Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-02, 12:34   #4621
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dla mnie to nie tylko filrtr, ale też dobra baza pod makijaż. Podkłady się na nim ładnie trzymają, nic mi po nim nie wyskoczyło. Ostrzegam, że ma alko w składzie, ale nie podrażnia - mówię, bo mnie podrażnia praktycznie wszystko z alko (podkłady, toniki, płyny micelarne). Kupisz w Superpharmie albo w aptekach Ziko.

Wczoraj z kuponem -50% w Sh kupiłam jeszcze jeden filtr Synchroline - Rosacure Intensive 30 spf. Skład wydaje się być przyjemny, konsystencja też. Nic więcej nie powiem na razie, bo na razie go nie otwieram.

zaciekawiłas mnie nie kojarzę marki wcale. Mnie raczej na twarzy mało co podrażnia, okolice oczu co innego bo tu podrażnia mnie wszystko, raczej boję się wysuszenia, bo tu niestety może być problem, ale nie spróbuję to się nie przekonam




Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja szukam podkładu mineralnego z filtrem

Nie wiem czy tego co używam nie ma przypadkiem.

Jadę do syfory. Trzymać kciuki.
A minerały same w sobie przypadkiem filtru nie mają?
U mnie się nie sprawdzają niestety, robiłam wiele podejść, bo w końcu mogłam kolor idealnie dobrać ale nie znalazłam nic co by mnie nie przesuszalo

Mi to obojętnie czy to filtr sam w sobie czy coś innego z spf byleby się sprawdzalo
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 12:44   #4622
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Ale tu dzisiaj cisza... Spacerujecie czy shoppingujecie ? Co fajnego upolowałyście ?

Korinka znalazłam torebkę, którą wczoraj kliknęłam w Venezii, wyszło 118 zeta za skórzaną listonoszkę https://www.unisono.eu/torebka-p-v33...30.89.103.html i stacjonarnie kupiłam córci bawełnianą bluzę z kapturem przecenioną ze stówki na 40.

Chyba kupię oprawki w Kodano - przetestował już ktoś?
__________________


Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2016-04-02 o 12:47
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 12:45   #4623
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

witam się z rana nadrobiłam pobieżnie. Rano jak weszłam to akurat było Guru Meditation

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Mam zły dzień od wczoraj, poradźcie coś proszę
Pan, z którym będę pracować, powiedział mi, że jeżeli chcę się rozwijać w budownictwie, to żebym szukała pracy gdzieś indziej. Do tego na żadne finansowe bonusy nie ma co liczyć.
Przez 2 lata będę mieć 2 tys brutto, jakieś kalkulatory na necie wyliczyły, że to 1420 zł netto lub 1459 zł...
I przez to żal mi, że w tym roku nie pojadę na wakacje do Francji do pracy, gdzie za 2 miesiące można zarobić około 12 tys. zł.
Tym bardziej mi żal, że mamy z TŻ w planach zrobić sobie poddasze u mnie w domu, opłacić wesele (które i tak już się sypie) i nadarzyła się okazja na kupno auta. Więc mi żal, bo ja z tych 1400 zł nic nie wspomogę ani auta ani remontu, no i mogę zapomnieć o szanelach. Dobrze, że chociaż mam karty na jakieś 700 zł

A całkiem dobiły mnie te wczorajsze ciasta. Bez tortu mogłabym się obejść, ale gdzie ja znajdę 1,5 miesiąca przed weselem fajne, dobre ciasta? Teraz jak coś jest dobre, to trzeba się zapisywać dużo wcześniej przecież

hmmm powiem tak Rozumiem Twoją frustrację ale myślę ze powinnaś na to spojrzeć inaczej. Znalazłaś pierwszą pracę w branży i masz umowę o pracę co uwierz mi, nie jest takie oczywiste w tym kraju. Dwa lata to akurat tyle czasu ile potrzebujesz aby móc zdawać uprawnienia budowlane. Niestety nie ma cudów w tej branży na początku - zdecydowana większość młodych inżynierów budownictwa tyra za taką kasę bo wie że musi zdobyć doświadczenie aby mieć uprawnienia. Ja zaczynałam od kwoty 1100 zł na rękę (6 lat temu) i to pod stołem bo na umowie miałam pół etatu za najniższą krajową. Uwierz mi, ze w Krakowie za taką kwotę ciężko się utrzymać. Dopiero po dwóch latach dostałam podwyżkę do 1600 netto a potem już było z górki i teraz naprawdę można przebierać w ofertach za całkiem fajną kasę Mój tż zaczynał od półrocznego stażu za 450 zł netto, potem przez rok zarabiał najniższą krajową i dopiero potem, jak zdobył doświadczenie i zrobił parę kursów jego kariera nabrała tempa i teraz naprawdę ma się czym pochwalić i w cv i na koncie. Ale zajęło mu to ze 3-4 lata. I tak wygląda kariera większości ludzi z mojego wydziału i z innych politechnicznych. Myślę że powinnaś spróbować bo a nuż będzie podwyżka - tego nie wiesz. A uwierz mi, że znalezienie pierwszej pracy w naszej budowlanej branży ktora jest niedaleko domu a nie gdzies w delegacjach w całej Polsce to naprawdę dobra okazja.
Będzie dobrze zobaczysz popracuj tam chociaż ze trzy miesiące żeby jakiegokolwiek pojęcia nabrać i doświadczenia i najwyżej wtedy kombinuj z czymś innym. Bez doświadczenia naprawdę ciężko coś znaleźć za większe pieniądze niż masz teraz.
Ale elaborat walnęłam już nie przynudzam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 13:01   #4624
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Ale faza poprosiłam o próbkę cc chanel bo tak chwalicie ( jak będzie boski to pewnie przeżyje cenę i kupię ) a babka ze nie mogą robić próbek chanel wtf (?). Ale druga przyszła i powiedziała żeby zrobiła
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 13:02   #4625
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Ło matko, jak dawno mnie nie było
Któraś dobra dusza mogłaby podzielić się ze mną info o jakichś nowych promocjach czy okazjach lub wskazać do której strony mam się cofnąć?
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 13:08   #4626
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ale faza poprosiłam o próbkę cc chanel bo tak chwalicie ( jak będzie boski to pewnie przeżyje cenę i kupię ) a babka ze nie mogą robić próbek chanel wtf (?). Ale druga przyszła i powiedziała żeby zrobiła
co za ludzie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 13:08   #4627
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Ło matko, jak dawno mnie nie było
Któraś dobra dusza mogłaby podzielić się ze mną info o jakichś nowych promocjach czy okazjach lub wskazać do której strony mam się cofnąć?
Witaj ja zapominam promocje żeby im nie ulec wiec nie pomogę

Ale tylko w Clarins jest fajna promocja chyba.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-02, 13:09   #4628
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Ło matko, jak dawno mnie nie było
Któraś dobra dusza mogłaby podzielić się ze mną info o jakichś nowych promocjach czy okazjach lub wskazać do której strony mam się cofnąć?
z nowych promocji to akutalnie trwa weekend zniżek z Twoim Sylem i Grazią. Bardzo dużo sklepów. Jakieś 10 stron temu ktoś (chyba ellenas) wrzucała linka do zdjęć wszystkich tych promocji
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 13:09   #4629
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Ło matko, jak dawno mnie nie było
Któraś dobra dusza mogłaby podzielić się ze mną info o jakichś nowych promocjach czy okazjach lub wskazać do której strony mam się cofnąć?
Hej , jakiś hiper okazji nie było. Wczoraj Clarins wrzucił ofertę 4 czy 5 miniatur do zamówienia; oczywiście najtańsze produkty już niedostępne. W Clinique kilka nowych zestawów. I tyle...
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 13:09   #4630
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
co za ludzie
A wyraz jej miny jakiś plebs chanele chce?!
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 13:14   #4631
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
A wyraz jej miny jakiś plebs chanele chce?!
dobrze że chociaż ta druga była mądrzejsza
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-02, 13:16   #4632
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Hejo

Ale dzis cudowna wiosna cieplutko az milo

Kjd - super denko

Bylam w Rossie po farbe do wlosow i skusilam sie na olejek do ciala Alterry limonka i oliwa - jeju jakie to jest boskie zapach bardzo naturalny, cudownie nawilza chyba jutro pojde po inny smak

Uzylam dzis cc chanela i chyba nie kupie pelnowymiarowego widac go na buzi, wyglada jak szpachelka a moze cera mi zglupiala nadal najbardziej pasuje mi balsamik Givenchy

Milego weekendu

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2016-04-02 o 13:20
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 13:40   #4633
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziewczęta drogie, halo halo. Ogłoszenia parafialne - bezcłowka w Warszawie jest zdecydowanie najlepsza pod względem cen z tych które ostatnio badałam. Pudry G wychodzą po ok. 165zł, nie chciałby ktoś jednego tego libre 4x3g? Dla siebie chcę tylko premiere a duo wychodzi ok cenowo. Ogłoszenie nr 2 - origins set do ust blyszczykow drink up jest 29€, kusi mnie to to strasznie, chyba nie ma w regularnej sprzedaży. Ja chciałabym na razie tylko jeden, śliwkowy, byłyby chętne na pozostałe 3? I ogłoszenie nr 3, pytałam w Douglasie (w Hamburgu jestem) o ten primer Urban Decay original - podobno od poniedziałku znów ma być w sprzedaży dostępny.
Potwierdzam, bezcłówka na Okęciu jest bardzo, bardzo dobra świetnie zaopatrzona, dobre ceny, fajna obsługa

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość

Testuje dziś bazę lor guerlaina, narazie jestem zachwycona.
Używam minerałów zazwyczaj i pięknie się rozprowadziły, ładnie wtopily i pięknie pachnie. Jest lekka, i nie czuć jej na twarzy. Po niektórych mam takie uczucie szpachli na twarzy.
Nie kuś

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ale faza poprosiłam o próbkę cc chanel bo tak chwalicie ( jak będzie boski to pewnie przeżyje cenę i kupię ) a babka ze nie mogą robić próbek chanel wtf (?). Ale druga przyszła i powiedziała żeby zrobiła
Chyba j.ebłabym ze śmiechu słysząc coś takiego. A potem poszłabym do kasy z moimi zakupami i rzuciła moją kartą Sephora Gold na stół

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Hejo

Ale dzis cudowna wiosna cieplutko az milo

Kjd - super denko

Bylam w Rossie po farbe do wlosow i skusilam sie na olejek do ciala Alterry limonka i oliwa - jeju jakie to jest boskie zapach bardzo naturalny, cudownie nawilza chyba jutro pojde po inny smak

Uzylam dzis cc chanela i chyba nie kupie pelnowymiarowego widac go na buzi, wyglada jak szpachelka a moze cera mi zglupiala nadal najbardziej pasuje mi balsamik Givenchy

Milego weekendu
Czyli jednak trzeba brać próbkę Kończę podkłado-balsam z Givenchy, ale mam już go powoli dość. Chciałam kupić CC Chanel ale moje zapasy skutecznie wyleczyły mnie z tego pomysłu. Może po wakacjach, jak wykończę jeszcze 1-2 podkłady.
Jakoś obeszłam się ostatnio bez zakupów może to potrzeba oszczędzania? albo choroba?

Ja już dzisiaj posprzątałam, zaraz obiad i basen, bo skoro obiecałam sobie, że zrzucę trochę dupska, to zrzucam nie ma, że boli
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 13:41   #4634
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Witaj ja zapominam promocje żeby im nie ulec wiec nie pomogę

Ale tylko w Clarins jest fajna promocja chyba.
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
z nowych promocji to akutalnie trwa weekend zniżek z Twoim Sylem i Grazią. Bardzo dużo sklepów. Jakieś 10 stron temu ktoś (chyba ellenas) wrzucała linka do zdjęć wszystkich tych promocji
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Hej , jakiś hiper okazji nie było. Wczoraj Clarins wrzucił ofertę 4 czy 5 miniatur do zamówienia; oczywiście najtańsze produkty już niedostępne. W Clinique kilka nowych zestawów. I tyle...
Dzięki dziewczyny
Przeglądam sobie te kupony, tutaj link bezposredni dla przypomnienia - https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3494
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 13:44   #4635
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

bosz jak dobrze ze są kody znalezione
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 13:47   #4636
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Dziewczyny HELP!
Jak wiadomo - wy ogarnięcie dużo rzeczy, i jak również wiadomo - ja zawsze nie na temat, więc mam pytanie:
Czy któraś kojarzy może oprawki do okularów korekcyjnych w stylu Ray ban clubmaster?
Baaardzo mi się podobają, ale w sumie mam korekcyjne, które powiedzmy, że są dobre - szkła są ok, trochę schudlam i mi się zsuwają, ale ogólnie dają rade... Wiec szkoda wydawać pieniądze na Ray bany... ALE jesli znalazłaby gdzieś takie oprawki w dobrej cenie, to zawsze dotychczasowym mógłby się przydarzyć mały wypadek...
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 13:48   #4637
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

tylko szkoda, ze nie mogę znaleźć sklepu, którego poczebuję
za dużo tego
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 13:48   #4638
Atasa
Raczkowanie
 
Avatar Atasa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 187
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Witam się tylko i życzę miłego i pięknego weekendu!

U mnie w najlepsze trwa oszczędzanie, zużywanie produktów, wiosenne odgracanie. Żadne rzodkiewki mnie nie skusiły (i w sumie jestem z siebie dumna). Od wejście palety Too Faced serduszkowej mam ochotę ją kupić ale jeszcze tego nie zrobiłam. Nie wiem co się ze mną dzieje w ogóle.
Atasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 13:56   #4639
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Hejo

Ale dzis cudowna wiosna cieplutko az milo

Kjd - super denko

Bylam w Rossie po farbe do wlosow i skusilam sie na olejek do ciala Alterry limonka i oliwa - jeju jakie to jest boskie zapach bardzo naturalny, cudownie nawilza chyba jutro pojde po inny smak

Uzylam dzis cc chanela i chyba nie kupie pelnowymiarowego widac go na buzi, wyglada jak szpachelka a moze cera mi zglupiala nadal najbardziej pasuje mi balsamik Givenchy

Milego weekendu
lubię te olejki alterry
brzoza mi chyba najbardziej jednak podeszła a potem cos z maracują

po testach cc i balsamu G też lepiej na mojej cerze balsam wygląda


kuźfa nie moge kodu znaleźć
aaaaaaa
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-02, 14:07   #4640
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Heja ho, witom się i jo

Pleśniaczka mam właśnie w piekarniku
Hodujemy dupsko, akurat na wiosnę

Pogoda jest mniut malina, coś cudownego. Słońce jak bania, ciepluteńko, ech wiosna !

Wysłałam wczoraj chłopa do Pandorki coby skorzystał w moim imieniu z promo na bransoletki. Jedną przyniósł, druga dopiero ma być sprowadzona za ok. 3 tygodnie. Co za kijowy salon, wiecznie tam czegoś brakuje. Ale nic to, poczeka się.
Trochę ciuchów znowu wczoraj kliknęłam w Answear i tyle na razie z łikendu zakupowego. Więcej grzechów nie pamiętam.

Pozdrawiam słonecznie
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 14:29   #4641
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

zapraszam wszystkie Garfildy

__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 14:37   #4642
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
zapraszam wszystkie Garfildy

To ja, to ja !
Szarpałabym ją jak student kebaba.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 14:37   #4643
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5830545 1]Heja ho, witom się i jo

Pleśniaczka mam właśnie w piekarniku
Hodujemy dupsko, akurat na wiosnę

Pogoda jest mniut malina, coś cudownego. Słońce jak bania, ciepluteńko, ech wiosna !

Wysłałam wczoraj chłopa do Pandorki coby skorzystał w moim imieniu z promo na bransoletki. Jedną przyniósł, druga dopiero ma być sprowadzona za ok. 3 tygodnie. Co za kijowy salon, wiecznie tam czegoś brakuje. Ale nic to, poczeka się.
Trochę ciuchów znowu wczoraj kliknęłam w Answear i tyle na razie z łikendu zakupowego. Więcej grzechów nie pamiętam.

Pozdrawiam słonecznie [/QUOTE]

Ja ostatnio naklikałam na Zalando. Efekt? 2/3 zamówienia już zwróciłam
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 14:37   #4644
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
zapraszam wszystkie Garfildy

Mniam! U mnie dziś makaron z małżami w sosie śmietanowym. Teraz leżę sobie na huśtawce na tarasie z kawałkiem fasolowego brownie.... Wreszcie zrobiło się cieplutko
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 14:38   #4645
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
zapraszam wszystkie Garfildy

Zabije cie głodna jestem :p
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 14:41   #4646
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio naklikałam na Zalando. Efekt? 2/3 zamówienia już zwróciłam
Ja z eobuwie zawsze zwracam. Nie wiem, jakieś to wszystko ładniejsze u nich na zdjęciach niż w realu.
Co zrobić, nie ma wtop ten, kto nic nie kupuje
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 14:42   #4647
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5830675 1]To ja, to ja !
Szarpałabym ją jak student kebaba.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Mniam! U mnie dziś makaron z małżami w sosie śmietanowym. Teraz leżę sobie na huśtawce na tarasie z kawałkiem fasolowego brownie.... Wreszcie zrobiło się cieplutko
moje małże się rozmrażają ( nowozelandzkie - uwielbiam) na grillu będą pieczone
Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Zabije cie głodna jestem :p
nie zabijaj kucharza
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 14:43   #4648
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
moje małże się rozmrażają ( nowozelandzkie - uwielbiam) na grillu będą pieczone
A moze by tak jutro grilla odpalic? I to jest myśl.. Dzięki
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 14:52   #4649
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

ślepa jestem
nie moge znaleźć kodu do laBizu
dobra wpisałam najprostsza kombinację i poszło

a do femestage jest niby napisane, ze 30% a w rzeczywistości jest 20
ot cfaniaki
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..


Edytowane przez Miskaa78
Czas edycji: 2016-04-02 o 15:01 Powód: głupie kody robią wodę z mózgu
Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 15:25   #4650
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:28:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.