brak pomysłu na lampę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-23, 12:02   #1
ashe
Raczkowanie
 
Avatar ashe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 242

brak pomysłu na lampę?


Hej z góry przepraszam was za bałagan widoczny na zdjęciach. Szybko robione by było w miarę coś widoczne.
Chcemy z mężem kupić nową lampę (ta była kupowana na szybko jak mieliśmy ograniczony budżet i niestety ciepło żarówki ją trochę zdeformowało)
Mamy do wydania max 1300 zł (jeśli byłoby to coś naprawdę fajnego) jedyny warunek to taki że ma być to płaski plafon przy samym suficie nic wiszącego. Ale też ważne by jasno świeciła/
Salon ma ok 5m na 4
Mężowi podoba się jedna taka:
http://www.lamarta.pl/puzzle-4-plafo...ki-design.html

Co byście mogły innego inspirującego zaproponować?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1333.jpg (72,5 KB, 62 załadowań)
ashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 21:15   #2
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: brak pomysłu na lampę?

ładnie ta twoja obecna wygląda na tym zdjęciu, jak chmurka (ja bym zwyczajnie jej skróciła kabel, to ci facet przestanie uderzać w nią głową )

ty najpierw określ, w jakim kierunku chcesz iść w tym pokoju!
lampa którą wybrał twój facet jest fajna, tylko że po pierwsze duża (metr szerokości niemal) a po drugie: jakbyś ją powiesiła, to nasilisz tylko to wrażenie "clash of styles", pomieszania - bo ona nie pasowałaby ci do niczego, co masz w pokoju i wszystko razem wzięte nie robiłoby wrażenia całości

jeśli plafon, to najlepiej taki, co dotyka sufitu - bo potem na tym mlecznym szkle jak się zbierze kurz, oraz muchy w lecie, to to będzie wyglądać fatalnie plafony taką już mają wadę, że zbierają kurz

to to, co mi się nasuwa na myśl, natomiast lampy nie doradzę, bo na plafonach w ogóle się nie znam

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-03-23 o 21:23
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 22:08   #3
Dharma88
Raczkowanie
 
Avatar Dharma88
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 130
Dot.: brak pomysłu na lampę?

Sprawdź ofertę firmy Ramko.
__________________
Nigdy, przenigdy się nie poddawaj!

.
Dharma88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 18:53   #4
ashe
Raczkowanie
 
Avatar ashe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 242
Dot.: brak pomysłu na lampę?

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
ładnie ta twoja obecna wygląda na tym zdjęciu, jak chmurka (ja bym zwyczajnie jej skróciła kabel, to ci facet przestanie uderzać w nią głową )

ty najpierw określ, w jakim kierunku chcesz iść w tym pokoju!
lampa którą wybrał twój facet jest fajna, tylko że po pierwsze duża (metr szerokości niemal) a po drugie: jakbyś ją powiesiła, to nasilisz tylko to wrażenie "clash of styles", pomieszania - bo ona nie pasowałaby ci do niczego, co masz w pokoju i wszystko razem wzięte nie robiłoby wrażenia całości

jeśli plafon, to najlepiej taki, co dotyka sufitu - bo potem na tym mlecznym szkle jak się zbierze kurz, oraz muchy w lecie, to to będzie wyglądać fatalnie plafony taką już mają wadę, że zbierają kurz

to to, co mi się nasuwa na myśl, natomiast lampy nie doradzę, bo na plafonach w ogóle się nie znam
właśnie chcieliśmy plafon montowany . Ta co mamy jest fajna lecz się wygięła (na początku była taka płaska i wyglądała lepiej- a odkurzanie jej to masakra, każdy mocniejszy nacisk sprawia, że może się rozłożyć, gdyż jest składana z takich plastikowych części)
Ta lampa puzzel miała być w wersji ok 60-70 cm- taką (obecna ma ok 45).
Mi osobiście podoba się kilka modeli firmy ozcan np http://www.brightlife.pl/product_inf...roducts_id/433
Naoglądałam się tylu lamp, że jestem totalnie zdezorientowana.
Jak byś miała zaproponować coś fajnego z tej strony byłoby mi miło
ashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 13:45   #5
shiva25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 49
Dot.: brak pomysłu na lampę?

Zerknij jeszcze tutaj , moze coś Ci sie spodoba. ja miałam z wyborem spory problem bo spodobało mi sie kilka http://www.customform.pl/oswietlenie
W rezultacie wybrałam taką, wygląda naprawdę pięknie i daje fantastyczne efekty świetlne
shiva25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 09:55   #6
ashe
Raczkowanie
 
Avatar ashe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 242
Dot.: brak pomysłu na lampę?

No to padło na tą lampę http://www.brightlife.pl/product_inf...roducts_id/796, za jakiś tydzień jeszcze przejedziemy się do sklepu z lampami obejrzymy i jak nic innego nie wpadnie w oko to będzie ta
ashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.