Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-18, 17:48   #31
bsara
bsara
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 291
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Tequilla72 ale jak to nie wpuszcza po 18.00????? no co za bezsens
.
To klinika nie jest otwarta przez całą dobę tylko o 18tej wszyscy zabierają szmatki gałganki i jadą do domu? No, za taka kasę oczekiwałabym trochę innych zasad.
bsara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 17:48   #32
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez nadasana Pokaż wiadomość
Mi się wydaję że jednak od spania najbardziej. Kurcze ale o maści końskiej to nie pomyślalam
Lubię maść końską, pomaga mi na wiele dolegliwości i jest naturalna, piszę tu o tej chłodzącej, bo rozgrzewającej nie miałam
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 17:50   #33
bsara
bsara
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 291
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Coolinska gratulacje.
bsara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 17:54   #34
Dodka13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 148
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
ja bym taka ostra nie była. mogło coś wypaść, zdarza się, zadzwonili. ale powinni bez problemu przelozuc godzine tak by pacjentce pasowalo.

ja pod tym względem nie narzekam na klinikę AK. pielęgniarka bardzo pomocna i stara się tak umawiac by pasowało pacjentowi. dr tez dostępny kiedy potrzeba. Asystentka pełna zainteresowania i tez zawsze starała się tak dopasować wszystko by to mnie pasowalo
Tak jak napisała Ismenka, u AK pełen profesjonalizm w obsłudze. Pielęgniarka umawiała się ze mną na popołudniowe godziny specjalnie dla mnie przyjeżdżając drugi raz w ciągu dnia do kliniki, tak by mi pasowało z/g na mój długi dojazd. Asystentka podarowała mi drugi stanik, gdy narzekałam, że ten co dostałam po operce jest dla mnie strasznie niekomfortowy. Super opieka.
Ja przed operacją miałam umówioną konsultację u AB, ale jak zadzwoniłam i rozmawiałam z recepcjonistką czy asystentką to jakoś intuicyjnie się zraziłem, nie umiem powiedzieć właściwie dlaczego.

No sorry, ale jeśli się umówili to powinni tego dotrzymać, w końcu za coś się płaci tyle kasy. W prywatnej klinice oczekujemy jednak indywidualnego podejścia a nie obdzierania tylko z kasy. Ja chyba domagałabym się zwrotu kasy za tę wizytę i poszła wtedy gdzieś u siebie. A niech się trochę nauczą szanować czas pacjentów z których żyją.
__________________
1. 164/60 kg/75 pod biustem/B 84
Sebbin anatomki 370 21.03.2016

Edytowane przez Dodka13
Czas edycji: 2016-04-18 o 17:57
Dodka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 18:11   #35
nadasana
Zadomowienie
 
Avatar nadasana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 840
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Dodka13 Pokaż wiadomość
Tak jak napisała Ismenka, u AK pełen profesjonalizm w obsłudze. Pielęgniarka umawiała się ze mną na popołudniowe godziny specjalnie dla mnie przyjeżdżając drugi raz w ciągu dnia do kliniki, tak by mi pasowało z/g na mój długi dojazd. Asystentka podarowała mi drugi stanik, gdy narzekałam, że ten co dostałam po operce jest dla mnie strasznie niekomfortowy. Super opieka.
Ja przed operacją miałam umówioną konsultację u AB, ale jak zadzwoniłam i rozmawiałam z recepcjonistką czy asystentką to jakoś intuicyjnie się zraziłem, nie umiem powiedzieć właściwie dlaczego.

No sorry, ale jeśli się umówili to powinni tego dotrzymać, w końcu za coś się płaci tyle kasy. W prywatnej klinice oczekujemy jednak indywidualnego podejścia a nie obdzierania tylko z kasy. Ja chyba domagałabym się zwrotu kasy za tę wizytę i poszła wtedy gdzieś u siebie. A niech się trochę nauczą szanować czas pacjentów z których żyją.
Ta Agnieszka z recepcji to zakręcona jak nie powiem co.
Pamietam swoją konsultację u Arturrrro. Mialam na 14 i bylam ogólnie umówiona w czwartek czyli między operkami.
No i już bylo chyba za 20 dzwonie do niej i mówie że jade tylko moge się spóóżnić 5 minut bo nie wiem czy dojedziemy na równą 14. A ona na to że jak nie bedziemy o równej to on se pójdzie i konsultacji nie bedzie! No to zapierdzielaliśmy , ja to prawie w biegu wyskoczylam z auta wbiegam tam byla 14 02 i co czekałam 15 minut bo doktorek sobie z jakimś kolesiem gadał przy otwartych drzwiach! Śmieli sie i wogole luz bluz.
__________________
11.04.2016
Mentor CPG323 390cc/12/11,3/6.0
nadasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 18:19   #36
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Shazney dzięki. nie mam chwilowo maści końskiej. będę musiała zakupić. mam w domu tylko amol póki co
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 18:20   #37
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cześć laski! Chwilę mnie nie było gratuluję nowym cycolinkom!!
Moje cycuszki mają się dobrze i już prawie nie czuję, że coś tam było majstrowane zaraz lecę na siłownię! Mam już pozwolnie na ćwiczenie górnych partii więc dziś będzie ogień
Kupiłam kilka staników i strój zdjęcia wrzucę niebawem. A teraz wstawiłam jedynie trójkątna górę od stroju, bez gąbek!! W końcu
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-18, 18:26   #38
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Balonowaaaa co tam u Ciebie ???
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 18:29   #39
Tequila72
Raczkowanie
 
Avatar Tequila72
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 315
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Balonoowa Pokaż wiadomość
Cześć laski! Chwilę mnie nie było gratuluję nowym cycolinkom!!
Moje cycuszki mają się dobrze i już prawie nie czuję, że coś tam było majstrowane zaraz lecę na siłownię! Mam już pozwolnie na ćwiczenie górnych partii więc dziś będzie ogień
Kupiłam kilka staników i strój zdjęcia wrzucę niebawem. A teraz wstawiłam jedynie trójkątna górę od stroju, bez gąbek!! W końcu
Cześć słońce
Oj wywialo Cię, wywialo😉
Jadę do Bronią,on robił,on niech ogląda i ocenia. Może miesięczna,3-mies kontrolę można sobie odpuścić,ale ta na pewno chce zaliczyć. Liczyłam się z tym decydując na op poza miejscem zamieszkania. Do 18 jest rejestracja, a później to chyba tylko pacjentki i pielęgniarka??nie wiem. Wiecie o niczym takim nie było mi dane czytać na forum, sami sobie szkodzą takim podejściem. Ja to piszę, ktoś to przeczyta i może zrezygnujez nich. I grube tysiaczki koło nosa im przejdą. A u AK szacunek za takie podejście!
__________________
167 cm,pod 75 cm,obw 85 cm,50 kg

11.04 - AB
Juz sa!!!
Silimed Natural hi 370 ml, 11,9/11,9/5,7
Tequila72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 18:40   #40
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

A żyję jakoś Laseczki czas leci a cycki miękną trochę zabiegana jestem ostatnio, stąd moja nieobecność przepraszam! Dlatego!! Należy się spotkać! coraz cieplej, coraz wiecej cycolinek....if you know what I mean

A Bromek się nie postarał! Ostatnio byłam u niego na konsultacji, to też jakoś zaangażowania nie widziałam w sumie cycki wyszły spoko, więc pewnie dlatego. No w sumie jest tylko człowiekiem, a każdemu nie dogodzisz nie ma co się spinać, ale też nie można odpuścić! Tequila spamuj Agnieszce aż nie załatwisz sprawy....ja tak robiłam przed operacją haha
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 18:44   #41
Tequila72
Raczkowanie
 
Avatar Tequila72
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 315
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Balonoowa Pokaż wiadomość
A żyję jakoś Laseczki czas leci a cycki miękną trochę zabiegana jestem ostatnio, stąd moja nieobecność przepraszam! Dlatego!! Należy się spotkać! coraz cieplej, coraz wiecej cycolinek....if you know what I mean

A Bromek się nie postarał! Ostatnio byłam u niego na konsultacji, to też jakoś zaangażowania nie widziałam w sumie cycki wyszły spoko, więc pewnie dlatego. No w sumie jest tylko człowiekiem, a każdemu nie dogodzisz nie ma co się spinać, ale też nie można odpuścić! Tequila spamuj Agnieszce aż nie załatwisz sprawy....ja tak robiłam przed operacją haha
Wyszły spoko powiadasz?☺ wyszły za☠☠☠iście😁 nie będę za bardzo spinać płaskich posladow,bo może z palcem nie powiem gdzie, zdążymy i będzie po sprawie. Balonoowa ludzie coś się kapuja,że majstrowane było?
__________________
167 cm,pod 75 cm,obw 85 cm,50 kg

11.04 - AB
Juz sa!!!
Silimed Natural hi 370 ml, 11,9/11,9/5,7
Tequila72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-18, 18:47   #42
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Tequila72 Pokaż wiadomość
Wyszły spoko powiadasz?☺ wyszły za☠☠☠iście😁 nie będę za bardzo spinać płaskich posladow,bo może z palcem nie powiem gdzie, zdążymy i będzie po sprawie. Balonoowa ludzie coś się kapuja,że majstrowane było?
Mówisz? Dziękuję!!
Nikt mi w oczy nic nie powiedział więc chyba nie bardzo, albo się boją mnie
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 18:54   #43
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez bsara Pokaż wiadomość
Coolinska gratulacje.
Dzieki 😊
Jednak staniczek 36DD.Jest moooc😊

Balonoowa witam.Kope lat😊
__________________
JS, Allergan TSF okragle 415 cc,done 18/04/2016
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 19:01   #44
Tequila72
Raczkowanie
 
Avatar Tequila72
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 315
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26





Coolinska foty,foty��
__________________
167 cm,pod 75 cm,obw 85 cm,50 kg

11.04 - AB
Juz sa!!!
Silimed Natural hi 370 ml, 11,9/11,9/5,7
Tequila72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 19:05   #45
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Tequila72 Pokaż wiadomość




Coolinska foty,foty��
Kurcze-dzis nie zapodam fotek , bo te bomby dzisiejsze malo realnie wygladaja.Nie dosc ze duze, to z wygladu anatomy i zapakowane juz w spadochron 😂😂😂
__________________
JS, Allergan TSF okragle 415 cc,done 18/04/2016
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 20:24   #46
Perelka801
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 216
Wink Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Tequila72 Pokaż wiadomość
Coolinska gratulacje!!!!

Wkurzylam się!!!14:30 tel z kliniki,ze jutro jak nie będziemy o 16 (zapisywalam sie na 17 w zeszly wtorek jak wychodzilam) to prawdopodobnie będziemy musieli czekać z 2,5 h,bo mają jakąś operacje. No kuźwa!!! Mąż sobie wszystko załatwia w pracy,zmienia grafik,zwalnia się i o kant doopy,bo może nie zdążymy. Oddzwonilam do kliniki,ze albo nam się uda 16 albo przyjdziemy na 18-19. To usłyszałam,że po 18:00 nikt nas już do kliniki nie wpuści. No kpiny!!! Kpiny za taką kase.!!! Jak jutro nam się nie uda to w środę będę musiała jechać sama kuźwa pociągiem. Ja prd!!!!!
Tequila powiem Ci ze właśnie mam trochę wrażenie ze po to A.B. to trochę ma nas w d....to co jutro się wybierasz to nie wiem czy wiesz ale jest zdjęcie szwów. Nie żadne tam podciecie tylko wyciągniecie. Nie trwa to 15 min tylko 5....i jest robione jakby to ująć pomiędzy pacjentami. Nie wiem czy oni tam teraz mają jakiś problem przez to co kiedyś Szann pisała ze przedstawiciel jakiś tam nie zamówił jakichś implantów i maja po 5 operacji. ..czy nie wiem o co chodzi ale ja jak umówiłam się na tą wizytę miesiączna to była ona 2 razy przekładana....wiem ze ja jestem na miejscu ale odebranie jednego dziecka ze szkoły drugiego z przedszkola przy mężu w delegacji tez wcale nie jest takie proste wiec szlak mnie trafiał jak to przekladali....a wizyta miesięczna trwała może 7 min...dr był blokach startowych bo szedł na zebranie....generalnie powiedział ze mogę wszystko...znaczy nosić staniki jakie chce, jeździć na rowerze, dźwigać 16kg dziecko itp itd...czasem się zastanawiam czy naprawdę mogę wszystko czy poprostu nie było czasu na tłumaczenie.....tym bardziej jak czytam na co inni lekarze pozwalają dziewczynom

Coolinska gratulacje!!!! ☺
__________________
29 luty br.☺
A.B. Silimedy Natural
L.275 MD, P. 320 HI
Perelka801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 20:46   #47
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

To moja wizyta dzisiaj na pdcieciu szwow trwała 25 min. pielęgniarkadobrze obmyla wszystko,z kleju itd. potem pryciela szwy,zzałożyła opatrunki z betadyna. potrm jeszxze dr oglądał. no i pielęgniarka wszystko tłumaczyła co i jak i kazała dzwonić do siebie ,jeśli mnie cokolwiek zaniepokoi. i tak zeszło prawie pół h.

Mnie dziś tak wszystko rwie,że wzięłam przeciwbólowy i spróbuję iść juz spać. boli mnie chyba wszystko
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 20:55   #48
bsara
bsara
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 291
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Kurcze, już chciałam jutro dzwonić i umawiać się do A.B. na konsultację, a tu skoro tak narzekacie na niego to nie wiem. Uważam, że te konsultacje po operacji są ważne, bo właściwie każdy lekarz potrafi zdjąć szwy (czasem nawet robi to pielęgniarka), ale ważne jest żeby chirurg plastyczny zobaczył jak te żelki się układają, czy nic złego się z nimi nie dzieje itp. Może któraś z was napisać mi w wiadomości prywatnej kto to jest A.K.? Wydawało mi się, że już się zdecydowałam, a teraz już znowu nie wiem.
bsara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 21:24   #49
Jovanka85
Zadomowienie
 
Avatar Jovanka85
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 399
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Witajcie Kchane
Coolinska trzymaj się, teraz już z górki, hehe
Będzie cud malina

Ismenka, Nadasana ta maść końska rzeczywiście jest super. Są dwa rodzaje: rozgrzewająca i chłodząca.Ta druga jest w tym przypadku lepsza, rozgrzewająca jest dobra po urazach, bo mój mąż to przerabiał.

Co do A.K. to rzeczywiście nie ma się co przyczepić...Cieszę się, że to jemu dałam zarobić trochę kaski, bo uważam, że warto było. Cudowna opieka w klinice i póżniej, a lekarz anioł nie człowiek...
__________________

Jovanka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-18, 21:26   #50
iwa83
Raczkowanie
 
Avatar iwa83
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 180
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez bsara Pokaż wiadomość
Kurcze, już chciałam jutro dzwonić i umawiać się do A.B. na konsultację, a tu skoro tak narzekacie na niego to nie wiem. Uważam, że te konsultacje po operacji są ważne, bo właściwie każdy lekarz potrafi zdjąć szwy (czasem nawet robi to pielęgniarka), ale ważne jest żeby chirurg plastyczny zobaczył jak te żelki się układają, czy nic złego się z nimi nie dzieje itp. Może któraś z was napisać mi w wiadomości prywatnej kto to jest A.K.? Wydawało mi się, że już się zdecydowałam, a teraz już znowu nie wiem.
Bsara pomyśl jeszcze o T.K z Krakowa też jest bardzo bardzo dobry ale robi tylko Polytechy i dlatego się na niego nie zdecydowałam.
__________________
170 cm, 55 kg
A.B. W-wa- 06.02.2017 r. - poprawka (podniesienie)
A.B W-wa - 25.04.2016 r. Silimed 425 ml HI - NASTĘPNE OKRĄGŁE!!!
iwa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 21:43   #51
sanita
Raczkowanie
 
Avatar sanita
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 269
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Coolinska gratulacje, masz juz to za soba ale Ci zazdroszcze

Dziewczyny co zabrac do Kliniki. W sensie jaka pizame ? Klapki, kosmetyki, ciucgy na zmiane, badania, co jeszcze?

A i jak dokonywałyście płatnosci? Gotówka czy karta? nie zapytałam
__________________
154 cm, miseczka, 75 A, pod biustem 74cm
20.04.2016 juz sa żelki - dr M.Ch Allergan anatomy 410MX-255ml
sanita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 21:56   #52
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez sanita Pokaż wiadomość
Coolinska gratulacje, masz juz to za soba ale Ci zazdroszcze

Dziewczyny co zabrac do Kliniki. W sensie jaka pizame ? Klapki, kosmetyki, ciucgy na zmiane, badania, co jeszcze?

A i jak dokonywałyście płatnosci? Gotówka czy karta? nie zapytałam
Teraz Twoja kolej😊Powodzonka.
A co do rzeczy to wzielam wszystko , a okazuje sie ze ubranko, szlafrok itp daja na miejscu.
Wyniki, dowod i kase trzeba wziac ( chyba ze karta placisz) plus kosmetyki i majcioszki.Ladowarki nie zapomnij😊
__________________
JS, Allergan TSF okragle 415 cc,done 18/04/2016
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 06:12   #53
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Baloonowa wracam z albumu kurcze no to nieładnie z jego strony


Cytat:
Napisane przez Perelka801 Pokaż wiadomość
Tequila powiem Ci ze właśnie mam trochę wrażenie ze po to A.B. to trochę ma nas w d....to co jutro się wybierasz to nie wiem czy wiesz ale jest zdjęcie szwów. Nie żadne tam podciecie tylko wyciągniecie. Nie trwa to 15 min tylko 5....i jest robione jakby to ująć pomiędzy pacjentami. Nie wiem czy oni tam teraz mają jakiś problem przez to co kiedyś Szann pisała ze przedstawiciel jakiś tam nie zamówił jakichś implantów i maja po 5 operacji. ..czy nie wiem o co chodzi ale ja jak umówiłam się na tą wizytę miesiączna to była ona 2 razy przekładana....wiem ze ja jestem na miejscu ale odebranie jednego dziecka ze szkoły drugiego z przedszkola przy mężu w delegacji tez wcale nie jest takie proste wiec szlak mnie trafiał jak to przekladali....a wizyta miesięczna trwała może 7 min...dr był blokach startowych bo szedł na zebranie....generalnie powiedział ze mogę wszystko...znaczy nosić staniki jakie chce, jeździć na rowerze, dźwigać 16kg dziecko itp itd...czasem się zastanawiam czy naprawdę mogę wszystko czy poprostu nie było czasu na tłumaczenie.....tym bardziej jak czytam na co inni lekarze pozwalają dziewczynom

Coolinska gratulacje!!!! ☺
kurcze nie brzmi to zachęcająco
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 06:49   #54
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

dzień dobry dziewczyny. a gdzie kupie ta maść końska? w aptece czy raczej sklepie zielarskim?

sanita trzymam mocno kciuki. weź tylko to co niezbędne. niewiele się tam przydaje. majtki skarpetki ładowarka telefon szczoteczka i pasta do zębów woda mała pomadka oochronna do ust . na wyjście weź spodnie z dresu . najwygodniej . koszula rozpinana
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 07:08   #55
Dlugienogi
Raczkowanie
 
Avatar Dlugienogi
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 464
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26


Witam dziewczynki. ogłaszam wszem i wobec ze trzymamy kciuki za alicjaw i sanitę







alicjaw - 20.04 – JUTRO WIELKI DZIEŃ





sanita - 20.04 – JUTRO WIELKI DZIEŃ






iwa83 - 25.04 - 6





niczka88 - 25.04 - 6






fancyDesire - 25.04 - 6






szann - 06.05 - 17





biyadhoo - 10.05 - 21




dlugienogi - 16.05 - 27


---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:04 ----------

Coolinska Gratulacje!
Jak tam noc w Twoim HILTONIE?
__________________
Tylko nieszczęśliwi ludzie szukają swojego szczęścia w nieszczęściu innych
178/68=>66. W 2000r korekcja nosa, zadrutowana od 2015-10-21, laserowa depilacja od 2015-11-12, od 2016 siłownia i basen, zapuszczam włosy, na ciągłej diecie MŻ, 2016-05-16 AB - Silimed - 475 XH, 12,5 proj. 6,7
Dlugienogi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 07:16   #56
nadasana
Zadomowienie
 
Avatar nadasana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 840
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
dzień dobry dziewczyny. a gdzie kupie ta maść końska? w aptece czy raczej sklepie zielarskim?

sanita trzymam mocno kciuki. weź tylko to co niezbędne. niewiele się tam przydaje. majtki skarpetki ładowarka telefon szczoteczka i pasta do zębów woda mała pomadka oochronna do ust . na wyjście weź spodnie z dresu . najwygodniej . koszula rozpinana
hej jak samopoczucie?
Mnie wczoraj bardzo bolał mostek ale dziś nie chce zapeszać jest dużo lepiej

Ja tą maść na bank widzialam u siebie w aptece i nie jestem pewna czy też nie ma jej w rosmanie, jade póżniej do lekarza i do rosmana i apteki to sprawdzę i napiszę

---------- Dopisano o 07:16 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

Cytat:
Napisane przez sanita Pokaż wiadomość
Coolinska gratulacje, masz juz to za soba ale Ci zazdroszcze

Dziewczyny co zabrac do Kliniki. W sensie jaka pizame ? Klapki, kosmetyki, ciucgy na zmiane, badania, co jeszcze?

A i jak dokonywałyście płatnosci? Gotówka czy karta? nie zapytałam
Ja Ci powiem co mi się przydało; ładowarka, ciapy klapki, ręcznik, chusteczki nawilżające!!! przybory toaletowe ( na drugi dzień po op wzięłam prysznic od pasa w dół), pomadka do ust albo jakis balsamik,piżama ale tylko dół gory wcale nie nałożyłam, bielizna na zmianę, woda mała z dziubkiem
Najważniejsze kup sobie PROBIOTYK!!!
Na wyjście spodnie dresowe koszulka na ramiączkach wciągana od dołu i bluza rozpinana.
__________________
11.04.2016
Mentor CPG323 390cc/12/11,3/6.0

Edytowane przez nadasana
Czas edycji: 2016-04-19 o 07:21
nadasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 07:22   #57
Dlugienogi
Raczkowanie
 
Avatar Dlugienogi
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 464
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Balonoowa czekałam tu z niecierpliwościa na Ciebie bo chciałam zobaczyć u Ciebie efekt... Zastanawiam się nad tym samym impalnetm. Ale jak zobaczyłam tą Twoja fotkę to już się nie zastanawiam...
Są boskie!
__________________
Tylko nieszczęśliwi ludzie szukają swojego szczęścia w nieszczęściu innych
178/68=>66. W 2000r korekcja nosa, zadrutowana od 2015-10-21, laserowa depilacja od 2015-11-12, od 2016 siłownia i basen, zapuszczam włosy, na ciągłej diecie MŻ, 2016-05-16 AB - Silimed - 475 XH, 12,5 proj. 6,7
Dlugienogi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 07:31   #58
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

nadasana dokładnie wszystko napisała co wziąć. tez brałam rano prysznic od pasa w dół chusteczki nawilżanie super,żeby pachy sobie wytrzeć .

ja dzisiaj tez trochę lepiej,aczkolwiek daleko by powiedzieć ze czuje się ok hehe. nie chce juz narzekać, bo i tak mieczak ze mnie. Bardzo liczę na poprawę jak zejdzie obrzęk, dr powiedział ze wtedy poczuje ulge
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 07:55   #59
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Dziewczyny a jak to jest z goleniem pach skoro rak nie wolno podnosic do gory? Bo ja z tych co szybko zarastaja i jakos nie wyobrazam sobie zycia bez depilacji dluzej niz 3 dni. Jak sobie radzicie?
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 08:08   #60
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Biyadhoo Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak to jest z goleniem pach skoro rak nie wolno podnosic do gory? Bo ja z tych co szybko zarastaja i jakos nie wyobrazam sobie zycia bez depilacji dluzej niz 3 dni. Jak sobie radzicie?
ja ogililam po 4 dniach dopiero pierwszy raz. terqz gole co drugi dzień. ręce do wysokości ramion możesz podnieść wiec spokojnie da się ogólic. może nie idealnie,ale źle nie jest
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-10 13:50:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.