Masaż czy teatr urodziny :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-10, 18:10   #1
chocolate_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 60

Masaż czy teatr urodziny :D


Hej

Niedługo siostra obchodzi urodziny, i tak się zastanawiam.. Wiadomo prostym pomysłem było by dać jej kasę, ale stwierdziłam że za tyle co jej bym dała mogłabym coś zorganizować
Na początku pomyślałam aby pójść razem z nią na masaż czekoladą (koszt ok 160-180 zł za 2 osoby), na gruoponie niestety ciekawych ofert nie znalazłam.
Drugim pomysłem jest teatr (koszt za 2 osoby góra 120 zł).. Tym bardziej że teraz grają fajne spektakle a nie jakieś szkolne. I na przykład przed tym skoczyć na jakiś manicure, po teatrze winko coś takiego..
Co Wy o tym myślicie?
Pewnie powiecie że ja znam siostrę najlepiej.. Ona ze wszystkiego będzie zadowolona, ale chciałam zrobić coś innego.. Ale też żebym nie zbankrutowała :P
No jeszcze jeden pomysł byłyśmy razem na wakacjach więc też mogłabym zrobić fotoalbum.
chocolate_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 09:04   #2
fiziaponczoszanka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 25
Dot.: Masaż czy teatr urodziny :D

Jezeli lubicie razem spedzac czas i plotkowac ja bym wybrala jakis element ze spa, masaz jak wspomnialas albo jakies maseczki+np paznokcie, cos na co czesto jest nam szkoda pieniedzy a chetnie bysmy skorzystaly
fiziaponczoszanka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 10:36   #3
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Masaż czy teatr urodziny :D

Cytat:
Napisane przez chocolate_92 Pokaż wiadomość
Hej


Drugim pomysłem jest teatr (koszt za 2 osoby góra 120 zł).. Tym bardziej że teraz grają fajne spektakle a nie jakieś szkolne. I na przykład przed tym skoczyć na jakiś manicure, po teatrze winko coś takiego..
Ja tam bym się bardzo ucieszyła z takiego prezentu. Skoro wiesz, że siostra lubi takie tematy to uważam, że prezent będzie trafiony.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 12:54   #4
Izma56O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 382
Dot.: Masaż czy teatr urodziny :D

bardzo fajny pomysł. Ja tak zrobiłam z rodzicami jak mieli rocznicę ślubu. Kupiłam im bilety do teatru i byli bardzo zadowoleni, bo nie byli naprawdę dawno, a sami pewnie by nie pomyśleli o tym.
Izma56O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-02 13:54:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.