W co się ubrać - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-27, 12:15   #1
rubia82
Przyczajenie
 
Avatar rubia82
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 22

W co się ubrać


Cześć Dziewczyny
Zwracam się do Was z ogromną prośbą i mam nadzieję, że coś mi poradzicie.
Pod koniec października idę na chrzciny (chrześniak mojego TŻ-a) i nie wiem co założyć na siebie. Nie chcę kupować niczego, czego potem nie założyłabym ani razu. Myślałam nad klasycznym czarnym garniturku ewentualnie grafitowym i jakiejś fantazyjnej bluzce do tego. Czarny, bo do wszystkiego i można go nosić zarówno w komplecie jak i osobno.
Proszę o pomoc. Poradźcie mi coś.
rubia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 12:40   #2
emi338
Raczkowanie
 
Avatar emi338
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: tczew/gdańsk
Wiadomości: 117
GG do emi338
Dot.: W co się ubrać

jestem w takiej samej sytuacji tylko Ty przynajmniej masz juz chociaz jakas wizje hehe ja kompletnie nie wiem co ubrac
takze podczepiam sie pod watek
emi338 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 17:59   #3
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: W co się ubrać

myslę że taki komplet jest dobry. Tym bardziej że później również możesz go nosić. Jest teraz taki wybór różnych kompletów. Tak więc napewno coś znajdziesz bluzeczka nie koniecznie biała musi być. Mi po głowie chodzi komplet czarne spodnie i żakiet z materiału a do tego czerwona bluzeczka z tego śliskiego materiału
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 08:53   #4
rubia82
Przyczajenie
 
Avatar rubia82
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 22
Dot.: W co się ubrać

Hejka
Ja już po zakupach. Kupiłam garnitur bardzo ciemny grafit. Mierzyłam bardzo ładny zestaw: satynowa marynarka i spodnie materiałowe z satynową szarfą, ale czułam się w tym mało komfortowo. Poza tym nie będę kupować rzeczy tylko na raz. Czy zestaw będzie elegancki zależy od bluzki, więc po kłopocie. Pozdrawiam. Piszcie może cosik Wam doradzę.
rubia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 09:01   #5
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: W co się ubrać

Cytat:
Napisane przez rubia82 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Zwracam się do Was z ogromną prośbą i mam nadzieję, że coś mi poradzicie.
Pod koniec października idę na chrzciny (chrześniak mojego TŻ-a) i nie wiem co założyć na siebie. Nie chcę kupować niczego, czego potem nie założyłabym ani razu. Myślałam nad klasycznym czarnym garniturku ewentualnie grafitowym i jakiejś fantazyjnej bluzce do tego. Czarny, bo do wszystkiego i można go nosić zarówno w komplecie jak i osobno.
Proszę o pomoc. Poradźcie mi coś.
Cytat:
Napisane przez emi338 Pokaż wiadomość
jestem w takiej samej sytuacji tylko Ty przynajmniej masz juz chociaz jakas wizje hehe ja kompletnie nie wiem co ubrac
takze podczepiam sie pod watek
Jestem w identycznej sytuacji, też idziemy na chrzciny pod koniec października i też to będzie chrześniak TŻ. Mnie póki co martwi pogoda, bo nie wiadomo czy będzie już tak zimno, żeby założyć kozaki i ciepły płaszcz czy raczej jeszcze półbuty i cienki płaszczyk
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 11:26   #6
rubia82
Przyczajenie
 
Avatar rubia82
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 22
Dot.: W co się ubrać

Do mojego kompleciku kupiłam czerwoną bluzkę i wydaje mi się, że jest ok. Jest tylko problem w kwestii butków. Nie wiem czy założyć kozaki, czy półbuty. Wstępnie zostaję przy półbutach i skórzanym ocieplonym płaszczyku.
rubia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 18:12   #7
almera
Raczkowanie
 
Avatar almera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Send a message via Skype™ to almera
Dot.: W co się ubrać

a ja w listopadzie będę chrzestną i wcale nie wiem w co się powinnam jako chrzestna ubrać. wstępnie myślałam o czarnej prostej spódnicy do kolan, ale co na górę?
almera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 13:53   #8
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: W co się ubrać

Cytat:
Napisane przez rubia82 Pokaż wiadomość
Hejka
Ja już po zakupach. Kupiłam garnitur bardzo ciemny grafit. Mierzyłam bardzo ładny zestaw: satynowa marynarka i spodnie materiałowe z satynową szarfą, ale czułam się w tym mało komfortowo. Poza tym nie będę kupować rzeczy tylko na raz. Czy zestaw będzie elegancki zależy od bluzki, więc po kłopocie. Pozdrawiam. Piszcie może cosik Wam doradzę.
Dobry pomysl z tym garniturkiem.
Cytat:
Napisane przez rubia82 Pokaż wiadomość
Do mojego kompleciku kupiłam czerwoną bluzkę i wydaje mi się, że jest ok. Jest tylko problem w kwestii butków. Nie wiem czy założyć kozaki, czy półbuty. Wstępnie zostaję przy półbutach i skórzanym ocieplonym płaszczyku.
Co do chrzcin to Wasze propozycje sa ok. Zestaw marynarka plus spodnie jest jak najbardziej na miejscu. Do tego koniecznie jakas elegancka bluzka (ale raczej skromna i klasyczna bez zadnych dodatkow typu koronki itp.). Czerwona do grafitu jak najbardziej. Co do butow to ja raczej sklanialbym sie ku polbutom (albo zwyklym botkom) bo w sumie nie ma jeszcze srogiej zimy (najlepiej jak beda na obcasie oczywiscie). Poza tym nie lubie czuc kozakow pod spodniami, jakos tak byloby mi za grubo, szczegolnie ze ubierasz sie na wyjatkowa okazje jaka sa chrzciny.
Cytat:
Napisane przez almera Pokaż wiadomość
a ja w listopadzie będę chrzestną i wcale nie wiem w co się powinnam jako chrzestna ubrać. wstępnie myślałam o czarnej prostej spódnicy do kolan, ale co na górę?
Jakas klasyczna bluzka (niekoniecznie biala np. cieple brazy lub czerwien). Do tego bizuteria (ciezszy naszyjnik albo korale - pod warunkiem, ze bluzka bedzie prosta bez zadnych zbednych dodatkow, o czym pisalam wyzej). Do tego zestawu marynarka. Mozesz tez ubrac sukienke (ja tak bym zrobila). W sklepach mozna znalezc fajne cieple sukienki na pore jesienno-zimowa w tym i na szczegolne okazje. Do tego z kolei beda pasowac kozaczki na wyzszym obcasie (oczywiscie z tych eleganckich i nie za ciezkich)..
__________________
CaRpE DiEm
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.