i nic się nie dowiedziałam, stwierdziłam, że pojadę i przekonam się albo i nie do niego, jak nie on to AB, ale do niego również nie mam przekonania. Jak życie pokazuje nawet najlepszym zdarzają się poprawki głównie chyba z wińy natury, a nie błędu w sztuce... No ale nie znam się na tym ....
A ja Ci nie pisałam o AK? Hmmm.. może coś przegapilam. Idźcie do niego dziewczyny. Oczywiście każda ma swoje zdanie i niekoniecZnie musicie się z nim dogadać. Widzialam cycki spod jego reki i są piękne. A to że poprawki się zdarzają. No cóż... trzeba się z tym liczyć niestety. Ja akurat nie trafiłam na nikogo kto by poprawial po AK, a pewnie są takie dziewczyny... tylko że często jest tak że po operacji laski znikają i już się nie udzielają. A szkoda.
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 10:28   #1863
hschick
Zadomowienie
 
Avatar hschick
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 196
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez maggie93s Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Widzę, że już jestem pierwsza w wyliczance, ale niestety musiałam przełożyć zabieg. Już byłam nastawiona, że to lada dzień, zaplanowane wolne w pracy, moja mama zadeklarowała, że przyjedzie pomóc mi po zabiegu, aż tu nagle w czwartek patrzę, a koło dolnej szóstki zrobiła mi się boląca gula. Pędem oczywiście do dentysty poleciałam, zdjęcie, okazało się, że mam paskudną niewykrytą wcześniej dziurę do leczenia kanałowego, przez co zrobił mi się ropień przy dziąśle. Myślałam, że się normalnie poryczę na tym fotelu. Niby mam założony opatrunek, a dziąsło dobrze się już goi, ale mimo wszystko w klinice powiedzieli mi, żeby chociaż o ten tydzień przesunąć operację. Tak więc moja kolej 29.02.
Ale mimo to, trochę się boję, że jak tego zupełnie nie doleczę to potem będę miała jakieś komplikacje po zabiegu ;(
To tylko jeszcze 9 dni Lepiej tak niż miałoby być coś nie tak, a tak wszystko się zagoi i będzie dobrze Głowa do góry będą nas 3 w tym dniu
Oczywiście rozumiem twój stres i nerwy, ale na szczęście to nie kilka miesięcy a tylko kilka dni
__________________
29.02.2016 D. F Czechy. Już są Mentor, 450cc HP szer. 12,7 proj. 5,2
hschick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 10:30   #1864
alicjaw
Rozeznanie
 
Avatar alicjaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 686
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Kara36 Pokaż wiadomość
Ja biorę od dzisiaj neosine, dzwoniłam do kliniki i powiedzieli mi że mogę do poniedziałku(operacja w środę), kazała też brać osłonowe wieć kupiłam Dicoflor 60. Bronię się jak mogę!

Mi pomaga porządne wygrzanie się. Chociaż jedną noc, ubieram się we frottową piżamę ( sam sex, polecam ) grube skarpety i gorący termofor. Ale tak się wygrzać, że pot po tyłku ciurkiem będzie leciał. Rano smród straszny ale mi w przeziębieniu pomaga
__________________
20.04.2016r. ---> anatomy Mentor 290cc ---> MMK
alicjaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 10:44   #1865
Jovanka85
Zadomowienie
 
Avatar Jovanka85
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 399
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
A ja Ci nie pisałam o AK? Hmmm.. może coś przegapilam. Idźcie do niego dziewczyny. Oczywiście każda ma swoje zdanie i niekoniecZnie musicie się z nim dogadać. Widzialam cycki spod jego reki i są piękne. A to że poprawki się zdarzają. No cóż... trzeba się z tym liczyć niestety. Ja akurat nie trafiłam na nikogo kto by poprawial po AK, a pewnie są takie dziewczyny... tylko że często jest tak że po operacji laski znikają i już się nie udzielają. A szkoda.
Dziękuję za informację Kochana
Ja nie mam watpliwosci co do lekarza i samej checi poddania sie operacji, ale dostałam jakiejs głupawki...Mam dwójke małych dzieci, więc jakieś czarne mysli czasem przemykaja mi przez głowe...
Myśle, że AK rozwieje troche watpliwosci
Jak to zaskoczyła Cie cena? Napisz na priv, bo ja sie nastawiłam tak na te prawie 15 z anatomkami
__________________

Jovanka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 10:47   #1866
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Jovanka85 Pokaż wiadomość
Dziękuję za informację Kochana
Ja nie mam watpliwosci co do lekarza i samej checi poddania sie operacji, ale dostałam jakiejs głupawki...Mam dwójke małych dzieci, więc jakieś czarne mysli czasem przemykaja mi przez głowe...
Myśle, że AK rozwieje troche watpliwosci
Jak to zaskoczyła Cie cena? Napisz na priv, bo ja sie nastawiłam tak na te prawie 15 z anatomkami
Piszę z tel i za cholere nie wiem jak napisać priv😜 ale to chyba żadna tajemnica, bo już pisałam. Ja za okraglaki 9900. Udało mi się jeszcze przed podwyżką. A anatomy... Ismenka pisała że 12500, ale też liczy po starej cenie. Anatomy niestety droższe. W sumie to nie wiem dlaczego jest aż taki rozstrzal cenowy...
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 10:49   #1867
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Jovanka85 witaj
Dziewczyny. u A bbędęssię dopiero operowala,ale ooperowalassię parę dziewczyn i ostatnio moja pprzyjaciółka. Wszystkie bardzo zadowolone. Ja po 2 konsultacjach mogę powiedziec ze dr jest niesamowicie sympatyczny, taki cciepły i serdeczny. Bardzo ddokładnie i sszczegółowo odpowiada na kkażde pytanie. Nie czułam ssięu niego sskrępowania. Wzbudza zaufanie. Jaki będzie efekt operacji to sięookaże. Jk do tej pory piersi od niego mi się b.podobaja.
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-20, 10:52   #1868
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Bardzo mnie zaskoczyla cena. Bo na pierwszej konsultacji jakiej byłam za 275ml gościu krzyknął chyba 15000 plus 1000 anestezjolog. A nastepny lekarz cos chyba 12500. Mieć w kieszeni nawet te dwa tysiące a nie mieć? Ja tam wolę mieć hi hi hi

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cześć Ismenka! Towarzyszko skalpela😜 jeszcze tylko dwa tygodnie. Uuuu
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 10:53   #1869
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Jovanka85 teraz anatomy chyba od 12900 u dr. ma cennik na stronie. ale i tak na konsultacji ustalic ie co i jak. dr jest naprawdę tak fajny ze ta konsultacja to czysta przyjemnosc
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 10:54   #1870
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Ja o nim mówię Siwy Miś 😀
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 10:55   #1871
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Patrycjanka jak będzie tak daleko to może wymienimy się nr telefonu . ma która masz być w klinice? ja mam być na 7.30 i ponoć operacje jako pierwsza ok 9
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-20, 10:57   #1872
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Heh a ja nic nie wiem jeszcze. Ale ze mnie piczka😁 eeee to fajnie. Długo glodna nie będziesz musiala siedzieć hie hie😉 kobiecznie musimy się wymienić tel. Ja przyjeżdżam w niedzielę do Katowic także chetnie wypije jakąś kawkę albo cus mocniejszego😄
W poniedzialek zadzwonię i dowiem się szczegółów.
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 10:59   #1873
paulala6
Raczkowanie
 
Avatar paulala6
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez malaistotka90 Pokaż wiadomość
RoSA moje nie są większe, tak wyszły na zdjęciach, no i jeszcze mam wrażenie, że jak zeszła opuchlizna, to zmalały. Mam 75C i jest dobry Nic mnie nie uwiera, nie ciśnie itp

Właśnie ze stanikami mam ten sam problem, nie chcę kupować przez internet, bo nie wiem czy taki sam rozmiar jak sportowca byłby dobry, czy jednak nie... Na dodatek w sklepach jak widziałam staniki bez fiszbin, to one nie były miseczkowe, tylko rozmiary jak ubrań - 36,38,40 itp.
Też się zastanawiam czy kupować w takich sklepach jak Triumph, Etam, Intimissimi, czy w zwykłych sieciówkach jak Cubus czy H&M. Z jednej strony niby w Triumphio wydaje sie, że lepsze, z drugiej strony jak zamoczyłam ostatnio ten Triaction sportowy z Triumpha to tak farbował, że gorzej niż zwykły chiński stanik z rynku, więc nie wiem czy one naprawdę są dobre czy się płaci za markę.
Mnie przy 365cc po operacji wcisnęli w stanik....60B. Jak to jest? Oczywiście jest bardzo ciasny - a do tego dochodzi ciasny pas - ale też nie jest to jakiś straszny dyskomfort.
Mierzyłam się dziś pierwszy raz w biuście i z mizernych 73 cm zrobiło się 88 cm
__________________
15.02.2015r - L.P Ostrava, 365cc 11,2/5,6
paulala6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 11:00   #1874
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

jego asystentka do Ciebie zadzwoni i Ci wszystko powie. zawsze dzwoni ok. 2 tyg. przed op.
Gdzie będziesz nocować? w Tomborze?
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 11:04   #1875
Jovanka85
Zadomowienie
 
Avatar Jovanka85
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 399
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Jovanka85 witaj
Dziewczyny. u A bbędęssię dopiero operowala,ale ooperowalassię parę dziewczyn i ostatnio moja pprzyjaciółka. Wszystkie bardzo zadowolone. Ja po 2 konsultacjach mogę powiedziec ze dr jest niesamowicie sympatyczny, taki cciepły i serdeczny. Bardzo ddokładnie i sszczegółowo odpowiada na kkażde pytanie. Nie czułam ssięu niego sskrępowania. Wzbudza zaufanie. Jaki będzie efekt operacji to sięookaże. Jk do tej pory piersi od niego mi się b.podobaja.

Kochana mnie też bardzo podobaja sie efekty jego pracy, fajne wielkoscia i bardzo naturalne robi. Facet padnie jak go zarzucę pytaniami, hehe
Zastanawiam sie jak jest z tymi żelkami, u niektórych dziewczyn okraglaki wygladaja jak anatomki, supernaturalnie. Moze to kwestia grubosci tkanki? Jak ja mam puste górą to nie wiem czy anatomek poratuje, a boje sie że okraglak zrobi piłki:/
No zobaczymy
Poinformowano mnie że jak 4 konsultacja, to operka moze być 30, no chyba że ktos w miedzyczasie doktorkowi wypadnie to pozamieniaja terminy operek...

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
Piszę z tel i za cholere nie wiem jak napisać priv😜 ale to chyba żadna tajemnica, bo już pisałam. Ja za okraglaki 9900. Udało mi się jeszcze przed podwyżką. A anatomy... Ismenka pisała że 12500, ale też liczy po starej cenie. Anatomy niestety droższe. W sumie to nie wiem dlaczego jest aż taki rozstrzal cenowy...
'

Patrycjanka powiem Ci, że rzeczywiscie ceny pozytywnie zaskakuja Dobrze wiedzieć, że to taki fajny gość. Ja słyszałam o nim jedna baaardzo dobrą opinie, bo podjał sie operacji dziewczyny po wypadku i uratował jej twarz...
__________________

Jovanka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 11:17   #1876
maggie93s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez hschick Pokaż wiadomość
To tylko jeszcze 9 dni Lepiej tak niż miałoby być coś nie tak, a tak wszystko się zagoi i będzie dobrze Głowa do góry będą nas 3 w tym dniu
Oczywiście rozumiem twój stres i nerwy, ale na szczęście to nie kilka miesięcy a tylko kilka dni
Zdrowie przede wszystkim zdecydowanie, ale jednak stres niepotrzebny się pojawił. Trzymam więc kciuki za pozostałe dziewczyny, a wy trzymajcie za mnie!
__________________
24.03.16r. Mentor 330cc anatomy moderate plus pod mięsień - dr P.O. Warszawa
maggie93s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 11:19   #1877
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
jego asystentka do Ciebie zadzwoni i Ci wszystko powie. zawsze dzwoni ok. 2 tyg. przed op.
Gdzie będziesz nocować? w Tomborze?
A to chyba wczoraj dzwonila. Ale w pracy byłam i nr mialam jakiś obcy. Zaraz sprawdzę wizytówkę. Tak w Tomborze będę lulac☺ chyba najbliżej. Sobie jakoś dojdę do kliniki w poniedziałek. Także zapraszam wszystkie do mojego apartamentu😜😜

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Jovanka85 Pokaż wiadomość
Kochana mnie też bardzo podobaja sie efekty jego pracy, fajne wielkoscia i bardzo naturalne robi. Facet padnie jak go zarzucę pytaniami, hehe
Zastanawiam sie jak jest z tymi żelkami, u niektórych dziewczyn okraglaki wygladaja jak anatomki, supernaturalnie. Moze to kwestia grubosci tkanki? Jak ja mam puste górą to nie wiem czy anatomek poratuje, a boje sie że okraglak zrobi piłki:/
No zobaczymy
Poinformowano mnie że jak 4 konsultacja, to operka moze być 30, no chyba że ktos w miedzyczasie doktorkowi wypadnie to pozamieniaja terminy operek...

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

'

Patrycjanka powiem Ci, że rzeczywiscie ceny pozytywnie zaskakuja Dobrze wiedzieć, że to taki fajny gość. Ja słyszałam o nim jedna baaardzo dobrą opinie, bo podjał sie operacji dziewczyny po wypadku i uratował jej twarz...
O widzisz... czyli nie tylko estetyka, ale i życie wchodzi w grę. Mój Siwy Miś... 😂
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 11:25   #1878
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

dr sprawia wrażenie przede wwszystkim dobrego człowieka

meggie93 kciuki trzymam!!!! Będzie dobrze

Patrycjanka jak tylko dam radę to wwpadnę w nd ddo Ciebie cchociaż na chwilkę MMoże hschick da rade ppodejść
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 11:39   #1879
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Hej kobitki
Ja weekend odpoczywam u mamuśki :P za tydzień przeprowadzka i będe miała w końcu spokój od mojego ex

Terminy się zbliżają i coraz więcej nowych cycolinek będzie
Super , już nie mogę się doczekać! Ja też już miesiąc

Co do A.K też miałam mieć konsultacje 4 marca! ale odwołałam , bo wybrałam jednak D.F

hschick, to już za 9 dni stresuję się razem z Tobą

Przeglądam staniki uwielbiam koronkowe z tymi paseczkami
Fajnie by było zrobić jakieś spotkanie cycolinek !
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-20, 11:44   #1880
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
Hej kobitki
Ja weekend odpoczywam u mamuśki :P za tydzień przeprowadzka i będe miała w końcu spokój od mojego ex

Terminy się zbliżają i coraz więcej nowych cycolinek będzie
Super , już nie mogę się doczekać! Ja też już miesiąc

Co do A.K też miałam mieć konsultacje 4 marca! ale odwołałam , bo wybrałam jednak D.F

hschick, to już za 9 dni stresuję się razem z Tobą

Przeglądam staniki uwielbiam koronkowe z tymi paseczkami
Fajnie by było zrobić jakieś spotkanie cycolinek !
Podbijam spotkanie

Miłego dnia cycolinki! Ja właśnie jadę na uczelnię... pierwszy raz po operacji i tak nikt nie zauważy zmiany w sportowcu, więc tym się nie martwię
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 12:11   #1881
Jovanka85
Zadomowienie
 
Avatar Jovanka85
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 399
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
Hej kobitki
Ja weekend odpoczywam u mamuśki :P za tydzień przeprowadzka i będe miała w końcu spokój od mojego ex

Terminy się zbliżają i coraz więcej nowych cycolinek będzie
Super , już nie mogę się doczekać! Ja też już miesiąc

Co do A.K też miałam mieć konsultacje 4 marca! ale odwołałam , bo wybrałam jednak D.F

hschick, to już za 9 dni stresuję się razem z Tobą

Przeglądam staniki uwielbiam koronkowe z tymi paseczkami
Fajnie by było zrobić jakieś spotkanie cycolinek !

Pewnie Twoja miejscówke zajęłam;P
__________________

Jovanka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 12:21   #1882
hschick
Zadomowienie
 
Avatar hschick
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 196
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
A to chyba wczoraj dzwonila. Ale w pracy byłam i nr mialam jakiś obcy. Zaraz sprawdzę wizytówkę. Tak w Tomborze będę lulac☺ chyba najbliżej. Sobie jakoś dojdę do kliniki w poniedziałek. Także zapraszam wszystkie do mojego apartamentu😜😜

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------


O widzisz... czyli nie tylko estetyka, ale i życie wchodzi w grę. Mój Siwy Miś... 😂
Ja obowiązkowo jestem u Ciebie w niedzielę! Jakaś kawka bardzo chętnie Przyjdę poowijana w pancerz A i do kliniki rano Cię mogę zaprowadzić

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez maggie93s Pokaż wiadomość
Zdrowie przede wszystkim zdecydowanie, ale jednak stres niepotrzebny się pojawił. Trzymam więc kciuki za pozostałe dziewczyny, a wy trzymajcie za mnie!
Oczywiście że będę kciuki trzymać Ja operację będę miała dopiero o 15:00 więc wy już pewnie będziecie po

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
Hej kobitki
Ja weekend odpoczywam u mamuśki :P za tydzień przeprowadzka i będe miała w końcu spokój od mojego ex

Terminy się zbliżają i coraz więcej nowych cycolinek będzie
Super , już nie mogę się doczekać! Ja też już miesiąc

Co do A.K też miałam mieć konsultacje 4 marca! ale odwołałam , bo wybrałam jednak D.F

hschick, to już za 9 dni stresuję się razem z Tobą

Przeglądam staniki uwielbiam koronkowe z tymi paseczkami
Fajnie by było zrobić jakieś spotkanie cycolinek !
Dziękuję bardzo Coś czuję że stres nadejdzie dopiero jak już będę w klinice pewnie dopiero wtedy do mnie dojdzie co się właśnie będzie działo
__________________
29.02.2016 D. F Czechy. Już są Mentor, 450cc HP szer. 12,7 proj. 5,2
hschick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 12:58   #1883
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Kara36 Pokaż wiadomość
Hej, a ja??? 24.02
I jak to jest z tą wyliczanką, to jakaś kolejka jest żeby ją zrobić? Czy tak poprostu kto chętny to robi?

Wyliczanka zawsze zajmuje sie jedna forumowiczaka, wytypowana zostalam ja jako ze jestem ostatnia. Czekam na moment az ktoras bedzie miala termin po 10 maja i przekaze paleczke
Jutro Cie dopisze
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 13:26   #1884
iwa83
Raczkowanie
 
Avatar iwa83
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 180
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Biyadhoo o widzisz, nigdy o tym LVL nie słyszałam. Super sprawa, bo ja doczepianych rzęs bym u sibie nie strawiła. Na wakacje chętnie zrobię to LVL
Dziewczyny ja mam sztuczne rzęsy doczepianie metoda 3 D a w rzeczywistości to nawet po 6 rzęs doczepionych do jednej. Rzeski są tak cieniutkie ze 3 rzęsy są jak jedna z metody 1:1 i to nie ta najgrubsza. Rzeski są bardzo mięciutkie jak piórko i nie czuje ich jak przy metodzie 1:1

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Tequila72 Pokaż wiadomość
Przygotuj się iwa na czekanie. Na konsultacje 6 miesięcy, termin operacji doktor mi dzisiaj odpisał, ze 19.10. WTF?! Terminy masakra. Będę rezygnować z niego. W dodatku nie odpisał mi w kluczowej kwestii czy powiększy bez plastyki.

Cześć dziewczęta
Ja piersi robie u A.B. ale nos chyba u P.S,jak będę za tydzień na konsultacji to popytam A.B o nos również.

Edytowane przez iwa83
Czas edycji: 2016-02-20 o 13:27
iwa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 13:45   #1885
Dodka13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 148
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Gwiazdy moje, niecierpliwie czekam na wasze operki u AK, trzymam za was kciuki. Fajnie, że podzieliłyście się wrażeniami o nim.... ogromne dzięki i trzymam za was kciuki i czekam niecierpliwie na wasze relacje po op.
Buziaki cycoliny
__________________
1. 164/60 kg/75 pod biustem/B 84
Sebbin anatomki 370 21.03.2016
Dodka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 15:12   #1886
Kara36
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 112
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Biyadhoo Pokaż wiadomość
Wyliczanka zawsze zajmuje sie jedna forumowiczaka, wytypowana zostalam ja jako ze jestem ostatnia. Czekam na moment az ktoras bedzie miala termin po 10 maja i przekaze paleczke
Jutro Cie dopisze
Ok, dzięki za wyjaśnienia Niedawno dołączyłam do Was na forum i nie wiedziałam o co chodzi dokładnie z tą wyliczanką
__________________
167cm/52kg/
Anatomiczne, Mentor:
300cc szer 11.0 / wys 10.3 / pr 5.6
OP 24 luty
Kara36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 16:09   #1887
cygaro13
Raczkowanie
 
Avatar cygaro13
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 225
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

nie wiem czy to jak wychodzą cycki nie zależy od ilości skóry - im jej więcej, luźniejszej (takiej po karmieniu), to implanty opadają i wyglądają naturalniej...nie wiem, to moje sugestie, u mnie nie widać okrąglych

przypominam sie że będe w Poznaniu w przyszłym tygodniu... jak ktoś chętny na spotkanie we wtorek wieczorkiem ( 18-20 mozliwe ze będe buszowac w browarze po browarze ) to piszcze priv - wymienimy sie telefonami
__________________
A.K. Katowice- 26 X 015 158/50kg 72cm pod/92 w biuście: 350 cc okrągłe (10,6x5,8) sebbin
cygaro13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 18:47   #1888
Perelka801
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 216
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Jovanka85 Pokaż wiadomość
Dziękuję za informację Kochana
Ja nie mam watpliwosci co do lekarza i samej checi poddania sie operacji, ale dostałam jakiejs głupawki...Mam dwójke małych dzieci, więc jakieś czarne mysli czasem przemykaja mi przez głowe...
Myśle, że AK rozwieje troche watpliwosci
Jak to zaskoczyła Cie cena? Napisz na priv, bo ja sie nastawiłam tak na te prawie 15 z anatomkami
Jovanka85 chyba dokładnie wiem co masz na myśli pisząc o dziwnych czarnych myślach przed oper. mając dwoje małych dzieci.....mam dokładnie to samo.Nigdy w życiu nie miałam np. Narkozy i tak myślę a jeśli coś pójdzie nie tak....jeszcze mój młodszy się dziś rozchorowal i tak jakoś .....😢
__________________
29 luty br.☺
A.B. Silimedy Natural
L.275 MD, P. 320 HI
Perelka801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 21:09   #1889
mano3891
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 648
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez hschick Pokaż wiadomość
JA myślę że musimy się latem wybrać wszystkie razem na jakąś plażę To dopiero będzie jazda
Podtrzymuję
__________________
1. A / 168cm/ 50kg
2. 25.01.2016 DF Czechy Eurosylicone anatomy/ wysoki profil
mano3891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 21:29   #1890
palmitis
tralalinka
 
Avatar palmitis
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 553
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Perelka801 Pokaż wiadomość
Jovanka85 chyba dokładnie wiem co masz na myśli pisząc o dziwnych czarnych myślach przed oper. mając dwoje małych dzieci.....mam dokładnie to samo.Nigdy w życiu nie miałam np. Narkozy i tak myślę a jeśli coś pójdzie nie tak....jeszcze mój młodszy się dziś rozchorowal i tak jakoś .....😢
Dziewczyny, miałam to samo.. też mam dwa Szkrabki w domu niestety, będąc mamą dochodzi kolejny aspekt strachu, o dzieci, które nas potrzebują, a my na własne życzenie poddajemy się, było nie było, jakiemuś ryzyku utraty zdrowia.. no cóż, każda musi się z tym zmierzyć, pocieszeniem jest fakt, że ta op. należy do bezpiecznych, jak jesteśmy ogólnie zdrowe i operujemy się w renomowanej klinice, to ryzyko jest znikome.. (jak powiedział mój dr - każdy teoretycznie może nosić tętniaka, a ten może pęknąć akurat podczas operacji, zarówno pacjentce jak i dr-owi.. albo możemy wyjść z domu i spadnie nam cegła na głowę - mniej więcej ten klimat prawdopodobienstwa)
__________________
1. A/75/170/63
2. 09.10.2015 ~ anatomiczne Mentor 390 cc (12/11,3/6)

Dziewczyny uzupełniajcie stopkę
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8&page=59#1762
(ustawienia/ustawienia&opcje/edytuj swój podpis)
palmitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-18 14:24:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.