FOREX -daytrading...są jakies traderki??:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-21, 09:01   #1
lalka81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: RZesz..
Wiadomości: 215
GG do lalka81

FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)


hello
Chciałabym poznać opinie kobiet na temat forexu.
Interesuje się tym już troche ,wiekszość myśli z e to hazard ,połowa nie wie co to ....
A jednak można się z tego utrzymać .
Pozdrawiam i zapraszam wszystkie traderki i traderów na wymiane poglądów.:
lalka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 07:45   #2
froggio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 81
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

to przedstawiciel plci brzydkiej sie odezwie rowniez interesuje sie forexem , mam znajomego ,ktory naprawde niezle na tym wychodzi juz zalozylasz real konto czy na demie jeszcze ?
froggio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 16:03   #3
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Cytat:
Napisane przez froggio Pokaż wiadomość
to przedstawiciel plci brzydkiej sie odezwie rowniez interesuje sie forexem , mam znajomego ,ktory naprawde niezle na tym wychodzi juz zalozylasz real konto czy na demie jeszcze ?
Ja bym bardzo uważała z takimi stwierdzeniami typu da się wyżyć, nieźle się wychodzi. To nie do końca tak, to nie jest taka prosta zabawa i sposób na łatwe pieniądze. Sorry za mentorski ton, ale taka postawa trąci straszną naiwnością. Tak się składa, że wiem co to jest, bo jestem pracownikiem bankowości inwestycyjnej w jednym z wiekszych banków.
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 16:50   #4
froggio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 81
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Cytat:
Napisane przez evitanna Pokaż wiadomość
Ja bym bardzo uważała z takimi stwierdzeniami typu da się wyżyć, nieźle się wychodzi. To nie do końca tak, to nie jest taka prosta zabawa i sposób na łatwe pieniądze. Sorry za mentorski ton, ale taka postawa trąci straszną naiwnością. Tak się składa, że wiem co to jest, bo jestem pracownikiem bankowości inwestycyjnej w jednym z wiekszych banków.
ale to jest oczywiste jesli ktos traktuje forex jako zabawe i prosta maszynke do robienia kasy to baaardzo szybko straci caly wklad
tylko garstka osob na tym faktycznie zarabia. a ten znajomy to nie jest jakis pierwszy ,lepszy czlowieczek , tylko osoba ,ktora sie temu praktycznie poswiecila
forum:
http://www.forex.nawigator.biz/
tam masz wszystko co trzeba

Edytowane przez froggio
Czas edycji: 2009-08-26 o 16:52
froggio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 20:08   #5
lalka81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: RZesz..
Wiadomości: 215
GG do lalka81
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

navi.pl oraz elder to biblie każdego daytradera...
a co do rachunku.. to powiem ..
PRZEMILCZE TEMAT.
lalka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 02:51   #6
lalka81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: RZesz..
Wiadomości: 215
GG do lalka81
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

real od marca 2009
__________________
http://bridget78.bloog.pl/
lalka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 12:35   #7
zero_amatorki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 70
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Witam, może ktoś nowy się zainteresował tematem?
sprawa jest niezwykle interesująca. Siedzę w tym już od wielu lat.
__________________
wizażanek
zero_amatorki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 01:37   #8
shiva25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 49
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Ja bym była zainteresowana....
Ale nic a nic w temacie nie wiem
Czytałam tylko w necie, słyszałam rożne opinie ale od niedawna zastanawiam sie , że warto było by może spróbować

Mózg mam raczej analityczny , ze ścisłych zawsze byłam lepsza wiec może sie nadaję...
Tylko pierwsze moje pytanie- gdzie szukać wiedzy i jak?
Najpierw książki czy internet czy jakiś kurs czy od razu praktyka?
shiva25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 07:07   #9
zero_amatorki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 70
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Cytat:
Napisane przez shiva25 Pokaż wiadomość
Ja bym była zainteresowana....
Ale nic a nic w temacie nie wiem
Czytałam tylko w necie, słyszałam rożne opinie ale od niedawna zastanawiam sie , że warto było by może spróbować

Mózg mam raczej analityczny , ze ścisłych zawsze byłam lepsza wiec może sie nadaję...
Tylko pierwsze moje pytanie- gdzie szukać wiedzy i jak?
Najpierw książki czy internet czy jakiś kurs czy od razu praktyka?
najważniejsze, to żebyś dobrze znała angielski, bo cała wiedza jest w tym języku. potem odwiedź babypips.com/school. Jak to, co tam jest dokładnie przerobisz to daj znać, pokieruję Cię dalej. Zajmuję się tym profesjonalnie. Pozdrawiam
__________________
wizażanek
zero_amatorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 20:19   #10
GIGNFR78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 104
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Małe skrótowe info nt forexu;
http://www.tms.pl/doradztwo-walutowe/poradnik-tms.html
__________________
Życie jest piękne we dwoje
GIGNFR78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 10:34   #11
shiva25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 49
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Dzięki dziewczyny

z moim angielskim niestety krucho... ostatnio w LO i długa przerwa więc chyba nie da rady zdobyć wiedzy w tym języku
poradnik się przyda każdy nawet jakieś szkolenia tam mają bo to mnie interesuje chyba najbardziej tylko żeby przystępnie to było i dla początkujących- była któraś z Was na tych ich szkoleniach ?
shiva25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 13:13   #12
adelajda120
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 50
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Cytat:
Napisane przez shiva25 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny

z moim angielskim niestety krucho... ostatnio w LO i długa przerwa więc chyba nie da rady zdobyć wiedzy w tym języku
poradnik się przyda każdy nawet jakieś szkolenia tam mają bo to mnie interesuje chyba najbardziej tylko żeby przystępnie to było i dla początkujących- była któraś z Was na tych ich szkoleniach ?

Może coś pomogę
Ja uczyłam się jakiś czas temu od fajnego faceta, wprowadził mnie i pokazał co i jak, jakiś czas pracuje się żywo razem z nim i się z nim inwestuje i to wiele daje
wcześniej byłam na innych kursach, takie na papierze i nic mi nie dały a tu dostałam praktyczną i przydatna wiedzę bez zaśmiecania informacjami które można znaleźć w necie
Poszukaj sobie strony gostka i zapisz sie do niego na darmowy kurs, sprawdzisz czy o to Ci chodzi ,ja tak zaczynałam Gostek nazywa sie Robert Gawęda a strona jak pamiętam wiedzawartamilion.com
adelajda120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 00:08   #13
zero_amatorki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 70
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Cytat:
Napisane przez shiva25 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny

z moim angielskim niestety krucho... ostatnio w LO i długa przerwa więc chyba nie da rady zdobyć wiedzy w tym języku
poradnik się przyda każdy nawet jakieś szkolenia tam mają bo to mnie interesuje chyba najbardziej tylko żeby przystępnie to było i dla początkujących- była któraś z Was na tych ich szkoleniach ?
jeśli chcesz się za to zabrać na poważnie to odśwież sobie angielski, poświęć na to nawet pół roku bo na polskich stronach nie znajdziesz nic ciekawego, uwierz mi.
ps ja jestem chłopak

---------- Dopisano o 01:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------

Cytat:
Napisane przez adelajda120 Pokaż wiadomość
Może coś pomogę
Ja uczyłam się jakiś czas temu od fajnego faceta, wprowadził mnie i pokazał co i jak, jakiś czas pracuje się żywo razem z nim i się z nim inwestuje i to wiele daje
wcześniej byłam na innych kursach, takie na papierze i nic mi nie dały a tu dostałam praktyczną i przydatna wiedzę bez zaśmiecania informacjami które można znaleźć w necie
Poszukaj sobie strony gostka i zapisz sie do niego na darmowy kurs, sprawdzisz czy o to Ci chodzi ,ja tak zaczynałam Gostek nazywa sie Robert Gawęda a strona jak pamiętam wiedzawartamilion.com
byłem na tej stronie: uwaga na takich typków, zazwyczaj tacy ludzie nie umieją grać i dlatego ogłaszają się że prowadzą kursy bo z tego się utrzymują, jeśli gościu by był taki dobry to sam by grał a nie tracił czas na jakieś kursy dla innych, pomyślcie dziewczyny!!! to jest jakaś reklama, uwaga na takich oszustów!! te filmiki na jego stronie to jest totalna amatorszczyzna jak pokazuje ze zdobył 1300 euro w 8 minut, prawdopodobnie na koncie demo, bo obicięte jest większosc ekranu i praktycznie nic nie widać. Siedzę w tym już 10 lat i naprawdę się na tym znam. Sam sposób jego tłumaczenia i wypowiedzi podczas ugrywania tej kasy świadczy, że ten człowiek może Ci bardziej zaszkodzić niż pomóc. Co za chłam jest w tym necie. Ludzie żerują na mniej doświadczonych i wyciągają od nic kasę.
Ścieżka rozwoju jest taka:
1) najpierw babypips.com/school przeczytać 5 razy i wyryć na pamięć!
2) potem forexfactory.com - ale tylko niekróte wątki są cenne uwagi
3) dużo pracy z wykresami, dużo czytania książek ale nie typu forex dla bystrzaków bo to jakiś chłam tylko profesjonalnych w języku angielskim!!
zanim na demo ktoś przez pół roku miesiąc do miesiąca nie będzie zarabiał regularnie bez większych strat (nie liczy się takie coś, że jednego dnia ktoś ma zysku 20 % a innego 15% w łeb - znaczy, że nie doczytał o najważniejszej rzeczy we forexie czyli money managment!!!) to trzymać się z daleka od konta realnego bo stracicie bardzo dużo pieniędzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
__________________
wizażanek
zero_amatorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 06:26   #14
GIGNFR78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 104
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Zgodze się z zero amatorki, najpierw demo grac min 6 miesięcy potem można w realu. Sam grałem demo rok i cały czas czytam na ten temat. A jeśli chodzi o kursy najczęściej są płatne dobry inwestor nie marnuje czasu na gratisowe kursy, są czasem to są perełki.
__________________
Życie jest piękne we dwoje
GIGNFR78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 20:26   #15
aniolek_22
Raczkowanie
 
Avatar aniolek_22
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 137
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Ja podobnie jak koleżanka, humanistka ze mnie żadna. Zawsze ciągnęło mnie do finansów, a rynek forex od dłuższego czasu zaprzata mi myśli.
Z angielskim tragedii nie ma, ale też zasób słów stricte finansowych pozostawia wiele do życzenia. Naprawdę nie możesz polecić jakiś publikacji po polsku? Może jest coś godnego uwagi?
aniolek_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 20:46   #16
GIGNFR78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 104
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

http://www.tms.pl/doradztwo-walutowe/poradnik-tms.html
Polecam tam poczytac na ich stronie i samej śledzic.
__________________
Życie jest piękne we dwoje
GIGNFR78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 08:06   #17
zero_amatorki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 70
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Cytat:
Napisane przez aniolek_22 Pokaż wiadomość
Ja podobnie jak koleżanka, humanistka ze mnie żadna. Zawsze ciągnęło mnie do finansów, a rynek forex od dłuższego czasu zaprzata mi myśli.
Z angielskim tragedii nie ma, ale też zasób słów stricte finansowych pozostawia wiele do życzenia. Naprawdę nie możesz polecić jakiś publikacji po polsku? Może jest coś godnego uwagi?
Aniołek, może są jakieś ale ja się nie spotkałem. Szkoda czasu na czytanie średnich czy kiepskich książek, lepiej ten czas poświęcić na to co napisałem w poprzednim poście. Ja też na początku wielu słówek nie znałem, ale po roku dwóch ze słownikiem teraz nie mam z nimi problemu. Jak to mówią, there is no shortcuts
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez GIGNFR78 Pokaż wiadomość
http://www.tms.pl/doradztwo-walutowe/poradnik-tms.html
Polecam tam poczytac na ich stronie i samej śledzic.
kolejna sprawa to wybór brokera jak będziecie chciały zakładać konto realne, uwaga na polskich brokerów - to są w 99% oszuści !!!!!!!(oczywiście konto demo można otworzyć gdziekolwiek, ale realnej gotówki, nawet grosza bym nie wpłacał do tych brokerów)
Kolega wyżej jednego już wymienił - z daleka od takich. Polecam zagraniczne duże firmy, mają małe prowizje i są uczciwe podczas "innych" niż zwykle zachowań rynkowych np. ogłaszanie wyników. Nie stosują takich praktyk jak rozszerzanie spreadów, zawieszanie notowań itd. Ale najważniejsze jest, że mają uczciwe, niskie prowizje - to jest szalenie ważne!!!
__________________
wizażanek

Edytowane przez zero_amatorki
Czas edycji: 2012-03-23 o 09:06
zero_amatorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 18:19   #18
GIGNFR78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 104
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Zgodze się z tym że dużo brokerów nieuczciwych jest pl ale są wyjątki.
Ale radze czytac w ang stronach tam jest bardziej opisane.
zero_amatorki inwestowałeś w tms?
__________________
Życie jest piękne we dwoje
GIGNFR78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 07:01   #19
zero_amatorki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 70
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Cytat:
Napisane przez GIGNFR78 Pokaż wiadomość
Zgodze się z tym że dużo brokerów nieuczciwych jest pl ale są wyjątki.
Ale radze czytac w ang stronach tam jest bardziej opisane.
zero_amatorki inwestowałeś w tms?
nie inwestowałem, ale otworzyłem z ich strony kalkulator i czytam:

spready:
eur/usd - 1,4 pipsa - nawet nieźle jak na polskie warunki, ale są platformy, gdzie jest poniżej 1 ptk.
aud/chf 16 pips - chyba przecinka zapomnieli wstawić, takie coś nie powinno się zdarzyć w porządnej platformie, takie błędy.
złoto: 0,6 centa - można znaleźć 0,3, to już różnica 100%
srebro: 30,3 - spokojnie może być 10 gdzie indziej.

Poza tym to broker, brak dojścia i wglądu w rynek, ostatecznie to on decyduje jakie wyświetli Ci ceny, a w przypadku ECNów widzisz bezpośrednio rynek. Nie ma możliwości manipulacji na kursach.
__________________
wizażanek

Edytowane przez zero_amatorki
Czas edycji: 2012-03-24 o 07:02
zero_amatorki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 07:30   #20
GIGNFR78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 104
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Dzięki za info. Na rynek pod tym kątem kuleje i knf to porażka.
__________________
Życie jest piękne we dwoje
GIGNFR78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 12:28   #21
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 644
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

moja koleżanka na tym forexie straciła kupę kasy...
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 13:15   #22
zero_amatorki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 70
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

[1=dbff611010d7beb2d6d465d d69f947a5f4eb32a8;3311394 3]moja koleżanka na tym forexie straciła kupę kasy...[/QUOTE]

tak to jest jak ktoś się zabiera nie od tej strony co powinien, najpierw demo pół roku rok, regularne sukcesy, potem konto real!
__________________
wizażanek
zero_amatorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 20:36   #23
GIGNFR78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 104
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Wszyscy są na już zarabiac tylko nie biorą poprawki że się inwestuje min 5 lat i jest ważne cały czas nauka o nt forexu.
__________________
Życie jest piękne we dwoje
GIGNFR78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 15:15   #24
aniolek_22
Raczkowanie
 
Avatar aniolek_22
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 137
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Przypuszczam, że najlepiej najpierw się podszkolić, a później uczyć się praktykując na demo. Czytałam także, że dobrze jest zacząć (poza podstawami forex) od psychologii inwestowania.
Tu mam jakieś polecane propozycje: http://www.maklerska.pl/mistrzowie-r...ymi-p-129.html
Myślicie, że na początek jest ok?
aniolek_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 03:55   #25
zero_amatorki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 70
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Cytat:
Napisane przez aniolek_22 Pokaż wiadomość
Przypuszczam, że najlepiej najpierw się podszkolić, a później uczyć się praktykując na demo. Czytałam także, że dobrze jest zacząć (poza podstawami forex) od psychologii inwestowania.
Tu mam jakieś polecane propozycje: http://www.maklerska.pl/mistrzowie-r...ymi-p-129.html
Myślicie, że na początek jest ok?
nie zaszkodzi jak przeczytasz, po angielsku można znaleźć w necie za darmo tę książkę.
Jeśli na poważnie chcesz się nauczyć zarabiać pieniądze na forexie to zacznij od babypips.com/school - to jest kurs dla początkujących.
__________________
wizażanek
zero_amatorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 18:35   #26
aniolek_22
Raczkowanie
 
Avatar aniolek_22
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 137
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Poczytam na pewno, choć pewnie mi się zejdzie.
Czy zaczynając wystarczy wiedza ogólna, czy powinnam to ogarniać partiami? Są jakieś etapy, które trzeba po kolei przejść? analiza techniczna, później fundamentalna, czy po trochu każdego? Jakieś konkretne zagadnienia?
aniolek_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 23:47   #27
zero_amatorki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 70
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Cytat:
Napisane przez aniolek_22 Pokaż wiadomość
Poczytam na pewno, choć pewnie mi się zejdzie.
Czy zaczynając wystarczy wiedza ogólna, czy powinnam to ogarniać partiami? Są jakieś etapy, które trzeba po kolei przejść? analiza techniczna, później fundamentalna, czy po trochu każdego? Jakieś konkretne zagadnienia?
tylko techniczna, czytaj to co podałem, jak przerobisz kilkakrotnie tamto ze zrozumieniem to potem pogadamy
__________________
wizażanek
zero_amatorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 13:15   #28
aniolek_22
Raczkowanie
 
Avatar aniolek_22
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 137
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Zależy, jak przyswajasz wiedzę. Może się okazać że jesteś mega bystrzakiem i szybko załapiesz

Czytam tą analizę techniczną i powiem szczerze, że myślałam, że wystarczy opanować jedno narzędzie do analizy, a tu nie da rady.
aniolek_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 11:09   #29
zero_amatorki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 70
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

żeby być naprawdę dobrym to niestety trzeba poświęcić 10 000 godzin w tym temacie, to jest około 4 h dziennie przez 10 lat. jeśli ktoś myśli, że coś poczyta i zaraz będzie zarabiał kupę kasy, to bardzo szybko rynek to zweryfikuje.
__________________
wizażanek
zero_amatorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 20:34   #30
aniolek_22
Raczkowanie
 
Avatar aniolek_22
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 137
Dot.: FOREX -daytrading...są jakies traderki??:)

Cytat:
Napisane przez zero_amatorki Pokaż wiadomość
żeby być naprawdę dobrym to niestety trzeba poświęcić 10 000 godzin w tym temacie, to jest około 4 h dziennie przez 10 lat. jeśli ktoś myśli, że coś poczyta i zaraz będzie zarabiał kupę kasy, to bardzo szybko rynek to zweryfikuje.

Co do tego nie mam złudzeń, ale obrałam taktykę, że najpierw trochę teorii z podstaw, później zacznę próbować wirtualną gotówka i uczyć się na bieżąco. Nawet najlepsi gracze stwierdzili, że to najlepszy sposób, żeby nauka miała sens.
aniolek_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-17 10:57:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.