na kogo bedziecie głosować - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: na kogo bedziecie głosować
Kaczyński Lech 56 16,42%
Giertych Maciej 2 0,59%
Szyszkowska Maria 6 1,76%
Tusk Donald 212 62,17%
Lepper Andrzej 11 3,23%
Wałęsa Lech 2 0,59%
Cimoszewicz Włodzimierz 26 7,62%
nie będę głosować 26 7,62%
Głosujący: 341. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-10, 08:39   #451
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
przynajmniej byłoby śmiesznie, choć wcale nie sądzę że lepiej, bo lepiej dla Polski nawet z byle jakim prezydentem, nigdy już nie będzie
No pewnie, że nie będzie . To w ogóle niemożliwe. Takie już nad nami fatum ciąży, że nie może być lepiej. Widzicie, wyborcom niektórych kandydatów zależy, by Polska była przedmurzem chrześcijaństwa. Innym zaś zależy na tym, by stała się pośmiewiskiem.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 08:40   #452
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: na kogo bedziecie głosować

a myślicie że jak taki Kaczor czy tusk pojadą na jakąś delegację za granicę to co? przecież ludzie ich wyśmieją.W Brukseli, w UE mają Polskę dosłownie gdzieś, jeszcze teraz z nowym prezydentem to już wogóle, ponadto tak czy siak zagranica ma polskę niestety za bandę debili i kretynów, ktorych tylko połowa na głosowanie idzie.a myślę, że gdyby poszła głosować ta druga połowa to wygrałby lepper. Na tuska i kaczora głosowała sama elita niestety, i większe miasta, czyli pewnie cała warszawa...
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 08:43   #453
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
a myślicie że jak taki Kaczor czy tusk pojadą na jakąś delegację za granicę to co? przecież ludzie ich wyśmieją.W Brukseli, w UE mają Polskę dosłownie gdzieś, jeszcze teraz z nowym prezydentem to już wogóle, ponadto tak czy siak zagranica ma polskę niestety za bandę debili i kretynów, ktorych tylko połowa na głowanie idzie.a myślę, że gdyby poszła głosować ta druga połowa to wygrałby lepper. Na tuska i kaczora głosowała sama elita niestety, i większe miasta, czyli pewnie całą warszawa...
Mam nadzieję, że nie wszyscy Polacy myślą w taki ograniczony i naiwny sposob. Nie wiem skąd bierzesz takie rewelacje, ale są one godne Leppera, on mniej więcej rozumuje podobnie i widzimy jakie są tego efekty, no i oczywiście wszyscy traktują go powaznie, szanuja itd
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 08:46   #454
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
a myślicie że jak taki Kaczor czy tusk pojadą na jakąś delegację za granicę to co? przecież ludzie ich wyśmieją.W Brukseli, w UE mają Polskę dosłownie gdzieś, jeszcze teraz z nowym prezydentem to już wogóle, ponadto tak czy siak zagranica ma polskę niestety za bandę debili i kretynów, ktorych tylko połowa na głosowanie idzie.a myślę, że gdyby poszła głosować ta druga połowa to wygrałby lepper. Na tuska i kaczora głosowała sama elita niestety, i większe miasta, czyli pewnie cała warszawa...
Super, fajnie wiedziec ze jestem w elicie . Z resztą - Warszawa zobowiązuje

A w ogole to korci mnie aby powiedziec ostrzej "milcz dziewczyno" ale sie powstrzymam.
Twoje wypowiedzi sa tak zalamujace ze chyba przestane brac je na powaznie. Wydaje mi sie, ze ty po prostu zartujesz i chcesz nas zdenerwowac/zalamac.
Bo nie wierze ze naprawede myslisz tak jak piszesz.
To tak zalosne, ze az absurdalne.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 08:47   #455
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez nan
Wydaje mi się, że Smerfeta już to powiedziała - byłoby przynajmniej śmiesznie Istotnie jest to ważny powód do poparcia politycznego. Pojechałby taki Lepper gdzieś w świat, urządził tam kabaret (na przykład zablokował coś) i ludzie mieliby uciechę. Śmianoby się jak świat długi i szeroki. No dosłownie boki rwać ze śmiechu.
No nie wiem czy wszyscy by mieli powód do śmiechu
Ten człowiek już nie raz zachował się niestety agresywnie, może by coś na wzór "Folwarku zwierzęcego" powstało, albo może cyrku?
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 08:50   #456
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
a myślicie że jak taki Kaczor czy tusk pojadą na jakąś delegację za granicę to co? przecież ludzie ich wyśmieją.W Brukseli, w UE mają Polskę dosłownie gdzieś, jeszcze teraz z nowym prezydentem to już wogóle, ponadto tak czy siak zagranica ma polskę niestety za bandę debili i kretynów, ktorych tylko połowa na głosowanie idzie.a myślę, że gdyby poszła głosować ta druga połowa to wygrałby lepper. Na tuska i kaczora głosowała sama elita niestety, i większe miasta, czyli pewnie cała warszawa...
A jednak przyjęto tę bandę kretynów i debili do UE.

Jak tak czytam Twoje wypowiedzi Smerfeto, to jawi mi się idealny obraz wyborcy Leppera: nie rozumiejącego tego, co się dookoła niego dzieje, wierzącego święcie, że lepiej być nie może, bo nie, itd. itd, wszycy kradną. Na takim myśleniu wyrosła popularność Samoobrony. Nic dziwnego zresztą, że Samoobrona wzmacnia w swoich wyborcach takie poczucie beznadziei, bo tylko dzięki niemu ma jakąkolwiek rację bytu na scenie politycznej.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 08:52   #457
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez Nadin
No nie wiem czy wszyscy by mieli powód do śmiechu
Ten człowiek już nie raz zachował się niestety agresywnie, może by coś na wzór "Folwarku zwierzęcego" powstało, albo może cyrku?
Nadin, ja żartowałam przecież. Umarłabym ze wstydu już przy pierwszej podróży zagranicznej tego pana w roli głowy państwa.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-10, 08:53   #458
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez nan
A jednak przyjęto tę bandę kretynów i debili do UE.

Jak tak czytam Twoje wypowiedzi Smerfeto, to jawi mi się idealny obraz wyborcy Leppera: nie rozumiejącego tego, co się dookoła niego dzieje, wierzącego święcie, że lepiej być nie może, bo nie, itd. itd, wszycy kradną. Na takim myśleniu wyrosła popularność Samoobrony. Nic dziwnego zresztą, że Samoobrona wzmacnia w swoich wyborcach takie poczucie beznadziei, bo tylko dzięki niemu ma jakąkolwiek rację bytu na scenie politycznej.
Nan, podziwiam twoje opanowanie i to, ze jeszcze masz sile i cierpliwosc cos tlumaczyc tej osobie
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 08:58   #459
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Nan, podziwiam twoje opanowanie i to, ze jeszcze masz sile i cierpliwosc cos tlumaczyc tej osobie
Ot, taka refleksja mnie naszła, po lekturze postów Smerfety. A denerwować mi się nie wolno, bo mam atak bólów wrzodowych i jak się zdenerwuję, to mnie będzie bardziej bolało.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 09:07   #460
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez nan
Nadin, ja żartowałam przecież. Umarłabym ze wstydu już przy pierwszej podróży zagranicznej tego pana w roli głowy państwa.
Ale to przecież człowiek z charakterem
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 09:09   #461
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez nan
A jednak przyjęto tę bandę kretynów i debili do UE.

Jak tak czytam Twoje wypowiedzi Smerfeto, to jawi mi się idealny obraz wyborcy Leppera: nie rozumiejącego tego, co się dookoła niego dzieje, wierzącego święcie, że lepiej być nie może, bo nie, itd. itd, wszycy kradną. Na takim myśleniu wyrosła popularność Samoobrony. Nic dziwnego zresztą, że Samoobrona wzmacnia w swoich wyborcach takie poczucie beznadziei, bo tylko dzięki niemu ma jakąkolwiek rację bytu na scenie politycznej.
Myślę, że masz niestety rację, Nan...

Podtrzymuję opinię, że niektórzy z moich rówieśników to dzieciaki.. :/ Aż strach myśleć co będzie dalej. Śmiesznie..
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-10, 09:10   #462
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez Nefretete
Oj Kobiety, Kobiety, nie zdrowo się podniecacie. Czego spodziewałyście sie po nim? Toż to chorągiewką, mówi jak zawieje. Cały 'bez jajowy' Tusek.

Poza tym toż to jego sprawa czy ma ślub cywilny czy też Kościelny, gdzie Wasza TOLERANCJA???
Dla mnie nie miałoby znaczenia nawet gdyby stanął pod chupą, a goście zakrzyknęliby "mazłtow"! Chodzi mi tylko o moment w którym to uczynił, a nie o sam fakt.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 09:11   #463
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Acha Nan, i nie denerwuj się
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 09:14   #464
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Właśnie przeglądałam sobie onet.Różnica troszkę ponad 2%....
Kto ma ochotę niech weźmie udział w sondzie-"na kogo bedziesz głosować w II turze?"
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 09:14   #465
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
a myślicie że jak taki Kaczor czy tusk pojadą na jakąś delegację za granicę to co? przecież ludzie ich wyśmieją.
Rozwin prosze swoje mysli......

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
W Brukseli, w UE mają Polskę dosłownie gdzieś, jeszcze teraz z nowym prezydentem to już wogóle, ponadto tak czy siak zagranica ma polskę niestety za bandę debili i kretynów, ktorych tylko połowa na głosowanie idzie
Skad te wnioski? Dalej sie nie rozpisuje, bo byloby doslownie i ostro .......

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
Na tuska i kaczora głosowała sama elita niestety, i większe miasta, czyli pewnie cała warszawa...
Dobrze, ze mamy choc taka Warszawe i elite w Polsce....
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 09:26   #466
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: na kogo bedziecie głosować

[QUOTE=monika_t]

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
a myślicie że jak taki Kaczor czy tusk pojadą na jakąś delegację za granicę to co? przecież ludzie ich wyśmieją. [QUOTE/]

Rozwin prosze swoje mysli......


Może Smerfecie chodzi o to, że jeden ma wadę wymowy, a drugi jest wzrostu siedzącego psa... któż to może wiedzieć? Wszak to Smerfeta jest w tym wątku specjalistką od poczucia humoru
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 09:30   #467
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: na kogo bedziecie głosować

założyłem wątek a na wybory nie zdążyłem,
nie znam się na polityce ale będe głosował na Tuska bo Kaczyniak ma najlepszego przyjaciela Rydzyka, którego nie znoszę

a do tego chce podatek liniowy ponoć dobry jest
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 10:10   #468
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez fistaszek20
a do tego chce podatek liniowy ponoć dobry jest
gdzieś czytałam, że podatek proponowany przez PiS też jest w praktyce liniowy: 18% i 30%, z tym, że te 30% będzie dotyczyło tylko 0,5% społeczeństwa, zatem jest to podatek niemal liniowy
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 10:30   #469
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Dot.: na kogo bedziecie głosować

[QUOTE=nan][QUOTE=monika_t]

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
a myślicie że jak taki Kaczor czy tusk pojadą na jakąś delegację za granicę to co? przecież ludzie ich wyśmieją.

Może Smerfecie chodzi o to, że jeden ma wadę wymowy, a drugi jest wzrostu siedzącego psa... któż to może wiedzieć? Wszak to Smerfeta jest w tym wątku specjalistką od poczucia humoru
Jasne, w sumie i tak mozna na to popatrzec .

Przypomniala mi sie bardzo wymowna i zaczecajaca kampania wyborcza Samoobrony z bodajze 2002 roku (w podkarpackim), gdzie Lepper stal kolo jakiegos niemowy-chlopa (wyzszy do niego o dwie glowy i szerszy ze dwa razy), kandydata na posla i powiada (Lepper oczywiscie, tamten nie powiedzial ani jednego slowa, nawet brew mu nie drgnela) tak: "ja mu ufam" - tutaj pokazuje na owego osilka z rumianym licem, "wybierajcie kandydata X z listy Y" (nie pamietam juz jak sie ten kandydat nazywal - i tak sie nie dostal - i jaki nr byl tej listy). Az chcialo sie glosowac.......
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-10, 10:34   #470
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez justa79
gdzieś czytałam, że podatek proponowany przez PiS też jest w praktyce liniowy: 18% i 30%, z tym, że te 30% będzie dotyczyło tylko 0,5% społeczeństwa, zatem jest to podatek niemal liniowy
ja żartowałem nie chciałbym bym płacić 30% podatku
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 10:36   #471
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez lexie
Myślę, że masz niestety rację, Nan...

Podtrzymuję opinię, że niektórzy z moich rówieśników to dzieciaki.. :/ Aż strach myśleć co będzie dalej. Śmiesznie..

jeśli miałaś mnie na myśli to wiedz że dzieciakiem na pewno nie jestem.
a za rok zdaję na prawo. trochę się też na tym znam.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 10:40   #472
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
jeśli miałaś mnie na myśli to wiedz że dzieciakiem na pewno nie jestem.
a za rok zdaję na prawo. trochę się też na tym znam.
Zdawać i dostać się, a już studiować, to zasadnicza różnica Po tym co pisałaś na temat Polski w UE i po innych "ciekawostkach", smiem wątpić czy masz jakiekowliek szanse się dostać.
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 10:42   #473
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: na kogo bedziecie głosować

nie bój się. Prawa w liceum miałam sporo, teraz też zresztą nadal się go uczę.
a swoją drogą jesteś bardzo miła i życzliwa... no comments
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 10:43   #474
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
nie bój się. Prawa w liceum miałam sporo, teraz też zresztą nadal się go uczę.
a swoją drogą jesteś bardzo miła i życzliwa... no comments
Zawsze do usług
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 10:47   #475
Jej_Ekscelencja
BAN stały
 
Avatar Jej_Ekscelencja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Warszawa
Wiadomości: 514
Dot.: na kogo bedziecie głosować

A mnie ostatnio się spodobał Wałęsa. Wiem, że jest katolikiem (co jestem w stanie jakoś przeboleć), ale zaczyna zdrowo myśleć. Skrytykował powiązania prawicy z Radiem Maryja. Czasami odnoszę wrażenie, że Wałęsa jak Szwejk: nie wiadomo geniusz czy idiota. A co Leppera to pamiętam jak dzisiaj, pojechał do Grudziądza, gdzie likwidowano fabrykę, robotnicy byli zdesperowani. Naobiecywał im wiele, powiedział, że wszystko załatwi, oczywiście media to pokazały, Lepper spokojnie sobie odjechał, a o robotnikach zapomniał. Ot taka widocznie metoda. Mi co cały czas żal Szyszkowskiej, kobiecina chociaż układów nie miała. Jeśli chodzi o języki myślę, że ostatnio coraz modniejsza będzie łacina (to w związku z podróżami zagranicznymi naszych polityków). Krótko mówiąc wracamy do średniowiecza.
Jej_Ekscelencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 10:50   #476
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Tusk natomiast pozamykał kopalnie na Śląsku i tak wiele ludzi, w tym mój tata i ojcowie moich znajomych stracili przez tego półgłówka pracę
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 10:57   #477
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
Tusk natomiast pozamykał kopalnie na Śląsku i tak wiele ludzi, w tym mój tata i ojcowie moich znajomych stracili przez tego półgłówka pracę
Oj uważaj, żeby Twój faworyt nie postąpił tak samo z Twoim tatą jak z tymi robotnikami z Grudziądza. Im też naobiecywał i ich zostawił. I nie wiem, jak Tusk miałby zamykać kopalnie Jako kto? Marszałek Sejmu?
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 10:59   #478
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Tusk ma kilkanascie hektarów ziemii w Borach Tucholskich i miał bardzo zażyłe kontaktu z Rzeżniczakiem którego nieżle przekręcił.Jak Rzezniczak miał przetwórnie i stolarnie drzewa oraz transport to ludzie mieli prace.Teraz moze podziękować za to Tuskowi który jak Zyd przekręcił go w biznesie.
Poza tym jak można komus takiemu ufać jeśli kariere polityczną miał iście jumperską-skakał i zmieniał partie,choragiewka qrcze!!!

Zresztą zobaczycie obiecanki,cacanki i złodziejstwo
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 11:16   #479
IngridR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 284
GG do IngridR
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez justa79
gdzieś czytałam, że podatek proponowany przez PiS też jest w praktyce liniowy: 18% i 30%, z tym, że te 30% będzie dotyczyło tylko 0,5% społeczeństwa, zatem jest to podatek niemal liniowy

Taak, tylko, że zostają wszystkie ulgi i odpisy (dotychczasowe)

Czyli zwykły, szary człowiek odda fiskusowi 18% i w zasadzie guzik sobie odliczy (ewentualnie jakiś remoncik), a właściele firm (nie zrozumcie mnie źle - mam na myśli FIRMY, które łoją dużą kasę, a nie ludzi, którzy prowadzą sobie normalną działalność gospodarczą) bedą płacić te 30 %, ale dalej będą odpisywać sobie wszystko i wszystko co jest możliwe wrzucać w koszty
Czyli będzie sprawiedliwość jak się patrzy - żałosne
__________________
Kasia
IngridR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 11:21   #480
IngridR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 284
GG do IngridR
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
nie bój się. Prawa w liceum miałam sporo, teraz też zresztą nadal się go uczę.
wow...prawo w liceum...to cos zdumiewającego pewnie na historii i na WOS-ie, albo nie.... - pewnie masz taki przedmiot jak "prawo ogólne" (tez takie dziwactwo miałam - duuużo się dowiedziałam na tym przedmiocie - tak dużo, że na studiach musiałam się uczyć PRAWA tak naprawdę od początku!!!)
__________________
Kasia
IngridR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.