zwrócić uwagę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-08, 10:31   #1
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699

zwrócić uwagę?


ja i mój tż jesteśmy ze sobą trochę dłużej jak miesiąc, widujemy się jakieś 2-3 razy w tygodniu (mieszkamy kilkanaście km od siebie), problem jest taki że w weekendy on zawsze nie wie czy będzie mógł do mnie przyjechać, bo być może rodzice wymyślą mu zajęcie żeby ich wiózł gdzieś tam (on ma prowadzić po to by ojciec mógł pić), a na moje pytania czy będzie w sobotę albo niedzielę zawsze odpowiada "nie wiem, nie wiem naprawdę czy mi coś znowu wymyślą" tak samo mówił w środę w i czwartek do mnie nie przyjechał
myślicie że powinnam mu zwrócić uwagę? on ma 21 lat i wydaje mi się że nie powinien być za każdym razem na ich zawołanie, tym bardziej że ma mnie
być może wyolbrzymiam ale nie chcę spędzać kolejnej soboty sama doradźcie moje drogie
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 10:42   #2
201708250923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 813
Dot.: zwrócić uwagę?

Cytat:
Napisane przez gabi1989 Pokaż wiadomość
ja i mój tż jesteśmy ze sobą trochę dłużej jak miesiąc, widujemy się jakieś 2-3 razy w tygodniu (mieszkamy kilkanaście km od siebie), problem jest taki że w weekendy on zawsze nie wie czy będzie mógł do mnie przyjechać, bo być może rodzice wymyślą mu zajęcie żeby ich wiózł gdzieś tam (on ma prowadzić po to by ojciec mógł pić), a na moje pytania czy będzie w sobotę albo niedzielę zawsze odpowiada "nie wiem, nie wiem naprawdę czy mi coś znowu wymyślą" tak samo mówił w środę w i czwartek do mnie nie przyjechał
myślicie że powinnam mu zwrócić uwagę? on ma 21 lat i wydaje mi się że nie powinien być za każdym razem na ich zawołanie, tym bardziej że ma mnie
być może wyolbrzymiam ale nie chcę spędzać kolejnej soboty sama doradźcie moje drogie
Chłopak mieszka z nimi?
Utrzymuje się sam? Czy rodzice mu pomagają?
201708250923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 10:45   #3
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: zwrócić uwagę?

Cytat:
Napisane przez wredot_ka Pokaż wiadomość
Chłopak mieszka z nimi?
Utrzymuje się sam? Czy rodzice mu pomagają?
z nimi, on dostaje rentę po nieżyjącym ojcu na siebie a ten pan jest właściwie jego ojczymem
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 10:53   #4
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: zwrócić uwagę?

Nie widzę problemu. On zawozi rodziców, przyjeżdza do ciebie, wieczorem po nich jedzie.
A czy ty nigdy w weekend do niego nie jedziesz? Trochę to dziwne. Na początku znajomości aż się lgnie do siebie i do spędzania każdej chwili razem.
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 10:58   #5
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: zwrócić uwagę?

Cytat:
Napisane przez xhankax Pokaż wiadomość
Nie widzę problemu. On zawozi rodziców, przyjeżdza do ciebie, wieczorem po nich jedzie.
A czy ty nigdy w weekend do niego nie jedziesz? Trochę to dziwne. Na początku znajomości aż się lgnie do siebie i do spędzania każdej chwili razem.
ja byłam u niego do tej pory raz, miałam wpajane zawsze od rodziców że to chłopak powinien przychodzić do dziewczyny a nie ona do niego, mojej mamie nie podobało się to że u niego już byłam
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 11:22   #6
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403
Dot.: zwrócić uwagę?

Cytat:
Napisane przez gabi1989 Pokaż wiadomość
ja byłam u niego do tej pory raz, miałam wpajane zawsze od rodziców że to chłopak powinien przychodzić do dziewczyny a nie ona do niego, mojej mamie nie podobało się to że u niego już byłam
To ładnie się dobraliście: dwoje przedszkolaków. Równie dobrze on Tobie mógłby zwrócić uwagę.
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 11:34   #7
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: zwrócić uwagę?

Ja bym chyba powiedziała: "jak nie wiesz, to ja sobie zaplanuję coś innego, bo trudno żebym na Ciebie na darmo czekała". Może do niego dotrze, że to przesada, żeby nie mógł dysponować własnym czasem.

I podpisuję się pod tym, że równie dobrze Ty możesz jechać do niego.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 12:11   #8
Ragana_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 258
Dot.: zwrócić uwagę?

Cytat:
Napisane przez gabi1989 Pokaż wiadomość
on ma 21 lat i wydaje mi się że nie powinien być za każdym razem na ich zawołanie, tym bardziej że ma mnie
być może wyolbrzymiam ale nie chcę spędzać kolejnej soboty sama
Tak, jak dla mnie zdecydowanie wyolbrzymiasz. Widocznie tak było zanim zaczęliscie się spotykać (miesiąc temu!), więc nie oczekuj od niego, że praktycznie z dnia na dzień on i jego rodzice zmienią wszystkie przyzwyczajenia tylko dlatego, że teraz on ma Ciebie. Na to potrzeba troszkę czasu. Popieram dziewczyny, które piszą, żebyś pojechała do niego sama. Jeśli nie chcesz, bo twierdzisz "że nie wypada", to umów się z koleżanką na sobotę, w ten sposób nie spędzisz jej samotnie.
__________________
The shallow voice of the wind cries between these ebony wings
The shallow cries of the wind sing a swansong for mankind
Ragana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 12:25   #9
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: zwrócić uwagę?

Jesteście ze sobą miesiąc - wyluzuj.
Nie czekaj na niego.
Niech uprzedzi rodziców - w ten weekend mnie nie będzie, bo jadę do dziewczyny.
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 12:28   #10
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: zwrócić uwagę?

Cytat:
Napisane przez gabi1989 Pokaż wiadomość
ja byłam u niego do tej pory raz, miałam wpajane zawsze od rodziców że to chłopak powinien przychodzić do dziewczyny a nie ona do niego, mojej mamie nie podobało się to że u niego już byłam
o, no widzisz! z nicku wnioskuje ze masz rocznikowo 21 lat to dlaczego tak ulegasz mamie ? przecież masz jego ? (cytat niżej)

Cytat:
on ma 21 lat i wydaje mi się że nie powinien być za każdym razem na ich zawołanie, tym bardziej że ma mnie
nie widzę problemu w tym abyś Ty do niego jeździła. On rodziców odwiezie,posiedzcie razem cały dzień i wieczorem po nich wróci.
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 12:32   #11
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: zwrócić uwagę?

Też to przerabiałam pare lat temu. Efekt był taki, że koleś mnie zdradził . 'Bo ja się nic nie odzywałam i wydawało mu się że mnie to nie przeszkadza' ;P ŻENADA. :P Więc jeśli Tobie chociaz troche na nim zależy, to z nim pogadaj. Bo ja tez nie widze problemu, żeby zawiózł rodziców gdzieś tam i przyjechał do Ciebie. Potem po nich pojechał. To aż tak trudne do zrealizowania?? Widocznie ma (tak jak mój EX TŻ) inne,ciekawsze zajęcia w weekendy. :|
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 12:32   #12
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: zwrócić uwagę?

Jestem w podobnej sytuacji do Ciebie, mój tż też jest rodzinnym kierowcą, często pomaga w jakichś renowacjach w domu, które nieraz trwają cały dzień. Np. w czwartek umawialiśmy się na sobotę, po czym rano okazywało się, że musi jechać na wieś. (nie tylko zawieść rodziców, ale spędzić tam cały dzień). Na początku nic do tego nie miałam, w końcu rodzina jest najważniejsza, potem zaczęło mnie to irytować, bo często niszczyło nasze plany. Teraz tż robi tak, że odpowiednio wcześniej wyraźnie mówi: w niedziele jadę do X i wtedy nikt nie oczekuje od niego, że zmieni plany. To co mają zrobić koło domu robią w inny dzień i wszyscy są zadowoleni. Chyba, że chodzi o coś ważnego np. nie ma kto odwieźć rodziny, bo wszyscy pili. Może wygląda to na bycie "chłopcem na posyłki" ale bycie na utrzymaniu rodziców zobowiązuje.
Jeśli odpowiednio wcześniej wyraźnie się zakomunikuje, że np. w weekend jest się niedostępnym to nie powinno być problemu.

Jak zaczniesz bywać u niego w domu, to jego rodzice potraktują cię poważniej. Jesteście krótko ze sobą, więc musisz liczyć się z tym, że trochę to moze potrwać
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 12:38   #13
charming_and_charming
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 216
Dot.: zwrócić uwagę?

Cytat:
Napisane przez Sinobroda Pokaż wiadomość
To ładnie się dobraliście: dwoje przedszkolaków. Równie dobrze on Tobie mógłby zwrócić uwagę.
Bez przesady.... Przecież to jest coś normalnego, że na początku związku to chłopak przyjeżdża do dziewczyny i w sumie nie tylko na początku....Zresztą to indywidualna sprawa każdej pary i nie wydaje mi się, że od razu trzeba nazywac ich 'przedszkolakami'....



A co do Twojego problemu, to uważam, że jeżeli znów na propozycję spotkania odpowie tak jak tutaj zacytowałaś, powinnaś powiedzieć mu, jak deirdre napisała albo po prostu ustalić z nim, że jeśli się umówicie, a akurat na wasze nieszczęście jego rodzice znów będą chcieli skorzystać z jego pomocy, wtedy musi tak to zaplanować, żeby mieć też czas na spotkanie z Tobą np. zrobić to w ten sposób jak xhankax zaproponowała.
charming_and_charming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 13:05   #14
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: zwrócić uwagę?

Bez przesady, ma 21 lat to i już chyba swoje własne zdanie? I jakiś rozum, żeby pogodzić te sytuacje? Żeby całe weekendy nie mógł z domu wychodzić, bo musi czekać aż rodzice mu znajdą jakieś zajęcie? Heh.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:14   #15
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: zwrócić uwagę?

No i to jest tylko twój chłopak, a nie TŻ (towarzysz życia - brutalniej, konkubent lub mąż)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:21   #16
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: zwrócić uwagę?

Cytat:
Napisane przez charming_and_charming Pokaż wiadomość
Bez przesady.... Przecież to jest coś normalnego, że na początku związku to chłopak przyjeżdża do dziewczyny i w sumie nie tylko na początku....Zresztą to indywidualna sprawa każdej pary i nie wydaje mi się, że od razu trzeba nazywac ich 'przedszkolakami'....
Mnie się to kojarzy tylko z ciągle pokutującym stwierdzeniem, że to chłopak ma się starać o dziewczynę, a nie odwrotnie, z czym nie umiem się zgodzic. Dojrzali ludzie powinno razem dbać o jakość swoich relacji.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:31   #17
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: zwrócić uwagę?

tobie korona z głowy nie spadnie, jak pojedziesz parę razy do chłopaka.
Rodzicom się nie podoba? Parafrazując Ciebie: "chyba masz jakieś swoje zdanie i nie musisz we wszystkim słuchać rodziców?".
Przyganiał kocioł garnkowi. :P
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:32   #18
loottie
Raczkowanie
 
Avatar loottie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 343
Dot.: zwrócić uwagę?

jestes dziecinna. On ma sie postawic rodzicom by jezdzic do Ciebie ale Ty słuchasz mamusi bo nie wypada jezdzic do chlopaka? Zgrywaj dalej ksiezniczke a Twoj zwiazek nie potrwa dlugo
loottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 22:16   #19
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: zwrócić uwagę?

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Rodzicom się nie podoba? Parafrazując Ciebie: "chyba masz jakieś swoje zdanie i nie musisz we wszystkim słuchać rodziców?".
Przyganiał kocioł garnkowi. :P
i to już nie czasy ciemnoty....więc masz prawo miec swoje zdanie....tak jak Twój facet
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 22:21   #20
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: zwrócić uwagę?

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
tobie korona z głowy nie spadnie, jak pojedziesz parę razy do chłopaka.
Rodzicom się nie podoba? Parafrazując Ciebie: "chyba masz jakieś swoje zdanie i nie musisz we wszystkim słuchać rodziców?".
Przyganiał kocioł garnkowi. :P
Zgadzam się.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 21:18   #21
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: zwrócić uwagę?

odświeżam wątek, wszystko było ok do tego weekendu, w piątek oznajmił mi że jutro jedzie z rodzicami na działkę, ja całą sobotę siedziałam w domu a on jak się później okazało nie pracował na tej działce, a grillował z rodzicami i ich znajomymi, w piątek mówił że w niedziele zobaczy jak to będzie, czy coś mu znowu wymyślą...ale postara się przyjechać, miałam jechać dziś z rodzicami na obiad a potem do dziadków ale nie pojechałam bo byłam pewna że przyjedzie; z rozmowy z nim niedawno dowiedziałam się że miał jechać z rodzicami do dziadków, ale w końcu nie pojechał i poszedł z nimi na spacer
co do przychodzenia do niego- byłam już kilka razy odkąd założyłam wątek
co mam teraz robić? moi rodzice mówią mi że powinnam z nim zerwać, rozmawiałam z nim przed chwilą o tym i powiedzialam że w następny weekend się nie zobaczymy bo jadę z rodzicami na obiad (on już mi wczesniej oznajmil ze następną sobotę ma zajetą bo jedzie coś robić na działce); on chyba nie widzi w tym problemu, wydaje mu się chyba ze on może być na kiwnięcie swoich rodziców, ja mogę sobie jeździć ze swoimi też kiedy chce a dla siebie jesteśmy jak nic nam nie wymyślą
co ja mam robić

Edytowane przez gabi1989
Czas edycji: 2010-07-04 o 21:38
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 21:31   #22
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: zwrócić uwagę?

On się widocznie lepiej bawi z rodzicami niż z Tobą.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 17:11   #23
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: zwrócić uwagę?

odświeże temat, zwróciłam mu uwagę co do tych weekendów, przeprosił mnie za to że tak to wyglądało, widujemy się teraz albo w sobotę albo w niedzielę, był u mnie wczoraj, a w sobotę nie (moja mama cały sobotni wieczór mi truła żebym otworzyła oczy bo gdyby mu na mnie zależało to by spędzał ze mną całe weekendy i wpadał w inne dni tygodnia nawet na godzinę), są wakacje, oboje nie pracujemy i liczyłam na to że może teraz będziemy się mogli częściej widywać, nie liczę na to żeby on nagle zmieniał swoje życie dla mnie, ale dla przykładu w poprzednim tygodniu- w poniedziałek musiał gdzieś zawieźć brata, we wtorek musiał zawieźć rodziców do dziadków, w środę akurat był u mnie, w czwartek też musiał gdzieś zawieźć rodziców, w piątek był u mnie, w sobotę siedział cały dzień z rodzicami na działce a w niedzielę gdy byłam pewna że się zobaczymy to wolał iść z rodzicami na spacer
powiedzcie mi- czy ja wyolbrzymiam tym razem?
aaa, i jeszcze jedno, cały czas mnie przekonuje że jestem dla niego najwazniejsza, ze mu bardzo na mnie zalezy itp., nie wiem czy to są tylko słowa...

Edytowane przez gabi1989
Czas edycji: 2010-07-19 o 17:17
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 17:54   #24
Sumigra
Rozeznanie
 
Avatar Sumigra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 713
Dot.: zwrócić uwagę?

zawsze faceci przekonują, że ktoś jest dla nich najważniejszy Twoja mama ma po części racje, jakby chciał to byście się widywali częściej. Też miałam problem ze zbyt rzadkimi widywaniami. I facet uważał że wszystko jest OK. Mam pytanie, Ty mu kiedyś też mówiłaś, że nie możesz się spotkać bo np. idziesz z koleżankami na piwo?
Sumigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 18:03   #25
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: zwrócić uwagę?

właśnie po tym jak mnie wyrolowal po tamtym weekendzie chciał się spotkać zaraz w poniedzialek, ale ja mu powiedziałam że jadę do dziadków

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Sumigra Pokaż wiadomość
zawsze faceci przekonują, że ktoś jest dla nich najważniejszy Twoja mama ma po części racje, jakby chciał to byście się widywali częściej. Też miałam problem ze zbyt rzadkimi widywaniami. I facet uważał że wszystko jest OK. Mam pytanie, Ty mu kiedyś też mówiłaś, że nie możesz się spotkać bo np. idziesz z koleżankami na piwo?
Sumigra i jak rozwiązałaś ten problem? zwrociłas mu uwagę? jesteście nadal ze sobą czy nie?
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 18:05   #26
Sumigra
Rozeznanie
 
Avatar Sumigra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 713
Dot.: zwrócić uwagę?

A jak myślisz? Zerwaniem...bo moja taktyka "jak kuba bogu tak bóg kubie" niestety nie zadziałała (robiłam to samo co on mi robił i dalej wg niego było wszystko OK, jednak jego myśl że ma dziewczyne i nic więcej mi nie wystarczała)
Sumigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 18:06   #27
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: zwrócić uwagę?

Cytat:
Napisane przez Sumigra Pokaż wiadomość
A jak myślisz? Zerwaniem...bo moja taktyka "jak kuba bogu tak bóg kubie" niestety nie zadziałała (robiłam to samo co on mi robił i dalej wg niego było wszystko OK, jednak jego myśl że ma dziewczyne i nic więcej mi nie wystarczała)
Tak myślałam...
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 18:09   #28
Sumigra
Rozeznanie
 
Avatar Sumigra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 713
Dot.: zwrócić uwagę?

Z tymże w Twoim przypadku tak nie musi być skoro upomniałaś raz, to drugi trzeci nie wystarczy. Nie wiem czy chcesz próbować robić to samo co on Ci robi. Może długa i szczera rozmowa pomoże (z tymże pewnie taka już była). Powiedz mu szczerze to co leży ci na sercu. Związek to wspieranie się i widywanie kiedy tylko się da, a nie "bo muszę iść na spacer z rodzicami"...
Sumigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 20:08   #29
BrigitteBardot
Zadomowienie
 
Avatar BrigitteBardot
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 144
Dot.: zwrócić uwagę?

Cytat:
Napisane przez gabi1989 Pokaż wiadomość
ja i mój tż jesteśmy ze sobą trochę dłużej jak miesiąc, widujemy się jakieś 2-3 razy w tygodniu (mieszkamy kilkanaście km od siebie), problem jest taki że w weekendy on zawsze nie wie czy będzie mógł do mnie przyjechać, bo być może rodzice wymyślą mu zajęcie żeby ich wiózł gdzieś tam (on ma prowadzić po to by ojciec mógł pić), a na moje pytania czy będzie w sobotę albo niedzielę zawsze odpowiada "nie wiem, nie wiem naprawdę czy mi coś znowu wymyślą" tak samo mówił w środę w i czwartek do mnie nie przyjechał
myślicie że powinnam mu zwrócić uwagę? on ma 21 lat i wydaje mi się że nie powinien być za każdym razem na ich zawołanie, tym bardziej że ma mnie
być może wyolbrzymiam ale nie chcę spędzać kolejnej soboty sama doradźcie moje drogie
Twojemu chłopakowi albo brakuje asertywności, albo chęci na spotkanie się z Tobą. Porozmawiaj z nim i obserwuj, co się będzie działo przez najbliższy miesiąc, a potem wyciągaj wnioski.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post45174983 LUTY wymienię
BrigitteBardot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 21:11   #30
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: zwrócić uwagę?

Cytat:
Napisane przez Sumigra Pokaż wiadomość
jednak jego myśl że ma dziewczyne i nic więcej mi nie wystarczała)
i dobrze że masz większe wymagania

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez BrigitteBardot Pokaż wiadomość
Twojemu chłopakowi albo brakuje asertywności, albo chęci na spotkanie się z Tobą.
ja bym obstawiała to pierwsze
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.