Moc pozytywnego myślenia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-27, 18:55   #1
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Thumbs up

Moc pozytywnego myślenia


Kiedyś poznalam osobe która wierzyła, że jak bardzo czegos sie pragnie trzeba o tym myślec.
Pozytywne myslenie przyciąga dobre sytuacje w naszym życiu czy to zawodowym czy prywatnym.
Czy to prawda?
Nasza narodowa cechą jest pesymizm...
Może powinniśmy to zmienić?

Czekam na Wasze opinie. Piszcie o swoich doświadczeniach
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 19:06   #2
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez owca79 Pokaż wiadomość
Kiedyś poznalam osobe która wierzyła, że jak bardzo czegos sie pragnie trzeba o tym myślec.
Pozytywne myslenie przyciąga dobre sytuacje w naszym życiu czy to zawodowym czy prywatnym.
Czy to prawda?
Nasza narodowa cechą jest pesymizm...
Może powinniśmy to zmienić?

Czekam na Wasze opinie. Piszcie o swoich doświadczeniach
Moze nie tyle 'pozytywne myslenie przyciaga dobre sytuacje' ale na pewno zmienia to jak postrzegamy pewne sytuacje. Dzieki czemu wydaja sie lepsze
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 19:07   #3
sungold
Rozeznanie
 
Avatar sungold
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 833
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

nie wiem jak z tym przyciaganiem, ale pozytywne myslenie na pewno nie zrujnuje nam nerwow w przeciwienstwi do ciaglego zamartwiania sie.
ja raczej nie jestem z tych optymistek, u mnie raczej sie sprawdza ze jak czyms sie zamartwiam to z reguly potem wychodzi odwrotnie i ja glupia sie martwilam na zapas.
wg mnie to wplywa tyle co na pewnosc siebie i moze to troche przyczyniac sie do sukcesow.
sungold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 19:08   #4
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Zwykle jak jestem zbyt pewna to noga mi się może powinąć, za to bardzo często gdy nastawiam się negatywnie życie szykuje mi niespodziankę, więc w moim wypadku to się za bardzo nie sprawdza :S bywa różnie i myślę, że nie zależy to wcale od myślenia tylko od różnych innych rzeczy.
__________________
[*]
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 19:08   #5
tarjaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 865
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Ja wierzę w moc pozytywnego myślenia. Sama staram się być optymistką, chociaż nie zawsze jest to łatwe
tarjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 19:11   #6
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Ostatnio jak zaczynam sie zamartwiac, że cos złego sie stanie to tak sie własnie dzieje ...
Myslałam, że to intuicja ale juz sama nie wiem...
Chyba sama wszystko przyciągam
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 19:26   #7
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

O tym co napisałaś, jest pewna teoria. Obejrzyj sobie film "The secret". Po nim zmieniłam tok myślenia. Coś w tym jest
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________

Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 19:27   #8
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Maalwaaa Pokaż wiadomość
O tym co napisałaś, jest pewna teoria. Obejrzyj sobie film "The secret". Po nim zmieniłam tok myślenia. Coś w tym jest
sprawdze oczywiście
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 19:28   #9
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
Moze nie tyle 'pozytywne myslenie przyciaga dobre sytuacje' ale na pewno zmienia to jak postrzegamy pewne sytuacje. Dzieki czemu wydaja sie lepsze
zgadzam sie.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 19:29   #10
tarjaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 865
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Maalwaaa Pokaż wiadomość
O tym co napisałaś, jest pewna teoria. Obejrzyj sobie film "The secret". Po nim zmieniłam tok myślenia. Coś w tym jest
Jest też książka o tym samym tytule Polecam
tarjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 19:33   #11
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez owca79 Pokaż wiadomość
Kiedyś poznalam osobe która wierzyła, że jak bardzo czegos sie pragnie trzeba o tym myślec.
Pozytywne myslenie przyciąga dobre sytuacje w naszym życiu czy to zawodowym czy prywatnym.
Czy to prawda?
Nasza narodowa cechą jest pesymizm...
Może powinniśmy to zmienić?

Czekam na Wasze opinie. Piszcie o swoich doświadczeniach
sama nie wiem....z jednej strony mysle ze to prawda. Paulo Coelho pisal w jednej ze swych ksiazek ze jak sie czegos bardzo chce, to swiat robi wszystko, zeby Ci pomoc to osiagnac. Jednak z drugiej strony czesto jest odwrotnie- im bardziej chcemy tym mniej nam sie udaje, dostajemy to, co chcemy dopiero wtedy kiedy przestaje nam zalezec...
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 19:35   #12
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Pozytywne myślenie skłania do działania -> działając tworzymy nowe szanse i wykorzystujemy także już obecne -> wykorzystując je sprawiamy, że "świat wydaje się lepszy" i daje więcej możliwości niż przypuszczaliśmy. Kluczem jest tu chyba samo działanie. Ale -moim osobistym zdaniem motorem wszystkiego jest.. kqrwienie Gdyby Bella nie wkurzała poczta i wysyłanie telegramów, nie wykombinowałby telefonu. Gdyby Edison lubił gasnące od byle podmuchu świeczki, nie myślałby nad żarówką..
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 20:00   #13
natka88
Raczkowanie
 
Avatar natka88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 232
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Maalwaaa Pokaż wiadomość
O tym co napisałaś, jest pewna teoria. Obejrzyj sobie film "The secret". Po nim zmieniłam tok myślenia. Coś w tym jest
też obejrzałam i potwierdzam że coś w tym jest...
__________________

natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 20:01   #14
TeQuiero
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 168
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Ludzie wierzą w to co chcą wierzyć...
To zalezy ...

Ja absolutnie wierze w coś takiego gdyż jestem odwieczną optymistką i łatwiej z tym się żyje.
__________________

I will always love you.
You, my darling you
....
TeQuiero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 20:13   #15
Luckyboy
Raczkowanie
 
Avatar Luckyboy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 225
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez owca79 Pokaż wiadomość
Kiedyś poznalam osobe która wierzyła, że jak bardzo czegos sie pragnie trzeba o tym myślec.
Pozytywne myslenie przyciąga dobre sytuacje w naszym życiu czy to zawodowym czy prywatnym.
Czy to prawda?
Nasza narodowa cechą jest pesymizm...
Może powinniśmy to zmienić?

Czekam na Wasze opinie. Piszcie o swoich doświadczeniach
TIISG = Turn It Into Something Good - zasada życiowa związana z tym o czym piszesz.
Druga to "siła mocy przyciągania".
Trochę New Age'owe ale moim zdaniem działa.
W "The Secret" występuje gość który napisał o tym bardzo wiele książek - Joe Vitale (starszy łysiejący Pan) - książki to "
Prawo przyciągania. 5 prostych kroków do zdobycia bogactwa (lub czegokolwiek innego)" oraz "Zagubiony podręcznik życia".

Baaaaaardzo pozytywna sprawa.

PZDR
Luckyboy

PS Polecam zrobienie listy z "5 prostych sposobów" i postąpienie zgodnie ze wskazówkami z książki - same będziecie zaskoczone rezultatami

Luckyboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 20:16   #16
Jean Lafitte
Raczkowanie
 
Avatar Jean Lafitte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 59
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

pozytywne myslenie daje to ze patrzy sie na sytuacje od pozytywnej strony. tak samo z negatywnym mysleniem. generalnie ludzie sukcesu sa mistrzami pozytywnego myslenia. a w ogole polska w jakistam badanich jest drugim krajem jesli chodzi o poziom pesymizmu
Jean Lafitte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 20:37   #17
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

To prawda.
To jedno z zasad rządzących światem-przyciągamy to o czym najintensywniej myślimy
Pozytywne myślenie naprawdę może zdziałać cuda
Tylko trzeba pamiętać jeszcze o drugiej bardzo ważnej zasadzie-jeśli czegoś bardzo chcemy to nie można się spinać, zamartwiać , niecierpliwić na zasadzie 'już, chcę to natychmiast. Muszę to dostać' , bo wtedy ładujemy nasze marzenie negatywną energią w rezultacie czego cel się nie spełnia. Najczęstszym przykładem tej zasady jest sytuacja gdy przez długi czas strasznie czegoś pragniemy i nic aż w końcu marzenie się spełnia gdy już tak naprawdę przestajemy tego aż tak bardzo chcieć.
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 20:42   #18
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Zapraszam do przeczytania ksiazek, np.,,Sekret'', ''Potęga podświadomości'' jest w nich mowa o tym co piszesz. Naprawde działa
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 21:29   #19
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

mam inną książkę autora "potęgi..." i tam myślą przewodnią jest to że nasza podświadomość kreuje rzeczywistość.
powiem wam że wykorzystałam to dwa razy-i dwa razy się udało.chodziło oczywiście o płeć przeciwną :P
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 21:33   #20
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez owca79 Pokaż wiadomość
Kiedyś poznalam osobe która wierzyła, że jak bardzo czegos sie pragnie trzeba o tym myślec.
Pozytywne myslenie przyciąga dobre sytuacje w naszym życiu czy to zawodowym czy prywatnym.
Czy to prawda?
w moim przypadku to się sprawdza, nie wiem czy to kwestia mojego farta, czy też wiary, ale wszystkie problemy rozwiązują się zanim jeszcze poważnie zastanowię się co mam zrobić.
Myślę, że wiara czyni cuda.

Jednak sukces polega na tym, że trzeba sobie obierać realne marzenia.
Przecież nie urosną Ci skrzydła, nawet gdy będziesz się modliła o to, by móc latać

Ja nie marzę o czymś nieosiągalnym. Ja planuję i staram się spełnić te plany.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 23:04   #21
BeRtA1111
Rozeznanie
 
Avatar BeRtA1111
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 570
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
w moim przypadku to się sprawdza, nie wiem czy to kwestia mojego farta, czy też wiary, ale wszystkie problemy rozwiązują się zanim jeszcze poważnie zastanowię się co mam zrobić.
Myślę, że wiara czyni cuda.

Jednak sukces polega na tym, że trzeba sobie obierać realne marzenia.
Przecież nie urosną Ci skrzydła, nawet gdy będziesz się modliła o to, by móc latać

Ja nie marzę o czymś nieosiągalnym. Ja planuję i staram się spełnić te plany.
zgadzam się z każdym słowem koleżanki powyżej polecam "potęgę podświadomości". Świetna książka i jeśli wie się, jak z niej korzystać, to naprawde można dużo osiągnąć. tylko właśnie chodzi o to, że cele powinny być realne. jeśli mocno wierzymy w nasze powodzenie, to powinniśmy z łatwością pokonywać przeszkody lub nie napotykać ich wcale.
__________________
konsultantka Avon

KLIQ ---->http://kolekcja-kamieni.blogspot.com/

Wizaż wciąga!
BeRtA1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 11:19   #22
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez BeRtA1111 Pokaż wiadomość
zgadzam się z każdym słowem koleżanki powyżej polecam "potęgę podświadomości". Świetna książka i jeśli wie się, jak z niej korzystać, to naprawde można dużo osiągnąć. tylko właśnie chodzi o to, że cele powinny być realne. jeśli mocno wierzymy w nasze powodzenie, to powinniśmy z łatwością pokonywać przeszkody lub nie napotykać ich wcale.
Może niekoniecznie nawet będziemy je pokonywać. Może skupiając się na celu nie zauważymy rzeczy, które mogłyby się okazać przeszkodą, gdybyśmy tak bardzo nie pragnęli osiągnąć celu
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 13:13   #23
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Maalwaaa Pokaż wiadomość
O tym co napisałaś, jest pewna teoria. Obejrzyj sobie film "The secret". Po nim zmieniłam tok myślenia. Coś w tym jest
Tez polecam.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 13:54   #24
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 615
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

moja bliska kolezanka,ktorej juz niestety nie ma wsrod nas nauczyla mnie optymistycznie patrzec na swiat. wierze w to ze jesli czegos sie naprawde chce, to mozemy to osiagnac. oczywiscie napotykamy na rozne przeszkody ale bardzo wazne jest nasze nastawienie. jesli wmawaimy sobie ze nie uda nam sie itd to faktycznie dazymy do tego ze ponosimy porazke. takie jest moje zdanie
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 13:58   #25
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Ja dopiero zaczynam praktykować "pozytywne myślenie" więc sama jeszcze nie mogę nic powiedzieć z własnego doświadczenia, ale moja siostra praktykuje je od dłuższego czasu i faktycznie: TO DZIAŁA!!!
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 14:23   #26
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Ja niestety jestem bardziej pesymistką niz optymistką. Nie wierze w siebie, powtarzam, ze i tak mi sie nie uda, stresuje sie przed kazda nowa sytuacją. I faktycznie przez takie myslenie czesto sie nie udaje albo jestem chodzaym klebkiem nerow.

Książke "Potęga Podswiadomosci" mam juz od jakiegos czasu, ale nie moge sie jakos do niej zabrac.
Ale wiem jedno, musze zmienic to swoje nastawienie, bo naprawde nic mi nigdy nie wyjdzie!
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 14:49   #27
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Marseille Pokaż wiadomość
Zapraszam do przeczytania ksiazek, np.,,Sekret'', ''Potęga podświadomości'' jest w nich mowa o tym co piszesz. Naprawde działa
Kupie ja i przecztatam
Od dawna wiadomo ze zly stan psychiczny czlowieka wplywa na jego zdrowie.
Moze z naszym zyciem jest podobnie?
Jesli uwierzymy w siebie i bedziemy pewne wlasnej osob inni beda nas pozytywnie postrzegali a to przyczyni sie do powodzenia ?!?

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
To prawda.
To jedno z zasad rządzących światem-przyciągamy to o czym najintensywniej myślimy
Pozytywne myślenie naprawdę może zdziałać cuda
Tylko trzeba pamiętać jeszcze o drugiej bardzo ważnej zasadzie-jeśli czegoś bardzo chcemy to nie można się spinać, zamartwiać , niecierpliwić na zasadzie 'już, chcę to natychmiast. Muszę to dostać' , bo wtedy ładujemy nasze marzenie negatywną energią w rezultacie czego cel się nie spełnia. Najczęstszym przykładem tej zasady jest sytuacja gdy przez długi czas strasznie czegoś pragniemy i nic aż w końcu marzenie się spełnia gdy już tak naprawdę przestajemy tego aż tak bardzo chcieć.
To prawda. Czegos bardzo mocno chcesz, myslisz o tym ale to nie nadchodzi. Gdy sobie odpuscisz lub wyznaczysz nowy cel, stare sie spelnia....

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Dziewczyny, zaczynam wiec pozytywnie myslec...

Zobacze co z tego wyjdzie

Nie oczekuje swietnych rezultatow juz od jutra, dam sobie troche czasu. Idzie wiosna, dzien coraz dluzszy i slonca bedzie coraz wiecej...
To swietny moment!!!

Kto sie przylaczy do mojej akcji?
Rozpoczynam juz dzis !!!
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 19:01   #28
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez owca79 Pokaż wiadomość
Kiedyś poznalam osobe która wierzyła, że jak bardzo czegos sie pragnie trzeba o tym myślec.
Pozytywne myslenie przyciąga dobre sytuacje w naszym życiu czy to zawodowym czy prywatnym.
Czy to prawda?
Nasza narodowa cechą jest pesymizm...
Może powinniśmy to zmienić?

Czekam na Wasze opinie. Piszcie o swoich doświadczeniach
oczywiście, że to prawda, ja to praktykuję
gdy czegoś chcę wyobrażam to sobie że tak jest, myślę o tym w pozytywnym świetle, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku żeby później nie było histerii jakie to życie jest beznadziejne i jak mi doskwiera
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 21:04   #29
LiCzBa_Pi
Raczkowanie
 
Avatar LiCzBa_Pi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 324
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

pozytywne myslenie naprawde duzo daje.

jesli o czyms myslisz pozytywnie, nawet o rzeczy trudnej do zdobycia, otwierasz sobie w głowię bramę, dzięki której
mozesz zdobyc to czego pragniesz! jednak to od Ciebie zależy czy przejdziesz dalej przez bramę, czy pozostaniesz na swoim miejscu.

czyli tak, uważam że pozytywne myślenie jest czymś, co nie dość że daje poczucie własnej wartość, wiarę we własne siły, pomaga przy każdym działaniu, to także motywuje... Co wcale nie znaczy, że osoba używająca pozytywnego myślenia błądzi na oślep bo wierzy że jej się zawsze uda. to polega moim zdaniem bardziej na skonkretyzowaniu zadania, obmysleniu planu realizacji, i obiektywnej oceny swoich możliwości właśnie. Jednak warto sobie powiedzieć w gowie wtedy "ja nie dam rady? pewnie że dam"! Wiadomo że są takie sprawy w których trzeba się jednak poddać, jednak nigdy nie jest ich więcej niż szans na wygraną...

jesli myslisz mniej pozytywnie i nie wierzysz w siebie - wiadomo, negujesz możliwość, że możesz osiągnąć sukces - i omijasz dobre szanse dalekim łukiem...
LiCzBa_Pi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 21:37   #30
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Moc pozytywnego myślenia

Cytat:
Napisane przez Marseille Pokaż wiadomość
Zapraszam do przeczytania ksiazek, np.,,Sekret'', ''Potęga podświadomości'' jest w nich mowa o tym co piszesz. Naprawde działa
Rzeczywiście warto mieć taką książkę w swoim domu chociażby dla przypomnienia o konieczności zachowania optymizmu
Ja osobiście czytałam 'Sekret' i jasne, warto przeczytać ale prawda jest taka, że wszystkiego można się dowiedzieć z pierwszego rozdziału, a reszta to zwyczajne 'lanie wody' Poza tym powinien być dokładnie wyjaśniony proces przyciągania do siebie określonych rzeczy, powinno być wspomniane jeszcze o wielu innych rzeczach tak aby czytelnikowi było łatwiej pojąć 'Sekret' a tak książka opiera się tylko na powtarzaniu non stop tych samych sloganów w stylu 'Wierz, wierz i jeszcze raz wierz' Nie ma dopowiedzenia o wielu naprawdę istotnych kwestiach.
Mimo wszystko myślę, że dla osoby, która pierwsza raz styka się z tematyką pozytywnego myślenia książka może wiele pomóc dlatego kto jeszcze nie czytał polecam mimo wszystko przeczytać
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.