Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25 - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-14, 09:19   #4771
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
Dodka, żeby Ci wyszło stanikowe D, to 200cc implant byś musiała mieć... no co Ty.. przecież robi się piersi po to żeby jakiś efekt był co nie? Ja myślę że są super a masz po prostu jakiegoś doła cyckowego, chandre (handre???��) depreche, chyba to każda przechodziła

Dziewczynki do tych pierwszych tygodni one mają prawo wyglądać jak arbuz i jajko. Jak flip i flap, okropne mogą być i macie prawo ja nienawidzić wszystko się zmienia
Dokładnie! Już na trzeci dzień miałam doła bo za małe bo nierówne. A teraz je kocham. Choć nie powiem 500tami bym nie pogardzila.
Szkoda że tak cierpicie. Niewyobrazalne dla mnie. Chyba żem ze stali baba. Ismenka może marychuane sprobuj😉 oczywiscie tę leczniczą hi hi...
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 09:22   #4772
Tequila72
Raczkowanie
 
Avatar Tequila72
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 315
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Byle jaka fotka wrzucona. Wieczorem postaram się o lepszą+profil. Można oglądać moją autostradę&zezujące cyce

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
Dokładnie! Już na trzeci dzień miałam doła bo za małe bo nierówne. A teraz je kocham. Choć nie powiem 500tami bym nie pogardzila.
Szkoda że tak cierpicie. Niewyobrazalne dla mnie. Chyba żem ze stali baba. Ismenka może marychuane sprobuj😉 oczywiscie tę leczniczą hi hi...


Patrycjanka love Cię kobieto za poczucie humoru&optymizm
__________________
167 cm,pod 75 cm,obw 85 cm,50 kg

11.04 - AB
Juz sa!!!
Silimed Natural hi 370 ml, 11,9/11,9/5,7
Tequila72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 09:32   #4773
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Palmitis dzięki za ssłowo otuchy! !!

Patrycjanka haha no Marysia mmogłaby ddać radę hehe
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 09:43   #4774
nadasana
Zadomowienie
 
Avatar nadasana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 840
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Palmitis dzięki za ssłowo otuchy! !!

Patrycjanka haha no Marysia mmogłaby ddać radę hehe
ismanka nie spróbujesz nie dowiesz się
tylko zebyś póżniej odstawic nie zapomniala

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
Dokładnie! Już na trzeci dzień miałam doła bo za małe bo nierówne. A teraz je kocham. Choć nie powiem 500tami bym nie pogardzila.
Szkoda że tak cierpicie. Niewyobrazalne dla mnie. Chyba żem ze stali baba. Ismenka może marychuane sprobuj😉 oczywiscie tę leczniczą hi hi...
Pati lov u za luz bluz i poczucie humoru

Nie no jeszcze doła może nie mam ale jak mi tak zossssstanie to chyba krew się poleję dr kilim u
__________________
11.04.2016
Mentor CPG323 390cc/12/11,3/6.0
nadasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 10:04   #4775
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Dodka13
To co zrobil dr z Twoimi piersiami to Mistrzostwo Swiata.Wygladaja super- bardzo chcialabym , aby moje nalesniki po operacji tak wyszly ( a ja nie podnosze tylko same implanty).One zmaleja i ... obwisna.Sa wysoko to fakt, ale Twoja sylwetka wyglada odrazu mlodziej.
PS: dzisiaj widzilam implanty po 9 latach i porodzie.Hmmmm..... baardzo obwisle ( bez karmienia).Niefajnie , ze ciaza tak zmienia te cycki...
__________________
JS, Allergan TSF okragle 415 cc,done 18/04/2016
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 10:08   #4776
nadasana
Zadomowienie
 
Avatar nadasana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 840
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Tequila72 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj wieczorem kąpiel i na godzinę mam być na luzaku😉 to też zrobię firmę. U mnie też jeden większy. Ale spodziewałam się tego,bo wyjściowa nierówna,krzywa jestem i dr to zebro przeszkadzało. Lecę do albumu!!!
Ja już więcej nie pisze jak mi idzie, bo mam wyrzuty sumienia,że wokół tyle cierpienia,a mi tak dobrze.
Teqilla ale jak kąpiel bedziesz sie kąpać cała czy tylko od pasa w dół?
__________________
11.04.2016
Mentor CPG323 390cc/12/11,3/6.0
nadasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 10:20   #4777
Tequila72
Raczkowanie
 
Avatar Tequila72
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 315
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez nadasana Pokaż wiadomość
Teqilla ale jak kąpiel bedziesz sie kąpać cała czy tylko od pasa w dół?
No tak,że opatrunki nie,cyce ostrożnie,plecy. No i resztę☺
No,dobra.aż takie tam super małe nie są��

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez coolinska Pokaż wiadomość
Dodka13
To co zrobil dr z Twoimi piersiami to Mistrzostwo Swiata.Wygladaja super- bardzo chcialabym , aby moje nalesniki po operacji tak wyszly ( a ja nie podnosze tylko same implanty).One zmaleja i ... obwisna.Sa wysoko to fakt, ale Twoja sylwetka wyglada odrazu mlodziej.
PS: dzisiaj widzilam implanty po 9 latach i porodzie.Hmmmm..... baardzo obwisle ( bez karmienia).Niefajnie , ze ciaza tak zmienia te cycki...
Uff,dobrze,ze już to co chciałam to porodzilam��
A zamiast 3 dzieciaczka mamy psa��

Zobacz jak u mnie same implanty ogarnęły naleśniki po 2 kamieniach☺bedzie dobrze��
__________________
167 cm,pod 75 cm,obw 85 cm,50 kg

11.04 - AB
Juz sa!!!
Silimed Natural hi 370 ml, 11,9/11,9/5,7

Edytowane przez Tequila72
Czas edycji: 2016-04-14 o 10:22
Tequila72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-14, 10:31   #4778
Dodka13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 148
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Tequilla72 kobieto ciesz się i pisz! suoer,że dobrze znosisz.

dodka a jaki rozmiar stanika pooperacyjnego masz? ja 75C. może nie są ogromne,ale takie stożkowe i na razie opuchnięty bardzo mostek, wiec ciężko zauważyć gdzie się kończy piers jedna a zaczyna druga.
Że mną na sali była dziewczyna, która robiła nos a 1,5 roku temu cycki u AK. pokazywała nam,macalam. anatomy 245. i szczerze.... ładne, zgrabne,ale jednak jak dla mnie były ciut za małe. Druga z sali robiła teraz cycki 535 anatomy. wyszły super. u niej wcale nie wydawały się wielkie,bardzo pasujące. stanik pooperacyjny 75F. i ostatnia z sali robiła anatomy 245 tez. ale ona chudzina i miała trochę swojego cyc. wyszły jej takie jak moje . stanik pooperacyjny 70C.
Ja na razie nie oceniam moich,bo kształtu nie mają i opuchlizna dużą. bezpośrednio po operacji były bardzo ładne, wiec mam nadzieje ze takie będą. jak je zobaczyłam zaraz po to aż się popłakałam ze szczęścia.

teraz nastroje zmienne
Stanik pooperacyjny mam 75C i na początku ledwo się w niego mieściłem, teraz jest dużo luźniej.
__________________
1. 164/60 kg/75 pod biustem/B 84
Sebbin anatomki 370 21.03.2016
Dodka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 10:47   #4779
nadasana
Zadomowienie
 
Avatar nadasana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 840
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Tequila72 Pokaż wiadomość
No tak,że opatrunki nie,cyce ostrożnie,plecy. No i resztę☺
No,dobra.aż takie tam super małe nie są��

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------



Uff,dobrze,ze już to co chciałam to porodzilam��
A zamiast 3 dzieciaczka mamy psa��

Zobacz jak u mnie same implanty ogarnęły naleśniki po 2 kamieniach☺bedzie dobrze��
I Ty sie teraz pytasz czy nie są małe. A kto jeszcze pare dni temu panikowal że nie chce 425 bo bimballly wielkie wyjdą
Jak piszą dziewczyny za wczzesnie żeby je teraz oceniać musimy uzbroić sie w cierpliwość i czekać
kurcze nienawidze czekania zawsze wszystko chcę mieć tu i teraz
__________________
11.04.2016
Mentor CPG323 390cc/12/11,3/6.0
nadasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 10:56   #4780
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Tequila wooow....nooooo super sie podniosly.Zapodawaj fotki w miare mozliwosci
A powiedz czemu dr wlozyl anatomy?Jak argumentowal to u Ciebie?
__________________
JS, Allergan TSF okragle 415 cc,done 18/04/2016
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 11:07   #4781
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
Ty. Myślisz już co? :P
Cały czas myślę, ale dopiero kasa się odkłada
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-14, 11:08   #4782
Tequila72
Raczkowanie
 
Avatar Tequila72
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 315
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez coolinska Pokaż wiadomość
Tequila wooow....nooooo super sie podniosly.Zapodawaj fotki w miare mozliwosci
A powiedz czemu dr wlozyl anatomy?Jak argumentowal to u Ciebie?
Dziekuje
Chciałam anatomy😀
Tzn.pierwotnie jaralam się na okrągłe,ale później stwierdzilam,ze bez sensu,bo prawie wszystko co mi się podobało to anatomy☺
__________________
167 cm,pod 75 cm,obw 85 cm,50 kg

11.04 - AB
Juz sa!!!
Silimed Natural hi 370 ml, 11,9/11,9/5,7
Tequila72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 11:22   #4783
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Tequila72 Pokaż wiadomość
Dziekuje
Chciałam anatomy😀
Tzn.pierwotnie jaralam się na okrągłe,ale później stwierdzilam,ze bez sensu,bo prawie wszystko co mi się podobało to anatomy☺
No wlasnie....anatomy fajnie wygladaja to fakt.Bardzo fajnie wyszly.Ehhh...A ja zrezygnowalam z AB , bo upieral sie na anatomach.
No nic -teraz sobie zapodam okraglaki, potem przy wymianie po n latach moze zmienie zdanie.
A moze juz wymysla multiplikacje ustabilizowanych ludzkich komorek tluszczowych i beda to w koncu naturalne implanty ( wizjonerem jestem haha).
__________________
JS, Allergan TSF okragle 415 cc,done 18/04/2016
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 11:41   #4784
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Byłam na zmianie opatrunkow. wszystko się dobrze goi. w pn rano mogę wziąć prysznic a po południu podciecid szwów. stanik mogę sobie jutro wyprać ,ale kazała leżeć płasko w tym czasie jak będzie schnal
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 12:27   #4785
Tequila72
Raczkowanie
 
Avatar Tequila72
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 315
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Byłam na zmianie opatrunkow. wszystko się dobrze goi. w pn rano mogę wziąć prysznic a po południu podciecid szwów. stanik mogę sobie jutro wyprać ,ale kazała leżeć płasko w tym czasie jak będzie schnal
No i pięknie☺ i jak dzisiaj wyglądają piersi?
__________________
167 cm,pod 75 cm,obw 85 cm,50 kg

11.04 - AB
Juz sa!!!
Silimed Natural hi 370 ml, 11,9/11,9/5,7
Tequila72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 12:33   #4786
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez palmitis Pokaż wiadomość
Ismenka, przechodzisz to jak widzę podobnie do mnie.. wiem, jest dół teraz, ale obiecuje w końcu będzie szczęście
Dodka, nie oceniaj ich jeszcze, masz je bardzo świeże, one się naprawdę jeszcze zmienią, znaturalnieją, siądą i nie piszcie dziewczyny "jak robić, to na całość" czy "op. dla dwóch pryszczy" - to jest Wasz punkt widzenia i przyjmijcie do wiadomości, że NAPRAWDĘ niektóre z nas wolą mniejsze biusty sama należę do tej grupy i doskonale rozumiem te dylematy, osobiście trafiłam z rozmiarem, są takie jak chciałam i serio, gdyby były większe, czułabym się fatalnie i chyba zaczęłabym się garbić..
Cytat:
Napisane przez Tequila72 Pokaż wiadomość
No i pięknie i jak dzisiaj wyglądają piersi?
sztucznie stozkowato i daleko od siebie. ale są opuchnięte. jutro będę pralka stanik to zobaczę je w pozycji stojącej. dziś widziałam tylko na lezaco
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 12:47   #4787
Jovanka85
Zadomowienie
 
Avatar Jovanka85
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 399
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Dodka13 Pokaż wiadomość
Stanik pooperacyjny mam 75C i na początku ledwo się w niego mieściłem, teraz jest dużo luźniej.
Laseczki zobaczycie jak się pookładają cyce.Mnie najbardziej bolały pierwsze 5 dni, miałam takie ciśnienie w klacie że płakać mi się chciało i non stop jechałam na przeciwbólowych. Jak opatrunki mi ściągnęli to czułam że bolą mnie rany/ szwy i boki piersi. Teraz dwa tygodnie po jest już o niebo lepiej. Szwy już nic nie bolą, boczki troszkę i cyce robią się trochę miękkie. Odrobinę już opadły. Opuchlizna z mostka zeszła. W lewym cycku w którym nie miałam nic czucia czuje od wczoraj jakieś dziwne jakby mrowienie czy cuśśśśś...może wraca czucie? No sama nie wiem..
Ismenka, Tequila, Nadasana...ja w piątą dobę po operce zostałam juz sama w domu z dwójka małych dzieci i dałam radę, nie powiem, trzeba było zacisnąć zęby....Ale da się zrobić. Przeżyjemy KOCHANE, a w wakacje będzie SZAŁ CIAŁ

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez nadasana Pokaż wiadomość
hej laski

No to zaczynam moją opowieść
Wczoraj mnie wypisali i wróciłam do domu. Oczywiście bez przygód sie nie obyło, bo jakby mój mąż nie zafundował mi ekscesów to by chyba umarł. Jeszcze zanim wyjechaliśmy z miasta zarysował mi auto i jakiemuś kolesiowi i musieliśmy dać mu 100 żeby psów nie wzywał, już sie wâ˜☠â˜☠â˜☠â˜☠... bo auto jest mojjje żeby nie bylo, potem zamiast wjechać w ekspresówke przewiózł mnie po jakichś wsiach zakretach przejazdach kolejowych rondach, ejjjj tak mnie wytrzeslo że myslalam że zejde! Taką mialam wspaniałą podróż do domu, no ale łknęłąm tabsa i dalam radę!!!

A dziewczyny ccycolinki czy miałyście wyciągane dreny?
Tak wrzasnęłam ku... jak mi wyciagali że chyba w calej klinice mnie wszyscy słyszeli
Ale ulga po wyciągneciu tego cholerstwa jest

Dobra teraz przejdę do pytań???

To mówicie że ta solpadeina tak pomaga ale to jest ta zwykla czy jakaś mocniejsza? tabs czy na wodę???

I jeszcze powiedzcie mi jak spać bo u mnie to jest tragedia z tym niby mąż podłożył mi taki mały materac dziecka pod głowę ale mi jest niewygodnie jak cholera i sama wstać nie mogę z tego wyra.
kurcze wiem że marudzę jak stara baba ale maż zara idzie do roboty a mi leżeć niewygodnie spać nie mogę a jak sie położe to sama nie wstanę. Ratunku kiedy to sie skonczyyyyy.

A i jeszcze powiem Wam ze te 390cc to jakies takie skromne są bo widzialam juz przez chwilę

Teqilla to kiedy wymianka zrobimy ustawkę i razem zawsze rażniej ;-)

Kochana ja cztery noce spałam (jeśli można to tak nazwać) na siedząco na kanapie w salonie, bo na leżąco nie byłam w stanie...
__________________

Jovanka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 12:59   #4788
nadasana
Zadomowienie
 
Avatar nadasana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 840
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Jovanka85 Pokaż wiadomość
Laseczki zobaczycie jak się pookładają cyce.Mnie najbardziej bolały pierwsze 5 dni, miałam takie ciśnienie w klacie że płakać mi się chciało i non stop jechałam na przeciwbólowych. Jak opatrunki mi ściągnęli to czułam że bolą mnie rany/ szwy i boki piersi. Teraz dwa tygodnie po jest już o niebo lepiej. Szwy już nic nie bolą, boczki troszkę i cyce robią się trochę miękkie. Odrobinę już opadły. Opuchlizna z mostka zeszła. W lewym cycku w którym nie miałam nic czucia czuje od wczoraj jakieś dziwne jakby mrowienie czy cuśśśśś...może wraca czucie? No sama nie wiem..
Ismenka, Tequila, Nadasana...ja w piątą dobę po operce zostałam juz sama w domu z dwójka małych dzieci i dałam radę, nie powiem, trzeba było zacisnąć zęby....Ale da się zrobić. Przeżyjemy KOCHANE, a w wakacje będzie SZAŁ CIAŁ

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------




Kochana ja cztery noce spałam (jeśli można to tak nazwać) na siedząco na kanapie w salonie, bo na leżąco nie byłam w stanie...
No powiem Ci że jest jakiś pomysł. Bo co z tego że mi mąż nakładł poduszek rogali materac dziecka z łóżeczka i co wcale nie moglam znaleść wygodnej pozycji. Nawet już sie śmialam że zaraz pójdę spać do auta, bo jak wracałam z kliniki to mi bylo tak wygodnie na przednim foteliku z rogalikiem pod głową i nóżkami na desce rozdzielczej że mogłabym tam spać

A Ty tu kochana nie zagaduj tylko wrzucaj nowe fotki!!!
__________________
11.04.2016
Mentor CPG323 390cc/12/11,3/6.0

Edytowane przez nadasana
Czas edycji: 2016-04-14 o 13:00
nadasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 13:04   #4789
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
A ja się wybieram na weekend do Zabojadki

No i nie mogę się doczekać wypadu do Wawki!!!!
Pozdrów zabojadkę i udanego wypadku

jeny ile bym dała żeby być w Polsce
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-14, 14:06   #4790
maggie93s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Hej dziewczyny, dawno się nie odzywałam, a dzisiaj stuknęły mi 3 tygodnie po operacji! Szybko leci...
A więc z tej okazji do galerii dodałam foteczkę moich piersiątek po zabiegu.
O dziwo wcale nie mogę powiedzieć, żeby mnie jakoś bolało mocno. Wiadomo ucisk w klatce był, ale szczerze to byłam przygotowana na dużo większy ból i dyskomfort. Pielęgniarki to były pod mega wrażeniem, jaka byłam dzielna, że nie prosiłam o żadne dodatkowe leki przeciwbólowe ;P Jedyne co mi faktycznie przeszkadzało i na co nie byłam przygotowana to ból gardła po intubacji. Ale dałam radę
Na kontroli doktor powiedział, że wszystko super się goi, także jestem na dobrej drodze, żeby na wakacje pochwalić się super biustem
Rozmiarowo jest jak dla mnie jak najbardziej ok. Piersi wyglądają naturalnie bo i o to mi chodziło. Podrowionka i trzymam kciuki, za dziewczyny, które mają jeszcze zabieg przed sobą
__________________
24.03.16r. Mentor 330cc anatomy moderate plus pod mięsień - dr P.O. Warszawa
maggie93s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 14:18   #4791
karok90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 6
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Hej Kochane

W końcu znalazłam ostatnią część topicu o żelkach.
Nazywam się Karolina, 26 lat, zawsze miałam obsesję na punkcie wielkich piersi, niestety po schudnięciu mam 72 B :/ Jutro w końcu czeka mnie operacja, dr wybrał mi wkładki okrągłe 375 podmięśniówka, podobno mają wyjść duże D, ale co będzie, to będzie, Czytam od paru godzin Wasze rozmowy i postanowiłam założyć konto.
Jakoś zaczynam się stresować bólem, tym, że piersi wyjdą mniejsze, niżbym chciała :/

Nie wiem co więcej pisać, więc pewnie zdam już relację po, jutro mam operację o 19... cały dzień stresu

Dodam, że moja koleżanka dobra robiła piersi u tego samego lekarza (wyszły piękne! ) 1.5 msc temu i właśnie ona mnienegatywnie nakręca trochę, bo przez 10 dni nie mogła wstać z łóżka i mówi, że pod siebie popuszczała i wymiotowała pierwsze 3 dni A mną będzie opiekował się mój TŻ i jakoś mnie to odrzuca, ale już mu mówiłam, czego może się spodziewać

Pozdrawiam
karok90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 14:53   #4792
kamila2805
Raczkowanie
 
Avatar kamila2805
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 96
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

napisałam do DF z Czech że chciała bym żeby mi zamówił 450 ex hp odpisał że nie ma problemu takie będą na mnie czekały tylko ze muszę być świadoma że są bardziej skłonne do kąplikacji i przekręcenia czy może któraś z was takie ma
widziałam zdjęcia dziewczyn z ex hp i nie rozumiem dlaczego akurat te mają miec wiecej kąplikacji
kamila2805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 15:25   #4793
nadasana
Zadomowienie
 
Avatar nadasana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 840
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez karok90 Pokaż wiadomość
Hej Kochane

W końcu znalazłam ostatnią część topicu o żelkach.
Nazywam się Karolina, 26 lat, zawsze miałam obsesję na punkcie wielkich piersi, niestety po schudnięciu mam 72 B :/ Jutro w końcu czeka mnie operacja, dr wybrał mi wkładki okrągłe 375 podmięśniówka, podobno mają wyjść duże D, ale co będzie, to będzie, Czytam od paru godzin Wasze rozmowy i postanowiłam założyć konto.
Jakoś zaczynam się stresować bólem, tym, że piersi wyjdą mniejsze, niżbym chciała :/

Nie wiem co więcej pisać, więc pewnie zdam już relację po, jutro mam operację o 19... cały dzień stresu

Dodam, że moja koleżanka dobra robiła piersi u tego samego lekarza (wyszły piękne! ) 1.5 msc temu i właśnie ona mnienegatywnie nakręca trochę, bo przez 10 dni nie mogła wstać z łóżka i mówi, że pod siebie popuszczała i wymiotowała pierwsze 3 dni A mną będzie opiekował się mój TŻ i jakoś mnie to odrzuca, ale już mu mówiłam, czego może się spodziewać

Pozdrawiam
Cześć Karola

Nie sugeruj sie tym co miala koleżanka bo każda z nas jest inną i każda to inaczej przechodzi. I powiem Ci szczerze że ona chyba jakiś słaby organizm ma . PoCzytaj sobie jak inne dziewczyny znoszą okres rekonwalescencji a ja Ci mogę napisac jak to bylo ze mną bo operkę mialam w ten poniedzialek o 17. Po wybudzeniu z narkozy nie bylo mi wcale niedobrze tylko zimno, gardło mnie nie bolało bo duzo dziewczyn tak pisze tylko mialam lekką chrypkę. Wziełam przeciwbolowy i poszlam spać. Pierwsza noc nie wstawalam tylko siku do baseniku. Rano przeciwbolowy i wstajesz w asyscie pilegniarki juz sama do lazienki. I tak co 7, 8 h przeciwbolowe. Boli nie bede klamac ale to jest do przeżycia, także nic nie bój bedzie git

Ból minie cycki zostaną

Powodzenia juro!!!! Odezwij sie po.
__________________
11.04.2016
Mentor CPG323 390cc/12/11,3/6.0

Edytowane przez nadasana
Czas edycji: 2016-04-14 o 16:25
nadasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 16:33   #4794
Perelka801
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 216
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez palmitis Pokaż wiadomość
Ismenka, przechodzisz to jak widzę podobnie do mnie.. wiem, jest dół teraz, ale obiecuje w końcu będzie szczęście
Dodka, nie oceniaj ich jeszcze, masz je bardzo świeże, one się naprawdę jeszcze zmienią, znaturalnieją, siądą i nie piszcie dziewczyny "jak robić, to na całość" czy "op. dla dwóch pryszczy" - to jest Wasz punkt widzenia i przyjmijcie do wiadomości, że NAPRAWDĘ niektóre z nas wolą mniejsze biusty sama należę do tej grupy i doskonale rozumiem te dylematy, osobiście trafiłam z rozmiarem, są takie jak chciałam i serio, gdyby były większe, czułabym się fatalnie i chyba zaczęłabym się garbić..
Palimatis jak fajnie ze to napisałaś. W pełni się z tym zgadzam. SĄ KOBIETY KOCHAJACE MAŁE KSZTAŁTNE JĘDRNE PIERSI. Co ciekawe o ile kilka razy już tu czytałam o "pryszczach" " krostach" co nie jest moim zdaniem do konca mile....to zauważcie fanki dużych piersi ze my fanki małych jakichs tego tupu okreslen pod adresem Waszych duzych piersi jakoś nie piszemy ....

Ismenka przykro mi ze tak ciężko to przechodzisz. Jeszcze kilka dni i naprawde będzie lepiej. Nie martw się ich kształtem teraz.ja teraz po 6tyg jlak patrze na zdjęcia początkowe i teraz to jakbym kogoś innego oglądała. Będą napewno piękne docelowo i przyniosą Ci wiele szczęścia.

Dodka myślę że Twoja nabytki tez jeszcze ładnie się ulozy. Byłaś może w Cubus ie? Maja tam wiele rozmiarów i fasonów to może coś bys sobie tam dobrała.

Jeśli chodzi o wstawanie z łóżka to polecam sposób o którym pisała Hischick czyli kładzenie się na brzegz łóżka. Ja to potem robiłam jakby taki obrót na kolana na podłogę ☺nie wiem jak to do końca wytłumaczyć ale praca nóg i brzucha.
Bedzie lepiej już wkrótce. Daj sobie czas a póki co choć to trudne bądźcie na łasce innych☺
__________________
29 luty br.☺
A.B. Silimedy Natural
L.275 MD, P. 320 HI

Edytowane przez Perelka801
Czas edycji: 2016-04-14 o 16:42
Perelka801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 16:45   #4795
nadasana
Zadomowienie
 
Avatar nadasana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 840
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Teqilla kupilam sobi też solpadeinke i jak Wy ja dawkowałyscie rozpuszczałyście od razu 2 tabsy w wodzie czy jednego?
__________________
11.04.2016
Mentor CPG323 390cc/12/11,3/6.0
nadasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 17:03   #4796
Tequila72
Raczkowanie
 
Avatar Tequila72
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 315
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez nadasana Pokaż wiadomość
Teqilla kupilam sobi też solpadeinke i jak Wy ja dawkowałyscie rozpuszczałyście od razu 2 tabsy w wodzie czy jednego?
Dwa😉 daj znać czy pomaga☺
__________________
167 cm,pod 75 cm,obw 85 cm,50 kg

11.04 - AB
Juz sa!!!
Silimed Natural hi 370 ml, 11,9/11,9/5,7
Tequila72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 17:36   #4797
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Czesc kochane

nadasana, super, że tak szybko wyszłas! Troche pecha mieliscie z tą drogą powrotną, ale wazne, że dostarłas cała i wszystko bedzie sie pieknie ukladac

Dziewczynki, co do ksztaltu to beda sie codziennie zmieniac, moje juz sie zmienily i mniej stozkowate są! Już nie mogę sie doczekać foteczek

Dodka, nie dołuj się! też miałam taką chandrę Twoje piersi są piękne
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 17:49   #4798
Tequila72
Raczkowanie
 
Avatar Tequila72
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 315
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Ismenka, nadasana-Dziewczyny jak się macie?
__________________
167 cm,pod 75 cm,obw 85 cm,50 kg

11.04 - AB
Juz sa!!!
Silimed Natural hi 370 ml, 11,9/11,9/5,7
Tequila72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 17:56   #4799
nadasana
Zadomowienie
 
Avatar nadasana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 840
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
Czesc kochane

nadasana, super, że tak szybko wyszłas! Troche pecha mieliscie z tą drogą powrotną, ale wazne, że dostarłas cała i wszystko bedzie sie pieknie ukladac

Dziewczynki, co do ksztaltu to beda sie codziennie zmieniac, moje juz sie zmienily i mniej stozkowate są! Już nie mogę sie doczekać foteczek

Dodka, nie dołuj się! też miałam taką chandrę Twoje piersi są piękne
hello moje świeżynki 3 dniowe foteczki już są

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Tequila72 Pokaż wiadomość
Ismenka, nadasana-Dziewczyny jak się macie?
Tak właśnie wziełam 2 i pomogło, ale weś przecież to końska dawka 500mg paracetamolu +kodeina i cuś tam.
Czuję się w miarę , moje dziecko jest z nami od 15 troche to męczące no ale ile ma siedzieć u babci, najgorzej boję się nocy i tego spania a Ty jak tam okna pomyte
__________________
11.04.2016
Mentor CPG323 390cc/12/11,3/6.0
nadasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 18:02   #4800
karok90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 6
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez nadasana Pokaż wiadomość
Cześć Karola

Nie sugeruj sie tym co miala koleżanka bo każda z nas jest inną i każda to inaczej przechodzi. I powiem Ci szczerze że ona chyba jakiś słaby organizm ma . PoCzytaj sobie jak inne dziewczyny znoszą okres rekonwalescencji a ja Ci mogę napisac jak to bylo ze mną bo operkę mialam w ten poniedzialek o 17. Po wybudzeniu z narkozy nie bylo mi wcale niedobrze tylko zimno, gardło mnie nie bolało bo duzo dziewczyn tak pisze tylko mialam lekką chrypkę. Wziełam przeciwbolowy i poszlam spać. Pierwsza noc nie wstawalam tylko siku do baseniku. Rano przeciwbolowy i wstajesz w asyscie pilegniarki juz sama do lazienki. I tak co 7, 8 h przeciwbolowe. Boli nie bede klamac ale to jest do przeżycia, także nic nie bój bedzie git

Ból minie cycki zostaną

Powodzenia juro!!!! Odezwij sie po.
Pocieszyłaś mnie Oby u mnie też tak dobrze "po" było dziękuję Ci bardzo! Jutro napiszę albo w sobotę
karok90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-18 14:24:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.